Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi
1. dec 2007

wladi, ja, vyhanat vas? ale kdeze, vsak vy ste sa uz chystali spat 😀

elliana
autor
2. dec 2007

bre ranko
ejejeeeej, mimi, tak chora? To mi je luto.No, ale aspon si to odkrutis teraz, mna to vzdy chyti okolo Vianoc.
Inac, ked vas citam, tak nechapem...co ti muzi fakt rozum potratili? Maju super zienky, deturence doma a robia hluposti? Ale wladi, normalne chute narobila...s virivkou....
Inac my sa mame fajn, skola OK, anglinu mam sa A, ale tento vikend mam 3 skusky a seminarku...nervy. Keby ste videli, ako to vyzeralo u nas vcera, ked som musela do skoly a este som nemala zviazanu rocnikovu. MM viazal, ja som na neho vrieskala z kupelne...no des.
No, idem ja, malu nachystat do kostola a potom ideme uz tradicne ku kamosovi na kafco...ale neviem, ci isto, vcera sa zrubal s MM 😠 😠 u nas doma, vypili 2 flase....takze tak...idealna rodinka, ze? 😅

wladka
2. dec 2007

mimi 😀

elli, no pekny chaos vcera, ale hlavne ze ste to zvladli 😉 .. no a ten vecer? 😅 chlapi to potrebuju 🙂

co porabate vecer? superstar?? ja hej..trochen budem ocumakovat, hybat sa pred TV 😀 ..

gabika146
2. dec 2007

ahojky u nas bol dnes mikulas tak sme boli kuk sranda neplakal 😀 cakala som ze sa bude bat 😉

mimi109
2. dec 2007

cafte ja len na skok idem spat chora som 😝

mala dnes vysla na stolik s PC 😠 jak opica len lozi zlieza no sranda 😅
a nechce jest ako sme lieky brali len mlieko tolko vypije jogurt presnidavku , jak jej davam hlavne jedlo 5 lyzic do nej dostanem a dost 🙄

vcera jej sibalo len jacala revala no sisi jest nechcela mna hlava bolela aj na rit vcera dostala uz 😅 ale mi luto potom bolo ze som ju zbila 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ale uz neviem co s nu uplne ma ma na haku vadim sa kricim nezajem tak uz dostala capu 😔

wladka
2. dec 2007

gabi, uuuuz 😅 ..nejako predbiehat e udalosti 😀

mimi, to musis hodit ignorant vyraz.. potom bude prosikat 😉

atiatko
2. dec 2007

Ahojki babenky,
tak konečne som sa dostala k PC aj kvôli príjemným veciam - hodila som nejaké nové foto toho nášho trpaslíka do albumu .... 😉

Vidím, že naše všetky detičky sú rovnaké ako keby sa narodili v auguste 06 😀 😀 😀 ak my lezieme všade kde nemáme, berieme čo nepotrebujeme, zlostíme sa keď nám niečo nedajú a máme kopec modriniek 😒 ale Peťulko je veľmi rozumný - každá mamina určite chváli svoje dieťatko - ja nie som horšia.

Babenky dnes so mala trochu zmiešanú náladu - mám totiž presne 1.narodeninky od minuloročnej havárie - pamätáte si ešte ako ste so mnou "chodili svičiť" na rehabilitácie, ako som sa mohla s Vami podeliť o radosť ako mi to ide ale aj ako zlyhávam ???? Vďaka za všetko babenky ..... a čin-čin posielam symbolický prípitok na zdravie všetkým ..... 🙂

.... drobček sa zobudil - utekám za ním .... páááááá mojky

gabika146
3. dec 2007

halo babiky kde ste?
mimi uz ste zdrave?
u nas stale nesnezi otras dnes cely den mrholilo maly je dnes ako cert 😝

wladka
3. dec 2007

gabi, tu smeee 😉

mne mala soplikuje 😒 ..ale nic jej nie je.. tak nevim co.. ale odsavam 😀

ati, no konecne..po dlhej dobe 😉 ..bolo fajn si precitat pismenka.. 😀 ..a tu rehabku si pamatam 😉

adriana111
3. dec 2007

ahojte 🙂
ja len par riadkov pred spanim.
dnes sme boli cely den doma, kazdu chvilu preprchalo 😒 a mala bola nervozna, stale pistala, stale mi bola v patach, kazdu chvilku plakala - no hruza 😖
ale uz spinka od osmej ako kazdy den, tak zajtra to hadam bude lepsie 😉
ale mozno to bude aj zo zubkov, idu jej oba horne ocne, ma take cervene dasienka, no uvidime. to by uz mala 14 zubkov 😀
ale je to maly pripad 😅 najnovsie vytiahla zo skrine nocnik a vsetko robi po sediacky na nom, aj papa. ale samozrejme, sedi oblecena. vyzlecena vydrzi sediet asi 2 sekundy 😖 ale este ma cas, ani ju nenutim.
a rapoce o 106, stale dokolecka tych par slovicok a tu svoju hatlaninku, no, zlata je 🙂 ale ak jej nerozumiem, co chce, tak pocuju aj susedia ten krik 😲

atiatko
3. dec 2007

Ahojki,
sedim pri PC - dokoncujem seminarku do skoly, doplnam prednasku a robim si pripravu na konferenciu o priateloch Romoch .... 😒
Ocinko je na ceste domkov a drobcek ten spinka .... 🙂

mrknem sem obcas, ak tu niekto bude ...... 😉

atiatko
3. dec 2007

halooooo nikto nikde ?????? ☹

wladka
3. dec 2007

ahoooj ati 😉 .. akde a aka konfera?? 😕

adi, my nocnik tiez eee.. 😒 obsedi 2sek oblecena, hola ani sekundu 😠

atiatko
3. dec 2007

sovicka Wladka - mame to v ramci predmetu socialna praca s mladezou u nas na fakulte - je to de facto ako skuska - a vybrala som si romsku mladez 😒

a nocnik - tak akurat do neho vbehne nozickou, ci sa neda pouzit ako schodik ale sediet na nom - mame ohnostroj ked su to 2 sekundy - ale hovorim si, ze nemusi byt vo vsetkom prvy .... 😀

elliana
autor
3. dec 2007

caute sovy, ja tiez kukam do PC, pisem seminarku, ale uz asi skoncim, bo ma nic uz nenapada...
A nocnik? Zoja aj sedi, ale zeby kakla, tak to neeee, takmer vzdy do plienky...ona aj povie mama tataaaa, to akoze kakat...posedi chvilu, vstane, ja ju zabalim a ona sa v klidku skrci a vykaka do plienky

wladka
3. dec 2007

elli, pekne to poriesila..malinka, zlataaa 😉

ati, jasneee..naaac sa predbehovat 😉 .. a tyh romov zvladnes.. 😉

elliana
autor
3. dec 2007

no, idem ja spat...ale aspon som vas kukla a precitala
nech som v obraze, co mate nove
pa a dobru nocku, sovicky

atiatko
3. dec 2007

paaa eli - ja este pokracujem - pomaly koncim,ue len seminarku - tema :rodinna situacia pred, pocas a po rozvode + moznosti pomoci zo strany socialneho pracovnika - wladi 😉 😒

atiatko
3. dec 2007

tak babenky - vsetko urobene - lucim sa - bru nocku 😔

wladka
4. dec 2007

ati, coc coc cococco?? 😀 😀

ja som dnes do rana ostala chora, ale teraz mi ej uz lepsie, nastastie som mala maminu doma, tak som si pospala, mne to vudy pomoze sa vyspat z toho.. 😉 .. ale mam chytene hrdlo stale 😒 , a nos upchaty 😠 .. keby sa to aspon spustilo, ale nie a nie.. 😒

emka nic.. vymysla stale 😅

atiatko
4. dec 2007

.... wladi, iba som sem mrkla - ocinko dnes hodil okupaciu PC - na stvrtok ma skusku a tak nieco dokoncuje - drzkam palceky aby choroba zmizla - milion krat fuj chorobe, ktora "siaha" na slusnych ludi pred Mikulasom ..... no uz ma "vyhadzuju" .... paaaaaaaaaaaaaa

mimi109
5. dec 2007

caute krocule 😀 co nove?

baby moje dieta je ako vymenene 😖 len reve krici ziape no hrozne ked jej cosi nedovolim take revyyyyyy lebo tato jej ukazal ze aj na stolik s PC sa da vyjst 😠 😠 😠 tak len tam by sla samozrejme jej nechcem dovolit no vtedy revy kope hadze sa katastrofa ☹ a potom sa s nou tatik vadi ze co doraba mala este vacsie revy len som ho minule zhubovala ze sak jej ona ukazal ze sa tam da vyliest tak nech an malu neziape tak uz je ticho odvtedy 😝

aj u vas ej tak otrsane? az tak smutno ked kuknem z okna, chcem sneeeeeeeeeeeeeeeh, lebo vraj aj Vianoce maju byt taketo skarede 😢

adriana111
5. dec 2007

caute 🙂
109 - to sa stava, takych vzdorovitych obdobi este bude 😒 Ninka tiez, ked jej nieco zakazem, tak reve akoby som ju bila. a potom este hodi na mna taky smutny pohlad, ze ci jej to predsa nedovolim, no najradsej by som jej dovolila vsetko 😉 ale to by mi neskor skakala po hlave. ale skusa, kde az moze zajst, kolko moje nervy vydrzia, a ked ju napomeniem, ze nieco nemoze, nech to pusti, tak pozera po mne a rucickami skusa dalej 🙂 no, zlata 😀

wladka
5. dec 2007

dufam ze prezijeme 😅 .. taketo obdobie, no.. ale nechapem tie, ktorym dieta pekne sedi 😔 klobuk dolu 😲 ..

dnes uz sa hodila aj na zem, revy jak pavian.. som jej nechcela dat nieco.. ale hadzem ignorant ksicht.. snad zaberie 😅 ..inak, vzdy a vzdy sa musim smiat, je to strasne smiesne 😀

no, ja uz mam aj ATB.. mam anginu.. mala zatial ok, klop klop.. 😉

mimi, ozaj, ty este jakubka kojis????

wladka
5. dec 2007

atiatko, a este.. vsimla som si ze ma malinky stan s gulickami.. emka to vyslovene zboznuje, furt chodime do mesta kvoli tomu.. hazde sa tam ako sisi.. ale ked to ma rada co uz 😅 .. no a odkial to mate?? chcela by som aj ja

adriana111
5. dec 2007

ahojte 🙂
wladi, dnes si tu zase len ty? 😉
boli sme dnes v meste na Mikulasa, mala bola dobra, tancovala v kociku, ked vyhravala hudba... a potom obrat o 180°, zacala v kociku vykrikovat, plakat akoby ju na noze brali, vsetci sa pozerali, ci ju nahodou netyram 😒 potom som ju vybrala z kocika, stale mi niekam utekala, este ze nam kocik strazila kamaratka. a ked sme isli domov, ani muzovi ani mne na rukach, peso presne opacnym smerom, do kocika ani za svet 😖 sme si uzili 😝
a ked sme ju s velikanskym placom usadili do kocika, tak za par minut zase to kludne dieta. no, co sa da robit - skusa

gabika146
5. dec 2007

cauky aj ja som tu aky bol mikulas?

adriana111
5. dec 2007

ahoj, gabika
no, mikulas bol fajn, vystupovali tam rozne detske tanecne skupiny a kopec deti recitovalo a spievalo. bolo to mile 🙂 a bolo tam hrozne vela ludi, aspon nebolo pocut rev nasej princezny 😉
aj Kubko ma take vystupy?

gabika146
5. dec 2007

ako kedy o zem sa nehaze ale hukat vie riadne a ked mizacne v kociary na namesti otras hambim sa ako keby som ho bila a doma to iste ked mu nieco nedam koniec 😝

mimi109
5. dec 2007

caute je tu este niekto?

ja idem dake fotos dat do albumu 😀