Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
3. feb 2008

caute co noveho? ako sa mate?

alena1
3. feb 2008

ahooojky babule...
tak ste sa teda pekne rozpisali,my zaspavame v poslednom case dost neskoro a neraz sa stane,ze uz prispim s malym i ja...
ako citam,tak uz pomaly dovolenkujete,no super...u nas je to v podstate poriesene,v lete cestujeme vsetci k starkym a teda to bude nasa dovolenaaaa.....sice nie su priamo pri mori,ale urcite zbehneme i tam 🙂
maly mal vcera teplotu,soplik...vylakal nas,no dnes akoby pocaroval,zaaaaazrakom niiiiiiiiic......som stastna,ale este radsej poklopkam....potil sa cely den,aj v noci sme ho furt prezliekali,mozno i to pomohlo....
inak zlaty je,sa moooc rozrecnil,vsetko po nas opakuje a su slovka,ktore povie najskor po slovensky a potom hned na to v rodnej reci MM 🙂 no chutne 🙂
s nocnikom sa ani my velmi nekamaraaatime,neobsedi tam obleceny ani nahy 🙂
a ziarli tiez,co pobozkat 🙂 my sa pomaly uz nemozme ani spolu rozpravat,vtedy skrieka a krici o dusu spasenu... 🙂

wladka
4. feb 2008

chcete cierny bod? 😀

adriana111
5. feb 2008

dnes hlasim prichod ako prva 🙂
ja sem obcas nazriem, len nie vzdy pisem 😖 ale myslim si, ze az taku zlu dochadzku nemam 😉

vcera sme boli s Ninkou v jaslickach. hned tam chcela vojst do triedy k detickam, chodila tam akoby to tam poznala, zlata bola. dufam, ze jej to vydrzi aj neskor, ked tam bude zostavat na cely den.
pani riaditelka nam vysvetlila co a ako a ze ked donesiem potvrdene papiere, potom pojdeme s Ninkou priamo do triedy k malinkym detickam a tam sa dohodneme presne. inak ziaden prisny rezim, plne toleruju rezim dietatka - ked niektore doma spavalo 2x, tak aj tam, ked nespava, tak ho nenutia... zohladnuju aj individualny rezim stravovania a pod. ono, za tie peniaze, mali by. v TO su len tieto jedny jaslicky, maju 12 deti, mesacne sa plati 4010 Sk + 470 stravne. takze rodicovsky prispevok skonci cely v jaslickach. len aby tam bola spokojna 😀

wladka
5. feb 2008

adi, tak to mas v pohode 😵 .. a som si myslela, ze je to drahsie.. celkom sa to da 😉 .. len neviem, ci ti nestrhnu aj rodicovsky, ked pracujes, a dieta mas v tychto instituciach?? 😕 ..si dobre info?? ja nie som v obraze, ale mam nejaky dojem.. ze..ale to sa treba popytat, ja sa v tom nevyznam..

gabika146
5. feb 2008

ahojte my sme boli na kontrole uz sme zdravy zajtra mozme ist von parada sa tesim 😀 😀

adriana111
5. feb 2008

wladi, ked das dietatko do sukromnej skolky alebo jasli alebo je s nim niekto doma do troch rokov a ty si v praci, tak ti rodicovsky ide dalej. ale ked das do skolky dotovanej statom, tak o prispevok prides. a tieto jaslicky su sukromne.

gabika, to je super 🙂 ono tie deticky ked nemozu ist aspon na chvilku von, tak su nervozne, doma im je dlho. aspon u nas je to tak. tak nech je zajtra pekne pocasie 🙂

gabika146
5. feb 2008

aj ja dufam ze zajtra bude pekne aspon doobeda 😀

wladka
5. feb 2008

adi, aha.. uz mam v tom jasno.. 😉 .. tak to je fajn 😉

gabi, huraaa 😀 .. tak zajtra, uz sa nevies dockat, cooo? 🙂 .. inak, ti poviem, sice emi klop klop klop este nebola chora, ale obcas soplikuje, chodim von aj tak 😉 .. my kazdy den, capica nachystana, obuta dopoly, vetrovku na hlave, a krici taaaaaam 😀 .. a ukazuje na dvere.. chodime 2-3x von.. sice mi to obliekanie 🙄 lezie na nervy, ale co uz.. 😅 😝

gabika146
5. feb 2008

wladi aj ja chodim ale mal teplotu a antibiotika tak som sa bala a bol stale unaveny
veru zajtra si to vychutnam xixi

liska
5. feb 2008

ahojte, my sme tiez chori, prvykrat ☹ chripka + zapalene hrdielko, 40-ky teploty...nedostali sme ATB (to som rada), tak len cipky a sirupceky, maly hnackuje a uz len ked ho davam na prebalovak,zacina plakat,ze ho boli zadocek...ale uz je to lepsie, dufam, ze to skoro prejde, lebo v nedelu mame v plane ist na Slovensko...a este dufam, ze to neprejde teraz na nas s manzelom, lebo kto to odsoferuje...
nam tu posledne dni prsalo, akurat ked bolo malemu najhorsie, tak aspon nam to nebolo luto, no dnes je uplna jar, snad ju coskoro pojdeme vyuzit 🙂

wladka
5. feb 2008

liska, drzte sa ☹ .. tak pridete na svk? 🙂 to si maly zase uzije maznania, rozmaznavania, a vobec vsetkeho 😎 😀 ..to bude hviezda.. 😀

dnes bolo uzasne vonku, my sme boli 4hodiny.. 😵 bez kocika..len tak sme sa premavali po dedine.. mala hotova, zaspala hned 😀

mimi109
5. feb 2008

caute tak ja tu takto neskoro strasim aspon vas pozdravim 😀

gabi parada ze ste uz zdravi 😉

liska Chrisovi skore uzdravenie zelame 😵

a my satle rovnako zubky uraduju, kakame o 106, vonku otras fuka kosa doma sedime 😒 a dako sa nam spanie poposuvalo uz cez dne nespime 1 hodinu le 2 😵 aj vecer az kolo pol 8 zaspavame uz nie o 6 ako do teraz

liska
6. feb 2008

tak my sme uz snad tiez za vodou, noc aj den boli uz konecne bez teplot 😵 akurat nam teraz ochorel ocko,tak je cesta na SK zase ohrozena, ale do nedele budeme vsetci fit, verim tomu 🙂 ake mame pocasie na Slovensku? a poradte, co sa oplati pozerat aktualne v telke? 😀

wladka
6. feb 2008

liska, moja, len sa nedaj na telenovely, bo sa do swiss nevratite 😀 ..to ma snad 300 casti 🙄 , ja to ani nekukam.. inak, 5 proti 5 😉 , to mala lubi kukat, bo stale, ak neuhadnu robi ee ee 😀 😀 .. rozmyslam, rozmyslam, veru neviem co byva vecer 😕 , co davaju.. 😅 ..vygumovany mozog.. ja po veceroch sa snazim rigo pisat 😉

ale je super, ze ste ok 😉 , tatko to tiez zvladne 🙂

inak ako? dnes som bola ucit, mali sme divadielko, vzala som aj bejbinu.. ta opakovala, bola zlata 😵 ..ked skakali, aj ona, ked plakali aj ona.. to bude herecka 😎 moja krv 😀 😀

mimi109
7. feb 2008

wladka 5 proti 5 aj my kukame 😀 inak u nas ficia kazdy utorok stredu stvrtok kriminalne serialy tie tatik zboznuje a pondelok Susedia tak ze ja sa dako ku telke nedostanem jedine ak si dake DVD pustim ked je vecer v robote 😅

gabika146
7. feb 2008

ahojte 5proti5 to mozme aj my maly tiez stale potom eeee
my doobeda mame pustene serialy uz koncia ale ved ich je kopu tak nejaky opat zacneme
liska a kolko budete na slovensku??
my ideme dnes pokupovat darceky caka nas oslava zajtra 2jite narodky 😝

wladka
7. feb 2008

gabi, vy furt volaco mate 😀 😀 😀 .. nenarusuje to rozpocet?? 😀

liska,ozaj, dokedy ste tu?? teda na svk? 😉

mimi, kde siiii?? 😕

109, dvd za chrbtom?? 😅 😀 .. to aj ja 😉

mimi
7. feb 2008

hlasim sa 🙂
aj my kukame 5 proti 5 😀
gabi, aj vy oslavujete, aj my 😅
....este stale som nevymyslela co s darcekom pre MM, daleko asi nezajdeme, ale aj take Tatry by neboli na zahodenie... viete mi nieco doporucit?

adriana111
7. feb 2008

ahojteeeeee 🙂

tak vy pozerate sutaze? nasu bavi len reklama 😀 tu zacuje a uz stoji pri telke, kym neskonci, tak sa od tade nepohne. rozpravky ju nebavia, filmy, sutaze - nic, len tie reklamy 😀

mimi, Tatry su tiez super - aquacity v Poprade - parada. alebo Nizke Tatry - Jasna, Chopok, Tatralandia L. Mikulas... je toho kopec, zalezi, ci chcete ist do prirody alebo relaxovat vo vodicke alebo chodit len tak na prechadzky... na vyber je toho kopec, pozri internet... 🙂

wladka
7. feb 2008

mimi, veru, skus cez net 😉

adi, reklama.. tu ja uz vypinam.. mala ma vtedy neocuva, takmer nedycha 😠 😀 😀 .. a nezajem.. 😝 .. a vykrikuje Ou tu.. 😀 poznamka: O2 😀 😎

liska
7. feb 2008

dik za slovenske televizne okienko 😀 aj ked skor si myslim, ze na telku cas aj tak nebude, kym pobehame vsetkych znamych...a vymetieme vsetky krcmy 🙄 😀
ideme na 3 tyzdne, zda sa to dost, ale uz velmi dobre viem, ako strasne rychlo to zbehne ☹
u nas sa telka velmi nepozera, radsej mam vzdy zapnute detske CD s hudbou, aj v aute,maly uz opakuje slova, ktore pozna a cely je z toho nadseny 🙂 ale na SK urcite budeme pozerat vecernicky, take tu nemame 😉

adriana111
7. feb 2008

liska, ja telku tiez moc nepustam, radsej nejaku hudbu, ale mala si TV zapina sama a este sa mi pride pochvalit, ze ju zapla 🙂 a ked tam nie je reklama, tak sa odide hrat a pride, ked reklamu zacuje 😖 a ked jej pustim CD s pesnickami pre deti, tak cele pretancuje 😀 aj ked Natalka pocuva rozpravky a je tam nejaka melodia, tak tancuje. podarene vrti zadockom 😀

wladka
7. feb 2008

adi 😵 😵

my hudbu tiez milujeme, a najnovsie spievame.. ale bez hlasu 😕 .. aj sa tak rpzpravame.. 😀 😀

liska, krcmy?? to ako ty?? 😀 😀 ..ale jasne, ved treba 😉 ..

wladka
7. feb 2008

dobruuuu 😔

adriana111
7. feb 2008

dobruuuu 😔 😔 😔

mimi109
8. feb 2008

caute babule 😵 vyspinakne do ruzova? my ani nie 😒

mala vcera nespala cely den tak vecer o 6 zabuvala o 9 sa zobudila rucala ako kon hodinu potom sme sa do pol noci hrali ani neviem ako sa mi ju podarilo dat do postielky vecer nechcela jest o 3 sa zobudila ze je hladna a o pol 8 uz bola vyspata vyskerena ako leco
tak taketo daco sme mali 1x taku divoku noc 😖

elli Zojke k dnesnym meninam prajeme vsetko najlepsie, vela zdravia, statia, lasky nech ju tatino a mamina posluchaju

a co je s atiatko 😕 ? tu som tu dlho nevidela, snad su ok zdravi

a nam tu zasa nesnezilo a veselo si snezi dalej 🙄

adriana111
8. feb 2008

ahojte 🙂

elli, aj my prajeme Zoji k meninam hlavne vela zdravicka a lasku vsetkych okolo 🙂

mimi109 - sneh? to je co? 😀 u nas je krasna modra obloha, sem-tam oblacik, slniecko svieti 😎 sice je vonku zima, ale spoza okna hotova jar 😎

wladka
8. feb 2008

mimi, coooo.. sneeeeh?? 😀 ..aj u nas hotova jar 😎 😎 .. opalovat sa da 😉

elli, aj my sa pripajame ku gratulacii k Zojinkym meninkam 😉 .. cmuuuuuuuuuuuk 🤐

ja som slamienka 😲 cely vikend.. K mam v alpach, tam kde sme boli.. panska jazda 😉 .. dostal odomna prednasku z etiky 😀 😀 😀 .. dufam, ze pocuval 😅 😝 ..

adriana111
8. feb 2008

wladi, neboj, urcite nepocuval 😉 ako vsetci chlapi 😀
😀 😀