Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
25. apr 2008

mas to tam.. 😉

gabika146
25. apr 2008

😀 😀 zlatunka boze ake su uz velke 😖

wladka
25. apr 2008

gabi, no.. strasne vysoka je.. sa smejem, ze vyzera vyspelo 😀 😀 .. netusim aku ma vysku, ked sa zobudi, odmeram ju.. 😒

jana188
25. apr 2008

wladi krasne fotky. Strasne velke su tie decka...ani neviem kedy tak narastli

gabika146
25. apr 2008

my mame95cm 😲 mame fotky aj s kolotocu maly bol taky stastny ako nikdy

jana188
25. apr 2008

gabi 95!!! to mate dlhana doma 😀

gabika146
25. apr 2008

je vysoky po nas 😀

wladka
25. apr 2008

95?? fuuu.. to ja netusim, ale nosi 98 velkost, niekedy 92, ale tie su tak tak akurat, takze uz kupujem 98 😉 .. odmeram ju, som velice zvedava.. 😝

jani, pravda.. strasne to leti.. 😲

mimi109
25. apr 2008

wladka Emka je kocka rastie ti do krasy 😵
gabi to je Kubko tolky chlap fiiiiiha 😀
my mame 83 cm ak som dobre merala 😀

wladka
25. apr 2008

no, my mame 88cm.. 😉 .. no my sme bohvieako vysoki ani neni.. ja 170, ex 183.. ale asi po nom je 😠 skoro vsetko ma poo nom.. esteze jej to pali ako mne 😀 😀

wladka
27. apr 2008

hi, baby.. 😉

gabika146
28. apr 2008

cauko cauko tak mi mame za sebou krasny vikend v sobotu aj trosku smutny boli sme totiz na pohrebe ale ndela bola uzasna slniecko a my sme boli v zoo takze parada
aj dnes je krasny den ja idem o 5 na haberu do prievidze tak sa tesim chlapi dnes budu gazdovat sami 😉

mimi109
28. apr 2008

caute tak my sme mali zas nedelu na prd, mala hnackuje az ma ritku bolavu cervenu pri prebalovani reve ani kremy nepomahaju ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ dako nam tie posledne zubale naraz sarapatu robia
ja som vcera stratila vonku nausnicu zlatu co som dostala od krstnej ku birmovke 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

dokladala som foto do albumu kto chce nech kukne 😵

wladka
28. apr 2008

caveste.. videla som fotocky.. zlate su dietky 😵 😵

wladka
30. apr 2008

liska, krasne fotky 😉 ..uz vcera vecer som ich kuk, ked si ich davala 🙂

wladka
2. máj 2008

zase nas taham z kase, aby sme nebolina druhej strane??? 😠 😀

jaj baby, vy ani nestihate, cooo?? ja duplom, a vidite, da sa mi na 3min.. 😀 ..

dnes je u nas krasne, zase budeme vonku, tusim je horsia v tom, jak moj ex Miso.. 😀 😀 .. ale nech, 😉 lepsie vonku, ako vo vnutri sa nervacit.. 🙂

cmuky..

alena1
2. máj 2008

Ahoooojky kocky🙂

wladka,esteze mame Teba...🙂

veru veru nestiiiiihacky,no my dnes mame riaditelske volno,tak ja si ho plne uziiiiivam🙂s malickym🙂

sem zacalo mrholit☹no aspon doobedie sme vystihli...🙂

krasny dnik🙂

mimi109
2. máj 2008

caute kocice aj tu je dnes celkom obstojne sice chvilkami zamracene dokonca aj na minutu sprchlo ale je fajne 😵

gabika146
2. máj 2008

ahojky aj u nas doobea krasne potom sprchlo ja sok bola v meste maly spal o13 do 16 u babky tak som isla sama pockala ocka a teraz sme prisli trosku volna 😉

mimi109
3. máj 2008

no zas na 2 strane sme boli 😀 ako vikendujete? my bez tatika lebo je v praci aj dnes aj zajtra ☹ pocasiu sibe chvilu pekne chvilu kosa vetrisko dazd zas pekne a tak dokola ako u blbych 😠

gabika146
3. máj 2008

mimi aj tu rano super poobede vietor 😖 my sme zas soplavy tak len vysavame dnes sme ani von neboli

adriana111
4. máj 2008

ahojte 🙂

tak sa po dlhom case ozyvam 🙂 ale pozeram, ze je tu nejako pusto ☹

u nas vsetko v pohode, akurat ze som stale v jednom kole a stale nieco nestiham 😒 Ninka v jaslickach v pohode, chodi tam rada, zatial je to bez problemov. sopliky su aj u nas, ale to je tym otrasnym pocasim - chvilu tak a potom onak 😒 uz mi to ide na nervy, ani clovek nevie, co ma detom obliect 😖 malej som zacala davat ponozky, ale vobec ich najprv nechcela, stale pytala len pancusky, to ste mali pocut ten krik. akoby som ju z koze drala. ale uz si zvykla. teraz ma obdobie "JA" a vsetko chce robit sama. a ak nie je podla nej, tak to dost nahlas dava najavo 😖 susedia musia mat z nas radost. ale inak je zlata, stale si nieco rozprava, vyspevuje, tancuje 😀 najoblubenejsia je "Kukulienka" 😀 snazi sa opakovat nove slova, ale zatial jej to moc nejde, ale o to vacsia sranda to je 😀

baby, ktora ste davali ockovat Prevenarom? mali drobci nejake reakcie? my uz mame vakcinu doma, ale musim pockat, kym jej prejdu sopliky.

mimi109
4. máj 2008

adi my sme sa nedavno boli ockovat a bez reakcie sme boli 😉 v juni ideme na preockovanie

adriana111
4. máj 2008

mimi109 - tak ja dufam, ze u nas to bude tak isto 🙂 ale citala som, ze deticky mali rozne neprijemne reakcie, tak verim, ze na nas to neplati 😖

wladka
4. máj 2008

cafte 😉

ja som ockovat nedala, mala nebola anichora,nie je dovod.. mozno az nastupom do MS.. 😉

akurat sme sa vratili z Bojnic, Gabci na teba som myslela 😉 ..cez PE sme isli.. 🙂 .. bolo tam fajne 😉 , som rada, ze sme sli.. 😉

co sa tyka malej, tak my uz tvorime vety, z 2-3 slov.. napr.: chces kavu? ideme von? chces sa kupat? chcem papat. Chcem cajik. Co je toto? Kde je (meno) atd.. je toho dost, je strasne ukecana, ja sa vzyd tesim, ked spi.. vtedy je absolut ticho, a som v extazii vtedy 😀 ..ale v pohodicke, zlata je.. co sa tyka toho "JA" - my s tym denne pasujeme, niekedy mi praskaju nervy.. 😅 .. trucuje, tvrdohlava je, neda si povedat ani tak ani inak.. boooze... 😕 nech to uz prejde 🙄 😅 😀

gabika146
4. máj 2008

wladi a co si sa neozvala konecne sme sa mohli stretnut aspon na chvilku
a ako sa vam pacilo?aj my sme moc ukecany chvilka ticha je pre mna radost xixixi a maly je strasne jedovati 😠
my na ockovanie ideme sme stale chory zas mame sopliky uz mi to lezie na nervy 😢

wladka
4. máj 2008

gabi, chcela som, ale mobil?? ani nemam.. 😒 mohal by si IPnut, a urcite behneme niekedy okolo 😉 .. jedovaty?? tak to aj mala.. 😠 😀

wladka
5. máj 2008

pridala som fotky z bojnic, kuknite 😉

a co iank porabate?, ja Penicilinujem ☹ , rastie mi zub mudrosti, len sarapatu robi, teraz si viem predstavit ako to deticky boli 😠 boze.. take neviniatka.. a ja?, som total hotova z toho 😎 😀 a mozem sa hanbit.. 😝

mimi
5. máj 2008

ahojteee!!! wladi, kukla som fotecky z Bojnic, kraaasne!!! davnejsie som rozmyslala, ze sa tam tiez zastavime 🙂

ako sa mate? idem si precitat, co ste popisali, aby som bola v obraze 😅

mimi109
6. máj 2008

wladi ani mne mala nebyva dako moc chora ale aj tak som ju proti pneumokokom dala zaockovat, hlavne po tom co som citala ake sarapaty take potvory vedia narobit 😢 😢 😢 😢 😢

aj nasa keca o 106 dakedy to tu je ako v blazinci ked spusti tie blaboty dzavoty, som ju naucial povedat ze tata je lajdak 😀 😀 😀

aj my sa do Bojnic chystame dakedy v juni, uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

som boal dnes u zubara, fuf 😝 zas budem mat pokoj na par mesiacov dufam 😅

idem pokukat foto 😉