Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

titkovamiriam
30. máj 2008

kde ste? pridala som fotecky.Ak si dnes uz nepopiseme tak kraaaasny vikend

gabika146
30. máj 2008

hojky ako sa mame
my sa dnes chystame na majales ku kamoske do restiky a zajtra mame vystavu na letisku tak ideme na vylet na cely den aj s ockom tak sa tesim 😀 😀
vonku je krasne v nedelu sa u nas otvara kupko

mimi109
30. máj 2008

caute ja som dnes jak vygrcany rezanec 😝 mala sa zobudila vecer o pol 12 a do 3 rana dorabala no uz som ze ma slahne bola normalne vyspata 😅 ale o 3 konecne zaspala

vcera som jej nasadila ten liek tak mi nic nechce jest 😢 😢 😢

babule ako na noc obliekate drobcov? teraz ked je uz teplo

gabika146
30. máj 2008

my mame len ponozky a tenky overal alebo len pyzamove gate a tricko 😀

titkovamiriam
30. máj 2008

Marek ma pozky,kratke pyzamko.Kedze sa od mimi nerad prikryva ked zaspi tak mu cez krize hodim plienku 😀 bavlnenu. 😀 Cez vikend pojdeme k jazeru.

gabika146
1. jún 2008

cauko aky je vikend my super stale sme s ockom vcera sme boli grilovat a dnes sa ideme kupat do TO
tak pekny den
aj u vas rano prsalo?tu strasne

mimi109
1. jún 2008

caute

gabi aj tu rano brutal burka hromy blesky,ale od 8 slnko skvariiiiiiiiiiiiiiiiiii a my doma sedime mala nie a nie zaspat 😖 od kedy ma tie lieky sa jej spanie pokazilo 😒 dufam, ze uz konecne v utorok bude mat vysledky dobre nech to jest nemusi

ale uz zaspala konecne snad sa aj von dostaneme, od pol 1 je v postielke a az teraz konecne zaspala

idete niekam dovolenkovat ? my rozmyslame nad chorvtaskom

wladka
1. jún 2008

cafte 😉

my sme dosli z kupaliska, tak nas osmahlo 😎 .. zlata bola, plavala sama s kolesom 😀

ako sa mate?? m fajn, zdrave sme 😉 ..a davali ste ockovat proti kliestom?? bo ja zvazujem, a neviem stale.. 😒

gabika146
1. jún 2008

ahojky aj my z kubka doma maly zalomil cestou domou a spal do 19.30 😠
wladi kde ste boli na kupku?my zaockovat dame po 2rokoch

wladka
1. jún 2008

v podhajskej 😉 .. superne bolo 🙂

po 2 teda? ja asi skusim zavolat, ci sa to vobec da.. mozno je treba pred sezonou, a nie pocas nej, asi to nema ucinok potom.. 😒 opytam sa ho, a dam vediet 😉

gabika146
1. jún 2008

ja som sa pytala u dokiy a povedala po 2rokoch a po tretom preockovanie kupili sme sprej a tak ho navecer sprejujem

adriana111
1. jún 2008

ahojte 🙂
ockovanie proti kliestom je na 3x. myslím, ze prva davka sa dava niekedy na jesen, druha dva mesiace po nej a tretia 12 mesiacov po druhej.
my chodime casto do hory, ale nedala som zaockovat ani Natalku a nedam ani Ninku. ockovanie aj tak nepokryje cele riziko ☹

mimochodom sprej pouzivame aj my - vzdy ked ideme do prirody. neviem, ci ma vyznam sprejovat navecer, ono to ucinkuje vzdy par hodin po nasprejovani.

wladka
1. jún 2008

a aky sprej, aj ja tusim kupim.. a to vzdy po?? 😕

bru nocku 😉

titkovamiriam
2. jún 2008

ahojte-teplo-teplo uz od rana!!!!cez vikend sme boli nakoniec doma a po veceroch na zmrzke.Najskor som chcela ist niekem na mdd no to teplo nas odradilo,chalani sa boli kupat na jazere a na rybach a my z marekom sme si napustili vanicku,dali si deku a slnecniky a vegetili sme.Varila som aj sirup z bazovych kvetov,ani som netusila ake je to lahke a ake mnam-mnam. 😀 .

mimi109
3. jún 2008

caute zeny to je ale hic 😀 an ispat sa neda v noci riadne len z oknom otvorenym

my ideme za chvilu ku doktorovi na kontrolu, dufam, ze bude mat mala konecne moc cisty po liekoch, lebo uz som z toho na nervy 😔

planujete daku dovolenku?

titkovamiriam
3. jún 2008

ja urcite dovolenkovat nebudem ☹ ,mozno niaky vikend na chate 😀 ,
drzim palce u lekara 😉

gabika146
3. jún 2008

cauko my dovolenka uz ista zaplatena 😀
my dnes cely den na kupku parada maly nespal a teraz je ko od18.30 bol hore od 19 a uz zaas spi do rana sme jasny 😉

mimi109
3. jún 2008

caute tak sme boli dnes na tej kontrole, vysledky z mikrobiologe boli dobre bacil je uz prec 🙂 🙂 🙂 ale u doktora sme zase zle pochodili zase malej v moci krv ukazalo ze uz nie moc ale stale tam je, 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 tak do soboty liek uzivat v pondelok zas na kontrolu 😔

gabi a kam idete?

gabika146
3. jún 2008

ideme na chatu aj s bazenom pri povazku bystricu 😉

wladka
4. jún 2008

dovcu planujeme aj my.. niekde do chorvatska.. alebo potom az v septembri poletime 😉 , mozno oboje 😀 ..

vcera rusno, dnes sme dosli od doktora mame crevu chripku 😕 , prvy krat sme chore.. ani neviem co robit 😀 .. akurat spinka.. vracia dost 😒 , ja ju len necham spinkat, nech to prespi, to je najlepsie.. 😉

mimi, moc v krvi.. co to ale znamena?? 😕 .. 😒 citala si na nete, z coho to moze byt?

mimi109
4. jún 2008

wladi nukaj emke pit, nech vela pije ked vracia aby nebola dehydrovana

netusim z coho to moze byt, ale uz som s toho uplne na dne, ved zu mesiac jej stale krv v oci ukazuje 😢 😢 😢 😢 😢

my tiez rozmyslame nad chorvatskom alebo kuchynskou linkou 😀

wladka
4. jún 2008

mimi 😀

davam jej dost casto pit, mineralku neperlivu, kupila som aj cierny caj,iba chvilku ho necham vyluhovat, minutku a hadam by to mohlo pomoct.. blbe je to, ze aj vodu vracia.. 😒 vravel doki, ze su to krce, tak preto.. mam jej nukat az po 20min vracania..castejsie,a v malych davkach.. suche veci ma papat..ale odhrna nad nimi nos, len nech vypije vodicku..

mimi109
4. jún 2008

ani piskotu nezje? juj to je hruza ked deti vracaju, my sme si tym nie raz uz presli 😖 tak zelame Emke skore uzdravenie cmuk

ja som akurat pisala do poradne pediatra ohladom malej co jej stale tu krv ukazuje, uz je tomu asi mesiac , ja uz som z toho uplne na dne, a sa to odzrkadluje na mne som hrozne nervozna len vrcim kricim revem no hruza des ☹ ☹ 😔

titkovamiriam
4. jún 2008

ahojte ako citam same choroby,tak uz sa povyzdravujte nech si mozete uzivat leto 🙂 .

gabika146
4. jún 2008

mimi a ako jej to zistili len tak jej zobrali moc?
wladi ked deti vracaju otras my ssme nic nejedli a ni nepili skoncili sme v nemocnici
ozaj v utorok idem do nitry boli sme u toho alergologa mame kopu liekou jdnu dutinu na zatienenu tak preto je stale chory ideme tam zaniest krv na chrenovu ak sa ti bude chciet napis mi kde je ta chrenova ja nitru moc nepoznam diky

mimi109
4. jún 2008

gabi mala bola chora horucky mala v kuse 3 dni tak ked sme sli k doktorovi som pre kazdy pripad moc vzala a vtedy jej tam tu krv ukazalo, po opakovanej kontrole jej zas ukazalo tak sme sli s mocom na hygienu kde jej nasli bacil, nasledovala kontrola o tyzden bacil zmizol ale krv v moci stale ukazuje, ze uz malo ale je tam, tak v pondelok zas kontrola po tyzdnovom uzivani liekov

titkovamiriam
4. jún 2008

mimi budem drzat palce nech vas to uz pusti

wladka
4. jún 2008

utorok?? 😉 ..zebyyy?? 😀 dohodneme..

ked pojdete cez TO do Nitry, tak odbocte na Drazovce, ta cesta vas dovedie na chrenovu, a tam lahko najdete nemocku.. je to kusok, ludia ukazu.. 😉

adriana111
4. jún 2008

ahojte 🙂

dnes konecne trosku lepsie,nebolo take sparno 😎 my mame v praci neskutocne dusno v kancelarii, ventilatory vobec nepomahaju, len sa chodim osviezovat do pivnice. lenze to pomoze len na chvilku, ked z pivnice vyjdem von, tak za chvilku som zase ako predtym 😒
ale za tri tyzdne ideme na dovolenku - do Grecka na ostrov Lesbos, tak sa tesim 😀 😎 na poriadnej dovolenke som nebola hrozne davno 😖

pozeram, ze mate deturence chore ☹ Ninka je nastastie v pohode, drzi sa, co som velmi rada. zajtra ideme na ockovanie Prevenarom, tak dufam, ze to bude ok 🙂

wladka, mne doktorka odporucila pre Ninku jedny prebioticke kvapky, co pomahaju napravat crevnu mikrofloru a myslim, ze malej by po tej crevnej chcripke celkom dobre urobili. volaju sa Bio Gaia, dostat ich bez predpisu, stoja cca 300Sk. mne ich doktorka odporucila preventivne davat malej.

titkovamiriam
5. jún 2008

ahojte!Hura prsi to sa dobre spalo a zle vstavalo do prace!!!! 😀