Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi
10. sep 2007

aj my cim dalej, tym viac sa kojime, uz ma aj bradavky bolia, co ma tak natahuje 😒

Nam sa uz prerezavaju dasie zubky, mnozia sa ako huby po dazdi 😅

ali, kde ste to vlastne boli, nie som v obraze.

alena1
10. sep 2007

wladi to hej......
budi sa pod chvilkou,ked vyspi 3-4 hodky som stastna.....
niekedy je to aj kazde dve,no des a hruuuuuza🙂
ale staci mu podidkat a hajka dalej,no ja uz nevlaaaaadzem...

gabika146
10. sep 2007

nemame este fotky lebo dnes s nami ocko nemohol
zajtra ideme na poslednu skusku siat 😀

alena1
10. sep 2007

mimi ahojky,boli sme v rodnej zemi MM,v Bulharsku🙂
ozaaaaaaaj,aj naaaaam sa prerezali dalsie zubky a to styri naraz!
chudatko moje...

a viete co?som rada,ze v tom(myslim kojeni)nie som sama,ze vas mam🙂

alena1
10. sep 2007

gabi ahojky aj tebe🙂
sa ti to blizi,vsak?sa tesim s vami🙂

wladka
10. sep 2007

alenka. presne.. to je asi udel kojacich matiek.. mimi, vytahane?? juj.. ja ich mam normal citlive.. 😅 oooo

mimi
10. sep 2007

ali, a ja som si myslela, ze elliana ma svokrovcov v Bulharsku, uz mi asi magori 😅

gabi, co tolko skusas? robia ti na satach upravy?

alena1
10. sep 2007

wladi mimi,citlive a vytahane zaroven🙂🙂
mimi 🙂ja som "bulharka"🙂

gabika146
10. sep 2007

robila my kvoli topankam a teraz som si nakoniec kupila ine s mensim opatkom 😀

alena1
10. sep 2007

ste tam?🙂

alena1
10. sep 2007

tak ja som povyberala nejake foto do albumu a nakoniec mi to neodoslalo...☹musim to nejak pozmensovat a potom odoslem....
prajem bruuuuu noc 😔

elliana
autor
11. sep 2007

bre ranecko...mimi, v Bulharsku? Aspon by sme isli na dovolenku...
Ale nie, som rada, ze ich mam blyzsie...
No, takmer doteraz som vam zavidela, ze este kojite, ale ked toto citam, tak vam naozaj nieje co zavidiet. Inac, vcera sme boli u kamosky, ktora ma 3 mesacnu dcerku a ked kojila, Zoja sa zacala "obzerat" po mojich prsiach...som sa zdesila, ze sa chce prisat 😲

mimi
11. sep 2007

dobre ranko, elli, ja som fakt bola v tom,ze ti vasi su v Bulharsku. Tvoji svokrovci byvaju daleko od vas?

ali, skus este raz, velmi sa tesim na fotocky!!!

wladka
11. sep 2007

ali, skuss 😉

mimi, ty si ale popleta.. 😀..mas toho vela, veru veru..

elli, to prisatie by bolo zaujimavee 😅 .. ktovie co jej hlavkou prebehlo.. ze preco aj ona necuca, ako to babatko 😉 ..jeeeej

mimi
11. sep 2007

cafte, uz som skoncila sichtu a tu nikto nikde 😕 😅

wladi, esteze ty to tu navstivis 😀 😉

wladka
12. sep 2007

zeeeeee 😲 ?? len ja jedina to tu drzim 😅 ..

elliana
autor
12. sep 2007

wladi, ranecko...ja ale musim bezat do kupelne, na obed musim ist na zapis do skoly a idem prvy krat s malou busum, som zvedava, ako to zvladnem aj s nou. A dufam, ze ma odtial nevyhodia, ked pridem s dietatom

wladka
12. sep 2007

ale nie.. drz sa.. daj echo potom.. 😉 .. busom to zvladnete.. my sme to aj busom, aj vlakom.. 😉

mimi
12. sep 2007

elli, drzime palce, bus nebude urcite problem 😉

wladi,kde si sa flakala vcera vecer, som ta tu cakala 😅

mimi109
12. sep 2007

bre ranko

elli vela stastia, a neboj zojke sa bude v buse pacit nasa mala zboznuje bus 😀

gabika146
12. sep 2007

ahojky babulky aj my sme tu 😉
pojdeme za chvilu k babke uz ma dovolenku a ideme umyvat okna a zaclony 😝

mimi109
12. sep 2007

JEEEEEEEEEEJ Gabi uz to mas za par 😉

ja som malu akurat ulozila do hajan uz bla mrzuta daka je v poslednom case zlostna 😒 ☹

wladka
12. sep 2007

gabi waaa... hadam ja mam vacsie nervy, jak ty.. 😅

109, my tiez.. hlavne v noci.. ale skusala som prstom prejst po dasnach, idu nam zubale, troska ostria tam citim. a stvrty opuchnuty 🙄 .. no co, aspon budeme zubateee 😅

mimi, kde?, prosim ta, v nitre 😀 .. vis co sme mali za temu?? prvy sex, kedy, a ako? prvy orgac kedy kde a ako 😀 😀 .. my sme normalne pervezacky.. 😅

liska, by uz mala byt naspat.. nie??? 😖 svatkaaaaaa.. (akokeby ma pocuje 😉 ).. alebo zeby ostali v italiano life??

elliana
autor
12. sep 2007

babule, tak som doma, zapis ok, akurat ma trafilo a skoro som odkvecla, ked som sa dozvedela, ze "studovat" budem aj v piatok, aj sobotu. A piatok od 13.00...no, co asi urobim so Zojou? Sem nejake navrhy. Obcas sa sice MM podari prist skor, ale nie vzdy a fakt neviem, co s malou.

Wladi, take temy su naj, kvalitne, clovek pospomina a este sa aj zabavi

mimi
12. sep 2007

elli, no toho sa aj ja obavam, co s malym, ak nastupim do skoly 😒 Nemas dajaku kamaratku, ktora by ti mohla malu povartovat?

Kedy zacinas?

wladka
12. sep 2007

elli, vzdy to byva externe, ze piatky a soboty.. piatok?? kedy najskor moze muzik domov?? dovtedy by mohla u nejakej kamaratky.. a ty jej na oplatku, cez tyzden.. alebo nejaku dobru dusu - studentku na privyrobenie.. ale idealne je , keby manzelik chodil prv.. ved tri mesiace nikoho nezabiju..

mimi, jasle 😉 ..kym ty nastupis, moze do jasiel,ci do MS 😉

atiatko
12. sep 2007

Ahojte - pamatate sa este na nas ?????

Novinky:
Vcera sme boli u lekarky - 3.krat ockovanie, mame 11,7kg a cca 76cm - malinkemu sa nechcelo stat pri metri, tak sme to dali odhadom ako mal v prve narodeninky. Len mame problem s pipikom - neda sa nam pretiahnut kozticka, tak asi pojdeme na detsku chirurgiu - mam z toho des ☹ ☹ ☹
Inak malinky je zlatunky - mame 8 zubkov, asi idu dalsie, lebo sme mrzuty a veeeeela kakame, behame ako strela - jasne, ze nasu pomoc odmieta, hovorime a hovorime, a najlepsie je slovko "hoťa" - to znamena namoc mi cumlik, alebo lyzicku alebo nieco co si mozem dat do pusinky do toho co prave papas alebo pijes. Je nadherny. 🙂
My mame zajtra vo ZV jesenne trhy - tesim sa, lebo to mame s ocinkom ako ritual - langos, burciak, nejake sladkosti a teraz k tomu pribudne aj nieco pre drobca ... 😉
eli - aj my mame v piatok zapis - na a uz to zacne - prednasky, skusky, obhajoby, statnice, prijimacky na Mgr. - si verim,ze ked nemam ani Bc. vo vrecku 😒

Tak odbieham od vas - malinky si ma ziada - tak sa ideme este zahrat, okupkat a spinkat.

Paaaa, babenky .................. 🙂

mimi
12. sep 2007

wladi, ja som sa teraz prihlasila na rozne aktivity, este cakam na jeden rozvrh, tak len dufam, ze tatino si to v praci dajako zariadi a bude doma nacas, ak nie, tak som nahrata 😒

atiatko, no konecne si sa ukazala. To ma mrzi, ze vas caka urolog.Tebe dr. poradila, aby ste stahovali predkozku? NAm to povedala, MM to robil, tak neviem, ci to ma v poriadku, zatial ho dr. nevidela.

atiatko
12. sep 2007

mimi - ano nam to kazala nase detska lekarka - robime to kazdy vecer po kupkani - vcera pri kontrole nam povedala, ze sa jej to zda uzke na pretiahnutie, tak aby sme sa isli este poradit k odbornikovi - dala nam odporucenie, a podla toho sa uvidi, ci tam bude treba urobit zakrok. Mam z toho strach !!!!! Vam sa podarilo pretiahnut cely pipik ??? Nam len na nejake 2/3 😒

mimi
12. sep 2007

neviem ake to ma byt, sesterka sa pozerala na maleho a vravela, ze mu to ide tiez malo. MAm z toho obavy,ale vraj do 2 rokov by sa to malo upravit. Ale aj tak kazdy povie nieco ine, tak neviem 😒 😒