Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

nelinka
10. dec 2007

ahojte
vitam ivanku

babenky viete na co som prisla?
ze ja stresujem skor kvoli tomu ze som na tom biedne VELMI BIEDNE co komu pod stromcek....sak to uz len 2 tyzdne a ja este nic nemam 😖 namiesto toho aby som sa stresovala voli skuskam... 😲

gabika146
10. dec 2007

ahojte tak dnes mame otrs pocasie 😝
dnes sme zacali chodit znovu na plavanie parada tak sa vytesujem maly my zaspal o2 a po pol hodine sa zobudil teraz este zadriemal a ja by som spala ako slak take otras pocasie
neli aj my mame len par darckou este sa nestresijem 😖

wladka
11. dec 2007

neli, ty si biedne?? a ja?? nic nic nic 😠 .. ale uz sa strojim zajtra, ci to uz dnes 😉 ..

bola som u K 😉 .. troska sme klabosili, pojedli 😀 ..taka frajerska pohodicka.. 😅

gabi, tak plavate 😉 .. to mate fajn.. ja som si ju doma naucila 😀 .. vedierko vody na hlavicku.. emi zavre oci, usta.. a potom ze fuuu..akoze si vydychne 😀

adi, moja.. drzte sa.. 😔 je chripkove 😖

bruuu 😉

elliana
autor
11. dec 2007

bre ranko augustofky, tak ako? U nas na prd, vsetci sme chori, mna to laplo az vcera, Zoja uz od stvrtku fufni, ale zatial to nevyzera na nic vazne...dufam
dnes mame ist na ockovanie, pojdem, ale asi ju nezaockuje, ked je nachcipnuta, ale aspon ju popocuva, ci jej nepisti v prieduskach
No, idem sa pochvalit, pred sebou mam uz len 2 skusky, 7 skusok mam za sebou, aj seminarku, 6 mam za A, z psychologie este neviem vysledok

Wladiiiii, ze K...cha, sa pobavim vzdy, ked to vidim...take tajnostkarske
ale drzim prsty, nech to vydrzi na furt a to kocikovanie o rok ma tiez pobavilo. Ja si v terajsej situacii mimi neviem predstavit. Ale keby bolo, tak by som sa asi tesila

Drzte sa a vsetci chori nech su co najskor fit

mimi109
11. dec 2007

caute tak ja uz druhy den neter bavim 😔 vcera boli baby zlate no dneska boli aj Kika aj moja jak urvate z retaze len do seba stuchlai zle si robili 😠 Kika ani dnes nespala tak sme mali dost "veselo" 😅

mala dneska spadla zo stola od PC 😖 a to ju stale napominam vadim sa nech tu neleze no dneska doplatila na to ale som sa tak zlakla len suchot ranu a revy som pocula ☹ ☹ ☹

pocko je na h...o len prsi a prsi a prsi dufam ze na vianoce bude bielo 🙄

gabika146
11. dec 2007

ahojky mimi nezavidim prisla by som o nervy staci mi maly 😀
aj tu stale prsi uz mam s toho depky stale doma zajtra doobeda na plavanie a vo stvrtok mame stretko s babami tak sa tesim 😀

wladka
11. dec 2007

ahojte 😉

aj tu len prsi prsi prsi 😒 😠 😖 .. nanic cas, potom je aj nanic nalada, akurat by som len spala 😔 🙄 ..

mimi, malinku stale chranit nemozes.. inak sa nepouci.. dieta to musi zazit aby to pochopilo 😉 .. tak nemaj az tak velky strach 😉 .. ja emku varujem, ked neposlucha, a spadne, chvilku ju objimem, ale inak nie.. poviem ze maminka ju varovala, emka neposluchala, a preto sa buchla,spadla..atd.. 😉 ..dufam, ze to do tej jej hlavky vlezie 😅 .. inak,nasa je dost divoka, a aj odvazna.. leze kam by som ani netipovala.. minule som ju nacapala na obloku.. z gauca sa dostala na kreslo, a odtial tam, a lahla si pod okno 😔 .. som jej jemne, ze nech tide dole.. a veru zisla.. potom som jej nazorne ukazala, ze ako mohla spadnuut 😀 , neviem ci to pochopila, ale uz to neskusa.. 😉

inak, co ma udivuje, je, ze ked beha bosa.. uteka si po papucky, ci sandalky, a obuva sa.. a veru spravne 😕 ..prava na pravu, lava na lavu.. este sa nepomylila, obuva si aj nase boty, a tiez spravne.. aj vase?? alebo pero drzi, ako my dospelaci.. dvoma prstami..

gabika146
11. dec 2007

ahojky aj nas maly je strasne rozumny a chapavy
ked mu nieco poviem pripada my ako keby mi rozumel a spravi to
uz sa aj opalil aj si privrel psty vselico trosku polutovat a dost aj ja som taka a este ho poslem prec so srandy ked place a on furt za mnou aj ked dam po iti len za mnou
ale nechce sa mu dako rozpravat len taky zaklad a jeho tarainky 😀

wladka
11. dec 2007

gabi, to hej.. minule osm jej dala na zadok 😠 , bo som jej povedala,ze nie, ze nemoze.. chytila tanier a chcela ho o stol 😕 .. len som to zachytila.. tak som jej jednu dve na zadok.. rev jak pavian, a mama mama 😢 😅 .. a na rukach chcela byt, a len am objimala.. 😝 😀 😀

idem ja het.. som mrtva..bru nocku 😉

gabika146
12. dec 2007

dobre ranko aj moj je taky ja ho ubyjem vyhresim a on za mnou so slzami mama mama a vtedy by ma aj zozral 😀
a velmi rad skusa kolko si moze dovolit 😖

nelinka
12. dec 2007

ahojte babenky
no to aj my sme takí.... ju upozornim raz ze to nesmie, a aj tak to urobi...potom skusa znova ze co urobim a sa mi paci ako to robi...ze zazera na mna ze ci moze ale potom uz kricim...a ked to urobi aj 3.krat tak uz potom dostane na zadok ....ale na rozdiel od vasich deticiek ta nasa sa na mna po vyprasku na zadocek ani nepozrie 😔 a ide za niekym o kom vie ze ju polutuje a samozrejme je to dedko-moj oco a potom sa zlostim ja na neho lebo ju rozmaznava a vsetko jej dovoli... 😎
no a samozrejme ze vacsinou plati,, ze zakazane ovocie chuti najviac,, ale ak od nej nieco chcem napr. ze dones nocnicek alebo plienocku alebo pohladaj kde si dala to ci ono taak bez problemov to urobi

atiatko
12. dec 2007

Ahojki,
som na skok - klasika, ze ???
S darcekmi sme podobne ako asi vsetci - na poslednu chvilku - no podarilo sa nam dat vyrobit kalendar s drobcekom na buduci rok - v pondelok ideme hodit look na prve navrhy a na stvrtok je to hotove - inak potom budu letiet "len" take klasika darceky 😉
Neposlusny je aj Petulo - hoci je to skor jeho nekonecna zvedavost - a s tym aj pady, a "booo" 😒 no co uz, nepamatam si to ale asi som bola rovanaka ako on.
Sme domka sami - vonku je skaredo - uz, aby tu bol sneh ...

Inak sme sa zatial vyhli chripke - kupili sme mu detsky Cebion - multivitamin - prevencia - tak si to budeme par dni davkovat - inak chuti to celkom fajn - detsky. Ide nam dalsia stolicka ☹ no snad to zvladneme lepsie ako tie predtym.

V piatok mam prednasku, v nedelu o 8 skusku ( ☹ ☹ ☹ ) potom 8 hodin prednasky, a potom ideme so spoluziakmi na vianocny punc, lebo sa vidime uz len v januari - tam ma caka 6 skusok - brrrrr 😒

inak mame domka vianocnu vyzdobu - drobec ma vyzdobene aj okienko v izbicke - a tak sa z toho tesi - ma tam aj svietiaci stromcek ... a chodi a vola "mimi, mimi" - to akoze Mikulas.....

tak zatial paaa - uz si ma ziada .... 🙂

Ivka - vitaj 🙂

mimi109
12. dec 2007

ahojte tak som uplne KO baby boli dnes jak certi 😠

wladi ako aj ju neak mooooc nechranim ked spadla z toho stola este aj an rit dostala aj som ju vadila ze som jej zakazala tam liest aj tak liezla a spadla ale to bola rana jak z dela taks om sa zlakla
inak keds padne troska potulkam a vysvetlujem ze musi davat si pozor a nie certvinky robit 😉

aj u nas tak ked sa vadim alebo dostane na rit tak reve a mama mama tak ma az tak zdrapi kolo krku div ma nezadusi 😅

wladka
12. dec 2007

mimi 😉

inak, baby, myslite na nas zajtra.. mame ockovanie a prehliadku.. dostali sme pohladnicu, taky original pozyvaci list 😉 .. ze mila mamicka, mily otecko.. 😀 .. som zevdavaaaa..

adriana111
12. dec 2007

ahojte 🙂
wladka, super foto 😉 ja nestiham fotky ani fotit, nie este upravovat a niekam davat. o kalendari s fotkami bab som uvazovala aj ja, ale akosi som "nestihla" ☹
Natalka je este chora, aj ked horucky uz nema, ale neskutocne kasle. Ninka je zatial zdrava (klop-klop), tak nech to tak aj zostane. dnes som bola kupovat este nejake darceky, musim sa pochvalit, ze vacsinu uz kupenu mam 🙂 , uz len take drobnosti. aj tak toho budu mat dost. a cez vikend zacinam s pecenim. mna ked to chyti, tak peciem cely den, ked mam rozhadzanu kuchynu, tak potom uz upeciem, kolko stiham. uvidim, co sa mi podari tento rok 😉

gabika146
12. dec 2007

drzime palceky my sme ho zvladli super bolo to do ruky a bezbolestna my mame zajtra stretko a v sobotu mamickovsku party 😀 😀 vecera a mozno nejake disko xixixixi
wladi krasna fotka 😉

wladka
12. dec 2007

gabi.. juuuj.. tak si to uzijete 😉 ..ja som bola na party, mikulasskej 😀 .. a bolo fajn.. 😉 ...do ruky vravis?? hmm..

adi, no vidis.. nejaky sirupcek na kasel nic? nezabera?? 😒 .. ani ja nestiham fotit, poslednu dobu je to bieda, az sa hanbim.. to ma fotil K 😉, a poslal mi ju, tak som ju sem supla 😀

gabika146
12. dec 2007

a kde mas fotky z party pochval sa
ani ja uz tolko nefotim ani nekamerujem co ma mrzi 😢

wladka
12. dec 2007

gabi, ved kukni..nitra1 je autor.. najdes tam.. 😉

adriana111
12. dec 2007

no, wladi, zabavali ste sa dobre 😀 ale treba sa odreagovat, poznam to sama na sebe, potom ma viac bavi krutit sa v domacnosti 😉
a sirup Natalke moc nezabera ☹ sice uz nekasle tak casto, ale kasle hroooozneeeee ☹ zajtra budem volat doktorke, som zvedava, co povie ☹

a neboj, prehliadku aj ockovanie zvladnete v pohode 🙂 Ninka potom chodila, ukazovala, kde ma pi-pi(pich-pich) a vsetci museli pofukat 😀 ale nevyronila ani slzicku a na druhy den si ani nespomenula.

a sikulka je aj ona. vzdy ked ma plnu plienku, zoberie si svoju osusku, pride za mnou a "puha" (fuj-ha) a "citta" (cista=osprchovat), lebo ju vzdy, ked sa dokaka sprchujeme 😀 a ked sa jej rozopne papucka, tak zastane a krici bud "mama" alebo "tata"(Natalka), aby sme k nej prisli a potom "papu"(papucka), ze treba zapnut 😀 zlata 😀 a dnes sa jej podarilo povedat "Nina" a ukazala pri tom na seba 😀 ale inak moc nerozprava.

wladka
15. dec 2007

kukuk..

adi, jasne 😉 .. a ako natalke? ten kasel? lepsie?

my to ockovanie 🙄 .. ani sa odmerat, dupala nohami jak koza 😀 , na vahu? ani svatemu, vreskot jak pavian.. ocuvat ju chcel, joj, to bolo revu a revu 😅 .. a ockovanie, doki ja a sestricka sme ju museli drzat - jak ryba na vzduchu sa mykala 😀 😅 .. som bola hotova.. a potom ked sme odchadzali, spokojna, ze papa 😀 ..

mne ked ma plnu plienku, ukaze na susurku a ze ee, beee, ee 😀 .. to aj ja zacitim ten smrad na mile..

a baby, co kjupujete polovickam? poradte.. my sa s K pozname 3ms, nechcem to prehanat s darcekmi.. ale zas nieco osobne by som mu chcela.. ale coooo?? 😔 som zufala.. helpnite mi 😉

gabika146
15. dec 2007

ahojky aj ja sa dnes chystam na babsky vecierok 😀
maly mi mal od stvrtku teploty a vcera mu vystupila na 39 tak som si povedala ze ked do rana nezaberie panadol pojdem na pohotovost a rano uz nic chvalabohu
dnes sluzi u babky my zajtra s tatou este behneme do trencina na nakupy
tak sa na dnes tesim 😀
wladi ja tatovi len vonavku nic ine nechce my si po novom roku budeme prerabat takze budeme mat oneskoreny vianocny darcek 😀 😀

wladka
15. dec 2007

gabi 😉 .. tak si to uzi.. a poriadne 😉 .. 😝 a neprezeeen..

ked budete prerabat, pekny darcek - novy domov 😀 😉 .. mate to dobre.. ale co jaa 😅 😔

gabika146
15. dec 2007

len nesmiem zabudnut fotak vzdy ho nachystam aj na stretka a ostane doma 😝
a co ti des planujes?
je to mile ked pises co mam kupit k?zaujimave 😀

wladka
15. dec 2007

gabi 😀 😀 😀 ..

daj si pripomienku do mobilu, ze fotaaaak 😎 .. zatial nemam nic na plane 😉 , ale jo.. vecer do divadla, s maminou.. hraju nepocujuci exkolegovia 😉 .. mala som hrat aj ja, len nacvicovali 4x do tyzdna, hlavne vikendy, a to som odmietla.. kvoli malej.. na cele dni ist prec, a kde by bola.. tak idem kuk, maju predpremieru.. 😉
.. inak mi emi spinka od 11,30.. nevim co od nudy.. vsetko mam porobene, vyluxovane.. 😀

aj ste vypekali vianocne kolaciky?? my hej.. este plnky, a ozdoby 😉 ..to az cez tyzden..

wladka
15. dec 2007

a tym skratkam sa nesmej.. to zacala elliana.. ze MM, TM, a neviem co este 😀

gabika146
15. dec 2007

my este nic nemam kedy ked som s malym sama mamina chodi vecer aj segra tak az na druhy vikend narychlo nieco aspon viac ostane a bde cerstve 😀 😀
a co ste piekli my len par suchych a stedrak hmm az mi sliny tecu 😅

wladka
15. dec 2007

gabi, 😉

idem ja.. uz mam malu hore.. rozhadzuje.. musim zakrocit, idem sa jej venovat.. paaa

a ked sa nevidime, karsny vecer 😉

mimi109
15. dec 2007

caute uz zase ficime 😀

wladi aj vy mate take zabavne poradne? 😀

no my sme boli v piatok na poradni aj na ockovani mame 9,80 kg a mala rucala ako kon 😅 ani vyzliect ledva preledva na vahu som ju posadila spotila som sa ako kon ked ju siel doktor pocuvat jacala ako tur kopala nohami no hrozne
pri ockovani sa metala ledva som jej nohu udrzala a ked uz bola po mensom boji oblecena sa usmievala ako slniecko aj papa dala 😝 😅