Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
24. júl 2007

wladi a Miso sa k vam vratil? ked pises ze spinka v noci s VAMI???

mimi109
24. júl 2007

myslim Emka ze spinka s vami 😅

elliana
autor
24. júl 2007

bre ranko
gabi, to by si zirala, keby sme sa ti tam vsetky nasackovali
Zoji vstala o pol siedmej, vcera zaspala uz bez naznakov hnevu alebo placu, proste super, zatial som spokojna...a ona tiez
obcas je nervna a zahryzne sa mi aj do nohy, alebo kde dociahne, stale ma opuchnute dasno a zubok nic...len hryzie
wladi, som rada, ze Eminke je uz lepisie, uznaj, kde v takomto teple clovek nachyta chorobu...by som si myslela, ze sa to ani neda...
ati, vitaj, Praha je nadherna, ja ti normalne zavidim

gabika146
24. júl 2007

dobre ranko tak nas vecer chytili bolesti nozicky pred zaspanim pol hodina placu otras tak som namastila a zaspal v noci dost mrncal a teraz vstavame u nas je este stale slniecko tak rozmyslam ze behneme na kupko

elliana
autor
24. júl 2007

gabi, u vas je pekne? Tu je tak nijako, a fuciiii...vnoci o piatej som sa zobudila na to, ze strasne fuci, som behala po byte, ako splasena a zatvarala okna

gabika146
24. júl 2007

tu teplo a len pofukuje akoze aby sa stromy hybali 😀

mimi
24. júl 2007

ako ste prezili ockovanie? my uz mame potom, dr. nam kazala dat malemu paralen cipok. Aj vam to poradila vasa dr? dala som mu na to aj octovy obklad.

elliana
autor
24. júl 2007

no, trosku vam zavidim...mate uz ockovanie za sebou...nas caka v auguste
babulky, vy nemate problem s tym, ked sa deturence krmia sami? U Zoji ma stve, ze sice papa pekne, ale ked jej napriklad nakrajam chlebik na kocky, ona je schopna strcit si do pusy vsetko, co ma na tanieri...proste aj 10 kuskov za sebou...to iste aj s inym jedlom, sice povylieva, ale lyzice suka do sba za sebou a ked jej chytim ruku, aby som ju spomalila, tak sa straaasne rozcerti

nelinka
24. júl 2007

ahojte babenky 🙂

elliana/ ten isty problem sme mali s papanim aj my ale ked sa zacala dusit mi s kuskom chlebika tak od vtedy papka po malych kuskach a ked sa jej podari odhryznut vacsi tak ho vypluje....
ona sa to casom nauci neboj....

titkovamiriam
24. júl 2007

ahojte!Aj Marek si daval vsetko naraz a ked zistil,ze to nepozuje naucil sa jest ,,normalne,,

elliana
autor
24. júl 2007

diiiiky, ja dufam....

wladka
24. júl 2007

elli, nic si z toho nerob.. mne pekne papavala.. ale dnes? 🙄 katastrofa.. hotova apokalypsa.. 😖 ..

mimi
24. júl 2007

aj u nas sa papanie zhorsilo, jedlo je vsade, chce sa krmit sam, polievka uz niekolkrat skoncila na zemi 😠

atiatko
24. júl 2007

ahojki babenky,
vdaka za drzanie palcekov - riaditel u nas na pobocke chcel vediet, kedy cca pridem do prace, lebo sa bude nejako delit jeden referat, a vraj by si ma tam vedel predstavit ako sefovu cca 5 ludi 🙂 nesetril superlativami na moju osobu - este ze tam na budove mame strechu, asi by som preletela stropom - jej ale robilo mi to dobre na dusicku .... 😉

atiatko
24. júl 2007

sovicky uz spinkate ???? ☹

nelinka
24. júl 2007

co robkate?

atiatko
24. júl 2007

jej nelinka - tak ja cakam na ocinka, ktory prave prezvonil, ze ide z prace domkov - ideme este zavarit 8 poharov uhoriek s feferonkami (uz ich budeme mat ako tak pocitam 48 poharov) - uz su nachystane, len ocino ich pozatvara a vysterilizujeme ich spolu, drobcek spinka - neviem dokedy , lebo jeho vecera bolo 2 dcl cajika 😒 nechce nam cca 3 tyzdne poriadne papkat ☹ , no a este si piseme s babenkami na MK, lebo zajtra mame vo Zvolene mini stretko o 5 maminkach s babatkami. A co Ty ?

nelinka
24. júl 2007

ja len tak surfujem po nete....tatinka mame v praci...

hladam nejaku inspiraciu na zariadenie detskej izby....

atiatko
24. júl 2007

No nelinka, idem ja za ocinkom, uz prisiel z prace - ideme zavarit nejake uhorky, a potom supky do spinkacov ... paaaa 😔 😔 😔

wladka
24. júl 2007

ati, to z toho tepla.. proste nechuti..aj emi to iste.. a jak mala to hrdielko, tak do nej nie a nie vodu dostat 😒 ..dnes to bolo biedne..

a inak, super 😉 ..beres to potom? ci ako?

neli,ako?

ja uz idem do hajan, zalahnem k misovi 😉 .. ten uz odfukuje.. bruu

elliana
autor
25. júl 2007

bre ranko, ej ati, ze sa ti chce po nociach zavarat....mne nie, ja som v poslednej dobe nejaka unavena

mimi109
25. júl 2007

dobre ranko tak my sme dnes vstavali o 5 😝 mala teraz buva

Gabika a Mimi - nasim malym oslavencom Jakubkom k dnesnym meninam zelame vela zdravia, stastia, lasky, stale usmev na perach, dobru naladu, chut do papania a pripajame s Marianku sladke pusinky cmuk cmuk cmuk cmuk 🙂 😉 😵

gabika146
25. júl 2007

dobre ranko mimi dakujeme
wladi tak ti si sa ani nepochvalila ze mate tatika naspat 😉
dnes je tu riadna makly este spi dnes spal celu noc 😀

titkovamiriam
25. júl 2007

Ahojte!Marek ma prve sople,asi sa mu nepaci to ochladenie ☹ ,aj ja vsetkym oslavencom gratulujem 😀

mimi
25. júl 2007

mimca, dakujeme !!!!! 🙂 🙂 🙂

gabi, vsetko najlepsie Kubkovi od Kubka 😀 😉

idem si konecne vychutnat ten chladok 🙂

mimi
25. júl 2007

miriam, MArek je prvy krat chory? to sa teda dobre drzal !!!

titkovamiriam
25. júl 2007

hej,ale ma to len riedky sopel,tak ma nasyvin a dufam ze to prejde

gabika146
25. júl 2007

mimi aj my vm prajeme vsetko naj naj a posielame bosteky my budeme dnes trosku oslavovat pride svokra 😝
aj tu je chladno este musim behnut na postu a kupit nejake zakusky 😀

wladka
25. júl 2007

kubkom vse nej nej nej 🤐 😵 😵

gabi, zatial striedavo, raz tu spi, raz spi v byte.. 😉 .. nas vztah je jak na zaciatku 😀 .. no ale uvidime 😉

titi, my tiez.. ale tecie to jak besne, vysavam o 106 😀

atiatko
25. júl 2007

ahojki,
tak asi sa nam rozbehla nejaka soplitida - aj my sme odsavali aj v noci aj terz cez den - chudiatko ma dnes 11 mesiacikov a takto ho trapime - mame dnes stretko Zvolencaniek, ale babenkam som pisala, ze kvoli Petulkovi neprideme - snad to pochopia, su tiez maminy. 😒

wladi - rozhodla som sa asi tak, že sa ozvem riaditelovi po novom roku - uvidim ake budu vysledky zrastania tej mojej nohy, kedy vyberu klinec, a on to plne pochopil, a ocenil, ze s nim hram otvorenu hru, lebo naozaj nema zmysel, ze pridem do prace na 2 mesiace a potom po operacii na 2 mesiace vypadnem ..... a koniec koncov som mu povedala, ze Petulko nema este ani rocik, tak si ho chcem zatial uzit. Riaditel bol zlaty, vraj - Adrianka s Vasimi schopnostami budeme vediet riesit situaciu trebars aj po novom roku. 🙂 To bol balzam ..... 🙂