Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

elliana
autor
27. júl 2007

adi, ano, ale moje kolegine asi nedojdu vecer do Pezinka a ja zase vecer nemozem do BA...Ale naozaj to pomoze, takto sa "vyvencit"...mne ani nechyba nocny zivot, ale spolocnost a trosku zmena

adriana111
27. júl 2007

je to niekedy tazke, byt stale zavreta s drobcom, viest takmer monolog, robit dookola tie iste roboty...
na prvej MD ma to chytalo castejsie. teraz uz na to nestiham mysliet, Natalka komunikuje az privela 😀 , takze niekedy som rada, ze som doma zavreta len s Ninkou, ktora je viac-menej ticho.
neboj, elli, to sa da do poriadku, ked ti pridu na navstevu sesternicky, tak pookrejes, prides na ine myslienky a bude zase ok 😅

atiatko
27. júl 2007

Ahojki,
eli - nemaj smutnu naladu - sme tu pre Teba 😉 😉 😉 Co takto zorganizovat grilovacku u teba v Pezinku - hned budeme mat dobru naladu vsetky ... 😀

wladka
27. júl 2007

cafte 😎

elli, tak pubisky budes mat?? oooch, ja by som sa netesila.. 😅 co ked ich napadne sa tulat po nociach von?? haa? 😀 ..ALE INAK, SUPER...tes sa.. fajne si oddychnes..

adi, 😉 ahoj tulacka.. vidim, ze si nazivate, cestujete.. 😎

jani, vitaj 😎 .. ked mas taku malu sestru, ty mas kolko? ak smieme vediet 😉 ..my tiez nechodime, pusta sa, ale motaju sa jej nozky,alebo uteka jak mlada srnka, strasne rychlo 🙄 ..no vysvetli, ze treba pokojne.. ani nahodou 😀 ..ale chodime, take mensie trasy, do 5m 😀 .. najradsej taha pred sebou trojkolku, ci choditko..

ati, ty samozvany host 😀 ..nasi idu zajtra do zvolena 😉 ..

atiatko
27. júl 2007

wladi - ja som len chela nasej Eli pomoct ...... 😒

ja som tu .... a mam uzasny zazitok - asi pred hodinou bola u nas na ceste - + jedna odbocka na ine sidlisko - havaria - isli taki styria debili doslova debili, lebo nevedeli co so sebou - na stvorkolkach, normalne po ceste isiel jeden pan v modrej felicii, vyhadzoval smerovku dolava,a jeden z tych debilov zamachroval "vsak este ho prednehnem, nie?" - no nepredbehol - zabrzdil, vyhodilo ho to so stvorkolky, ta dopadla na neho, a jemu sa nechcelo zo zeme - potom priskocili tí ostaní traja k nemu, zdvihli to hovado z neho, on sa postavil na nohy, zavolali zachranku, policiu okrem nich prisli aj poziarnici a nejake vozidlo asi od UAMK. Najsamlepsie na veci je, ze jeden z tych jeho kamosov sadol na tu jeho stvorkolku, pozbieral cosi zo zeme a odisiel na nej prec. Zostala tam len ta jeho, ktoru si policajti aj fotili. Chapete to, fotia nieco o com si myslia, ze ten na nej sedel, a ta prava je niekde zasita - zeby kradnuta, alebo bez znaciek ???? Normalne som sa rozculila, lebo po nehode si asi nejaka partia prezvonila mobilmi, a hned tam nabehli 3 dzipy a povyskakovali z nich nejaki chalani a pustili sa do toho chlapa z tej felicie - svine, maju prachy tak si myslia ze su panmi sveta 😠 😠
Prepacte, ze som pouzivala aj hnusne vyrazy, ale prestavte si, ze by tadial (co teraz nie je vynimka) isli este nejaki rodicia z pivka z priehrady z kocikom. ani nedomysliet .... takych chrapunov by som dokazala vrazdit .... 😠

adriana111
27. júl 2007

ahoj wladka, ty nemozes spavat? prides sem, ked ja uz pomaly balim a odchadzam do hajan.

adriana111
27. júl 2007

majte sa babenky, idem spat. asi ma caka rusna noc, malinka sa kazdu chvilku budi s mrnkanim. ☹ neviem co jej je, uvidime zajtra 😢

tak dobru noc vsetkym 😉

gabika146
27. júl 2007

tak prisla som sa s vami rozlucit uz som konecne pobalila vsetko teda hadam
dozehlene a ja som schopna do postele 😝 😔
drzte sa a vela nepiste aby som potom nemala vela 😀
vsetkym vam posielame bosteky papa o tyzden

atiatko
27. júl 2007

papa gabi 🙂 a ostatnym dobru nocku .... 😔

wladka
27. júl 2007

adi, ale coby.. sila zvyku 😀

gabi, stastu cestu.. a uzite si to 😉 .. a cakame fotos.. tak sa vraaaaat 😀

ati, podla mna to bolo umyselne.. 😉 ..vies ako sa naraba s poistkami?? 🙄 ..tak to asi tak vymysleli.. aby dostali lovace 😠

elliana
autor
28. júl 2007

gabi, paaaaa a uzi si to

ati, no hnus, aki vedia byt niektori ludia, fakt si myslia, ze ked maju peniaze, kupia si vsetko...len aby ten chudak na felde nedopadol zle...sa mi dviha zaludok z takych frajerikov...a mnozia sa, ako huby po dazdi

wladi, pubisky, to hej, ale su to skvele baby a nejako to tyzden vydrzime a nepozerieme sa...ja som bola v ich veku horsia

elliana
autor
28. júl 2007

a zabudla som...dobre rano 😉

titkovamiriam
28. júl 2007

caute,tak sme nakoniec vcera nesli ☹ ,noro prisiel z prace az o pol deviatej tak ideme dnes poobede,uz ma asi porazi 😒 .Esteze dnes nieje tak teplo

mimi109
28. júl 2007

ahojte babenky tak ja uz od rana upratujem ako raketa, poobede ideme k nasim mamina mala vcera meniny tak na taku malu oslavu ideme 🙂

vcera sme boli u mojej babky snad aj dake fotos hodim, malej som ukazovala male zajaciky tak sa jej pacili by bola medzi tie zajky skocila 😀

tak o mesiac nas caka Mariankina 1. narodeninova oslava juchuuuu 😵

wladka
28. júl 2007

109, oooch.. jak to leti..to si nam ani nemala pripomenut 😝 ..

mimi, kde si sa stratilaaa?? 😕 .. ozvi saaaa 😅

liska si naziva, ked sa ani neozyva 😝 ..tichucko zavidim 😔 .. 😀

eli, sak jasne.. kazdopadne budes mat veselo 😀

jana188
28. júl 2007

No dnes je to tu nejake - sory za vyraz - skapate. Nikomu sa nechce? My sme mali taky zvlastny zazitok - drobec spadol dost prudko dopredu na ruky a zacal strasne plakat, tak sme ho chvilu nechali, ved nebudeme k nemu hned behat, ja som cosi robila v kuchyni a zrazu mm spustil hystericky ze jezisi malemu tecie krv, rychlo rychlo studenu vreckovku!!! No som sa naplasila jak taka krava, ze maly pomaly vykrvaca(podla tatovej reakcie) a pridem a malemu trosinku z nosteka islo ale fakt nie moc (aby ste si nemsleli ze som nejaka zla mater). nas tatinko je strasne citlivy na maleho. Asi to bude tym ze ho casto nevidi (ved robit musi, no nie?)

Wladi nie je to tajne, com o cosi starsia mam 27, ale niekedy sa citim aj na 18 😀 😀 😀

109 Marianke vsetko naj k 11 mesiacikom, uz len ten posledny carovny mesiacik

mimi109
28. júl 2007

janka dakujem a zaroven ta vitam medzi nami 😉

atiatko
28. júl 2007

mila Marianka, uz asi spinkas, ale nas Petulko (tiez uz spinka) mi pri dnesnom vecernom kupkani posepkal, ze aby som nezabudla poslat jeho veeeeeeeeeeeeelikansky cmuk k Tvojim dnesnym 11.mesiacikom 😉 Takze od zajtra hura do toho posledneho mesiacika do 1.rocika .... 🙂 🙂 🙂

Jani, ach mat tak 27 .... ja mam o 6 rokov viac, ale tiez sa no na rozdiel od Teba nie len niekedy, ale VZDY citim na 18 😀 😀 😀

Ozaj babenky, neobjavili ste na nete nejaky link na detske torty??? Ved ako pripomenula mmimi109 o mesiac nas tie velke oslavy cakaju vsetky ... 😉
Co tak dat niekde stretko ??? 🙂

adriana111
28. júl 2007

ahojte 🙂

mimi109 - Mariannke k dnesnym 11 mesiacikom vsetko naj... 😉 tak za mesiac uz budu mat nase slecny 1 rocik 🙂 hrozne rychlo to uletelo ☹

adriana111
28. júl 2007

atiatko, vidim, ze ty uz uplne seriozne rozmyslas nad oslavou a tortou 🙂

ale tortu si urcite necham upiect u nejakej cukrarky tu na okoli. ja sice rada peciem, pre starsiu pekavam sama a vzdy maju uspech, ale teraz by som chcela nieco netypicke, neokukane 😉

atiatko
28. júl 2007

adi - inak sme menovkyne 😉 ja ju teda tiez nebudem piect, na to sa mam az prilis rada, aby som sa takto na torte vytrapila. 🙂 Chceme ju dat upiect jednej pani, ktora nam tiez piekla pre 5 rokmi torty na svadbu - max spokojnost, no chceme jej dat nejaku inspiraciu .... 😉

adriana111
28. júl 2007

ati, ked mala Natalka 1 rocik, tak mi piekli tortu na cukrarskom ucilisti tu v TO a bola bombova! bola to lienka a bola aj pekna aj dobra, orechova - mnam. lenze teraz maju prazdniny, tak musim pozhanat nieco ine 😒

atiatko
28. júl 2007

no adi, ja sa s Tebou lucim, uz prisiel domov ocinko z prace, tak si ideme mrknut TV a dame si melon .... 😝 😝 😝

Ak mas niekde foto tej lienky - mrk IP 😉 - posli mi foto mailom ... dakujem 🙂

Papa vsetkym ... 🙂

adriana111
28. júl 2007

ati, inak melonom sa napchavam aj ja 😉
fotku ti asi neposlem, vtedy este neboli digi fotaky 😒
a inak ti prajem dobru nocku 😉

wladka
28. júl 2007

hojte 😉 ..melonikoveee 😀

aj my uvazujeme o torte, ale urobi nam ju jedna.. a robi ich naaadherneee 😵 ..kamoska mala pre maleho, taky mesiac a smolko na nom.. no uzas, skusim od nej stiahnut foto, a dam sem.. ako inspiracia 😉

ja uz idem hajat, som KO 🙄 .. emi ma total vycerpala.. 😉
papapa bruuu

elliana
autor
29. júl 2007

bre ranecko, ja som vcera ani nestihla nakuknut, boli sme na "vladimirovici", mame 2 kamosov Vladimirov a bolo mecheche v lesiku, gulaz a tak...naj, naj, naj bolo, ze sa tam stretlo asi 8 deti, z toho 5 malo okolo 1 roka a Zoja, Karla a Adam su narodeni behom 4 dni...sa vysantili, Zoju som o pol desiatej nemohla nahnat do kupelne, taka bola rozjasena...Ale aj ja som si pohovela, bolo suprovo, uz mi to chybalo

wladka
29. júl 2007

elli, tak to je super.. 😉 .. a odteraz plna elanu sa pustit do noveho tyzdna 😀 ..

a samozrejme, ze som vcera nemohla zaspat.. zaspala som okolo 2 🙄 ..ale ked davali pekny film, co som mohla 😅 ... 😀

pekne ranecko, ja som postavila polevku..idem nahanat recept na kura s medom.. 😝 ..robi ich jedna nitrancanka.. len najst tu stranu 😅 ..dufam, ze to rychlo najdem..

mimi109
29. júl 2007

dobre ranko 😉

atiatko no marianka uz buvala ale hned rano som jej boztek od Petulka odovzdala a velmi pekne dakuje 😵

Adrianka oneskorene aj Ninke vsetko naj k 11. mesiacikom tie nase kocky budu naraz oslavovat ked su j 1 den narodene 😀

jana188
29. júl 2007

Ozaj Adrianka aj Ninke prajeme vsetko naj k vcerajsim 11 mesiacikom. Sa ospravedlnujem, som si nevsimla 😅
Dnes dostaval moj drahy skolenie ako okupat a uspat maleho, lebo ja mam zajtra stretavku. Sa uz neskutocne tesim. Minuly rok sme mali tiez a to tak vyslo ze den potom som porodila. Ale aspon ze drobatko vydrzalo v brusku, ved som ho uplacala sladkostami 😎

a kde ste?