Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

titkovamiriam
25. aug 2008

ahojte a dobre ranko! 😀

mimi
25. aug 2008

dobre ranko, miriam, ty uz zarezavas v praci, vsak?

wladi, super, ze ste si uzili!! no a zase si nemysli, ze som kupila priesvitnu pasku na ten naraznik 😀 😀 to bola cierna, bolo na nej napisane, ze na auto, zahradu a atd.... zatial to drzi, vcera som skusila jazdu po lesnej ceste 😀
svokor sa s tym dodatocne pohral, urobil mi tam take maslicky, esteze nie su ruzove 😀

titkovamiriam
25. aug 2008

jasne pracujem ako diva 😀

a mohol ruzove bola by si original 😀

mimi
25. aug 2008

miri, sa smej, vsak teraz chodim ako pipi, cakam, kedy ma uz len policajti zastavia a spytaju sa ma, co to tam mam za umelecke dielo 😀 😀

ako v praci? ako dlho uz pracujes? mna to caka buduci rok, normalne som si uz zvykla byt na materskej 😅

titkovamiriam
25. aug 2008

pracujem od maja a s marekom je babicka.

wladka
25. aug 2008

mimi, aj ja som si zvykla... ale popri skole to budes mat dobre, ze si na materskej..viac casu na studium, nebude to take hekticke.. 😉 ..druhe babulko neplanujete??

miriam,cafko 😀

titkovamiriam
26. aug 2008

dobre ranko! aj ja chcem do skoly! 😀 - radsej nie uz by som nemala tu trpezlivost

wladka
28. aug 2008

hohohom, nikoho tu neniii 😕 😅

gabika146
28. aug 2008

no wladi cauko kde mame fotky z vasej oslavy my mame oslavu teraz v sobotu dali sme tortu motorku penovu uvidim aka bude dufam ze dobra 😉
my sme vcera a ani dnes nespali na obed vcera sa zobudil o10 a dnes po 9 tak uz ho nedavam a vecer o 8.30je hotovy 😀
dnes mame stretko baby z netu tak s atesim
no ale my ako augustovky sa asi nikdy estretneme 😠

wladka
28. aug 2008

to je pravdfa 😠 ..

inak, fotky z oslavy som skusala, ale su az privelke 2MB.. 😒 musim ich pozmensovat, ale netusim kde.. 😕 ..popytam sa niekoho na to, bo mam novy windows 😒

inak, som prestastna.. vysledky ok, je zto nezhubne.. 😉 ale sarapatu mi robi ten zapal, a je dost chronicky.. 😒 tak som na atb..

gabika146
28. aug 2008

wladi a coze mas????? 😉

wladka
28. aug 2008

gabi, mala som tam nejake nalezy, na krcku maternice.. bola som na biopsii, dalto na histologiu, a ta nepotvrdila nador.. ze to je nezhubne.. 😉 , a ze tie nalezy su nasledkom tych zapalov..

kajdzas
30. aug 2008

ahoj holky prosím Vás o hlas http://www.babyweb.cz/Upload/soutez-upatlanek/b... díky

mimi109
31. aug 2008

caute kocky tak uz sme domka 😵 bolo super , pocasie krasne ale nenormalne horuce, more cistucke, cesta va ute dlhaaaaaaaa, jaj ale som rada ze sme uz doma 😀

co tu mate noveho?

wladka
31. aug 2008

mimi, to sa tesim,ze ste v poriadku 🙂 na svk.. tesime sa na fotky 😉

mimi109
1. sep 2008

caute kocky tu su foto z dovolenky http://picasaweb.google.sk/murcovi/Chorvatsko20...

mimi
1. sep 2008

mimi, ahoooj, tak uz ste domka? krasne fotecky!!! ako dlho trvala cesta?

wladi, esteze tak!

mimi109
1. sep 2008

ahoj mimi, ano dosli sme v sobotu v noci, no zo soboty na nedelu
cesta tam aj nazad trvala cca 12 hodin

mimi
1. sep 2008

davali ste si aj prestavky? Majo celu cestu sam soferoval? Ked sme sli do CH, cesta nam trvala 10 hodin a bolo to fakt umorne, cestu tam aj naspat lialo ako z krhly, ale uz je to za nami...

mimi109
1. sep 2008

no z Cadec do Biogradu to je tych 12 hodin, tam sme sli v noci tak sme mali aj dlhsiu prestavku lebo Majo si potreboval pospat,uz bol unaveny lebo len on soferoval a domov sme sli cez den tak sme mali len cik pauzy 😀

wladka
1. sep 2008

supsr fotky 😉 . a malej dotatocne vsetko naj naj k narodeninkam.. a samozrejme aj ostatnym oslavencom 😉 .. my sme tak predeleni, prva polovica v prvej polke, a druha v druhej polke 😀 ..

mimi109
2. sep 2008

dakujem, aj my Gabikinmu Kubkovi dodatocne vsetko najlepsie prajeme, cmukycmuk

gabika146
2. sep 2008

AHOJTE DAKUJEME
veru mimi bolo va co zavidiet 😉 pekne fotky marianka vyzera ako riadna babizna my sme zacali trochu soplit hadam to rychlo prejde

mimi109
2. sep 2008

no aj nasa je soplava kasle slzia jej oci, jak sme dosli domov 2 dni an to dostala nadchu, asi ten prechod z tepla do zimy spravil svoje 😒

mali sme ist dnes na 2r ockovanie ale nam ho doktor presunul ked ej prechladnuta na dalsi tyzden

gabika146
2. sep 2008

mimi aj si zistila nieco na tej poste ohladom dvd??

mimi109
2. sep 2008

Majo sa tam mal ist dnes pytat dufam ze nezabudne, ale uz ma to nenormalne ser...ie ☹

gabika146
3. sep 2008

caute tak ked nieco zistite daj vediet 😉

gabika146
5. sep 2008

ahojte kde ste vsetky????uzivate si leto ktore sa nam vratilo?
ja mam dnes s tretko s kamoskami z byvalej prace tak sa vecer strasne tesim zaciname uz o8 do rana sa hadam stihneme vsetky vykecat 😀

mimi109
5. sep 2008

caute a tu co je tak ticho 😕 😅

my sme uz zdrave, pondelok frcime na ockovanie, nedelu mame oslavu malej narodenin a zrovna ma vtedy aj meniny tak to bude 2 v 1 😀

gabi do IP som ti pisala ohladom tych DVD

wladka
7. sep 2008

😕 vzduchoprazdno?? ci presnejsie.. virtualprazdno?? 😀 😉

pekne leto, ze?? 😀