Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi
10. júl 2009

tu je ale ticho 😕

wladi, uz si nestihnes precitam spravu, ale aj tak vam prajem krasnu dovolenku, uzite si slniecka a hlavne nech ste tam zdrave!!!!!

mimi
10. júl 2009

liska, pozrela som si vas albumik, aka ste krasna rodinka!!!!! Christianko je tusim na tatina a babenko na teba, vsak? Krasne tmave vlasky maju, to budu ale baby za nimi lietat!! 😉

liska
14. júl 2009

mimi, dik 😵 neviem,ci je Damianko na mna, v niektorych okamihoch a na niektorych fotkach sa strasne podoba na Christianka a niekedy sa mi zase zda uplne iny,ale v tomto veku sa babo este meni z tyzdna na tyzden,tak si pockame na finalnu podobu... kazdopadne modrooki blondaci z nich nebudu, to je iste 😀
ako prezivas toto tehu zatial? mate uz aj nejake mena v zalohe? 😉
wladi,tak ty si uzivas,hmmm,zavidim...my by sme tiez chceli ist k svokrovcom uzit si trochu more,len neviem,ako cestovat s dvoma detmi, to zatial nemame rozhodnute...tesim sa na vase fotky 🙂

wladka
17. júl 2009

cafte, hlasim navrat back.. bolo supiiiis 😵 ..ubytko super, strava mnaaam, jedlo sa a pilo vsetko, a bez problemov 😵 , animacny program kazdy den do noci, bazeny ,smykalka, tobogan..jedla prisposobili europskym normam, a super.. bolo bombastic, mala uzasna, velmi dobrunka 😵

mimi109
18. júl 2009

wladi ahoj, tak ste už domka,krásne fotečky 😉 Emka je rozkošná 😵

dáko to tu utíchlo, my sme tiež celé dni vonku a po večeroch sa učím, koncom mesiaca už mám skúšky 😅

liska
20. júl 2009

wladka, no tak teda z Emky je neskutocna kocka,fakt, je nadherna, hrozne dospela, nielen fyzicky,ale hlavne vo vyraze v tvari 😵 ja si to pri svojom nejako neuvedomujem,ale ked vidim ine deti v jeho veku,tak musim priznat,ze uz su to velkaci 😔 ja budem asi stale len rodit a rodit,aby som mala doma malinke babatko 😀 😵

gabika146
20. júl 2009

ahojte tak sa po dlhej dobe ozyvame boli sme trosku na dovolenke teraz len vypieram a zehlim a zachvilku ideme este na jednu to sa velmi tesim ideme na sumavu 🙂
wladi veru mala kocica riadna budu sa o nu chlapi trhat na to sa priprav 😉
liska kolko by si chcela deti?ked by si stale len rodila 😲

liska
20. júl 2009

gabi, to bol vtip 😉 na jedno by som sa este mozno dala,ak bude vsetko v poriadku (deti zdrave, my zdravi), pretoze uz teraz viem,ako rychlo mi vyrastie aj Damianko a ako mi zase bude chybat ta prenadherna babatkovska vona a krehkost a bezbrannost 😵

wladka
21. júl 2009

liska, diky moc.. 😉 ved snazila som sa.. ako aj vy ostatne 😀 😀 😀 ..a apropo, vsetky babatka su krasne.. a priznavam, ze aj mne chyba ta vona babatka 😵 ..len vyckam si na to s tym spravnym 😉 ..teraz ma vzali na doktorat, tak 3r studia, a potom by som to riesila, ak bude s kym😀

gabi, kto vie.. mozno si emi s tym vystaci sama.. je dost taka razna, tvrdohlava a sebavedoma.. presne na to znamenie lev.. myslim, ze to bude sama riesit.. 😀 take poriadky s nimi narobi, ze nemusim mat obavy, lebo to robi uz teraz 😀 , "nemozes mozes, pod nechod, ja som povedala" 😀 ... ale ktovieeee..moznaa, budem nahanat suseda, aby odhanal.. 😀

inak, mne sa lubi trojka.. 3 deti.. 😉 ..mozno liska bude rodit, kym nebude dievcatko 😉

liska
22. júl 2009

wladus,tak to teda nie, sama sa cudujem,ze vobec uvazujem o dalsom, ale ked uz teda, tak to naozaj bude stacit, okrem ineho ani vek dalej nepusti 😀 a napriklad vcera ma moj prvorodeny tak vytocil,ze som povedala, ze ho predam a ked jeho brat bude taky,tak aj jeho a nechcem deti vidiet ani z dialky 😎 😀 😀 😀

gabika146
22. júl 2009

liska mas krasne fotky bracekou aky su zlatunkyyyyyyyyyyy
u nas je dnes teplo a zajtra hlasia36 tak vyrazame na chalupu babke zajtra kde mame bazenik 😀

wladka
23. júl 2009

liska, to je normalka.. ja 2h po porode som uvazovala, ze hned by som zase sla.. takze si mala velmi dobry porod, ked ta myslienka u teba pretrvava par dniii 😀 ..ale to je dobre, to je len pozitivne..

gabi, suhlas..veru ma lrasne fotky.. uzite si toooo 🙂

mimi109
30. júl 2009

ahojte, tak včera som mala skušky z autoškoly, spravila som 😵

gabika146
30. júl 2009

mimi to je super treba len jazdit a jazdit
vonku je krasne tak idem pobalit auto a ideme na dom do bazenaaaaaaaaaa
pekny teply den papa

wladka
30. júl 2009

mimi, gratiulujeeeem!!! 😉

mimi109
30. júl 2009

ďakujem 🙂

titkovamiriam
3. aug 2009

som vas dosla pozriet ,zas je teplo jak das asi vecer stravim na nete 😅

wladka
6. aug 2009

co porabame?? 🙂

ja mam odvcera emku u druhej babky, tak som solo..dako mi je smutno ☹ ..chyba mi tu.. 😀 som vadna! 😀

mimi je v kalifornii, herecka! na svadbe u kamaratky, tak sa maaaa 😎 😀

mimi109
7. aug 2009

ahojte 🙂

wladi čoby si bola vadná, mne by tiež bolo smutno 😉 a myslím že každej mame 😀

wladka
8. aug 2009

liska, christiankovi vsetko naj naj k narodeninkaaaam 😵 ..cmuk, od Emky 😉 ..my sme uz takto pred 3 rokmi boli na svete, vy az vecer 😉 🙂

liska
8. aug 2009

wladus, aj vam!!!!!! 😵 ano,my az vecer 20:48...ako to zbehlo,boze, dnes mi az slzy vyhrkli,ked mi rano po zobudeni vbehol do narucia a blahozelala som mu 😵 oslavu mame az zajtra,ale dnes po obede som mu dala taku mini torticku,aby si sfukol sviecky a co je hlavne - hned rano som s nim sla do IKEA, do toho detskeho parku, uz rok snival o tom,ako sa tam pojde hodit do guliciek 😀 tak sme tam nabehli a take stastne ocka 😵 😵 😵 az mi srdce plesalo 🙂 lepsi darcek iste nedostane...
ja by som tiez uz bez deti trpela, teda oni este nikdy neboli nikde bezo mna dlhsie ako 2 hodinky (ked su tu babky a idem niekde na nakup, to bol zatial maximum), takze ked mi teraz Chris zacne skolku, asi si zacnem nechty obhryzat 😀 este stastie,ze uz mam Damianka 😵

mimi109
8. aug 2009

Emke a Chrisovi prajeme všetko najlepšie k narodeninám 😵

titkovamiriam
8. aug 2009

vsetko naj aj odo mna

marek nebol odo mna este ani jednu noc!!! ked si pomyslim ako si starsich,,poziciavala,, segra 😀 sa mi ani verit nechce.

jana188
8. aug 2009

Ahojte,
prajeme Emke aj Chrisovi vsetko najlepsie k narodeninkam, hlavne vela zdravia.
Taktiez aj ostatnym augustovym "babatkam" prajeme vsetko dobre a pohodovy start v skolke.
pa

wladka
10. aug 2009

mimi, jakubkovi vsetko najlepsie k narodeninkam..cmuk 😵

mimi109
12. aug 2009

aj my prajeme dodatočne Kubkovi všetko najlepšie 😵

wladka
17. aug 2009

kuuuk.. 😕 😅

mimi109
18. aug 2009

janka Marekovi prajeme všetko naj k narodeninám 😵

jana188
18. aug 2009

mimi109 dakujeme pekne

pekny den zelame

gabika146
18. aug 2009

ahojte po veeelmi dlhej dobe sa hlasime boli sme na dovolenke v cechach aj ked nam pocasie trosku nevyslo mali sme len 3dni peke ale neva bazen kryty vecer sauna takze pohodicka
vsetkym oslavencom aj ked neskor vsetkooooooooooooooo naj naj