Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
8. sep 2009

mimi ak sa nemýlim dnes máš meniny 😉 všetko najlepšie ti prajeme 😵

wladka
8. sep 2009

veru, dnes je miriami..mimi, vsetko naj k neminaaam 😉

wladka
11. sep 2009

ahojte, ako zvladli skolkari tyzden? 😉

my super, len vcera uz mandle chytene.. bez teploty.. ale ked sa taak smiala, s hrozou som zbadala navrete mandle, s bielymi bodkami.. 😝 sli sme k dokimu, bral ster.. ci pojdu von, alebo co.. 😨 tak sme oxidovali doma, vcera a dnes.. liecime sa o 106.. vsetko mozne davam 😝 ..doki atb nepredpisal.. v pondelok mam volat o vysledky..

a vy beriete nieco na imunitu?? lebo ja som jej nic nedavala, ale asi aj zacnem..len neviem co.. ale doki mi vcera nanutil za 21eur prirodny preparat- cesnak a materina duska.. no nasrata som, lebo este v lekarni 15eur, ale dufam, ze zabere ta priroda, ked nie, slahnem mu to na hlavu.. 😀

jana188
11. sep 2009

wladi, ja som tiez nic nedavala na imunitu, len teraz trosicka soplikov chytil tak vitamin C mu davam. A inak sa malemu v skolke veeeelmi paci, buduci tyzden by tam uz konecne mal aj spinkat, zatial bol na pol dna.

prajeme nech vysledky dobre dopadnu

a zdravie vsetkym
pa

mimi109
12. sep 2009

ahojte no my sme marodi, malá dostala včera horúčku, celú noc sme s ňou bojovali nič nezaberalo 😢 😢 😢 ráno sme skočili na pohotovosť a máme zas angínu a zas aj ATB takže tak 😒 v lekárni som nechala dnes 20 € tak dúfam lieky zaberú keď tolké peniaze stáli 😠

wladka ja dávam imunoglukán na odporúčanie nášho pediatra 😉 a Ceboin vit C.

wladka
13. sep 2009

mimi, to mi ej ltuo.. drzte sa.. 🙂

s tym musime ratat.. 🙄 .. co uz..

mimi
14. sep 2009

ahojte zienky, tak co to citam choroby sa uz na vase deturence valia!!! ☹ Rychle uzdravenie vam prajem!!!

Dakujem velmi pekne za gratulacie, bola som cely tyzden v BB na prednaskach. Uz to mame za sebou, hura... uz len ucit sa na skusky. Kubko nebol cely tyzden v MS, tak zatial sa drzime, len ja si tu uz popijam Neo Citran, lebo ma hrdlo zacina boliet 😒

Neviem, ci som vam spominala, pokazila sa nam kvazy nova pracka, ktora je uz po zaruke a oprava by nas stala tolko, ze sa nam radsej oplatilo kupit novu. Ja neviem, ako to dnes vyrabaju, spotrebic vydrzi max 4 roky a kupuj novy.....
Kubko je u hore, tak padam 😅

wladka
14. sep 2009

mimi, ta po prednaskach.. a je fraj, ze? je to lepsie? mozes porovnat..mne tento styl vyhovoval.. 😉

inak, k tym spotrebicom..teraz vyrabaju tak na 3-5r. maximalne.. viac necakaj 🙄 ..v minulosti aj 20r.. teraz nehrozi.. vsetko len chvilkove, opravy tolko co nove.. 😉 kupte novu, a mate na 4r. pokoj 😀 😀

mimi
15. sep 2009

ahoj wladka, no je to lepsie, aspon mam kopec volna, len sa mi zda, ze tento rocnik je tazsi 😠 mame kopec literatury precitat, k tomu esej napisat a o skuskach ani nevravim.... Takze pomaly uz by som sa mala zacat aj ucit 😅
K tym spotrebicom, to mas pravdu vydrzia max 3-5 rokov, ale uz sme kupili novu pracku Elektrolux, dufajme, ze tato vydrzi aj 10 rokov. Predtym sme mali whirpool a nikdy viac, aj chladnicka nam po dvoch tyzdnoch odisla 😝

Co porabate dneska? My asi pojdeme niekde na vylet, potrebujeme vypadnut niekam do prirody.

mimi109
15. sep 2009

ahojte tak malá ej už zdravá, síce ešte trocha soplí ale už konečne neteplotuje, nevracia, tento týždeň bude doma lebo má dobrať ATB a od pondelka zase do školky 😵

no tie spotrebiče teraz to škoda slov 😝 ja som za 3 roky kupila už 3 rychlovarnú konvicu 😠 a na práčke sa mi utrhol remeň tesne po konci zaručnej doby 😠 čo má mamina práčku tá funguje už 11 rokov bez problémov

wladka
15. sep 2009

mimi, vseobecne je druhy rocnik najtazsi, hlavne zimny semester..letny bude o nieco lepsi.. 😉 ..ale treti bude jedna basen 😉 😀 .. tak uz len prekonat druhy, a mas to iste.. 😉 .. a zvladnes to!! Kubko v skolke, budes mat cas 😉 ziadna vyhovorka, ze s anedalo.. 😀

inak, boli ste na vyletiku? my doma, na dvore.. najlepsie.. 😀

inak, s tymi prackami, a kanvicami..tak no comment 🙄

109, aj my soplikujeme, a uz bola vcera v skolke.. vysavac to isti, taha to jak besne,a dooost 😝 ...dnes uz nic, len slabulinke vodove.. tak som rada 🙂 .. vcera nam vysledky steru z nosa boli negativne..tak ok..v piatok z krku.. snad to bude ok 😉 ..tak sa drzte, a rychlo sa vyliecte 😉

wladka
18. sep 2009

tak akooo? vyskolkovani?..konecne ide vikend, to sa vychrapem do syta.. 😝 😀 .. teraz som viac unavena, nez som kojila Emku.. 😀 😀

liska, christianko ako zvladol skolku?? 😉

pekny vikend kocky!

mimi109
18. sep 2009

my sme tento týždeň do škôlky nechodili, ešte tam máme 1 dávku ATB a od pondelka frčíme 😀 ale už sa dnes aj včera pýtala že chce isť do škôlky 😵

wladka
30. sep 2009

caute kocky.. ako??

my dni v plnom prude 😝 , mala skolka, ja skola, uz zacali prednasky..kopec veci mi pribudlo.. tak je co robit.. 😀

gabika146
1. okt 2009

ahojte aj my cele dni nieco ja som zacala uz pracovat malemu sa v skolke velmi paci je spokojny dnes isli plavat paradicka
ja robim na dve zmeny no tato poobedna nic moc doobeda sa neviem rozhybat a ani s malym nie som no co uz zvkame si maly je super a ocko vsetko pekne zvloada tak ako ma byt 😉

mimi109
7. okt 2009

ahojte ako sa máte ?

jana188
7. okt 2009

tentokrat sme vydrzali v skolke az 3 dni ☹((((((((((((((((((((((((( porazi ma

wladka
8. okt 2009

jani, same choroby?? 😕 ..

109, dobre.. len soplikujeme - uz menej,ale teraz zato rano aj kasel, ale dala som ju..telo sa musi naucvit bojovat s bacilmi 😝

my uspekne konecne 1x koncime 2tt skolkarskej dochazdky, klop klop... s malymi soplikmi.. ale tiez to bolo predtym o hubu.. 😝 ..kazdy tyzden volaco..

davam jej trinkturu - echinaceu, nutrolin B, a kvapky cebion.. kazdy den.. a myslim, ze by to malo zabrat, aleb zabranit vacsim chorobam.. tie sopliky, s tym nic nenarobime.. 😒

inak sa jej tam lubi, spokojna je tam.. problemy s tym nemame.. len to zdravicko nech vydrzi.. 😔

jana188
8. okt 2009

Wladi, my sm doma len 2 krat, prvyraz to bolo 2 a pol tyzdna( nastastie bez antibiotik), potom 3 dni vydrzal v skolke a od vcera ma sople, take huste ze nevladze dychat a nastastie nic ine, tak ideme dnes k lekarke a uvidim co povie. V robotke su zatial nastastie zlatiiiiiii - uvidime do kedy (aj sa mi zda ze s tym ratali, inteligentni su 😉 )

my davame cebion, biogaiu a hlivacka. Ale este dost kratko asi 2 tyzdne tak to neucinkuje.... 😒

wladka
8. okt 2009

jani, tie huste sople treba nasivinom, a odsat vysavacom.. 😒 taku sarapatu robia, ze?..jaaj.. len aby to do hrdla nepreslo.. 😔.. my mame take riedke sople, skor vodove.. ale uz pomenej..chvalabozku

co sa tyka tych vitaminov, ze vraj aj mesiac, aby to zacalo ucinkovat..ja to mam v plane davat celu zimu, a na jar uz prestanem.. takze len nech ich uziva..

tak sa drzte, dufam, ez to uz bude lepsie 😉

mimi
9. okt 2009

ahojte, citam ze soplikujete. Ja zatial poklopem, sme zdravi, sice mali sme horucku, neviem z coho,ale uz to preslo.
Ja zatial nedavam malemu vitaminy, ale pre istotu som kupila echinaceu, keby bol naznak choroby. Papa ovocie, dufajme, ze mu to pomoze.

wladi, ako skola?

wladka
10. okt 2009

mimi, skola super.. zatial pohodicka 😎 .. ucim len stredy a stvrtky.. tak sa v podstate nudim, ale asi si uz zacnem chystat na dizertacku, atd.. nech to mam v klude napisane, a nech si to uz potom len lahko doladim.. 😉

jana188
16. okt 2009

Wladi, nemas nahodou meniny? Ak ano vsetko naj prajeme 🙂
Konecne po tyzdni s antibiotikami sa nam to lepsi, uz len buduci tyzden doma a suuuuuuup do skolky

wladka
17. okt 2009

jani, dakujem 😵

a nedas ho uz do skolky?? ci je este chorlavy?.. ☹ .. men doki vravel, ze pokial ma len sopliky, ci kasel bez teploty, mam ju davat..telo sa viac nauci bojovat.. pokial ej aj maly tak, ja by som ho uz asi dala..aspon od stredy..

mimi109
23. okt 2009

ahojte po dlllllhej dobe som sem nakukla, dáko nestíham, máme sa celkom fajn, ako malá chodí do školky tak máme na striedačku týždeň doma týždeň v škôlke a tak dokola, rozmýšlam ju zobrať na zimu zo školky preč ak zas ochorie, teraz je doma už druhý týždeň 😒 , skusime ešte raz a uvidíme

vy sa ako máte kočky ?

wladka
25. okt 2009

mimi, neber ju.. treba ju davat, nech sa telo nauci, potom zase budete musiet znova navykat 😒 😉 my sme tiez mali taky prvy mesiac..to bola hruza, a teraz je bola mesiac v skole bez prestavky..klop klop.. myslim, ze zaberaju tie veci, co jej davam.. mala soplicky, ale aj tak ju davam.. 😉 ..

davaj jej nieco na imunitu..
my mame echinaceu odtial: http://slnieckova.sk/p/echinacea/ presne tu jej davam, len 5kvapiek denne, ked ma soplicky, aj 10kvapiek jej dam.. a Nutrolin B- rozpustne tabletky 1x denne, a kvapky Cebion do cajika 8kvapiek.. toto vsetko jej naraz davam vecer.. volako som si vsugerovala, ze to ma vacsi ucinok.. a naozaj, neviem si to vynachvalit.. 😉 .. skus tu echinaceu, za 2eur sa oplati.. a mame este tristvrte, a to uz mesiac uzivame.. takze sa strasne pomaly mina.. a mam v plane jej to davat celu zimu, a na jar prestanem.. 😉

mimi109
27. okt 2009

na imunitu nam dal doky broncho vaxom a ja jej ešte dávam Cebion, Nutrolin B a najnovšie aj imunoglukan, tak uvidíme čo bude teraz, zajtra ideme po vyše 2 týždňovej pauze zas do školky

wladka
1. nov 2009

ako babenky? 😉 ..

my sa uz pytame cely vikend do skolky.. 😅.. to je exot.. mam z toho "depkuL, ze sa viac tesi do skolky, ako keby bola so mnou... 😔 😅 mne hrabe...

mimi109
3. nov 2009

ahojte no my sme zas choré takže najbližšie 4 mesiace nebudeme chodiť do škôlky, začneme zas až v marci

len cez deň iné nepočúvam len ja som zdravá, ja chcem isť do školky ......

wladka
4. nov 2009

mimi, joj 😔 .. tak s adrzte! a rychle vyliecenie..