Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
5. sep 2007

mimi, ja mam rigorozku.. to je, ze mas rok a pol na vypracovanie, to doma porobim, a potom nasleduje skuska v jeden den, aj obhajoba.. to sa da.. myslim.. 😀

ine je mat skolu externe 😉

wladka
5. sep 2007

mimi, maly je krasny.. ten jeho usmev na poslednej fotke.. na zozratie 😵

adriana111
5. sep 2007

caute maminy skolacky, treba sa vzdelavat, detickam treba ist prikladom 😉
ja som si povedala, ze by som mala tiez nakuknut do anglictiny, aj sa sem-tam snazim, ale vacsinou mi oci klipkaju len to otvaram 😒 ale Natalka bude mat AJ v skole, tak sa prinutim popri nej, dufam.
ale mala by som to zobrat serioznejsie, za par mesiacov (1/2 roka)idem zase do prace a to uz nebudem stihat ozaj nic 😖

este k tomu ockovaniu...ja neodsudzujem nikoho, kto da deticky zaockovat, niektore su citlivejsie, treba ich chranit a kazdy najlepsie vie v akom prostredi zije. takze ked sa rodicia rozhodnu...akurat, ze vsade sa pise, ze deti treba chranit ockovanim, ale potom, ked vidite tu sumu za vakcinu, tak je cloveku az zle. a bohuzial, nie kazdy rodic moze svoje deticky takto chranit

a v petrzalke som mala kamosku, kym som bola v Blave na vyske a ked som za nou isla, tak som mala dost. a to byvala v tej "lepsej" casti petrzalky. som rada, ze mozem byvat v takomto "zapadakove" 😉 ☹

mimi109
5. sep 2007

cafte baby co noveho?

adriana111
5. sep 2007

co noveho? tu u nas je hnusne hnusne pocasie. normalne mam nanic naladu. take novembrove pocasie a to by este malo svietit slniecko a byt prijemne teplo. snad este bude.
malinka nam veselo cupinka, ale este ma chvilky, ked sa nechce pustit ruky, ale ked sa pozabudne, tak je to v pohode. len nas teraz trapia zubky - stolicky . dve vpravo nam uz vysli a tie vlavo sa nie a nie prerezat, tak je dost umrnkana. a boli sme na rocnej prehliadke - 74 cm a presne 10 kg 🙂

mimi
5. sep 2007

adriana, uz ides do prace? kde das malu? ako to budete riesit?

wladi, dik, pridala som dalsie z dnesnej vecere, ta stoji za podivanie 😅

boli ste vsetci na rocnej prehliadke? my sme tam boli naposledy, ked mal Kubko 11 mesiacov a dalsia navsteva u dr. bude az v novembri, ze by sa pomylila? 😕

elliana
autor
5. sep 2007

mimi,nepomylila, ak ste uz zaockovani, tak je to v poho, Zoja ma dalsiu poradnu az v decembri

aj tu je des pocasie, je mi zima, som nejaka precitlivena...asi z pocasia

gabika146
5. sep 2007

ahojky aj tu je zima otrassssssssssssss 😢

mimi
5. sep 2007

elli, vy ste tiez neboli v roku?

elliana
autor
5. sep 2007

mimi, my sme boli teraz v utorok, ale Zoja bola objednana skor, dva tyzdne pred rokom, ale boli sme na Orave, tak sme isli neskor. A ked bola chora, ockovat ju mohli az teraz.

mimi
5. sep 2007

elli, aha, kedy ti zacina skola? ako to budes riesit s malou?

mimi
5. sep 2007

gabi, kosa je vsade 😒 Hadam sa este otepli, nechce sa mi uz vytahovat zimnik 😝

wladka
5. sep 2007

mimi, my sme boli ked mala emi 11mes, a 2tyzdne.. takze v pohode.. nelam si hlavu.. 😉

😀 vidim ze sa schazdame, pocasko zle..

wladka
5. sep 2007

mimi, jeeeejha.. pekne ufulany.. 😀

mimi
5. sep 2007

asi tak, hlavne,ze uz deti spia 😉

wladka
5. sep 2007

mimi, jasne.. a uz ti prespi noc?? a kojis este?

mimi
5. sep 2007

mam este jednu suprovu, ale tu som ju nechcela davat, smiala som sa ako blazon 😀

wladka
5. sep 2007

daaaaaj...

mimi
5. sep 2007

dobre, ale potom ju vymazem, som zvedava, co na tu povies 😀

adriana111
5. sep 2007

mimi, tak to ste sa po tej kasicke asi kupali, ze? 😉 zlaty 🙂

no, do prace pojdem az v marci, ale uz teraz to musim zacat riesit, tych par mesiacov ujde ako voda ☹ malinka pojde do jasliciek, mame jedny rovno pri nasom panelaku, len sa musim ist opytat, ci mi ju tam zoberu 😖 ale asi ano, su to sukromne jaslicky, tak kazda korunka dobra. a velmi si ich chvalia. a hlavne tu v topolcanoch jedine.

nas dalsia prehliadka caka cca v decembri aj s ockovanim.

mimi
5. sep 2007

wladi, uz som ju pridala 😀

adi, tak ti drzia miesto? to je dobre 🙂

adriana111
5. sep 2007

jee, mimi, aj nasa sa naucila vyplazovat jazyk a teraz ho ma stale vyplazeny 😉
ale takym drobcom to pristane 😉

wladka
5. sep 2007

mimi.. peeeeekne 😀 😝 😀 😀

adi, do jasliciek, ojoj.. ale co narobis, ked korunky chybaju.. 😒

mimi
5. sep 2007

adi, tak tiez hod foto, som zvedava 🙂

adriana111
5. sep 2007

mimi, miesto mi drzia a uz by ma tam najradsej mali, lebo ten, co tam bol za mna na zastupovanie im odisiel. takze im chyba jedna pracovna sila, ale uz to musia vydrzat. a inak je to super pocit, ked viem, ze sa budem mat kde vratit, pretoze ta praca ma hrozne bavila a aj kolektiv sme tam suprovy 😎

mimi
5. sep 2007

tak to je supeeer !!!

wladka
5. sep 2007

adi, a co to vlastne robis? kde?

adriana111
5. sep 2007

zajtra nejake pridam 😉

elliana
autor
5. sep 2007

mimi, fakt je zlaty, na zjedenie...
S tou skolou, este vlastne ani nic moc neviem, 12teho idem na zapis, tak sa uvidi. Ale budem chodit soboty a ked bude treba, tak aj s malou, podla mna nebudem jedina. Uvidime, ale uz sa aj celkom tesim, aspon "pohlcem" nejake nove info, lebo mam pocit, ze "osprostievam"

mimi
5. sep 2007

elli, ver mi, nie si sama, ja teraz tiez vyhladam kde by som sa prihlasila 😉