Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

gabika146
15. dec 2007

ni y sme natom tak isto 😀
pocuvat merat a vazit otras ockovanie bolo fajn len sa trosku tvaril ze auuuu a potom tiez papa kyva
ja sa chystam von s mamickami z mk 😀

mimi109
15. dec 2007

gabi tak si to pekne uzi aspon sa odreagujes 😉

wladka
16. dec 2007

superstarujeteee?? 😉

gabi, akooooo? 😎 😀 ..

gabika146
17. dec 2007

cauko bola som do rana do2 bolo tak super len na diske hrali na prd tak sme kecali
ja som necakala ze vyhra berkyova viac sa mi pacila dominika
dnes sme sa na plavani potapali 😀 😀

wladka
17. dec 2007

gabi 😉 ..
potapali? no teda.. 🙂

kde ste ostatneee 😲 😉 .. sexujete?? 😀

gabika146
17. dec 2007

veru potapali boli krasny 😀 😀
a dnes sme spali po plavani 4hodky
mali zaspal o 12.15 ja som si isla lahnut za nim a zobudili sme sa 15.55 a teraz este nnespi ale uz sa chystame 😅

adriana111
17. dec 2007

wladi, nezartuj 😉 co myslis, ze hoci kedy cez den 😉
ja sedim pri PC, MM s Natalkou pozeraju susedov 🙂

gabika, museli byt zlati 😀

wladka
17. dec 2007

gabi, inak pekna fotka na profile 😉

adi 😉 a nie?? 😅

adriana111
17. dec 2007

no, mozno tie, co tu nie su, tak aj ano 😉

ako inak? uz mate vsetko pripravene na vianoce? nakupene, upratane, napecene?

gabika146
17. dec 2007

my uz vacsinou nakupene a napecene nic az v sobotu aby bolo cerstve a aby vydrzalo 😀

adriana111
17. dec 2007

ja som tiez chcela piect tento vikend, ale akosi som nestihla, tak aspon bude cerstvejsie.
upratane mam skoro vsetko, ale kedze mam doma obe baby, tak co ja upracem, ony stihaju rozhadzat. ale aspon sa zahraju 🙂 nakomplet upracem az v sobotu, aby to vydrzalo cez sviatky. darceky mam uz pre nas vsetky, ale este musim kupit cosi neteri a svokre, lebo hned po sviatkoch maju meniny 😒 tak nech to mam z krku.

mimi109
17. dec 2007

caute korcule 😀

no tak j uz mam napecene linecke a medovniky, sobotu spravim rafaelo a nedelu cokoladove rezy a pudingove rezy so skoricou mnam 😀
juj ets emi treba poupratovat len sa neda lebo zu druhy tyzden neter bavim 😖

uz mam konecne malej komplet vsetko pod stromcek len chlapovi este daku kozmetiku lebo cosi take

vy ste co pokupili?

mimi109
17. dec 2007

baby co uz vedia vasi drobci povedat?

jana188
18. dec 2007

Ahojte,
darceky uz mam nastastie vsetky, v nedelu som to dorazila.
Upratane, no tak aby sa nepovedalo, nie je to ako bez maleho ale bordel nie je, iba hracky su po celom byte. Ale ako sa mangel vyjadril to nie je neporiadok 😀
Piect ani nebudem, prababky toho poslali dost a potom to aj tak nebude mat kto jest (iba ja ale to by som sa uz nezmestila do nicoho)
A najnovsie maly rozprava teta...
ibaze na moju fotku za slobodna...mlada...dlhe vlasy...stihla..........
A ked chcem aby povedal ako sa vola tak povie babo...
a ja hovorim ze Marek a on babo a ja marek a on zvysenym hlasom baboooo...
no chutny je
a inak ham (cely den), havo, zvieratka napodobnuje, brm, toto, tuto ( to vtedy ked sme vonku a on urci smer kade pojdeme), dida (bunda), nene, daj, bak,
najnovsie sa schovava za ruky, no velika sou
a trepe volaco cely den len mu nerozumiem...

liska
18. dec 2007

caute babule-korcule 🙂
mimi, moj toho uz nakeca celkom dost, okrem klasiky mama, papa, baba a pod.len co si tak narychlo spomeniem: kava, tava, bua (boli),voda, toci sa (po taliansky),ham, mnam, lopta, otvor (po tal.), mnau, hav, daj, spieva na-na-na-na, nina (spat), nonna, nonno, zia, zio (po tal.dedo, baba, ujo, teta), par mien z rodiny, moja (to je najzlatsie, ked povie "moja mama" a tuho ma objime 😵 ) atd.

ako sa inak mate? fakt sexujete? 😀

mimi109
18. dec 2007

no baby unavena som jak delo, uz 2. tyzden neter bavim ale dnes ma tak vytocila malu mi tak d palca kusla az jej krv sla mala revala triaslo ju chudatko 😢 keby som ju nemusela tisit asi Kike jednu po riti tresnem taka som boal vytocena 😅

este zajtra a konec uz bude oco dom tak bude ju on bavit

no pekne ukecate dietky mate 😀 nasa tiez tata, mama, baba, dedo, papa, nam nam , hava - havo, teta, tita - Kika, mnau, hau, auto je brrrrrrm, neeeeee - nie., heee - hej, tak, koko - cokolada, ked daco chce palcekom ukaze

a vie kde mame koko schovane tak len doleti a stepuje pri kuchynskej linke a pyta koko 😀

neviem co sa jej dnes uzdalo ale uz 2 hodiny spinka 😲

hexi
18. dec 2007

ahojte som tu nova , som z pe

adriana111
19. dec 2007

ahoj hexi 🙂 prajem uspesne "snazilkovanie" 🙂

mimi109 - to ti fakt nezavidim, dve take sidla mat doma 😒 by ma asi vystrelo. ja uz potrebujem mat ten svoj klidek. Ninka s Natalkou sa vedia pekne zahrat. sice tiez niekedy riesim situacie,kedy neviem, ci ich lutovat, ci hresit, ci rovno infarktovat, ale to len obcas. hlavne, ked je uz Ninka ospala, vtedy vie byt protivna 😖 ale to sme asi vsetci 😉

inak v poslednom case stale cosi mrkoce - mama, tata(Natalka), papat, buvat, puha(dokakana), papa(papucka), havko, daj, tam je, de je(kde je), pupo(pupok), cica, ziza(svetlo), gaga(huska),bum(=brum=macko), babo(vsetky deti cca do 5 rokov 😀 ), teta(vsetky tety a ujovia 😀 ), baba, baboo(jej plienocka na maznanie, bez tej ani krok)a kopec inyh hatlaniniek a najnovsie Nina a picha si prstom do bruska, ze ona 😀
no, je to vesele, najma, ked volaco hovori a ja jej nerozumiem 😒

a darceky uz mam vsetky 😀 vcera vecer som ich balila, uz mam plne skrine 😉

wladka
19. dec 2007

adiii.. neplaass 😝 ..pobaleneee 😕 😅 sikulka.. budem aj ja, este nebamam baliaci papier kupeny 😎 😲 😀 .. ja sisi, vsetko na poslednu chvilu 😅

a rozpravanie, sme na to podobne.. uz aj ratame 😉 jedeeeen, da, 3,4, pat.. to co som dala ako cislice, nepovie.. 😉 .. ale pat sa jej lubi najviac.. ked este len zacinam, ze jeeedeeen.. a ona uz pat 😀 ..

liska, jasneee 😉 sexujeme o ostosest 😀 .. 😉 ..

adriana111
19. dec 2007

wladka, ja som nebalila do papiera, ale do tych darcekovych papierových tasticiek 😉 preto som taka sikovna 😀

liska, to si pis, ze sexujeme 😀 😉 preto som vzdy do noci na PC 😀

wladka
20. dec 2007

adi, jaaaaaaj 😕 😀 😀 😀 .. veru sikulka si 😉

ostatne, co porabate?? 😕 ked tu chybujete 😅 .. ja uspavam malinku, cakam kedy zalomi 😉

mimi109
20. dec 2007

caute ja som dnes stromcek spravila som zvedava ko mala rano zareaguje 😀

wladka
20. dec 2007

mimi, si sa nevedela dockat??? 😀 ..my az v nedelu.. cim menej dni bude stromcek, tym lepsie 😀 😅 .. bo tie urazy, toho sa hrozim 😒

mimi109
20. dec 2007

no ved som az sobotu chcela len sobotu mam moc roboty tak uz som dnes spravila dako ma nakopla uz vianocna atmoska 😀

a kde su baby mimi, atiatko, elli, alenka, janka dlho tu neboli 😲

wladka
20. dec 2007

asi sexuju 😀 ..plodia dalsie deti 😀 😀

mimi109
20. dec 2007

zeby? 😀 😀 😀

no idem hajat rano ideme na kafco ku svagrinke dobru nocku 😉

wladka
21. dec 2007

mimi, aka bola kava?? 🙂

ja sa motam, vsetko porobene 🙂 .. idem sa trochen emke venovat, a potom sa pojdem nachystat.. ideme s K na oslavu, znama osobnost oslavuje 😉 .. tak sa idem vyfintit.. 😅 ..

ale no baby.. uz nesexujte, napiste nieco 😀

mimi109
21. dec 2007

wladi ahoj no fajna bola kava 😉 so slahackou a poliata likerikom 😀

mimi109
21. dec 2007

teda baby vy to tu riadne flakate 😠 😠 😖 😢 😔

gabika146
21. dec 2007

ja som tu pridala som fotky z potapania 😀