Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

elliana
autor
25. júl 2007

jeeeejda, to tu mame dnes oslavencov, ako maku..Petulkovi a Jakubkom vsetko naj, naj, naj a hlavne veeeela zdravicka...

nelinka
25. júl 2007

ahojte

nam uz soplikovanie preslo minuly tyzden...juuj ale sme sa natrapili...aj v noci zle spinkala lebo jej stale upchalo nostek....

dnes v noci spala od 20.00 do rana do pol deviatej...juuuj to som a ale fajne vzhajala aj ja 😀

elliana
autor
25. júl 2007

sa mas, Zoja po prechode na "pravidelny rezim" vstava uz okolo siestej...ale zase si pospi okolo deviatej a teraz zase spi...uvidime dokedy 😉

titkovamiriam
25. júl 2007

ved aj my sme mali zlu noc,ja neodsavam,vyteka mu to same a nechcem mu dutiny drazdit, ma kvapky a dnes je to uz lepsie.

mimi109
25. júl 2007

babenky my chodiiiiiime pekne za rucicky malu drzim a Marianka si chodka to je take kraaaasne juj by som tu moju princeznu zjedla 😵 😵 😵

atiatko Petulkovi vsetko naj naj k 11 mesiacikom, takto o mesiac budete oslavovat prve narodeniny 😉

elliana
autor
25. júl 2007

jej mimi, aj ja som sa kedysi tesila...teraz ma boli chrbat a uz cakam, kedy konecne zacne chodit sama...ale je bojko
inac, dnes mame zly den ☹ ...Zoja mala riadnu hnacku, az pokakala postel, ked spala a ked som ju prebalovala, mala zapalenu kozu...stale sa to zhorsovalo, aj chodila naha, stale som ju umyvala a mam pocit, ze sa boji cikat, co ju to pali...poobede spala asi 20 min a potom hodinu v kuse plakala...prebalit? UTRPENIE pre nu, aj pre mna ☹ ☹ ☹

titkovamiriam
25. júl 2007

mimi super.eli chudatko male.
Marek je s tatinom uz to ma lepsie tie kvapky su super 🙂 ,no aj tak budem do piatka tu.

gabika146
25. júl 2007

ahojte tak my uz spinkame rekord za cely den spal20minut
m sme boli na prvom sedeni s fararom pohoda o dva tyzdne zas 😀

wladka
25. júl 2007

elli, menila si nieco? plienky, mast, olejcek???? 😕 .. a ake su pupaciky??

mimi, dik 😉 za IP..len sa tes, ale potom..veru ma elli pravdu 🙄 ..ja uz nevlaaadzem..

gabi, a kolko trvalo sedenie? nam 20min 😀 ..

alena1
25. júl 2007

ahojky babule,my sme sa dnes vecer vratili od nasich,v tych horucavach sa nam sem,pod strechou a oteplenym nedalo zit.....
uz sa sem dycha,sa tesiiiim z ochladenia a malicky zo svojej izbicky🙂
ale som si zase fajn oddychla,starki ho nespustili z ruk,uvidim,co budem robit zajtra ja..... 🙂

malickym oslavencom posielam cmucik a vsetkym zlatickam prajem zdravicko,hlavne marodikom co najryyyyyychlejsie uzdravenie.......... 😉

gabika146
25. júl 2007

wladi45minut ale bolo to v pohode bol zlaty anato ako som si myslela ze stara skola ale super
dobruuuuuuuuuuu

wladka
25. júl 2007

bruuu 😉

alenka, ajajaj.. asi ho "pokazili".. sak zajtra uvidis, daj vediet potom 😉

atiatko
25. júl 2007

😔 😔 😔

titkovamiriam
26. júl 2007

dobre ranko!Marek aj ked soplavy spal,traz sa napapal a spinka dalej 🙂 ,vizera to vonku ze zasa bude palit slniecko 😉

elliana
autor
26. júl 2007

bre ranko...aj my sme uz hore a asi ideme von, Zoja sa nevie nabazit trojkolky, tak sa ideme "pobicyklovat"

titkovamiriam
26. júl 2007

tak ja zatial trosku upratujem,vsetci chlapi spia.Pojdem spravit ranajky a o 7.30zobudit draheho do prace

elliana
autor
26. júl 2007

moj drahy je uz v praci...ale zajtra ostava doma, ja musim s tymi mojimi rukami zas na kozne, vcera vecer som sa od zufalstva rozplakala, ked mi z ruk vypadol pohar....mna to dosti boli, mam same praskliny a tie su zapalene...mala by som sa vyhybat vode, ale da sa to?

titkovamiriam
26. júl 2007

chuda moje ☹ .Uz aby ti zacala pomahat Zojka 😀

elliana
autor
26. júl 2007

miri, ved ona "pomaha"...vzdy chce robit to, co ja, ale zatial vysledky nevidno...teda vidno, ale len tie zle. Najradsej vesia pradlo....

gabika146
26. júl 2007

dobre ranko my sme zacali kaslat 😲 😖 😢

titkovamiriam
26. júl 2007

nastupuju choroby z ochladenia ☹ ☹ .Eli marek ho rad zvesuje ,ale este mokre 😖

titkovamiriam
26. júl 2007

kde ste? ☹ ☹ ☹

atiatko
26. júl 2007

Babenky, nas Petulko dnes urobil prve kroky UPLNE SAM !!!!! 🙂 Najskor to boli len 3 krociky, potom presiel izbu po jej sirke - cca 3m, a po skusani, ako dalej zajde zvladol SAM bez pomoci nasu dlhu chodbu - nie celu len cca 5m. Ja ho tak MILUJEM !!!! 🙂 Hned som to tocila na kameru. Obidvaja s ocinkom sme mali slzicky na krajicku (pssssst - ja som si trosku zo stastia poplakala-psssssst) 😉 Este stale mame sopliky, trosku sme zacali kaslat, no hlavne, ze nie je teplota - dufam, ze ani nebude.... 😠

titkovamiriam
26. júl 2007

aliatko super,ten moj je taky lenivec ☹ ,urobi dva kroky a sadne 😠

atiatko
26. júl 2007

titi - hovorí sa, že chlapci sú lenivejší, preto nás ten výkon nášho drobca prekvapil ..... ale na milión percent je to o dieťatku, keď sa mubude chcieť a príde ten správny čas bude robiť všetko .... 😉

... no idem ja žehliť 😠 .... potom mám odmenu .... hurááááá na melón .... 😝 😝 😝

titkovamiriam
26. júl 2007

ved ja viem Mialan chodil sam ako 10m.,michal mal par dni po roku.No marek je najrychlejsi v chodeni na serblik 😀 😀

wladka
26. júl 2007

ati, super 😉 ..

titi, vsetko ma svoj cas.. 😀 ..hlavne marek.. ten je uz flegmatik 😅 to poznat...

elkli, tak trojkolkujete?? my pravidelno.. mala to zboznuje..bodaj by nie.. je to iny pohlad na okolie 😉

titkovamiriam
26. júl 2007

asi bude flagmos po mne,dnes som sa s nim hrala aby ho nutilo chodit,no on sa radsej vsade dostal po zadku,alebo sa prdrzal nabytku a ked to neslo sup na rit a uz ritkoval

atiatko
26. júl 2007

tak nase chodiace sidlo uz spinka, a my si ideme dat s ocinkom melon. 😝
Tak sme rozmyslali, co si dame za darcek k 10 rokom co sa poznam (bude to v nedelu) a nase princiatko nas predbehlo 🙂 🙂 🙂 krasny darcek to jeho chodenie 🙂 🙂 🙂
zajtra idem na fakultu dat si zapisat este posledne 2 hodnotenia a som vlastne tretiacka .... uf,uf,uf ....

Babenky pikoska - na MK je aj ekcia regiony a tam sme Zvolencanky - mame tam jednu babenku, ktora bola tehulka, cely cas jej hovorili, ze cakaju na viac ako 100 percent dievcatko Misku - asi tusite - dnes sa jej narodil chlapcek Misko - 4,22kg a 55 cm - pre nu to bol SOK, lebo sme sa uz pretym stretli, a ona uplne psychicky aj vecickami pripravena na dievcatko, a dnes jej z bruska vyliezla mala potvorka s pipisikom .... 🙂 😉 Este sme poriadne okrem gratulacie spolu nehovorili, lebo bola unavena, ale snad to doma rozdychaju .... 😒

titkovamiriam
26. júl 2007

mam kamosku ktora strasne chcela druheho syna,aj prveho ma syna a ked sa narodila dcera tak 5 dni bola bez mena a dodnes to nerozchodila ze ma dceru ☹ a to ma 9m.