Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
6. máj 2008

mimi, 109, ved to mozme zorganizovat, aby sme sa stretli spolu.. aspon na par minut.. Gabci to ma kusok, Adriana tiez 😉 , ja dofrcim, no problemo.. hm??? 😵 .. 😀 to by bolo wow.. 😎 .. vsetky 😵 aj elli

gabika146
6. máj 2008

wladi toby bolo super my to mame na skok aj do nitry len nam je tazko ked nemam vodicak som strachoput co uz 😀

wladka
7. máj 2008

gabi, my sme take chytlave.. na take akcie, coooo?? 😎 😀 😀

co robenkate?? ja idem kuk postu pre teba, nech si poplacem, ak bude nieco 😕 😅 .. 😀 😀

adriana111
7. máj 2008

ahojky 🙂

ja som sa dnes vratila zo sluzobky, ocino bol sam s babami 2 dni, ale zvladol super 😎 malinka sa mi hneď vo dverach zavesila na krk, ani na WC som nemohla ist 😀 a cely vecer len mama, mamina 🙂

tak vy uz letne vylety planujete 😉 no, bolo by super stretnut sa, rada by som vas aj drobcov videla nazivo 🙂 no, mozno sa nieco podari 😀

no idem ja oddychovat k TV 🙂

majte sa 😎

gabika146
7. máj 2008

ahojky my sme boli dnes zas u dokiny maly sopli a drhne ho ked kasle ☹ tak nas poslala na krcne aby mu nedavala stale atb a tam nam spravili vyteri a v utorok budu vysledky uz som s toho na nervy stale sme chory 😒
my kuk hokej mna to moc nebavi keby sme hrali o 1miesto tak parada 😀
wladi aj my sme tvori podnikave a uz by sme vas konecne spoznali ie len takto cez net 😖
maly sa rozkecal ako das snazi sa kecat opica ryby deti zacina spajat veti je to sranda a ked nieco popise tak nas tam zavedie a ked sa spytam co psal tak on ze a-e-i.o-u 😀 😀 😀

wladka
10. máj 2008

ahojte 😉

adi, no ahooooj.. tak ti sluzobka dobre padla, aspon si bola viac obskakovana,.. 😉 inac, aj ja ked idem prec, mala potom visi na mne, 😕 aby som neusla zas 😅 😀 .. a spi ti Ninka v postielke este?? Lebo mne Eminka zase vymysla, v postielke uz nechce spat, ale v posteli, niekedy sama zaspava, ale vacsinou spinka so mnou, povie , maminka buvat, zavri oko 😀 , a silno ma objima, a tak zaspava 😅 , ako je to kraaaasne 😵 nic proti tomu, lenze pri tom zaspavam aj ja 😅 a nic neurobim.. Vsimla som si, ze nas lubi kopirovat, a si myslim, ze s tou postelou tak isto.. asi najblizsie budem riesit kupu postele, ale je pravda, ze sme v manzelskej iba my dve, tata nemame 😅

gabi, ojoj, zase ☹ .. drzte sa, nech sa kubko rychlo vylieci.. mne emi soplikuje, ale to su nejake vodove sople.. este som ich nevysavala, ale idem, hadam to stiahne.. vecer idem na disco, damska jazda.. 😉 sa tesiiiiim 😵 .. pit nebudem, bo penicilin kvoli zubom, ale uzijem si.. ja sa viem aj bez alka zabavit.. a odviazat 😀 😀 😎

Mimi, este stale ste vo Swiss??

Liska, a co vy? ako sa mate? Pisala som, ze mate krasne fotky 😵 😵 videla som ich uz vecer, ked si ich davala..

liska
10. máj 2008

cau babule,
wladus, dik, hodila som aj par tu z nasho nadherneho okolia pre mimi, aby lutovala, ze ma neprisla pozriet, ale hned mi ich sikovna adminka zmazala 😠
mame sa vyborne, len sme boli zaneprazdneni, 3 velke navstevy hned po sebe, este som ani nestihla vsetko upratat,poprat a pozehlit, tolko prania naraz (hlavne postelneho pradla) som este nikdy nemala 😀 ale bolo nam super,aspon sme neboli sami 😵
gabi, nech daju Kubkovi nieco na imunitu, zjavne ju ma oslabenu, drzim palce, nech mu to skoro prejde...
moj maly uz tiez keca o106, sklada jednoduche vety a skoro vsetko vie v dvoch jazykoch, tak sa tesim, je velmi sikovny...a musim povedat, ze ked vidim ine deti, tak relativne aj dost poslusny na svoj vek 😀

gabika146
10. máj 2008

ahojky ved sme boli uz na vysetrenia v utorok uvidime podla vysledkou a v juni ideme na imunoalergologiu tak hadam uz nieco zistia 😒
my ideme dnes na oslavu kamarat ma narodky a maly gazduje s babkou
dnes sme vstavali o 5.30 😝 tak som trosku mimo ale maly zaspal o 10.30 na dve hodky tak super teraz uz vonku s babkou a ja cakam ocka a pojdeme oslavovat 😀

wladka
10. máj 2008

Viete co mi spravila Emca???? 😠 .. isla som dat na balkon paplony, a vymkla ma.. nemohla som sa dostat dnu , ale mala nastastie kludna, zaspala na gauci 😕 😅 .. kym mi sused rozoberal dvere 😀 .. No povedzte, co to mam za dieta 😠 😠 😀 ..

gabi, uzite si to na tej oslave 😉

liska, no teda.. aspon vam nebolo smutno.. 😉

mimi109
10. máj 2008

wladka 😀 😀 😀 😀 tak Emka ta takto vymkla teda co tie deti nenapadne 😕

ako sa inak mate? my pohoda, o tyzden nas caka kontrola na ortopedii tak mam stres ako pochodime 😖

gabi zase ste chory ? juuuj rychlo sa uzdravte

aj nasa uz co to keca co to zopakuje srandovne ako si tie deticky kecaju 😀 ideme sa kupat caaaaaoooo

wladka
10. máj 2008

babyyyyyyyyyyy, ani som sa nepochvalila, a jake je to dolezite.. mne emi uz hovori " lubim ta, maminka" 😵 😵 😵 😵 . ajj teraz, akurat ju uspavam, ale usla mi 😠 .. hovori aj to, ze lubim tato 😀 😝 ..

adriana111
10. máj 2008

ahojte 🙂

wladka, to je krasne 🙂 Ninka tiez vsetko opakuje, skusa zopakovat, co pocuje, ked jej hovorim, nech povie "lubim", tak ma stisne alebo pohladka, ale nezopakuje 🙂 ale zlata je 😀
Ninka spava stale vo svojej postielke, malokedy zaspi inde. a ked sa jej chce spinkat, tak sa sama vypyta do postielky. k nam sa stahuje niekedy v noci, nad ranom, ked sa jej nieco zosniva alebo rano ked sa zobudi,tak ju dam do mojej postele a tam vypije flasu mlieka, az potom zaciname den 😀

gabika, ja som malej preventivne zacala davat nieco na posilnenie imunity - sirup Imunal, urcite to ma cosi do seba, mala hoci je v kolektive, nie je chora. to ze jej tecie soplik, to neriesim, kym nezacne kaslat alebo kym nema teplotu. a zatial mala chodi do jasli a bola chora raz, aj to som ju radsej nechala doma preventivne. inak toto striedave pocasie je dost aj na dospelych, nie to na tych drobcov 😖

wladi, pekne sa zabav, treba sa obcas odviazat, potom clovek lahsie znasa tie vymyselnictva, co deti pripravuju 😀 myslim, ze po dnesnom vymknuti na balkone sa potrebujes poriadne odviazat 😎 😀

gabika146
12. máj 2008

ahojte dnes mame ale krasny den vsak?my sme boli na piesku do 12 a drobec uz spi normalne mu opalilo licka xixixi
pooobede budeme zas vonku vcera sme boli skoro do pol9 mala som doma kamosku ktora v stredu odchadza do norska tak sme sa lucili 😢
prajeme krasny dnik

wladka
13. máj 2008

cafte 😎

ja som dnes volala dokimu, vravel ze nech dam malu zaockovat, ze to je dobra vec.. proti pneumokokom.. 😉 , tak zajtra ideme 🙂

a v sobotu, no supiiiis bolo..o 3h som dosla domov, este som dokukala hokej do 4h, moj anjelik v posteli, krizom spinkala 😵 😀 ..a o pol 6, ze maminka, chcem mlieckooo 🙄 😔 ale zaspali sme este do 7.. bieda.. 😀

gabika146
13. máj 2008

ahojky tak uz mame vysledky s krcneho maly ma zlateho bacila tak mame tabletky a ked dobereme tak na kontrolu 😖

wladka
13. máj 2008

gabi, co to? zlaty bacil, neznaju.. 😕 a co ho sposobuje??

gabika146
13. máj 2008

wladi hladam o tom info ale nejako sa mi nedari 😢 zevraj nic vazne a ze je to bezne

wladka
14. máj 2008

gabi, uz viem.. je to zlaty stafilokok.. bakteria, ci nieco take, prenasa sa vzduchom.. 😒 .. viac neviem.. skus na www.primar.sk pozriet viac o tom 😉 .. drzte sa.. a rychlo sa uzdravte..

my dnes na ockovani prevenar, super 😉 rev jak besna.. ale preslo to.. dali sme to do ritky 😀

gabika146
14. máj 2008

ahojky aky ste mali den?my fajn rano som bola na manikure mamina zatial strazila maleho a potom sme boli vonku o 7 😀 teraz uz drobec isiel spat
babiky co davate detom pred spanim nejaku veceru a do postele len caj?alebo davate mlieko?

wladka
15. máj 2008

gabi, my okolo 18-19h vecera- tuha.. a o 20h mliecko 😉

liska
15. máj 2008

gabika,my tuha vecera (cestoviny, chlebik, kasa, privarok, ryba a pod., podla toho co a kolko jedol pocas dna) a pred spanim este mliecko, umyt zuby a do postielky 😉 ale potom v noci este raz pije mlieko, zrejme zvyk este z cias kojenia,ktory zatial neriesim - mlieko mam pri posteli, tak len v polospanku podam, potom mi dopitu flasu on da do ruky a spime dalej (postielku mam vedla postele) 😀

gabika146
16. máj 2008

dobre ranko
ja som len chcela vediet ci davate mliecko do postele my sme davali ale teraz som skusila mu o 8 dat tuhu veceru:chlebik,cestoviny,krupicu..... a do postele len caj a zaspal uz dva dni tak ale caju sa mi tam ani nedotkne 😀

elliana
autor
16. máj 2008

Ahoj maminky, som sa straaasne dlho nedostala ku konovi, akosi mi ta skola a Zoja zabera strasne vela casu. A ked k tomu priratam, ze si musim najst cas este aj na cestovanie k nasim a svokrovcom...ajajaj
hadam v lete to bude lepsie.
chcem sa opytat, ci aj vase deturence sa tak boja. Neviem, co sa so Zojou robi v poslednom case, ale strasne sa boji. Kazdeho zvuku, vsetkeho. Uz aj ked sa hrame a nahaname sa, ked nahodou "zastekam" ked sa hrame na psikov, rozplace sa. Stale je nalepena na mne, posledny tyzden musim ist s nou do postele a aj v noci sa budi, akokeby zo strachom a musim ju zobrat k sebe, lebo sa boji. Vysvetlujem, skusam hocico, aby sa nebala, ale akosi nic nezabera. Nechapem, strasne je nejaka zlaknuta a nema na to nejaky vysvetlitelny dovod. Pri mne sa nezlakla nicoho, Julo tvrdi, ze ani ked bola s nim, nemala sa coho zlaknut. Nikdy som ju nicim nestrasila, tak nechapem. Iba dobehne za mnou, ze sa boji a chce byt na rukach. Niekedy sa az roztrasie. Co s tym???
Idem si vas trosku pocitat, aspon kusok, potom sa musim ucit. Kym mala spi, lebo inas sa mi neda, Zoja nedovoli. Myslim, ze najlepsia terapia na Zoju by bolo druhe babo.
Tak zatial sa majte, idem citat....

gabika146
16. máj 2008

no my sa nebojime nicoho 😉 akurat maly posledne dni nechcel zaspavat sam tak som musela chodit za nim a pekne mu vysvetlovat ze uz je velky chlapec a musi spinkat bez placu a bez toho aby vychadzal zo spalne zda sa ze to pochopil vcera krasne zaspal
dnes sa chystame do mesta hadam sa maly coskoro zobudi isiel spat o 11.45 tak uz cakam ale ako naschval bude spat dlho 😀
my sme sa riadne rozkecali 😀 je to sranda

mimi109
17. máj 2008

ahojte ako sa mate? my nic moc od pondelka nas trapili horucky od stvrtka sa pridala silna nadcha idu nam zuby, vcera sme boli na kontrole aj sme mali zle vysledky s mocom 😢 tak pondelok mame zas doniest a ideme aj na ortopediu na kontrolne sono po roku co sme mali problem s nozkami, no tyzden sme mali taky vsakovaky 😖 ale uz je malej lepsie klop klop klop, vonku ej krasne a my musime sediet doma 😒

a vy ako? co deticky?

wladi tak Emka ti tak krasne povie? to musi byt zlatucke 😵

mimi
17. máj 2008

vidim, ze sme tu viaceri chori ☹ My sme vcera boli u dr. bo Kubko mal teplotu a nadchu a dostali sme ATB... zatial som mu ich nedala a uz nema ani teplotku, vyskakuje tu a robi neplechu 😀
mimi, ani my nejdeme vonku, skusime sa doma este liecit, ak bude dobre, zajtra by sme sli...

elli, na teba som uz minule myslela, ako zvladas skolu a Zojku. Da sa to? Ako skusky?
Mozno ma Zojka dajake blbe obdobie. Kubko sa casom tiez bal, ale teraz uz ani nie...

wladka
17. máj 2008

elli, ahooooj 🙂 , no dlho si tu nebola.. 😠 😀 ale chapenzi, neda sa vsetko, ale tesim sa na leto, ked budes mat po skuskach, ze sa objavis aspon 😉 ..Zoji? To hadam prejde.. Iba je to prechodne, skus na to inak, opatrne ju osmelit.. 😉 ..My zas mame take obdobie, ze MOJEEEEEEEE 😠 som na porazku z nej.. 😅 .. elli, a uz aj druhe planujete, ci chces este pockat??

chorucki ste?? tak sa brzo vyliecte.. my klop klop zdravee.. az na vodove sopliky, ale tie zabijame Mar - sperjom do nosteka..tak hadam prejde..

gabi, mne sa mala pokazila so spankom, krasne prespinka celu noc, to hej.. ale zaspava zasadne pri mne 😒 - a to ma objima silno, a nejak zaspi, trva to cca 10min , inak nie.. v postielke 😠 , mozem ju akurat zabalit, je jej mala, nechce v nej byt,sa zobudi ze je v nej, a ona chce taaaaam, ako do postele.. som si vsimla ze ma strasne lubi kopirovat, mozno to aj s tym suvisi, ze ja som v posteli, aj ona chce.. tak spime spolu v manzelskej, aj tak je v nej volno 😉 ..

uz asi spinkate, cisa venujete polovickam.. prajem bru nocku 😉 😔

mimi109
18. máj 2008

wladka aj u nas fici MOJEEEEEEEEEEE a NECEEEEEEEEEM 😠 😀

titkovamiriam
20. máj 2008

caute po veeelmi dlhom case no ostala som bez netu a teraz uz pracujem.Decka su v pohode a Marek riadne vyrastol napisem viac ked bude viac casu papapapapa

mimi109
21. máj 2008

miriam no konecne ja som stale rozmyslala kde si sa nam stratila , ako sa mate? co chalani? a kde pracujes, vitaj nazad 😵