Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

atiatko
26. júl 2007

titi - myslis, ze sme tu len my dve ? Ktovie ako si uzivaju letny vecer ostatne augustovky ? 😉 Ja si idem hodit sprchu a potom mrk na TV 😉 🙂

gabika146
26. júl 2007

ahojte aj ja som tu maly konecne zaspal po hodinovou placi 😖

nelinka
26. júl 2007

ahojte
ja som sa prave vratila z hypertesca z nakupov...fuuuj uz nikdy viac ...to radsej do malych obchodikov ako agromilk....

dnes sme mali nakupovaci den...

zhanam pre malu golfky alebo nejaku buginku pretoze ten moj kociar-obrovsky korab uz neznasam....
a mimichodom nasla som ho na soi-ke.... somim pisala ze ako mam postupovat ale zatial sa mi neozvali....

a ked nie tak ho pustim dole najvecsim kopcom nech ho uz ani nevidim....
ako hlboky kociar bol fajn ale ako sportovy-ked si mala v nom pricvikla uz 4krat kozicku az do ziveho som mislela ze hodim ten kociar von oknom...

nelinka
26. júl 2007

mimi109 -som pozerala tvoje fotos a nasla som fotku kde mate novy kociarik...ten od baby design...ja som podobny zhanala a v celom presove nic...vsetko len sama DEMA.....mozem sa opytat kolko si zan dala? dike 🙂 😉

wladka
26. júl 2007

neli, na nete ho najdes.. chod na www.alize.sk .. myslim, ze to tam maju.. kuk 😉

idem aj ja hajat, mam tu misa 😉 papap

nelinka
26. júl 2007

dikes...bru nocku

alena1
26. júl 2007

ahojky,tak aj my uz spinkame,dnes sme mali fajn den,s ocinom🙂
zobral si volno a tak sme si spravili vylet na priehradu,s malinkym pohadzali kamienky,zoznamili sme ho tiez s lodkami a dokonca ho tate vzal na kolotoc-auticka🙂
boli tam sami(inak nedovolim🙂)a viete kolko bolo z toho radosti?sa tak tesili,asi sa mu teraz o tom vsetkom sniva🙂Zlaticku mojemu🙂

alena1
26. júl 2007

wladiiiii 🙂 peknyyyyyy vecer a bruuuuuuuu nocku.... 🙂

atiatko
26. júl 2007

wladi 😉
tak idem aj ja do spinkacov 😔 popiste tu sovicky-kecalky, a ja budem zajtra citkat .... bru nocku ... 😔 😔

elliana
autor
27. júl 2007

bre ranko, ja uz vecer nejako nemam energiu, mala ma vycucne az do kosti...inac, prdelka je uz ok
mne z nicohonic opuchlo koleno a dost boli, tak chodim, ako babka, krivajuc...a este aj oko mam podliate krvou, sme sa blaznili so Zojou a ona mi nechtiac kopla prave do oka...

No, postazovala som sa s boliestkami, a ned mi je lepsie...
ati, mas sikulku, zoja sa bojiiiiii

gabika146
27. júl 2007

dobre ranko aj my sa bojime pustit 😉
dnes mam lietajuci den od rana maly este spi o 9 chcem ist do mesta na nechty potom nejake nakupy,potom my pride navsteva a vecer na oslavu 😀
takze mi to zbehne ako voda a ako naschval maly bude spat dlho betar 😀 😀

elliana
autor
27. júl 2007

gabiiii, aj ja chcem...uz musim nieco podniknut, ale samej sa mi nechce...kamosky co tu mam, su mimo, dve su na dovci a jedna je u rodicov a pride az v polke augusta, tak som sama, ako prst ☹

mimi109
27. júl 2007

dobre ranko my mame za sebou rusnu noc mala sa celu noc budila a mrncala a netusim z coho ☹ som ako mechom prastena ked spinkava celu noc a tuto noc som stale k nej vstavala zobudila sa o 6 ale tichucko sa hrala nechala ma spay do 8 😀

my ideme tiez dnes prec poobede ku mojej babke sa tesim sesterka ma male babenko ma pol roka 🙂

titkovamiriam
27. júl 2007

ahojte,sopliky su prec,caka nas slnecny den tak super.Rychle rano navarim,nieco zasa pobalim a vecer hor sa k babke!

elliana
autor
27. júl 2007

aj ja chcem babkuuuuu....ja som fakt teraz dost depresivna, lebo sa tu sama plancem na prechadzke, vsetci dovolenkuju, na detskom ihrisku je ticho...a to tam vzdy bolo veselo...tak mi chybaju ludia...a MM prichadza az vecer... ☹

wladka
27. júl 2007

neli, prosim ta, ja som sa pomylila.. sorry.. je to na http://www.babypoint.sk/ .. kukni tam.. 😉

nasi kupuju malinkej tento golfac Cosatto Hula, dam link http://www.best4baby.cz/ .. je uzasnyyy 😵 a tyrkysovu milujem, uz aj bereme 😀 ..a je mimoriadne malinky, a lahucky.. to som chcela 😉

elli, ale nesmut 😉 .. ja viem, ze je blbo samej, aj ja som sama, vsetci dovolenkuju 😠 ako naschval naraz.. mam co robit, aby mi nerachlo v hlave.. 😅

idem porobit, zajtra sa mi nechce upratovat.. papapa

nelinka
27. júl 2007

mimi109- dikes...mrnkla som to tam a je super...

wladka- ja som sa cudovala ze co to za adresu 😕

v pohode dikes...idem mrnknut

titkovamiriam
27. júl 2007

caute,my sme stihli aj prechadzku a marek po polievke hned zaspal 😀 a asi bude prskat na co sa tesim lebo z toho slniecka bolo strasne dusno 😢

jana188
27. júl 2007

Ahojte babulky, som sa rozhodla, ze sa k vam pridam 😀 ( som taky samozvany host), citam vas uz dost dlho a mimoriadne sa mi pacia vsetky vase prispevky. Kedze aj ja mam augustoveho synceka tak ste mi aj nechtiac v mnohom poradili. No ale v minulosti ste boli viac ukecane a bolo toho na citanie ovela viac. Takze ak vam to nevadi tak dam zopar info o Marekovi. Je velmi neposedne dieta, ma 10,5 kg a 76 cm. Cez pretacanie, sedenie, lozenie sme sa dopracovali k chodeniu a ked mal 10 mesiacov a 2 dni spravil prve samostatne kroky. Teraz sa doma veselo "zoberie" pochodi cely byt a vrati sa ku mne s holywodskym usmevom ze "kukaj mamo ja som macher" 😎 . Zubkov mame 6 a dalsie 2 na ceste. A najnovsie sa strasne jeduje ked si tak kraca a zrazu spadne alebo sa mu na 3 pokus nepodari postavit kocku na kocku. No podrobnejsie asi az nabuduce lebo zlaticko sa uz zobudilo. Snad vam to neprekaza.
pa

titkovamiriam
27. júl 2007

ahoj jani,citania je manej pretoze konik stale vypadava,alebo ide pomali a su aj dovolenky a sme aj viac vonku 😀 ,bude super ked nas bude viac,ja som tiez junovka,ale u nas je ticho tak si augustovkujem. 😀

gabika146
27. júl 2007

jani ahoj vitaj my sme tu velmi mile babenky
a radi privitame vsetky 😀
my sa pomaly este balime vecer ma caka este zehlenie a k tomu ticha domacnost s tatom tak hadam sa to urovna aj ked by som ho najradsej nechala potrapit 😀 😅

titkovamiriam
27. júl 2007

je co sa stalo ☹

atiatko
27. júl 2007

Ahojki,
tak aj som sem nakukla 😉

Jani - vitam Ta aj ja s Petulkom ... 🙂

My sme boli dnes s jednou babenkou z MK kuknut tu inu babenku z MK (dobre, ze???) v nemocnici - bol tam aj jej manzel, a myslim, ze to celkom rozdychavajú, ze ich Miska je Misko ... 🙂 kupili sme jej nejake "chlapcenske" bodycka a par drobnosti .... myslim, ze sa potesila. Porod mala v podstate OK, nema ani jeden steh - super, nie?

No nase male princiatko sa asi zobudilo - este sem dobehnem 🙂

adriana111
27. júl 2007

ahojte vsetky 🙂
Janka - ahoj 😉

som sa chvilku neohlasovala, len som sem nakukla, co noveho a zase sup prec. mali sme nabity program, kazdy den nejaky vylet, tak som nestihala.

Vcera sme boli v zoo v bojniciach a bolo super 😀 malinka az vyskala od radosti, ked videla zvieratka, najviac ju fascinovali vtaky, medvede a opice. ked bude cas, dam aj nejake foto.
dnes som bola doma, manzela so starsou som "vyhodila" von a ked Ninka spala, tak som lietala jak splasena a upratovala, co sa dalo. po minule dni sme chodili domov len prespat a neupratovalo sa, tak dnes som si dala zavazok, ze upracem. uz to tu vyzeralo jak na smetisku 😖

a teraz mam povinny oddych, tak dufam, ze nejake baby su tu 😉

jana188
27. júl 2007

Dakujem za mile privitanie.
Ati, tebe Petulko o siestej spinka? To je uz nocny spanok alebo potiahol poobede? Teda ak ti spava 2 krat za den.
No Gabi, nechcela by som zehlit. ja si to vzdy naplanujem na poobednajsi maleho spanok a vtedy sa realizujem. Ale dnes som sa na to vykaslala, lebo sa prudko zatiahlo a moja hlava to citila.
Adi to je super ze chodite na vylety, my by sme tiez chceli ale mm si nemoze zobrat dovolenku. este stale oddychujes?

elliana
autor
27. júl 2007

jani, vitam ta, teda, mas sikulu chlapca, moja Zoja sa strasne boji chodit sama a celkovo je taka lenivsia...
My sme boli s MM trosku von aj s bratom, normalne mi to dobre padlo, takto vypadnut...
Inac, uz sa tesim na 6. augusta, pridu k nam na tyzden sesternice, az 3 kusy, 12, 14 a 15 rocne, sa tesiiiiim, su to super babenky a Zoja bude mat trosku zmenu

jana188
27. júl 2007

Elli dakujem pekne. Kamoska mala tiez lenivsiu malinku, ale teraz po niekolkych mesiacoch hovori ze zlate stare casy. Ze sa velmi zmenila. Tak sa tes aj ty a Zoja sa este en predvedie. Inak pekne si si nazvala sesternice 😉 . Ja mam sestru 15 rocnu a ked sa pride pohrat s malym tak sa citim zbytocna. Aspon prides na ine myslienky

adriana111
27. júl 2007

moja Ninka sa tiez boji pustit sama chodit. Natalka v jej veku uz veselo cupitala. co uz, musime si pockat.
Jani, my travime skoro kazdy vikend mimo domu, rodinu mame po okolitych dedinach, tak to striedame. a teraz ma manzel dovolenku, tak chodime aj na dlhsie vylety. koli Natalke, aby sa necitila mimo. este mame v plane Blavu a zoo pri Zline. uvidime, ako nam vyjde pocasie.

elliana
autor
27. júl 2007

jani, veru, teraz sa fakt niekedy citim tak smutno, stale som sama so Zojou, MM chodi az vecer z prace a mam deficit hovoreneho slova...s malou je to sice celkom fajn, ale veeeelmi jednostranne...vykecat sa mozem, ale adekvatnej odpovede sa nedockam 😠

adriana111
27. júl 2007

elli, mas nejaku pochmurnu naladu ☹
obcas to chytalo aj mna a ja som to riesila vecerom mimo domu - s partiou z prace. sme tam fajn kolektiv a raz za 1-2 mesiace idem von. manzelik sa postara o deticky a ja sa odreagujem a zase som v pohode 😎