Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
29. mar 2009

ahojte 🙂

kukám ste mená rozoberali , mne sa z chlapč. páči Michal, Martin a dievčenské Gabriela, Natália,

mimi109
29. mar 2009

mimi 😀 aj Marianka vždy reve jak tur keď ju striháme, ale mne ju strihá segra a ja ju držím, už ma pár x aj uhryzla 😖

nelinka
29. mar 2009

ahojte babenky,

uf tak sobotnajsia pisomka o nervy.....take chytaky.....hra so slovickami....neznasam to....
ale nic nenarobim......ked chcem tak musim.....nejako pomalicky sa vytrapim....sak to stoji za to.......

hmmm...sanzilkojuce....wow.....ja by som chcela tiez.....uz som mala chvilku ze chcem miminko......ved nebude predsa natalka sama......ale ta ......manzel si zachoval chladnu hlavu ze skola.....tak smutim dalej a tuzim..... 😒

rozoberate mena???? no ja som povodne meno natalia vobec nechcela.....ja som chcela Simonku alebo sofiu, Emmku,....ale odradilo ma to ze mesiac predomnou u nas v dedine mala jedna krstiny a bola Sofia.....a ked som robila v skole tak tam bola jedno ciganske dievca simona a emmku M nechcel 😒

a ked som sla z dna na den na prijem na sekciu tak som vobec nemyslela na mena a ked sa am sestricky pytali ze ake mena tak ze natalia a martin ( nevedeli sme co to bude)

ale manzel je martin ....a keby som teraz snazilkovla tak pre chlapca by som dala meno Matej ( s tym ze ziadny maťo ale pekne Matej ) alebo Samuel, Adamko, ....

a pre dievcatko Alžbetka( ale nie ked volaju Betka) , Ella, Tamarka, a moje naj je Jasmínka, 😉 😉

gabika146
30. mar 2009

dobre ranko tak u nas robia okna tak sme hore od7 😝
mne sa paci len ema s dievcenskych ale moj muz to odmieta ze ako by ju volal,jemu sa paci len viktoria a mna vzdy potom napadne blazniva viktorka u splavu z tej rozpravky babicka 😅 tak nevoiem a chalanske no to ma nefascuuuje asi ziadne
dnes mame otras uprsany den uz od vcera takze sedim edoma
poradte co budete varit 😀

mimi109
31. mar 2009

gabi 😀 aj mňa vždy napadne tá Viktorka z babičky a ešte aj babka má psa a vola sa Viky 😀

wladka
31. mar 2009

😀 😀 ..to je nam pdoobne.. nedat meno take, co nas desiii 😀 .. alebo niekto bol taky, alebo taky... 😝

ale aj ja som takaa 😅

ma byt oteplenie, a u nas je pod mrakom 🙄 ..taky nic moc cas, akurat na spaniii.. Emku mam marod, od juna co mala crevnu chripku nebola chora- teraz ju chytila hnisava angina 😝 ..ale je v pohode, papa vsetko.. ma atb.. tak nech zaberu, a mozme behat po vonku 😀 ..doma len zeriem..a priberaaam 😀 ..uz som velkonocneho zajka zjedla 😝 ...

gabika146
31. mar 2009

no u nas je super my s tym mame teda problem vybrat meno 😀 kazdy pozna niekoho s nejakym menom a prirovnava v jednom kuse a potom sa mi to meno sprotivy 😀
u nas krasne slniecko vyslo dnes mam veget maly ide s krsnym von takze pohodka zbehnem kamoske na kavu v kilude xixii

mimi109
31. mar 2009

no tak tu bolo celý deň pod mrakom a kosa a teraz ku večeru slnko vyšlo 😠 dáke popletené to počasie u nás

gabika146
31. mar 2009

ja akurat kupem maleho az teraz mi ho doniesli verim ze zaspinka chcem kuk ordinaciu a plnit manzelske povinnosti xixii tento tyzdn by som mala mat uspesny na pocatie som sa docitala na jednej stranke tak idem skusit stastie 😀 😀

mimi109
1. apr 2009

gabi na akej stránke?

lasenka
1. apr 2009

mimi - ahoooooj 😉 este sa neujalo? 😕

mimi109
1. apr 2009

ahoj lasenka, nie ešte nie ☹ ale dúfam sa zadarí raz 😉

liska
2. apr 2009

caute babule, ja zase nestiham, mam tu svagrinu s neterou,tak stale niekam chodime...veru uz som pekne gulata,ale len brusko, kazdy mi hovori,aka som chuda, zozadu vobec nevidno,ze som tehu, presne tak to bolo aj pri Christiankovi a ja sa nestazujem, citim sa celkom sexi 😎 minule mi dokonca manzel povedal,ze tehotenstvo mi strasne pristane a ze teda budeme pokracovat 😀 zlaty, ale nech to potom vychovava on 😝
diky za tipy na mena, je to fakt problem a velka zodpovednost, suhlasim s tym,ze pre dievca je to trochu jednoduchsie...my este k tomu musime mysliet na internacionalny faktor, nie je to lahke...mimi, wladi, celkom ste sa trafili, Damian a Samuel patria k favoritom, Benjamin, Daniel nepresli mne u manzela, Michael bol manzelov a nepresiel u mna 😀 no, bude to este dlha cesta, lebo aj ked sa mi paci dost mien, so ziadnym zatial nie som stotoznena na 100%, uvidime, ved bez mena ho nenechame 🙂
mimi109, strasne drzim palce, iste je to silny psychicky tlak,ked sa nedari dlhsie, ale ver lekarom a hlavne, ked sa co i len trochu da,uvolni sa, prilisne chcenie je v tomto pripade nepriatelom...
mimi, ano, mam vystudovanu slovencinu, ale je to uz 12 rokov (boze, to fakt?!?! 😲 ) bez praxe + tehotenska a materska demencia, tak neviem, ci pomozem 😀

gabika146
2. apr 2009

ahojte mimi je to stranka www.baby-web.sk
tak som happy konecne jar boli sme cele doobedie vonku maly sa bycikloval a poobede ideme tiez milujem toto pocasie 😀
no liska mne sa strasne pacia tehulky a nezalezi ci je chuda alebo tucna kazda mame nieco pekne v sebe a teraz to nemyslim aby ste to pochopili inou orientaciou 😀 😀
mne maly zas nespi vecer bude ko o 8 ale bude aspon veget zatial pa

wladka
2. apr 2009

gabiii.. nebooo, vieme o tebe 😀 😀

idem aj ja z roztopase kuk na ten web 😀 ..tusim to chyta aj mna, ale nie je s kyyyym 😅 ..jedine ako Panenka Maria 😀 😉

suhlas, aj u naaas paraaada..len emi este marodi, dnes je uz lepsie..rozmyslam, ze ju zajtra pichnem na slnko na chvillku.. myslim, ze slnko lieci.. 😉 .. ale stale je taka o nicom 🤐 ..

liska, ze sa citis sexi, to je uplne supeeeer 😀 ... 😉 .. do tretice to moze byt holka 😎 nikdy nevis.. vyskusaj 😀 😀 .. neboj, jedno z tych mien padne k srdiecku, a bude 😉 😵 casu doooost 😀 🙂 ..

ja mam neskor stretko s nitrancankami, ideme na kafe.. tak hodim sprchu, fasadu a moze sa ist.. 😀

mimi109
2. apr 2009

liska ano to je pravda psychika je v tomto " sviňa " pardon za výraz 😅 ale ja dáko na to nemyslím takže u mňa to po psychickej stránke neni problém, možno zo začiatku som na to aj myslela ale teraz už ani nie

gabi dik, kuknem 😵

juj aj tu bolo dnes kráááásne, sme kupili kriedu tak malá čmárala kade sa dalo 😀

mimi109
5. apr 2009

kde ste sa stratili 😀

nelinka
5. apr 2009

ahojki,

konecne krasne pocasie, nic nerobime len chodime vonku a potom v noci spime tak ze sa nasa natalka ani nezobudila na cikanie a sa pocikala a evidentne je j to vobec nevadilo 😅

tak a my mame po tuzbe po druhom miminku ☹ ☹ ☹

bola som v piatok u gyn kvoli tomu ze vobec nemam M od februara.... a verdikt znel....nedostocna tvorba vajicok, poklesnuta sliznica = problemy s otehotnenim.

a aj keby som chcela tak mimomaternicove alebo potrat .......

liecba? napichal ma injekciami na vyvolanie M, o tyzden znova a potom po velkej noci znova.....

najprv sa mu musi upravit cyklus, potom liecba a nasledne budem moct skusat ci sa podari........fnuk.....

ale este ze mam lekara akeho mam ..... videl ze som z toho mimo tak mi povedal ze zazraky sa deju, a ze bude robit vsetko preto aby sa zazrak stal 😒 😒 😒

ale ja tak som ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

gabika146
9. apr 2009

ahojte kde ste sa vsetky stratili??????
nelinke tak rychle vyliecenie a potom uspesne snazenie 😉
my sa snazime no som zvedava ci ta mrcha pride alebo ci sa konecne umudri a nedostavi sa to by bol ten lepsi pripad
ake planujete velkonocne sviatky?my ideme v nedelu do zlina do zoo a v pondelok hadam tiez niekam vyletime
dnes sa chystame do cirkusu tak sa tesime
zatial sa majte krasne a piste
pekne velkonocne sviatky a babam veela vody......

mimi109
9. apr 2009

ahojte 🙂

juj nelinka to ma mrzí ☹ neboj isto sa to po liečbe upraví, aj ja som na tabletkách lebo mi zblbla mrcha meškala 3 mesiace a až po vyvolávačke došla, tak mi dal doky tabletky na úpravu

gabi my budeme asi doma cez sviatky, tatik nám robí takže tak, ale pondelok by mal byť doma, tak si spravíme pohodičku domácu 😀

tento mesiac ideme na nefro na kontrolu a malej jak naschval sa dole začervenalo 😖 😖 😖 😢 do teraz to mala ok, poraziť ma ide, zas nás stade nevyradia asi 🙄

mimi
9. apr 2009

nelinka, tak to ma mrzi, ale ako lekar povedal, zazraky sa deju!!! 🙂

mimi, ☹ hadam sa to da do poriadku!!! 😉

ja tento rok nebudem mat sviatky, budem zahrabana v knihach 😝 ☹ ☹

nelinka
9. apr 2009

ahojte, tak ja sviatkujem hrabanim sa v zakonoch....vrrrrr 😝

mimi109
10. apr 2009

Keďže je to v našej moci, prajeme Vám k Veľkej noci: veľa vône koláčov, veľa slušných šibačov, dobrej vodky zo skleničky, vedro vody zo studničky.
Príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov Vám praje ...mimi s rodinkou http://www.gify.nou.cz/sv7_vel5_soubory/zx9.gif

mimi109
14. apr 2009

halooooooooooo a kde ste sa všetky stratili 😕 ☹

gabika146
15. apr 2009

ahojte tak co vyoblievane?ja anomaly ma zase vajicok a sladkosti do mikulasa 😀
ja som dnes bola u dokiny trochu ma seklo na krku a taha mi to az dole tak som dostala injekciu a tabletky tak vegetim
v nedelu sme boli v zoo v zline bolo dobre ale cakala som lepsie a vsade kopu ludiiii joj a teplo 😉

mimi109
15. apr 2009

jej gabi konečne niekto 😀

asi ste všetky celé dni vonku ked je tak krásne, ale už má pršať od víkendu 😢

my sme včera pobehali celú čadcu koli kuch. linke teda ale tie pálky čo za to pýtali 🤐 tak sme šli nakoniec do Poľska a tam sme si objednali, aj tak tie čo sa tu predávajú vozia stade 😀 tak bude KONEČNE nová linka lebo táto opacha čo tu máme sa mi už pod rukami rozpadá 😅

dnes sme boli zaniesť moč na kultiváciu, máme isť na nefrologiu ale ak prídu dobré výsledky tak nepojdeme lebo nám tu v čadci nefro zrušili a dáke problémy su teraz s tým , tak dúfam že prídu dobré výsledky a nebudeme tam už musieť chodiť

wladka
20. apr 2009

ahojte 😉

my na chate supis..fajnovo sme si uzili, pocasie akurat na opalovanie..tak sme dosli opaaalene 😀 😀 ..a cez tyzden mi trvalo kym som sa dala do normalu a realu.. 😝 ..kurnik..

109, no super.. tie palky na kuchyne poznam..nasi sonduju tiez, chcu zmenu.. a 🙄 no comment.. 😀 ..ale zas, mami, chce vrazit viac..bo ze nech to uz vydrzi na starobu rovno.. 😉 ..
a vysledky z nefro?? okay?

liska, co nove? uz pokrocile stadium tehu, uz coskoro sa blizi termin..
😉

gabi, viac vajec jak na mikulasa?? no to musel byt dobry oblievac 😀 😀 😀

mimi109
20. apr 2009

ahojte žienky 🙂

tak som dnes volala o výsledky malej ako dopadli a už nemusíme chodiť na nefrologiu hurááááá , výsledky boli dobré tak sa teším jak decko na vianoce 😵

gabika146
20. apr 2009

mimi to je supis aj my sa tesime s vami 😀 😀

mimi
20. apr 2009

mimca, tak to sa tesiiiim s vami!!! 😵 😵
Potom hod fotky kuchynky! Aj my budeme zhanat novu, ale asi tak az na buduci rok 🙂

Ja som sa tento mesiac dozvedela, ze Kubka zoberu do MS, takze huraa.
Co mate inac nove?

nelinka, ako, uz ovladas tie zakony? 😉 ja som mala teraz skusku, vysledok este neviem, tak som v napati, lebo ak som tuto nespravila, tak sa mi tych skusok tak nakopi, ze sa mozem zosaliet 😝