Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

adriana111
5. sep 2007

wladi, robim technologa v pivovare tu v TO 😉 degustacie povinne 😀

wladka
5. sep 2007

adi, uuuuha.. takze pivenicko hned zrana?? 😀

elli, a aky odbor? na UK?

mimi
5. sep 2007

kde ste sa rozutekali ? 😅

wladka
5. sep 2007

akoze kde?? ja som tu..

mimi
5. sep 2007

uz som si myslela, ze ja to dnes uzatvorim 😀

mimi
5. sep 2007

no idem ja uz spat, kym zatial maly je vo svojej postielke, dlho v nej nebude 😅
dobru nocku !

wladka
5. sep 2007

mimi, papa... 😉

elliana
autor
6. sep 2007

bre ranko, asi som urobila chybu, ze som Zoju raz v noci zobrala do nasej postele, ked sa zobudila asi koli zlemu snu a velmi plakala. Teraz sa toho dozaduje, dnes v noci vstala asi 6 krat a natahovala sa za postelou. No, uvidim, dokedy to vydrzim, MM isiel do prace dost nevyspaty, lebo mala kvikala v postielke, az kym nezaspala. A hladenie a mojkanie v postielke moc nepomahalo. Jednoducho chcela byt pri nas...

mimi109
6. sep 2007

bre ranko, to je zas pocasie 😝 prsi a prsi a prsi 😖 a zima je brrrrrrrr normalne nam vcra uz aj kurit zacali a to mali az od 15.10. kurit

a zubky nas zas trapia mala mi tak chuda hnackuje az hruza akoby vodu kakala 😲 v nedelu jej vysla dolna stolicka a tlaci sa aj druha dolna

mimi super fotky Kubko je zlatunky 😉

gabika146
6. sep 2007

ahojte tak aj my sme mali trosku rusno plakali sme od3.40do 4.50a nakoniec sme este vysavali soplik hroza 😖
tiez nepomohlo ani tulkanie ani mojkanie,hladkanie

mimi109
6. sep 2007

gabi vcera som ti cosi poslala postou daj mi prosim ta vediet ked to dorazi k tebe 😉

elliana
autor
6. sep 2007

baby, vy uz mate tolko zubov? Zoja uz ma par mesiacov len tych 8 a kde nic, tu nic. Dufam, ze jej stihnu narast, kym pojde do skoly... Aj tu je zima, ruky mam ako cencule, ale kurit? Cha, asi by som chcela vela

mimi
6. sep 2007

elli, zubky? u nas je to stale nezname 😅

mimi109
6. sep 2007

elli my mame 7 zubkov, 4 hore, 2 dole a teraz tu stolicku 1, no a dalsie sa tisnu

elli este vam nekuria? tu vcera zacali ved v tom byte je nenormalna kosa a deti potom ze su chore zlata chalupa zakuris si kedy chces 😅

elliana
autor
6. sep 2007

mimi, este nic? Ale aspon si uchranena od dohryzenych prastov, ramena...mala, kde sa o mna oprie, tam mi zahryzne. A tie male potvory su tak ostreeee...vcera ma tak podryzla, ze som jej normalne jej vlastny palec strcila do pusy a potlacila som bradu, nech aspon vidi, ze to boli. Ona si potom ten palcek zacala obzerat a tak cudne sa divala. Ale nemyslite si, ze jej odpadne prst, to ja len tak jemne, ale aby videla, ze to boli

mimi, ja si asi kupim nejakeho "petrika", komin von oknom, a pohoda klidek...

mimi
6. sep 2007

my byvame v bytovke, ale nastastie kazdy ma vlastne kurenie 🙂

mimi, ako sa mate?

gabi, dufam, ze sa otepli do tvojej svadby 🙂

elliana
autor
6. sep 2007

mimi, urcite sa bude vydavat za slnecneho dna. Ked sme sa brali my, cely september bola skaredy, ja som este 2 dni pred svadbou bola poziciavat dazdnik a nakoniec bolo krasne a teplucko

mimi109
6. sep 2007

elli to je napad a zakurime si aj my ked budeme chciet 😀

mimi teraz nic moc ked tie zubky idu mala hrozne hnackuje som vyssie pisala a ja som tiez nachladnuta 😒

babenky a vy sa ako mate? neviete co je s miriam? dlho sa tu neukazala 😲

mimi
6. sep 2007

elli, nehryzie, ale za to si to vynahradi na nasich vlasoch 😒 vsetkych skube, uz mi ostalo par vlasov na hlave 😅

mimi109
6. sep 2007

ja som na nasej svadbe skoro zamrzla, predsa len bol konec aprila a hrozne chladno a ja som sla do kostola pesi s holymi ramenami 😖 lebo si na poslednu chvilu zmysleli ze pojdeme do kostola pesi 😝 mame kostol na 5-10 minut cesty

elliana
autor
6. sep 2007

aj ja som rozmyslala, kde sa stratila. Dovolenky uz skoncili a ona stale nic
liska tiez uz nezavitala davno

mimi109
6. sep 2007

snad su Ok ani mail sa jej neda poslat ma preplnenu schramku 😒

elliana
autor
6. sep 2007

mimi, faaaakt? Sa niekedy neda odoslat mail koli preplnenej schranke? To prvy krat pocujem

mimi
6. sep 2007

tak to je fakt cudne, kde sa miriam podela 😒 hadam tu este niekdedy zavita.

baby, ako teraz obliekate svoje male, ked idete vonku?

elliana
autor
6. sep 2007

mimi, ja dost, lebo je po chorobe a este obcas zakasle, norm. body s krakym, tricko s dlhym rukavom a bundicku. A uz davam aj pancuchy

gabika146
6. sep 2007

babiky ja len dufam ze bude pekne uz zacinam mat mindraky a strach ako to dopadne

mimi109
6. sep 2007

elli ked preposielam maily tak mi zakazdym doslo z atlasu ze sprava nemohla byt prijata a v mojom zoznam ma len miriam atlas 😒 s toho som vydedukovala ze ma preplnenu schranku teda ze ani mail dlho nepozerala, dufam ze su v poriadku, ten mail odosle ale ho nedoruci

mimi teraz doma sedime ked furt prsi 😒 ale obleikam malu teplo sak vies ako je u nas na sever kosa 😝

gabika146
6. sep 2007

aj u nas maly ma doma pancuchy a tricko a ma stale studene ruky 😠

mimi109
6. sep 2007

baby videli ste to video o potrate? fuj ako to moze ktosi urobit som sa normalne rozrevala ani som to nedopozerala 😝

elliana
autor
6. sep 2007

gabi, neboooj, dopadne to dobre...Ja som sa utesovala tym, ze ked bude zima, aspon sa nestane to, co mojej sesterke...Ona sa vydaval v juli v tych najvacsich horucavach a vsetka objednana voda sa vypila do vecere a potom po polnoci uz aj deti museli pit nealkoholicke pivo, lebo ziadnu vodu uz nemali. Ona mala svadbu v takom hoteli na samote a mali pozvanych 120 ludi, tak si vies predstavit...tolko smadnych krkov