Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

gabika146
28. sep 2007

to s toho pocasia moc sa netesim 😀

mimi109
28. sep 2007

ahojte

gabi idem kuknut 😉

alena1
28. sep 2007

aj ja.....kuk🙂

jana188
28. sep 2007

gabi super fotecky, malemu chutila torticka?
a manzelik neposlucha? treba spravit nonono 😀 😀 😀

alenka snad to v noci bude lepsie

mimi109
28. sep 2007

gabi supis fotky krasneho zatka mame 😀 a komu to tam kuka pod suknu? typicky chlap 😀 😀 a ta torta s tu loptu uzasne 😉

gabika146
28. sep 2007

manzel je len na papieri no comment je mi do placu 😝
torticka super 😀

jana188
28. sep 2007

akoze pozeram ze to tu mate uz pozadelovane, samy zatko, nevesta........
ostal este niekto nezadany? 😉

mimi109
28. sep 2007

jani jetu prevaha chlapov tak si baby budu vyberat 😀

este je volna Natalka a Ninka tusim 😉

jana188
28. sep 2007

to je super,
my mame vonku kamarata, s ktorym sme denno denne ale ked ide hocijaka baba okolo ( na veku nezalezi), tak maly kasle na kamosa a uteka za babou. a chalanov si nevsima.
len dufam ze cely zivot nebude len baby nahanat... 😝

gabi ved to sa predsa vyriesi no nie? a neplac chlapi za to nestoja...

alena1
28. sep 2007

jani my sme volni🙂no musime to pomiesat,mozno v druhom kole...planujete?🙂gabi fotky su chutnunke,urcite aj torticka -lopticka bola taka.....
a neboooooj,aj stav manzelsky skoro "osladne"🙂uvidis....

mimi109
28. sep 2007

gabi inak to tak byva ti hadi nasi sa po svadbe tak zmenia az to zarazi niekedy ☹ pisem z vlastnej skusenosti 😢

gabika146
28. sep 2007

😖 ☹ co si myslia ze uz nas maju poistene? 😠

jana188
28. sep 2007

alenka, ja planujem ale manzel nie...
ale hovori sa ze zeny vzdy dosiahnu to co chcu 😀 😀 😀

mimi109
28. sep 2007

gabi tiez ma to napadlo 😝

gabika146
28. sep 2007

tak sa pekne mylia aspon moj 😝
zajtra idem na babsku jazdu s kamoskou 😀

mimi109
28. sep 2007

gabi veru chod a riadne sa vyblazni nech si nemysli ze budes teraz ako putka domaca doma sediet 😉

gabika146
28. sep 2007

😀 😀
mne je vazne do placu kvoli somarovi ☹
kaslem nato
zajtra ma kamoska svadbu tak idem gratulovat dufam ze jej nebude prsat

mimi109
28. sep 2007

gabi placom nic nevyriesis ja ked sa s majom pohadame tak si vzdy porevem a nic z toho nemam len to ze ma potom hlava boli 😝 a on sa tvari ako by sa nic nebolo stalo 😠

alena1
28. sep 2007

gabi,nech jej zaprsi a poriadne ...stastie...uzi si🙂
mimus 🙂som sa pousmiala,v rodnej reci MM muza ten "vyraz"velmi netreba....🙂
jani jasne....chod si za svojim...drzim prst....🙂

gabika146
29. sep 2007

idem sa rozlucit prcham na vychadzku xixix
tato cely den v praci nekomunikuju u nas ani steny tak to nemam ani komu ohlasit co uz 😒
wladi zajtra idem na autosalon nebudes tam?

wladka
29. sep 2007

gabi, ides?? a kedy tam asi budes?? prisla by som.. na skok, nech sa stretneme troska 😉

mimi109
29. sep 2007

caute babyyyyyyyy idem sa pochvalit mala dnes ostala stat sama bez drzania a aj 2 kroky sama spravila len sa zacala smiat tak supla na ritku ale potom to stale skusala 😵 😵 😵

gabika146
30. sep 2007

caute uz som tu vcera nebola wladi skoda boli sme od rana od9 😀

mimi109
30. sep 2007

caute gabi ako bolo na zurke? a co tato? lepsie? aj on bol s vami dnes?

gabika146
30. sep 2007

mimi super ale v nasom meste nuda-tak som bola o polnoci doma tak sme sa rozpravali a zatial ok snazi sa vtierat 😀

wladka
1. okt 2007

bre ranko holky!!

vstavat!! kafee!! kto si da?? 😉 ..idem obstastnit malu.. 😀

gabi, velka skodaa ☹ .. a ja som cakala, ci sa rano este neozves.. aj ja som bola v meste.. ale sak, nabuduce.. 😉

holky,mam jeden dotaz.. cistite detulkam zubale?? a s pastou? a akou? odol, vademecum, elmex??? golgaste je od 2rokov to viem...

adriana111
1. okt 2007

ahojte baby 🙂
zase ste sa rozpisali, ledva stiham citat. ja akosi nestiham po veceroch, domacnost si ziada svoje 😖 a cez den si ziada svoje Ninka 😒 ale co sa da robit. spava niekedy 1x, niekedy 2x za den, zalezi podla toho, kedy rano vstava a aka bola noc. a tie posledne nic moc ☹ a ked bol spln mesiaca, tak to bolo najhorsie. ale pamatam si, ze taka bola aj Natalka. vzdy ked mala burlivu noc, tak sa blizil alebo bol spln.

wladka, my zubky umyvame uz davno, lebo Ninka videla Natalku a vsetko po nej opakuje. ale pastu zatial nedavam, lebo nevie vypluvat. ale citala som, ze pasta nie je dolezita, ze hlavne je dobre odstranit ten zubny plak.

liska, tvoje prispevky su fakt bombove 😀 vzdy sa dobre zasmejem 😀

a pozerala som, ze sa tu uz pomaly uzatvaraju predsvadobne zmluvy 😀 tak musim sa priznat, Ninka je uz zadana 😅 v sobotu sme boli vonku s kamoskou, co ma synceka o mesiac starsieho od Ninky. a ako drobci cupitali, tak sa Ninka naklonila k malemu a isla mu davat pusku a hned dalsiu a dalsiu 😀 teraz ma take puskovacie obdobie, len by kazdeho bozkavala. neviem, po kom to ma 😉 ale keby som mala po ruke fotak, tak by bola super fotka. a maly ostal v soku stat, ze co sa to deje 😉 no, zlati boli 🙂

mimi109
1. okt 2007

caute babizne sme boli dnes na nasom 1. rodinnom vylete v Bojniciach konecne sa nam to podarilo tam ist uz 3x sme sa chystali ale zakazdym cosi do toho voslo tak dnes konecne sme sli 😀

super bolo mala bola zlata zvieratka sa jej pacili aj by medzi ne vbehla keby mohla 😀

mimi109
3. okt 2007

teda a to co tu nik nebol??? 😲 😲 😲 😲 😲 😲

babyyyyyyyyyy kade sa flakate??? 😅 😅

elliana
autor
3. okt 2007

caute, ja len na skok...sa stale trapime so zubkami, zoja ma chudatenko celu ritusku bolavu, aj bez plienky uz chodi, uz som vyskusala hadam vsetko, ale furt ma stolicu riedku, zajtra zajdem za dokinou, co s tym...uz ani mlieko som jej nedala, iba ryzovy odvar a stale hnackuje. A so slzickami v ociach mi ukazuje na zadok a hovori Booooo, booooo...juj, tak ma boli srdiecko. Aj noci zu zle, tak cez den dospavame obe. Dufam, ze to uz bude lepsie, ale mam pocit, ze kym nevylezu vsetky 4stolicky, ine to ani nebude. No, idem uz aj ja spat, Zoja zaspala az pred pol hodkou, tak sa lucim a idem aj ja
myslite na nas...diiiik
pa