Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

atiatko
5. dec 2007

Ahojki, prisla som sa sem ikludnit - objednavam totiz tovar cez net z Neckermannu a ide to priiiiiiiiiserne pomaly ........ 😠

wladi - my sme ten stan kupili v Draciku - presne 21.9. t.r. - pamatam si to lebo sme mali 5.vyrocie svadby - boli sme s ocinkom na veceri a isli sme este kuknut nieco nasmu drobcekovi - stal pov. 599,- bol preceneny na 399,- a pri pokladni pani nablokovala len 199,- - SUPER a tie gulky sme kupili niekedy v lete v Tescu - 100 ks za 100 Sk.

109 - marianka je uz riadna kocka - mrkli sme fotos .... 🙂

no idem skusit tu objednavku ... 😠 😠 😠

elliana
autor
6. dec 2007

bre ranecko,som kukala fotos, no chutne, az mi doslo luto, ze som fotenie u Zoji v poslednej dobe zanedbavala. V tom desnom zhone ma to ani nenapadne. Dnes ideme k tatovi do prace, kuknut Mikulasa, normalne sa tesim viac, ako Zoja. No, idem sa nieco poucit, kym mala este driemka
pa a plne topanky prekvapeni prajem...cmuk

gabika146
6. dec 2007

dobre ranko augustovky 😀
aka bola mikulaska nadielka u nas stedra mal ma sladkosti do konca roka aj viac on by nedbal jest to naraz 😖

adriana111
6. dec 2007

dobre rano 🙂
aj u nas bol Mikulas zase stedry, aj ked som sa hrozila Natalke, ze tento rok urcite nedostane sladkost, len varechu 😖 Ninka sladkosti nepapa, takze ta mala v balicku ovocie, vyzivy a piskoty 🙂

wladka
6. dec 2007

jaj, my aj my stedru nadielku.. aj ja samozrejme, z coho sa tesim 😀 😀 ..

adi, tie vystupy.. to nic.. to aj my prezivame.. 😒 niekedy je to na nervy 😠 😝 ..ale co narobis..

liska, kde siiii?? tehotna si? 😀

gabika146
6. dec 2007

wladi tak sa pochval aku mikulasku nadielku si mala???????
aj ja som cakal specialneho mi´kulasa ako prekvapko ale moj syn mi ho nedoprial a nechcel spat zaspal o 23 a my s nim 😖 😀

adriana111
6. dec 2007

gabika, na taku mikulassku nadielku som cakala aj ja, ale moj "mikulas" zaspal skor, nez ja 😖 tak mozno pride oneskorene dnes 😉

alena1
6. dec 2007

babenky tak nech sa vam to dnes vydari.... 🙂
takto na dialku hadzem do vasich cizmiciek vsetko zdravie,stastie a lasku sveta 🙂
sladky den... 😝

wladka
6. dec 2007

gabi, to mi vrav.. my sme mali divoku noc 😕 ..som grogy 🙄 .. on nej teda ziadna nadielka.. ale od nasich 😀 ..

alenka, dakujeme.. aj vam 😵

akurat pisem treti prispevok, ej to na nervy 😝 ..a rigorozka nic.. aaaa 😕 musim si svihnut.. mam sice este rok casu, ale chcem to mat do jari, idealne do konca jari 😀 😀 ..

atiatko
6. dec 2007

Ahojki babenky - Mikulášenky,

u nás už bol Mikuláš - prihodila som nejeké foto 😉
Ocinko dnes urobil kriminilogiu za A - žeby večer ešte "mikulášska oslava" 😀

Idem ja za drobčekom, lebo babka už odchádza domov.
Páá, ešte dnes em snáď mrknem ..... 🙂

nelinka
6. dec 2007

ahojte babenky

ty brdo ja som tu snad asi rok nebola....
tolko vela ste toho popisali...

boli sme na ockovani...a meriame 87cm a vazime 12,5kg....
veci jej kupujem na dvioj ayz dvaapolrocne deti....
sme dlhí ako týzden pred vyplatou.... 😲

my sme akurat s MM mali krizu....on nervozny zo zhonu okolo stavby, ja zo skoly....tak sa to odrazilo aj na nasom vztahu....

ale uz je vsetko ok-vydiskutovane a uzmiereny 😉

co mate nove?
ja v podstate nic

hej boli sme s Talinkou u jednej maminej znamej psychologicky aby troska pozorovala nataliu a verdikt znel-je hyperaktivna...ludia ja asi pri nej z infarktujem, ale nie 😅

co uyz dokazu vase deticky?

nasa lezie vsade kde sa to da....stolicky, postel, gauc...sama aj zlezie, a viete co sa naucila sama-kotrmelec robit... 😲

uz rozpravvate? my sa uz rozrozpravali....mama, tata, tati, baba, dedo, duda,papa,ham-ham...kuku,nene(akozne nechcem)a take vseliake hatlaninky

a zvieratka uz pozname vsetky a ajto ako robia...a leporela tie mame doma na kila....citame a citame a listujeme....a si predstavte ze odpozorovala naslinenie prsta pri listovani...

ja mam zhon...dva tyzdne mam skusky v pondelok a v stredu....asi sa zblaznim... 😝

idem kuknut este vase fotky

nelinka
6. dec 2007

a viete co aom hlavne chcela ?
sa vas opytat co prinesie ježiško vasim ratolestiam?

wladka
6. dec 2007

neli, ahoooj.. som sa zasmiala pri tvojom prispevku, hlavne co sa tykalo pri malej.. kotrmelce 😕 .. no nasa robi stojku na rukach, ale jednu nohu da hore.. 😀 .. a naslinenie prsta pri listovani.. no zlateeeee 😵 ..

nasej jezisko nadeli par obleceni, hraciek.. ja veru neviem, ale sedacko na cikanie, do velkeho zachoda.. bo mi na nocniku nechce.. ale do velkeho sa da prehovorit.. 😉 , a kukala som aj stan, co ma atiatko, celkom sa mi to lubi, bo emi miluje gulicky 😉 ..ozno nieco take.. odhovarala som mamu, chcela aj trubku, ci bubon, ale to by sme asi neprezili 🙄 😅 ..

my uz vsetko kecame, nazar (nazdar), haloo, nesces, sceees, ano, didi, papat, spat, lacik (vlacik), avto (auto), booo (ked sa buchne), haciiii (hapci), daaaaj, a uz neviem.. keca o stosest, hlavne s mobilom 😠 , ale zas do toho taaak vykecava, to sa mi lubi.. musim ju brat vazne, ked mi vyprava, ja jej akoze rozumiem.. obcas gestikuluje rukami, to akoze posunkuje.. vediem ju aj k tomu.. 😉

akurat mi zaspava, spava uz 1x denne..

😕 asi uz aj zalomila 😅 .je ticho..

nelinka
6. dec 2007

wau...aj ja chcem aby uz tak kecala vo velkom...ona nie a nie...zavrie pusu a bude ticho cumiet na teba....
nasa este len teray dobija baterky...spat? asi az tak o hodinu...
my spime jedenkrat cez den uz od asi 11 mesiacov...najprv spala aj 4 -4,5 hod vkuse po obede a teraz tak dva a pol hodiny a viacej.kedy ako

a kde ste nasli ten stan?

vsetky darceky co som chcela ja kupit uz kupil krstny malej

wladka
6. dec 2007

neli, stan? pisala atiatko, ze v draciku..akurat to idem kuk na nete.. 😉

a co sa tyka reci, neboj.. mate cas.. bud rada, ze len to 😀 .. aspon ta usi nebolia..

gabika146
6. dec 2007

baby mi spime po dlhej dobe sme zaspali o 20.30som v soku idem si teda vybrat svojho mikulasa 😀 😀
my sme kupili sta s tunelom v metre za 600 😀

liska
6. dec 2007

wladka,ja a tehotna? 😲 nestras, este jedno ako Christian a uz ma vezu! 😀
nelinka, sranda s tym slinenim prsta, moj robi presne to iste 🙂 a rozprava ako Emka, len on miesa taliancinu so slovencinou, tak je to este vacsia sranda 😅 akurat dnes mi zacal po celom obchode vykrikovat KAVA,KAVA,lebo videl hrnceky 😀
wladi, my tie gulicky mame,ale bavi ho len ich rozhadzovat po byte, co mna teda velmi nie, tak ich mame vacsinou uzatvorene v takej taske...keby som bola blizsie,tak ti ich darujem 😉
my mame pre maleho pod stromcek taku velku elektricku 3-kolesovu motorku (nie na hranie, normalne pre neho na jazdenie), hojdacieho konika (co mal byt na narodeniny,ale nevyslo)a Ferrari na dialkove ovladanie, nasi mu kupili autodrahu, knihy a CD s pesnickami a rozpravkami, tak pod stromcekom ani nebude vediet, z coho sa skor tesit 😎 take ze oblecenie, autosedacku alebo redukciu na WC za darceky nepocitam, lebo z toho radost iste nebude mat 😀

gabika146
7. dec 2007

ahojky liska ja tiez vravim este jeden ako maly a hodim si to uple staci ked pride kamoska ma o 3mesiace strasieho sme vonku bez kociara a clovek ich nahana po celom sidlisku jeden sa rozbehne smerom tam a druhy na opacny koniec a ona je este tehotna tak sa snazim utekat ja super vecer padnem ako kabel a maly vydrzi do11 😢
aj my sme mali tie gulicky a poviem vam len cisty bordel nic viac 😝

wladka
7. dec 2007

liska, serus moja 😀 .. som tajne dufala, ze budes reagovat aby si vyvratila tuto otazku.. kedze si sa dlho neozvala.. 😅 sorry.. ale som rada, ze zijes 😀 ...

tak tie gulicky nie 😒 .. ale co, risknem to 😀 .. 😉

ja by som pristala na druhe 😉 .. esteze som bez chlapa 😀 , sice sa s rym este stretavame, spominal deti 😕 , ale hned som ho schladila 😀

liska, a este kojis? ja len na noc, obcas aj to vynecham.. a vcasne rano, sa mi nechce UM zarabat 🙄 .. som lenivaaa 😝 😔

gabika146
7. dec 2007

baby mne maly este spi vcera zaspal po100rokoch o 20.30 a este spi 😲

adriana111
7. dec 2007

ahojte 🙂
gabika, do kedy ti spal maly? a potom kedy ide spat cez den? my vstavame cca o siedmej, malá zaspí cez den okolo 11, spi asi 2-3 hodiny a vecer uz o osmej spi.

gabika146
7. dec 2007

no ja som ho chcela tak naucit ale moja dieta je divne dnes spal do9.40 a budem sa ho snazit uz aby nespal ale jemu je jedno on lahne o 4-5 a hodku si pospi potom ide spat o 23 a ja som uplne grogy 😝
vcera sme vstavali o 7.30isiel spat o 12 a spal hodku a pol vecer o 20.30bol ko bolo to fajn doma klud veget a na dnesn y den som zvedva

adriana111
7. dec 2007

tak ho vyskusaj cely den nejako zabavit, aby cez den nespal. mozno bude umrncany, ale vecer zaspi v normalnom case. ja si neviem predstavit, ze by mi mala chodila spavat tak neskoro 😝 malinka o osmej, Natalka o pol deviatej a doma je veget 😉

wladka
7. dec 2007

adi, veru veru.. 😉 ..mne uz o 20h, a ja v posteli tiez.. a fajront 😎

gabi, mas to divoke.. a nezobudil sa v noci?? ani raz? 😕 .. men hej, ale to ja ignorujem, otocim sa 😀 .. vcera pistala, vsimla som si ,ze jej ide hore ocne.. 🙄 , mozno aj preto..

liska
7. dec 2007

wladus,ja tiez chcem druhe, najprv som chcela co najskor,ale teraz si uvedomujem,ze si chcem vychutnat tie uzasne pokroky prveho a potom znova toho druheho - stale som totiz uzasnuta nad tym, aky je kazdy den iny, vzdy nove a nove veci, s ktorymi pride, ze sa naucil,to je take neskutocne 😵
este kojim, ale stale menej, pri zaspavani uz nie, ani cez den ani vecer, zato v noci hej, ked je dobre, tak 1-2x, ked je horsie (zuby), tak aj viac 😖 rano niekedy hej a niekedy nie, uz na nom vidim, kedy by si este zdriemol, tak vtedy mu dam (to uz je ale od hladu) a chrapkame dalej, ked vidim, ze by to nic nezmenilo, tak nie a ideme ranajkovat 🙂 s UM je to tiez tak na striedacku - niekedy v pohode vypije flasku na ex, inokedy ani citit,ale neskusam to kazdy den, len tak podla nalady, nechavam tomu volny priebeh a myslim (dufam), ze u nas to prestane tak pozvolne 😉

baby, mne uz zajtra pride mamina a potom o necele 2 tyzdne aj ocino, zostanu do 9.1., tak sa tesim 😵 😵 😵

adriana111
7. dec 2007

wladka, ja k nej v noci chodim len ked velmi place. ale ked si len mrnka alebo rozprava a je kludna, tak ani nevstanem 😔
liska, ono ti drobci stale robia nejake pokroky, ci maju 1, ci 5 rokov. len cim su starsi, tym menej si uz tie pokroky uvedomujeme 😒 ale ja som tiez chcela mat druhe az po 5 rokoch (su trosku viac, ale je to v pohode 🙂 )nechcela som dopadnut tak, ako vidim niektore maminy, jedneho drobca ucia chodit a druheho si nosia v brusku a nervozne su zo vsetkeho, lebo za malym sa im nechce behat, ledva fucia, najradsej by lezali 😝 a budes mat pekne vianoce, ked tam budes mat aj rodicov 🙂

adriana111
7. dec 2007

wladi aj Ninka uz ma horne ocne vonku 🙂 uz ma spolu 14 zubkov 😀

liska
7. dec 2007

adi, no ja 5 rokov cakat nemozem, uz som stara korcula 😀 ale este tych par mesiacov ano a potom pojdeme na to, podla mna ma kazdy rozdiel medzi detmi vyhody aj nevyhody, keby existoval ideal, kazdy by si to planoval podla neho 🙂
my mame tiez 14 zubkov, vratane 4 stoliciek a 2 hornych ocakov, dole je to take smiesne: zub-nic-zub, vzdy sa musim smiat s nim 😅

adriana111
7. dec 2007

liska, ja som stara korcula tiez, len som skor zacala 😉

gabika146
7. dec 2007

wladi zobudil sa asi tak ze za sekundu zaspal dnes spal len pol hodku tak som zvedava ako bude vecer
teraz sa snazi citat casopis 😀