Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

elliana
autor
14. jan 2008

bre ranko
wladi, drz sa, dufam, ze to bude OK
Zoja chora, z nicoho nic...strasne prudky priebeh...vecer sa jasila a hodinu na to sa v postielke zacala drhnut hlienami. No, noc bola hrozna. Len nech je coskoro fit
Inac, co poviete na to, ze by som Zoji nedala mlieko, aspon 1-2 dni by len cajikovala...ze vraj mlieko zahlienuje...
mam ju skusit potrapit? Myslite, ze to ma zmysel?

adriana111
14. jan 2008

elli, netrap ju, myslim ze to nema zmysel. niekde som citala clanok, ze s tym zahlienovanim to nie je pravda

wladka
15. jan 2008

baby, tak nas rozviedli..vse je ok.. a dobre to dopadlo.. 😉 ..tak som rada.. uz len si zvyknut na privlastok - rozvedena 😅

elli, drzte sa ☹ .. ved uvidis, ked nebude chciet nedavaj..

adriana111
15. jan 2008

konecne mi ide MK 🙂

wladi, tak ani neviem, ci ti mam gratulovat ☹ ale aspon sa to nenatahovalo a mas to za sebou 🙂 a z toho privlastku si moc nerob, takych po svete chodi... urcite to nie je prijemne, ale neboj, vsetko bude ok 🙂

gabika146
15. jan 2008

caute tak konecne nam ide ten spomaleny kon uz som mala nervy 😖
my sme sami ocko pracuje tak budem uspavat co sa mi urcite nepodari 😀

mimi109
16. jan 2008

caute co noveho? ako dychate?

my po starom, idu nam zubky, placeme protivne sme kakame o 106 😒 no co musime vydrzat 😔

gabika146
16. jan 2008

mimi no konecne co je s vami vcera som ti pisala na skyp a nic
aj my kakame a konecne nam vysli potvory zase styri naraz 😒

wladka
16. jan 2008

cafte 😉

ako sa mate?? my v pohode 🙂 🙂 .. od zajtra sa idem lyzovat do alp, tak budem bez emky 3 dni 😔 😔 neviem ako to prezijem, snad to bude ok.. 😔

mimi, drzte sa..

adi, asi skor zagratulovat 😉 ..predsa to bol chlap, ktory za to nestal.. su aj lepsi 😉

alena1
16. jan 2008

ahooojky...
wladka prajem Ti prima lyzovacku a vela stastia v "dalsom"zivote 🙂
mimi,gabi...joooj,nech to uz drobci maju rychlo za sebou,su ale s tymi zubkami patalie,co? 🙂
aj nam idu nejake,asi dva naraz,ale nastastie to tentokrat zvladame fajn a bez vacsich "kakaciek" 🙂
elli a vy ako?polepsilo sa?skore uzdravenie!

mimi109
17. jan 2008

gabi prepac ☹ nestihla som ti na skype odpisat lebo ma muzik podsadol 😠

sme boli v pondelok v ziline na nakupy v tescu a som tam mimi stretla 😵

wladka
17. jan 2008

mimi, vy sa tam furt stretavate.. a jak sa maaa? ani sem nechodi 😠 .. ale v tescu je hadam furt 😀 😀 ..

alenka, diky 😉

mimi109
17. jan 2008

wladi no maju sa fajn, Kubko jej od nedele chodiiiiiiiiii 😵 tiez dako Pc zu nestiha

wladi uzi si lyzovacku 😉

wladka
17. jan 2008

vdaka 😉

uz som pobalena, len ho este cakaaaam.. 🙂 dufam, ze to zvladnem psychicky, bez emky 😔 😔

aj vy sa drzte, majkajte sa.. 😉

elliana
autor
17. jan 2008

jeeej, wladi, asi som ta uz nestihla pred lyzovackou...ale uzi si to, aj ja by som potrebovala taky maly ulet, lebo mam niekedy pocit, ze sa scvoknem. Kedze sme vsetci chori, dnes som vysla von po par dnoch...no otras
ale skusku, nastastie poslednu mam za sebou a musim sa pochvalit, ze mam same acka...ani sa mi verit nechce, uz sa na mne v skole divne kukaju...
ale mala som kopec stastia, zadarilo sa
teraz som sa zobudila, o osmej som zalomila na gauci a teraz sa citim vyspata...ale idem do hajan, bo mi zacne kvapkat z nosa na klavesnicu a MM by to nerozdychal

Zoja este pokaslieva, ale ja som jej predsa to mliecko nedavala /kon nesiel, takze som sa musela rozhodnut bez vas/ a ak mam pravdu povedat, sople jej netecu, ma podstatne menej hlienov, ako inokedy
no uvidime, co bude dalej...
ale strasne sa vytesujem, aka je krasna, ja sa na nu neviem vynadivat...kazdy den nieco nove objavi, pomaha mi o dusu...a som si vsimla, ze ked som smutna, strasne ju to trapi, pride ku mne a tuli sa a snazi sa ma rozveselit, zabava ma a tancuje a robi vsetko pre to, aby mi bolo lepsie...esteze ju mam
som sa rozpisala, take litanie...ale zas asi nebudem mat cas, tak sa aspon takto "vyburim"

a je zlata, uz pouziva dvoj aj trojslovne vety...je to chutneeeee
mama pod seeeeeem...

paaaaa a ak zajtra nekuknem, prijemny vikend s rodinkami prajem a mimi - graulacia k chodeniu

gabika146
20. jan 2008

😅 uz sme boli na druhej strane 😒
wladi uz si dolyzovala ?
my uz pomaly spime maly dnes nespal a ja sa idem v klude navecerat
zacali nam sopliky hadam nas nic nechyti ☹

wladka
20. jan 2008

baby, som back 😎 ..bolo uuuzas, fantasyy..boli sme na ladovci Kaprun.. malinka to v pohode zvladla 😉 som happyyy..

idem spat..som KO 😔 😔

gabika146
21. jan 2008

wladi tak si si to uzila ale mame sikovne deti ked to zvladnu aj bez nas co maly je taky isty 😀 😀
my sme boli dnes u lekara maly ma sopel a trosku chytene hrdlo takze dnes a zajtra budeme doma a v stredu hadam na chvilku vybehneme von 😉

wladka
21. jan 2008

hodila som fotky..kuknite.. 😉

gabika146
21. jan 2008

tak to je ten tvoj tajny K 😀 😀 vyzera fesno 😉

liska
21. jan 2008

wladka, tvoja nova laska (?) vyzera fakt super a ty pri nom tiez kvitnes, tak dufam,ze je vsetko na najlepsej ceste k nasmu dalsiemu spolocnemu porodu 😎 😀 vidis, zivot zase raz potvrdil, ze vsetko zle je na nieco dobre,hm? 😉 velmi ti drzim palce...

wladka
21. jan 2008

baby, dikes.. aj ked je fesny, to neznamenaa.. 😉 ..ale kazdopadne, je super, zlaty.. 😉 😵 ..

a liska, moja zlata.. k akemu porodu?? 😕 😅 nehovorim, ze nechcem..ale som sa orzhodla, ze ked uz druhe, tak uz s poriadnym chlapom a naveky 😀 😀 .. zatial je nam spolu dobre, neriesim co bude, ale snad to vyjde.. 😉 ..este sa spoznavame.. takze tak.. ale inak, diky.. si zlata 😉

inak, baby, odporucam tam ist.je tam uzasne, ani nie drahe.. oplati sa veru.. 🙂

malinka to zvladla uzasne, bez problemov..som happy.. 😵 .. ziadna trauma, iba ja som mala traumu cele noci, ledva som zaspavala.. 😀 .. a dnes sa trosku lepila na mna, ale v norme..

inak, herecka je mala.. ked chce odist do inej miestnosti, da si horenos a papa, alebo caaau.. 😅 sa musim zasmiat.. jak pysna si vykracuje.. 😀 ale co ma trosku mrziiii, ze ani sponku, ani copik.. nenene nesceeeem.. dava si to dole ☹ , ale ked ja chcem z nej babiku 😀

gabika146
22. jan 2008

ajojte ja uz mam kavu za sebou maly dnes vstaval o 8 uz mu je lepsie len my odmieta sirup 😖
no my sme sa strasne rozkecali vcera tata daj-ajoj-ahoj a zacal si stahovat pancuchy a potom uteka smeje sa na tom 😀
dnes sa chystam kadernecke tak som zvedava co mi vymysli 😀

mimi
22. jan 2008

ahojte babule, sorry, ze som sa neukazala.
Elli, pocuj, ty si hotova superwoman, ked takto perfektne zvladas skolu. Inac, snivalo sa mi aj o tebe, ze si cakala druhe babo.

wladi, idem kuknut foto 😉

Este vas nemam vsetky precitane 😅

wladka
22. jan 2008

mimi, tebe sa len o nas sniva 😀 😀 .. ty nas tak luuubis?? 😅 😕 😀 😝 🤐

a ako sa mate?? 109 spominala, ze ste sa stretli v tescu v ziline.. 😉

mimi
22. jan 2008

wladi, K je sympos, vyzera taky zrely muz 😉
Vidis, ked tu s vami nespolupracujem, tak aspon na vas myslim v noci 😀

stretli sme sa s mimi v tescu, skoda, ze nemala Mariannku pri sebe.
Inac, sme fajn, Kubko presne podla slov rehabilitacnej zacal chodit az v 17 mesiacoch 🙂 teraz chodime na ocne, ako som si myslela, ma tu ocnu vadu po mne, tak nas este vela caka.... ale je to nieco, co by sa malo dat do poriadku, ked sa to podchyti skoro. U mna na to prisli neskoro 😠 Ale inac v poho....

wladka
23. jan 2008

mimi, no aj je 😉 ..ale inak dik.. a je to super,ze chodi 😵 .. ta vada sa spravi..neboj, teraz je ina doba, skoro vsetko vedia vcas vyriesit.. 😉

a naaa baby, kde ste?? venujete sa?? 😉

liska
23. jan 2008

ja som tuuuu!!!!!!!! venujem sa intenzivne cokoladovo-vanilkovej zmrzline,mnam 😝 😀
mimi, gratulujem Kubkovi k chodeniu a ako vravi wladka, neboj, medicina ide dopredu, vsetko sa vyriesi 🙂

wladka
23. jan 2008

liska, no serus.. zanedbavas nas v poslednej dobe 😉 .. a ta zmrzka..hmm, ani nevrav..ja som dnes bola s malou v meste, odbocila som na mcdonald, na lentilkovuuuuu 😝 😝 mnamky.. a aby nebolo malo, este aj s karamelovou polevou 😀 ..fuuu, prezrata som z nej.. 😀 😝

chris spinka? mala uz zalomila.. troska s nohami kopka.. uz aj vety rozpravame.. no podarene.. 😵 ..ma telefon, a ze.. haloo, ano, dobe (dobre),caaau, papa 😀 ..to je jej cely telefonat.. to ma asi okukane.. 😅

liska
23. jan 2008

😀 😀 😀 viem si predstavit,my mame podobne dialogy 😀 boze, su sladki ti nasi drobci, nie? je som teda total zamilovana do svojho, niekedy (velmi casto) nanho cumim uplne zblizka, nasavam jeho vonu a hovorim si,boze, takto som nikdy nijakeho chlapa nemilovala 😀 nastastie aj on opatuje moje city (zatial), tak sa milionkrat za den objimame, cukrujeme, stiskame, on ze "moja mama" a "lubim velmi silno", to sa roztapam 😵 😵 😵

mne je tiez zle, som to kustik prehnala, maly spi od 8 a ja mam od 8.05 stale nieco v ustach 😝

liska
23. jan 2008

...myslim jedlo 😀