Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

liska
12. apr 2008

baby, to co je?!?! 😲 vsetky upratujete,ked vam deti spia? 😀
u nas uz 4.den vkuse leje, je to na porazenie, maly len "do parku,do parku", nosi mi zimne topanocky, pyta si ciapku, chudacik, aj pochopil, ze sa neda, ale chce mi dokazat, ze sa da poriadne obliect a vyrazit 😀 tak travime cas malovanim, citanim, puzzle- to su nase momentalne priority...dufam, ze sa splni predpoved pocasia a poobede sa trochu vycasi, lebo mi rohy narastu 😠
vcera som 2 hodinky varovala kamoskinho syna, je o 11 mesiacov starsi od mojho a tak som si povedala: zlate moje dieta 😀 niekedy je dobre mat takuto moznost porovnat, hned je clovek spokojny s tym, co ma doma 😉 😎

gabika146
13. apr 2008

ahojte ako sa mame????
my dnes dorana hrozna noc mali zvracal od9 a o2sme isli na pohotovost chvalabohu bez horucky dostal injekciu a uz je fit ale dnes zase stale kaka a ukazuje mi na cikulku ze bo bo tak rano ideme k doktorke
konecne mame pekne pocasie ze 😀

jana188
14. apr 2008

ahojte,
prosim vas potrebujem radu. Maly ma uz 3 tyzdne sople a uz neviem ako sa ich zbavit. Co robit?

mimi109
15. apr 2008

caute zeny a deti 😀 ako sa mate? my fajn vonku mame krasne tak sme prevazne vonku domov chodime len papat a spinkat 😀

baby davali tse daktora deti ockovat proti pneumokokom? my ideme teraz vo stvrtok sa ockovat a neviem ci mam ocakavat dake vedlajsie ucinky 😅

liska
16. apr 2008

mimi, my tu mame Prevenar povinny, Christian ho ma za sebou 2x,prvykrat uz v 4 mesiacoch a vzdy bez problemov, tak drzim palce, aby to aj u vas tak bolo 😉

jani, moj je tiez soplavy uz 4 dni, odsavat si nenecha, tak to len cistim + sprej + kvapky, naucil sa uz aj trochu sam fukat z nosa, tak je to lepsie,ale aj tak je to neprijemne ☹ nic viac sa s tym ale zrejme robit neda, u deti su sopliky do istej miery normalne, hlavne ze nemaju nic vaznejsie 🙂

gabi,ako ste na tom? uz lepsie? dufam... to je to premenlive pocasie, co nam robi sarapatu s deckami 😠

wladka, ty uz vyberas mena 😨 takze to klape s K? 😵

gabika146
17. apr 2008

ahojky tak my sa mame fajn aj ked sme prehanky chytili vsetci uz sme ok 😀
dnes sme boli na urologii may ma zapalenu cikulku ale doktor povedal ze je vsetko ok pokial sa da pretiahnut a nam a da krasne dole tak ze sa mu to vekom upravi 😀
u nas otras pocasie zajtra idem konecne kadernicke tesiiiiiiim sa 😀

mimi109
17. apr 2008

ahojte tak sa nam ockovanie presunulo na buduci tyzden mala sa rano zobudila na kasel a sopliky 😒 tak som volala dr. kazal prist ked mala bude zdrava buduci tyzden
a idu nam zubale kakamo o 106 😖 mozno aj s toho ma tie sopliky lebo vcera bola mala uplne v poriadku 😕
idem dake nove foto nahodit do albumu 😀

wladka
17. apr 2008

ahojte babule, net vypadok.. 😠 tak som abstinovala 😀

liska, ale kdeze.. 🙂 nad menami sa len rozmysla, nic sa nerealizuje.. s K vse ok 😉 , randime stale.. co sa tyka ex, ten chce navrat 🤐 , vraj nas strasne lubi, ja osobne si myslim, ze je osamely, a v DE sam, tak preto.. ine by bolo, keby bol doma.. sms mam od neho kazdy den, a akee 😵 😅 , len skoda, ze je uz neskoro.. 😲 .. berem ho ako emkinho otca, je mi tazko.. ale bojim sa, a nechcem zase do toho padnut 😒 , ledva som sa spamatala.. a tlaci ma, aby som sa k nemu vratila, ja ho odmietam.. uz to tam je, narusene..
a on ze chce od zaciatku budovat..

my sme ani neboli chore, maximalne zapal hrdla, sopliky.. inak nic, klop klop.. tak tie pneumokoky neriesim, mozno budem nad nimi uvazovat, ked bude v skolke, tak sa budu choroby lepit.. ci to bude neskoro?? 😒

sa ale ani necudujte, ze nam deti soplikuje.. emi teda nie, obcas jej nejaky potecie,nie na cely den, ci dni, ale to nic.. ked tak kuknete na ten cas, co je vonku, tak to je katastrofen, jeden den 20stupnov, druhy den fuka jak besne.. organizmus si tazko zvyka na tie chaoticke klimy..

a ako sa inak mate?? my uz kecame vo vsetkom, napodobnujeme o 106, herecka po mne 😀 😀 , posunky niektore, ale samy truc truc trcu 😠 , zatial to zvladam, su dni, kedy som zerava, a su dni, kedy som razna 😀

mimi109
18. apr 2008

wladka 😲 ja som vravela ze sa chlapec uvedomi ked bude neskoro 😠 no neviem ja by som mu uz neverila mal sancu a premrhal ju nechcem sa teda do vas starat je to na tebe, ale myslim ze si koli nemu uz dost trpela a aj ty mas pravo byt stastna 😔

mimi
19. apr 2008

mimi, kto vam poradil prevenar? Mna kamaratka od toho odhovorila, ona je detska doktorka, ale co doktor, to iny nazor 😒
inac, som teraz s Kubkom vo Svajciarsku, mame tu krasne pocasie, dnes sme boli v ZOO, videli sme sloniky, zirafy...
liska byva teda v krasnej a cistulinkej krajine... neviem, ci sa nam podari sa spolu stretnut, kedze sme daleko od seba ☹

gabika146
21. apr 2008

ahojte babulky co sa to tu deje kde ste?
mimi a co vy tak daleko?nam odporucili prevenar ze sme stale chory a teraz mame kasel takze hadam ho este stihneme dve davky
vikend sme mali v pohode navstevu a vcera kolotoce parada pridala som fotos tak kuk ak chcete
v sobotu maly nespal cely den a vecer o 7zalomil do rana aspon tak
inak sa mame fajn uzivame si pocasie aj ked dnes je vseliako 😒

mimi109
21. apr 2008

ahojte korcule a korculky 😀
tak ideme zajtra na to ockovanie, snad prebehne bez dramatickych vystupov 😀 ale o tom mozem asi len snivat 😅
joj nas caka o mesiac kontrola na ortopedii po roku uz mam s toho stres ci bude vsetko Ok 😒

wladka
21. apr 2008

cafte 😎

mimi, vo swiss, no teda!!! wau, aj ja chceeeem.. preco si ma nevzala so sebouuuu 😀 .. 😝 ..drzte sa 😉 a uzite si to

gabi, hm, skore vyliecenie. 😉 ..inak, aj my sme boli vcera na kolotococh 😀 , sama nechcela ani keby co, tak ja s nou na autickach, sme soferovali jak sialene 😅 😅 ..ja len ako spolujazdec 😀 😀

109,aaa, to zvladnete 😉

my sme boli cely vikend, aj s emi u K.. povedl, ze to je iny zivot, take zive dieta este nevidel 😅 😅 ..jeho maly je hyperaktivny, ale ze emi ho prekonala 😀 😀 ..ale supersky bolo 😵 😵 , vsetko sme stihli, len sex nic.. vecer sme padali na hubu od unavy... 😀 😀 .. a vcul by som si dala povedat 😝 😝

skusim aj aj vecer hodit foto, alebo az zajtra.. zatial pokukam tie vase 😵

wladka
23. apr 2008

to je pravda, ja to tu pekne flakam 🤐 , ale vyyyy???? 😅 😕 😅 😅 😀 😠 😀 😀 ..

akos? u nas skaredos pocasos, a emios akuratos spinkos, a dneskos bola dobros 😉

mimi109
23. apr 2008

caute tak sme dnes boli na tom ockovani, mala to zvladla v pohode, porevala ale inak fajn, zatial sme bez akejkolvek reakcie, o 2 mesiace mame ist na preockovanie

otras pocasie dnes, este z rana bolo fajn ale kolo obeda zacalo liat 😠

gabika146
23. apr 2008

cauky aj u nas zima vetor maly spizas sme chory mame atb aj nas caka ockovanie ked dobere lieky a 2.6 ideme imunoalergologovi na odbery a spravit vysetrenie na imunitu
wladi dala si uz fotos?

wladka
24. apr 2008

ahojte.. ee, gabi nedala.. ale polepsim sa, ak sa bude cez obed dat, ked mala bude spat, hodim 😉 ..ale neslubujem, iba sa posnazim..

imunita? hmm, moze byt.. davajte si pozor.. dufam, ze bude vse ok..

mimi, no super.. 😉

gabika146
24. apr 2008

ahojky veru wladi mudrejsi budeme po odberoch ale myslim ze bude mat oslabenu imunitu 😢
teraz spinkame boli sme na nakupoch ocko ma dnes meniny tak nieco pokupit a pojdeme von je krasne malemu som kupila kriedy tak som zvedava ci bude carbat byt uz mame vymalovany jeho dielom 😖

mimi109
24. apr 2008

wladka kde su fotecky? nakukam uz snad 5x 😀 a foto nikde 😕 a dik za radu vo volnej diskusii 😉

wladka
24. apr 2008

ale neee.. nedala som ich.. bo ja pouzivam notebook, a nemam tu bluetooth na stahovanie fotiek.. a tak musim zapat klasicky pc, tam to stiahnut a hodit na plac, co je robota 😝, a na dlho, sa mi nechceeee 😅 .. ten kabel nemam, mam novy mobil, tak som nekomplet.. 😒

gabika146
24. apr 2008

tak ti nas tu navnadis a nic pome zapni pc a hod sme zvedavy na emku ake ste uz velike 😀 😀

mimi109
24. apr 2008

wladi chceme foto foto foto 😀

wladka
25. apr 2008

😀 , ked vstane segra, uz aj hazdem, do 11h mate mat.. uz sa hanbim, jak ste ma vyhresili 😀

gabika146
25. apr 2008

dobre ranecko 😀 mame ale krasny dnik ze zas budeme cely den vonku
my sme hor od 6.40 ale ja som sa doteraz vyvalovala maly sa pekne hral potom sa prisiel na chvilu potulit tak hadam pojdem spratat 😀 😀

mimi109
25. apr 2008

ahojte aj tu je krasne, skonci Noddy a ficime vonku 😀

gabika146
25. apr 2008

mimi ako ste zvladli ockovanie nemali ste ziadne reakcie?

mimi109
25. apr 2008

gabi nie ziadne reakcie sme nemali uplne v pohode bolo ockovanie 😉 mala dokonca po nom poobede spala 4 hodiny 😀 inak spava tak 1 a pol - 2 hodky

gabika146
25. apr 2008

wladiiiiiiiiiiiiiiii haloooooooooo uz je po 11 kde je foto?? 😀 😀 😀

wladka
25. apr 2008

idem na to..mala som tu doteraz navstevu 😉

gabika146
25. apr 2008

ved ja som le tak ze ta podpichnem 😉