Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
7. dec 2007

gabi, pekne pekne spinka.. 😉 .. to listovanie casaku poznam aj ja 😀

ja ani neratam zuby 😀 .. my mame asi 12 co viem.. 😅

liska, to budes mat super, ked ti pridu vasi na vianoce 😉 .. paradne si oddychnes, muzikovi sa povenujes 😉 .. vasi povartuju 😀 ..treba ich vyuzit.. ale v dobrom slova zmysle... 😉

gabika146
7. dec 2007

my mame 12zubou 12kilou a 85cm vcera sme boli na poradni a na ockovani 😀

wladka
7. dec 2007

my ockovanie este nic 😒 .. doki povedal, ze zavola 😠 som zvedava kedy..

inak, gabi..aj my tak nejak vazime, sme neboli od jula, tak neviem.. 😅 ..doma som ju na vahe, a ukazala 12.. vysku ukazalo 83

gabika146
7. dec 2007

uz konecne tak rychlo neprbera ide d vysky bude po nas dlhy
uz spi jaj to ticho si vychutnavam a ani tatik neni doma 😝

wladka
7. dec 2007

a kde ho mas?? 😉

men K isiel do ziliny, ze otvorenie Maxu 😠 ..a mna nezobra..ze panska jazda 😎

gabi, ked uz mam faro, niekedy zrealizujeme stretko, jooo? 😉 .. pridem za tebu.. konecne nazivo poklabosime, aj adriana je v TO.. tak 😉

gabika146
7. dec 2007

panska jazda aj u nas 😝
uz sa velmi tesime na vas 😀
spravime babsku jazdu 😉

wladka
7. dec 2007

to je strasne.. ti chlapi maju nejak casto tych panskych jazd 😀 .. u K to sice az tak neplati.. ale aj tak, co pocuje, co som videla na ex.. ale tie jazdy s detmi poobede ani svatemu.. zee? 😠 😀

gabika146
7. dec 2007

no ved to nestihaju dlho su v praci a o 6 je uz zevraj strasna zima a dokedy by sa najedol a bla bla

wladka
7. dec 2007

jasne, bla bla.. 😀

sa nudim jak pes 😠 ..za chvilku daju ally mcbeal.. a potom pojdem spat..

gabika146
7. dec 2007

aj ja sa nudim tak bludim po nete 😝

wladka
7. dec 2007

aj ja.. ale naprazdno.. uz ma to ale nebavi 😝 ..

a do prace nezvazujes? ci budes 3 roky doma? a druhe? 😀

gabika146
7. dec 2007

teraz nie urcite aj ked by som najradsej niekedy vypadla 😀
po troch rokoch keby nam to vyslo ist hned na dalsiu matersku a potom uz len makat do dochodku 😀

mimi109
7. dec 2007

caute len vas pozdravim a idem spat 😅
zas neter bavim od dnes az do buduceho piatka 😝 to zas bude tyzden mala dnes az o 14.00 zaspala ked sme dosli domov vecer pol hodinu revala co to mala zas posunute no hruza tesim sa 😒

wladka
7. dec 2007

gabi.. neblaaazni.. mne by hrabalo doma 😅 ..aj ked, spala som u K minuly piatok, mal tam naj kamarata. sme sa bavili super.. a ze o rok takto keby sme sa stretli, nahodil henten.. a K,ktovi.. ona uz mozno bude kocikovat.. ja reku, ci sa zblaznil.. 😀 ..ze ja nechcem len rodit, ze chcem aj chlapa k tomu.. a ze bude moj 😕 ..nooo, triezvo premyslam.. radsej.. 😀 😀

mimi, neutekaaaaj 😉

nelinka
7. dec 2007

babenky to vz mate uz teda ale zubkov.... my mame len 6 😅

nam to ide akosi pomalsie....

dobru noc

wladka
8. dec 2007

babyy 😎

prajem krasny vecer.. aj sebe 😅 .. ideme zit, z nitrancankami 😉 .. disco.. juuuj, sa vytesujem 😵 ..

sestra strazi malu 😉 ..

nelinka
8. dec 2007

caute aj ja chcem niekam vypadnut.... ☹

mimi109
8. dec 2007

cafte korcule

jeeeeeeeemine aj ja by som dakde vypadla 😅 uz mi dakedy sasi doma 😔

som dnes cesto na medovnicky robila zajtra sa budem vecer bavkat 😀

adriana111
8. dec 2007

ahojte 🙂
wladi, len sa dobre zabav 😉 ja som bola vcera, prisla som az rano o tretej, ale MM ma nechal vyspat sa do desiatej, tak som v pohode. boli sme tancovat a dnes ma vsetko boli ☹ nuz, stara korcula bude vzdy len stara 😉 ale sa tak necitim a to je hlavne 😀
mimi109, aj ja sa chystam na medovniky, ale asi niekedy v tyzdni. ja peciem trojake medovnicky a je ich hroooozne veeeeela, ale Natalka ich lubi, tak nech ma radost. a nahovorila ma, ze ich budeme zdobit, tak uvidim 🙂

ivankaalenka
8. dec 2007

Ahojte baby, pridavam sa k vam, dufam, ze sa zorientujem v takom velkom pocte prispevkov...ale mimi109 uz poznam, ona ma sem pozvala, tak zdravim aj nu. 😉
A aj ja sa chystam na medovnicky, uz sa tesim.

mimi109
8. dec 2007

ivanka som rada ze si sa pridala tak ta vitam medzi nami augustovkami 😵

ivankaalenka
8. dec 2007

dakujem za privitanie, tesim sa, ze si pokecam a hadam aj vymenim nejake to info...

ivankaalenka
8. dec 2007

A zdravim Nelinku, aj my mame 6 zubkov, myslim, ze je to ok, nie?

wladka
9. dec 2007

adi, juuuj 😲 .. nevrav o kostiach.. zacina ma to bolet, aj svaly.. zajtra napisem ako som na tom 😅 .. inak, som si pripadala na disce ako dozor s ostatnymi babami 😲 😀 .. sranda, ale nudza o mladych zajkov nebola.. bavili sme sa.. 😀 😀

a ivanku vitam.. uz aj spovedam.. 😀 kedy je malinka narodena?.. co sa tyka zubov, myslim ze pohoda 😎 .. par mesiacov budete strbavi, ale dozenete nas 😉

neli, mohla si sa pridat 😉

krasne snicky.. 😉

adriana111
9. dec 2007

wladka, ako si na tom? co tvoje kosti? inak mi sme boli na disko tiez najstarsi a to ja patrim v partii k tym mladsim. ale bavili sme sa super a mlade baby sedeli ako knedle 😉

ivanka ahoj 🙂 to s tymi zubkami je v pohode, oni vyjdu vsetky a je jedno ci v 2, ci v 3 rokoch 🙂

aj ked sa sem obcas niekto prida, stale som tu jedina s dvoma bambulkami 😉 baby, robte s tym nieco 😉
mimochodom, Natalku mam choru, chuda, tak kasle az jej ide priedusky roztrhnut, vcera vecer mala aj horucku. teraz je v pohode, ale urcite jej zajtra da doktorka antibiotika. ona nebyva chora, ale ked ju to chyti, tak poriadne ☹ no, a dufam, ze to Ninka nechyti od nej ☹

wladka
9. dec 2007

adi, svalovicu na chrbte mam.. asi sme to my "dozor" prehnali s vlnkami 😀 😀 .. bavili sme sa tiez.. ale moc moc moc mladyyych tam bolo 😲 .. som sa aj cudovala, ze normalne chodia, ja este v tom veku som sa hravala, a o 22h domov 😀

ajaj, natalke bude dobre.. atb.. to mam aj ja, jak ona.. nie som chora a ked uz tak poriadne a so vsetkym co k tomu patri 😒 .. 2tt.. menej ani nie..

adriana111
9. dec 2007

no, wladi, ATB to istia ☹ dnes mala 39,5°C, cely den prelezala a to u nej nie je zvykom. vsak hned rano ide MM s nou k doktorke. len je nestastna, ze maju v skole ist na nejake predstavenie a ona nemoze ☹ ale hlavne nech neochorie Ninka 😖
idem spat, caka ma rusna noc ☹

ivankaalenka
9. dec 2007

Ahoj, wladka,moja Angelina sa narodila 30.8. 2006 a tak preto sme tu 🙂
To mi je luto, adrianka, ze mala je chora, my sme mali teraz 2tyzdne nadchu. Dnes sme boli u nasich, stari rodicia su z nej nadseni, akurat moj otec ju stale nuka lizatkom a to mi vadi, strasne ma to rozculuje.

wladka
9. dec 2007

jaj, adi drzte sa ☹ 😒 ..

ivi, tak sme aj tak najstarsi aj s liskinim Christianom 😉 .. nik nas netromfne 😀 😀 ..

adriana111
10. dec 2007

tak, Natalka ma ATB, koncom týždňa sa máme doktorke ozvať, ako jej je. cely tyzden bude doma. na jednej strane som rada, ze ju budem mat doma, ale ovela radsej by som bola, keby nebola chora.

ivanka, tak Ninka je o kusocek starsia, 28.8.2006, tada rovnako ako Mariannka 🙂
a to s tym vynukovanim, niecoho, co ja este nedavam jest, poznam. mna to vytaca tiez 😠 najviac ma vytocila moja teta, ked mala Ninka 7-8 masiacov, tak jej ponukala samron, ze nech si da, nech vie, co je dobre, ze jej vnuk jedaval od 4 mesiacov vsetko s nimi a nic mu nie je 😖 som myslela, ze ma porazi, normalne keby som jej nevychytila malu, tak jej ten samron vopcha do ust 😠
ja respektujem, ked niekto dava dietatku to, co mu dava, je to kazdeho vec, tak nech vsetci respektuju mna a moje vychovne metody. netvrdim, ze su 100%, ale podla nich som vychovala Natalku, osvedcili sa mi, tak ich mozno s malymi obmenami pouzivam aj na Ninku 🙂

idem sa venovat tym mojim bambulkam, Natalka si ide ozdobit maly stromcek do izbicky, tak si ideme urobit male Vianoce 😀