Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
29. júl 2007

to tu dnes nikto nebol 😲 co sa deje kde ste kocky 😅

jana188
29. júl 2007

Mam na vas este jednu otazku. Davate deti ockovat aj niecim inym ako povinnymi davkami? Pisem ako hotentot ale snad ste to pochopili.
Diky

mimi109
29. júl 2007

janka ja som malu nedala ockovat
len tie povinne ockovania sme absolvovali

jana188
29. júl 2007

mimi a ani o tom nerozmyslas?

mimi109
29. júl 2007

jani ani neak nie, ty chces dat maleho proti niecomu ockovat?

mimi
29. júl 2007

ahojte, uz som tu 😀 😉

mimi
29. júl 2007

ozaj,oneskorene blahozelam vsetkym oslavencom !!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

jani, vitaj !!! 😉

mimi109
29. júl 2007

mimi kde si sa nam stratila 🙂

jana188
29. júl 2007

no pytala som sa na to dr. a ta mi hned vysypala z rukava ze by bolo vhodne ptoti zltacke A, pneumokoky, nejake meningo....., a este kliestova ize (ma to teraz rychlo nevie napadnut)
Ale vobec sa neviem rozhodnut lebo sme mali po vsetkych zakl. ockovaniach zle reakcie. snazim sa ziskat co najviac info

mimi109
29. júl 2007

aha nam doktor o nepovinnych ockovaniach nevravel nic len dake letaciky mi sestricka dala

mimi
29. júl 2007

mimi, boli sme na Kysuciach, to bola nasa akoze dovolenka 😅

jani, ani my sme sa nedali ockovat okrem povinnnych.

mimi, vy uz mate po ockovani, vsak? tiez ti kazala dr. dat preventivne paralen cipku?

alena1
29. júl 2007

pekny vecer babenky,tak i my sme uz medzi Vami a pripajame sa dodatocne ku gratulaciam 🙂
dnes sme sem mali dychovkovu kulturu,cely den nam vyhravali doslova pod oknami 🙂
drobcek zaspinkal bleskovo,asi ho ten hluk uplne vycerpal 🙂

jani vitaj medzi nami,i my sme zatial absolvovali "len"povinne ockovania 😉

mimi109
29. júl 2007

mimi hej uz sme po ockovani ano kazala nam sestricka dat cipku paralenovu tak som malej ju dala a bolo dobre ziadna reakcia len umrncana bola

alenka Tomaskovi vsetko naj k 11 mesiacikom, este mesiac a bude oslava 😵

alena1
29. júl 2007

dakujeme 🙂
sa velmi tesiiiiim,len este nemam vybraty darcek,ale este je cas.....aj ked,nenormalne to letiiiiiiiiiii,vsak?

jana188
29. júl 2007

Aj nam dr.kazala dat preventivne paralen ale nezabralo to, resp teplota vystupila az po kupani a celu noc sme teplotovali, na ďalsi den tiez a potom to nastastie ustupilo

mimi
29. júl 2007

ali, aj vy oslavujete, takze vsetko najlepsie !!!!!

nam sa to uz riadne krati, este stale neviem aku tortu a tak.....

mimi109
29. júl 2007

mimi vy uz o 2 tyzdne vsak? 10.8. ak sa nemylim 😉

mimi
29. júl 2007

ano mimi, dobre si pamatas !!! 😉 uz mas vybraty darcek pre malu? Ja neviem, ci kupime Kubkovi tu trojkolku, MM sa to nepozdava, tak mu asi kupim dajaku hracku, fakt neviem, neviete nieco poradit, co take by rocne babo potesilo? no, vsak oni na to este nereaguju, vsak? 😅

alena1
29. júl 2007

my sme po ockovani mali opuch,vecer zvysenu teplotu,ale po podani paralenu(lieku) klesla
opuch sa stratil na treti den,potierali sme octanom...

mimi
29. júl 2007

ali, esteze mate po tom !! a co maly, spinka s vami? Nas ano 😅

nedas si fotecku do pasu? 😉

alena1
29. júl 2007

mimi,teda vy uz co nevidiet.... 🙂
aj my sme uvazovali nad trojkolkou,neviem,malinky je hotovy do auticiek,tak mozno nejake poriadne,blikajuce a "hukajuce" 🙂
my to nejak prezijeme a drobcek nech sa tesi....... 🙂 aspon dva dni..... 🙂
a casom aj trojkolka bude 🙂

alena1
29. júl 2007

mimi sused nam slubil pred casom digi fotak,vraj kvalitny a za dobru cenu,tak cakame,vraj v priebehu tyzdna....
jaksi nemame cas ,on sa podobnym tovarom zaobera,obchoduje,tak snad sa uz dozijeme..... 🙂 🙂
sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

alena1
29. júl 2007

mimi malinky je stale medzi nami a pravdupovediac,uz by mi aj chybal,pod pazuchou.... 🙂 ale nocny stolik uz maaaaaaaaaaaaam................ 🙂 🙂

mimi109
29. júl 2007

mimi a ako Kubko uz spinka v postielke dobre?

mimi
29. júl 2007

ali, my mame staru rachotinu, to moj mobil uz lepsie foti 😅 ale zatial nam sluzi, takze este pockame, kym kupime novy 🙂
idem pridat nove fotos 😉

mimi109
29. júl 2007

no babenky ja som chcela nove fotky dat a jak som dala kartu od fotaka do citacky kariet mi tam cosi porobilo a vsetky fotky nafotene mi zmazalo som ze ma trafi ☹ ☹ 😠 😠

alena1
29. júl 2007

sa tesim,mrknem..... 🙂

jana188
29. júl 2007

Ideme hajat, papa
dobru nocku

alena1
29. júl 2007

mimi 109 ☹

mimi
29. júl 2007

mimi, akokedy, teraz spinka v postielke, takze neviem ako dlho tam vydrzi. Nad ranom sa zvykne zobudit a skonci pri nas 😅

mimi, to sa ti fakt stratilo? fotky, to by mi bolo luto, keby sa mi vymazali ☹