Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi
30. jan 2008

wladi, aj my prajeme vsetko dobre Emke !!!

jani, ktoru mimi myslis? ze by obidve?

jana188
30. jan 2008

mimi ako ked chces tak chodte vy dve 😀 😀 😀

jasne ze teba som myslela
ale ist mozu vsetci komu sa chce

aj moj drahy bude mat narodeniny, ale on si uz kupil oblek takze je vybaveny, mozno uz len nejaku drobnost dostane 😅

elliana
autor
31. jan 2008

wladi, Emke vsetko naj, naj, naj, ja som nejaky opozdenec, pri malej nestiham akosi nic.

chcem pytat......idete toto leto niekam na dovolenku? S dietatom? Bez? My sa s MM nevieme nejako rozhodnut, rodicia trvaju na tom, aby sme isli niekam aspon na par dni sami, bez malej, oni ju chcu varovat...aj by som si na chvilu od Zoji oddychla, ale na druhej strane neviem, ci budem oddychovat, alebo na nu stale mysliet. Tak radte..

mimi
31. jan 2008

jani, pred Vianocami sme boli s manzelom sa trosku odreagovat a bolo super!!

elli, no ja na tvojom mieste by som slaaaa !!!! preco nie ??? Aj sa som manzelovi navrhla, ze by sme mali ist niekam daleko na dovolenku( kedze sme nestihli ani nasu svadobnu cestu 😒 ) ale, neviem, ci nakoniec nepojdem sama s malym ☹ vsetko zavisi aj od financii 😒

mimi
31. jan 2008

hello, kde ste??? to tu dajako zanedbavate!! 😝 ta prava sa ozvala 😀 😀

wladka
31. jan 2008

elliana, ak mate moznost a vasi chcu.. odporucam ist bez nej..ozaj budes na nu myslet casto, ale potom si to veru vychutnas 😉 .. a kludne mozte urobit potzom dovcu v trojke 😉 .. nas caka v marci april -egypt, zase bez malej.. 😅 ..ale cez leto chceme nieco s detmi.. 😉

mimi, veru prava 😀 😀 ..

wladka
31. jan 2008

elli, vazne chodte bez nej.. 😉 nemaj strach, uz bude vacsia.. 🙂 podporujem ta v tom!!

mimi
31. jan 2008

wladi, aspon ty si tu , som si uz myslela, ze budem viest monolog 😀 idete s K na dovcu? ? no super !!!!

wladka
31. jan 2008

planuje.. zatial on.. este som sa mu nepotvrdila 😀 ..ved uvidime, mesiac este daleko.. barsco sa moze zvrtnut 😉 ..ale dufam, ze nie..

ja som tu skoro viedla monology 😠 , ale potom som zacal trucovat,a potajme chodila kuk, ci niekto napisal 😅 😅 ..veru bieda bieda.. 😀

mimi
31. jan 2008

wladus, K aky romantik 😉 len chodte, hned by som sla s vami !!!
Tazko sa mi pise, ked je tu maly, teraz spi, uz od pol siedmej, tak sa konecne venujem PC 😀
wladi, mas skype?

wladka
31. jan 2008

jasne, mam.. posielam cez IP 😉 .. ak mate aj ostatne, poslite mi.. bolo by fajn.. 🙂

jana188
2. feb 2008

Zase sexujete? Wladi uz aj ty alebo trucujes?

Nas maly dnes vobec nespal, to sa este nestalo. Cely den len behal a behal a nezastavil sa. Dokonca rad si cita knizky, kazdy den musime "citat", ale dnes nemohol obsediet tak citanie sa nekonalo. A to ma pritom sople! Cakala som ze bude taky o nicom, ale presny opak. Niekedy ho vobec nechapem.

A ako sa mavate? Zdravie sluzi?

Elli, my ideme s malym do Chorvatska, tak som zvedava ako to dopadne. Uz ste sa rozhodli?

wladka
2. feb 2008

netrucujem,ale pisala som posledna.. tak cooo 😅 budem furt monologovat??? 😒 nudaaa.. 😝

ale nie, odvcera sme boli u K,prespali sme tam, emi to prefektne zvladla v posteli pre jedneho sama.. 😉 , krasne tam spinkala.. uz zvazujem kupu postele z ikei.. 😉 ved je uz slecna.. 😅 ..qj cez obed si schrupla, tiez sama.. superne.. 😉 som happy.. 😅 ..

jani, ojoj..asi mal zihadlo 😀

jana188
2. feb 2008

to je super ze zvladla taku postel. ja sa malemu este bojim dat taku, ked zaspava tak sa tam vrti a jazdi po celej postielke. v ikei maju nejaku super postel?
musis mat z malej veeeeeeeeeeeeeeeelku radost

adriana111
2. feb 2008

ahojte, hlasim prichod 🙂
viem, zanedbavam vas a bude to asi horsie a horsie. v pondelok ideme zapisat malu do jasliciek, od marca zacne chodit po troske a v aprili nastupujem do prace ☹ skoncili pekne casy, ale co sa da robit. tri roky si nemozem dovolit zostat doma a ani by som nechcela. s Natalkou som bola presne dva, s Ninkou rok a pol. ale ona ma deticky a spolocnost rada, tak dufam, ze jej bude v jaslickach dobre.
inak na dovolenku sa chystame aj my, mame vybraty ostrov Lesbos v Grecku, letecky obe baby zadarmo,len letiskove poplatky. sa tesim jak male decko 😀 Natalke sme uz dve leta slubovali, ale najprv som bola tehu, potom bola Ninka malicka, tak teraz to uz konecne vyjde 😀

wladka
2. feb 2008

jani, ved aj mam.. bala som sa trochu, stale som ju chodila kuk.. bo v postielke mi dost cestuje, ale na pocudovanie v psoteli na jednej strane furt 😕 😅 .. inak, v ikei je dobra, aj so zabranou do polky postele.. 😉 nad takou este zvazujem, a lahko sa to da dole.. 🙂

adi, lesbos.. joooj, aby si nedosla cela lesbos 😀 😀 ,a le nie.. grecce je nadherne 😉 , ja som tam bola na roznych meistach viac krat.. mne sa tam paci.. 😉 to si uzijete 😀 ..uuuz do jasliciek ☹ , ale co.. myslim,ze to zvlade v pohode.. a ako dlho tam bude byvat? myslim denne.. 8hod, kym odpracujes?.. ja som este nezvazovala nad tym, inak aj emi lubi deti, priam sa vyziva, ked je s nimi, hladka, objima, keca s nimi, bozkava ich.. 😵 😵

elliana
autor
2. feb 2008

Jeee, takze vy idete na dovolenku aj s detickami??? Ja neviem, stale sme na pochybach...a po vcerajsku rozmyslam, ci by som vlastne chcela s MM niekam ist, sme sa fajne posekali.Ale nic, hadam to vyriesime.
Dnes sme mali navstevu, fajne sme pokecali...uz ani nepamatam, kedy sme vecer boli s MM sami. Cez tyzden chodi na futbal a do posilky a cez vikend sa nam ujde par navstev..ale nestazujem sa, mam rada spolocnost a Zoja tiez...ked su u nas deti, ani neviem, ze ju mam

Zacali sme tvrdy boj s nocnikom, chcem ju oducit od plienok, pokial mi zacne skola. Zatial je to asi tak, ze sa rozplace, az ked cika...takze povacsine nestihneme nocnik. Ale bola som prekvapena, ze ked som jej dala prec plienku, prvy den cikala kazdych 10 minut...a ani o tom nevedela, ze cika. Az potom, ked bola mokra si uvedomila, ze cikala. Ale teraz je to uz lepsie. Asi su tie decka pohodlne v jednorazovkach. Stale su v suchu a ciknu si hocikedy.
No nic, idem ja nachystat spanie pre brata...a ospravedlnujem sa za castu neucast, nestiham. A este sa ospravedlnujem za gramaticke chyby, uz ani poriadne nevidim na monitor a mam v sebe cca 4 dcl vina, tak sorry

A povodne som chcela reagovat na to, co ste pisali vy, ale akosi som zabudla, co som si od vas precitala...no, vino...a to mi v pozadi este ide v TV Marecku, podejte mi pero, tak sa neviem sustredit

wladka
2. feb 2008

elli 😀 omluveno.. 😉

ale radili sme ti viacere, ze chodte bez malej na dovcu 😉 , ze mas nasu podporu, ze jo holky 🙂 .. my nocnik nepozname.. iba oblecena oskusa na sekundu.. a konec.. necham to na leto 😎

adriana111
2. feb 2008

wladi, musi ist do jasliciek, lebo nechcem prist o pracu. tu v TO je to hrozne s pracou. a ta moja je super, aj ma bavi, aj dobry kolektiv, aj dobre peniazky 😉 takze v marci tam bude Ninka len par hodin denne, zo zaciatku aj so mnou a postupne sa jej bude pridavat... od aprila uz od siedmej do cca pol stvrtej ☹ ale nechcela som ju nechat u babky, pretoze babky su "makke" a predsa dovolia detom viac. a s rezimom by to bolo tiez vselijake. a v jaslickach bude mat predsa odbornejsi dohlad. inak Ninka je velmi samostatna, uz pekne sama a cisto papa, ked ju kupem, tak sa umyva sama, pomaha pri vyzliekani aj obliekani... este keby ten nocnik zvladala 😒 ale nevadi, pockam do leta, potom bude chodit hola, tak sa nauci. aj Natalka tak - nenutila som ju, ked mala rozumcek, tak uz aj sama prisla, sama si nocnik vypytala a v priebehu 1 tyzdna sa oducila od plienky. ja neuznavam sedenie na nocniku pomaly od pol roka, je to trapenie pre to dietatko aj pre rodicov...

a to Grecko mam rada aj ja, boli sme tam s MM na predsvadobnu cestu na Korfu, tak preto chceme ist zase do Grecka 😎

adriana111
2. feb 2008

elli, ak sa jej dari, tak skusajte, rok a pol, to by uz mohla zvladnut. Natalka sa presne vtedy naucila 😀 Ninka je presne taka, ako pise wladka - oblecena na nocniku sedi pol dna a ked ju vyzleciem, tak sekundu. 🙂

adriana111
2. feb 2008

no, ale teraz uz naozaj koncim, dobru noc vsetkym 🙂

😔 😔 😔 😔 😔

wladka
2. feb 2008

adi, ale urcite je to lepsie, ako s babkami.. v tom mas pravdu 😉 ..

a to si paradne pospominate na zlate casy bez deti 😎 .. 🙂 ..

elliana
autor
2. feb 2008

no, Wladi, ved uvidim s tou dovcou, ako s MM...nervyyyyyy na neho mam strasneeeeeeee

adi, a polievku tiez jedava sama a cisto? Ta moja mala princezna ma okolo seba bordel, ako sliepka, po jedeni polievky viac skonci na zemi, ako v zaludku. Mas teda sikulu...
Ja o navrate do prace ani neuvazujem...ked si spocitam, kolko som v zdravotnictve zarobila a kolko precestovala, moc viac, ako rodicovsky to veru nebolo. Takze keby som mala platit jasle, asi by som este prerobila. A s tymi detmi je to rovnake. Aj Zoja vsetky luuuuubi

wladka
2. feb 2008

aj ja.. dobruuuuu 😔 😔

mimi
2. feb 2008

ano wladi, suhlasime 😉
Pisete tu o tych dovolenkach, tak ma len tak napadlo, ze by som rezervovala dajaku dovolenku na manzelove okruhle narodeniny a samozrejme aj pre mna 😀 no, len on to bude musiet zaplatit 😝 😀 ( pytat sa ho uz nebudem a basta 😅 )

elliana
autor
2. feb 2008

jeee, mimi, fakt dobry napad. Ze by som aj ja nasla nejaku poriadnu dovcu, na Julovych 33??? A ci MM zacvaka? Tak to po dnesku neviem

mimi
2. feb 2008

adi, tvoja Ninka je teda riadna sikulka !!! Kubko sa tiez snazi papat sam s lyzickou, ale este mu to tak nejde, jedlo je vsade, na zemi, na stene.... a nocnik, ten ide na hlavu, si mysli 😀 alebo utecie, ked ho idem nan posadit 😝

tak aj ja sa lucim s vami, dobru nocku a sladke snicky 🙂

adriana111
2. feb 2008

uz som chcela PC vypnut, ale nedalo mi, kuk na MK a zase som tu 😉

elli, ona je taka sikovna, lebo ma Natalku ako vzor. Natalka taka nebola, ale Ninka teraz vsetko opakuje po Natalke. niekedy sa jej podari omocit rukav, kvapnut na stol, ale zase na 1,5 rocne dieta je to super. polievky ma rada hustejsie, takze tie sa jej tiez dobre papaju. uz pije aj z pohara, ale len "pod dozorom"

elli - dovolenka ako darcek, to nie je zly napad 🙂 my obaja s MM mame tento rok 35, tak sme si to vlastne tiez dali ako darcek 😀 aj ked aj ja mam niekedy chut toho mojho pobalit a vyhodit, ale co uz, po tych rokoch by sa mi uz nechcelo zase zvykat na noveho chlapa 😀 v auguste bude 17 rokov, co sme zacali spolu chodit 😀

mimi
2. feb 2008

elli, jul je daleko, to si budete dovtedy spolu vrkutat 😉
MM ma narodky v marci, tak neviem ako to urobim, asi ho pripravim, ze si bude musiet zobrat volno. Aaale, to su moje nocne uvahy 😀 .... uvidi sa.....

adriana111
2. feb 2008

dobruuuu... 😔