Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
8. feb 2008

adi, neprovokuj dievca!! 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimi109
8. feb 2008

no aj u nas este vcera bola jar 😝 😀

juj malu som dnes do obchodu vzala a bez kocara sama sla chudak tam aj nazad a to mame riadne kusisko 😅 tak spiiiiiiiiiiiiiiii hura 😀

wladka
8. feb 2008

🙂

liska
8. feb 2008

mimi, to si schvalne, co? aby sa vystavila a nerobila ti to, co vcera 😉
wladi, neboj, este existuju verni a slusni chlapi, to mi ver 🙂
u nas je uz druhy den jar, nastastie to s Chrisom vyzera lepsie, aj ked este ma sopliky a trochu pokaslieva, ale uz nema teploty, tak sme zase zacali chodit po troske von, uz nam doma statocne zasibavalo 😀

wladka
8. feb 2008

liska, snaaaad.. 😀 😀

😉

gabika146
8. feb 2008

ahojky
wladi ani nevrav ake je to narocne ale uz je nastastie koniec 😀
dnes som bola na nechty kamoska strazila maly bol supeeeeeeeeeeeeer 😉
teraz konecne zaspal po hodine uspavanie dostala som nervy odisla so spalne poplakal a zaspal traz som ho bola pozriet keby ste videli aku ma odutu papulku laska 😀
vecer ideme na tu oslavu aj s nim tak som zvedava dokedy nas necha oslavovat 😅

adriana111
8. feb 2008

wladi, neboj, to bola len taka malilinka provokacia 😉 ako pise liska, su aj ti verni a slusni, ja mam napriklad takeho uz skoro 8 rokov za manzela 🙂

liska, tak si to tu na Slovensku uzijete ako sa patri 😉 ale treba sa odreagovat, ponavstevovat znamych... potom sa tie rodicovske povinnosti lahsie plnia. aspon u mna je to tak. raz za cas sa musim ist odreagovat a manzel je v tomto smere velmi chapavy 🙂

gabika, tak tvoj zaspal, moja pred chvilkou vstala. idem povysavat, poobede pridu kolegynky z prace, tak nech je tu cisto (cistejsie, nez bezny stav 😀 ) a robila som super kolacik ku kavicke, tak nech si osladime zivot 😅

gabika146
8. feb 2008

aj my sme upratovali spolu teda ja som vysavala a maly bol cely cas schovany v stane v izbe 😀 teraz som si poumyvala a vegetim 😀

alena1
8. feb 2008

ahojky🙂
tak nas drobec by najradsej vysaval kazdy den,celkovo so mnou moc rad "cisti"🙂pomaha a asistuje 🙂
telku velmi nemusime ani my,radsej radio,CD,alebo mu spievam ja 😉
no minule davali biliard a vykrikoval topky topky,to akoze lopticky po bulharsky🙂
no chutny bol,snad to ho na chvilinku zaujalo...

liska -stastnu cestu a prijemny pobyt sem,Vam prajem...a ako dlho trva cesta?cca?
wladka-tak nech Ti "slamienkovsky"vikend co najskor preleti...
adi -si Ty ale sikulka,ja v poslednom case kolace skor kupujem...veru dajaky paradny by som si hned dala 😝

vsetkym oslavencom a oslavujucim vsetko NAAAAJ 🙂

liska
8. feb 2008

ozaj, wladi, ja som si spomenula, ze dnes slavime 18 mesiacov!!! tak vsetko najlepsie, ale nam to zbehlo, co?

alenka,je to cca 1500km, zalezi od prestavok, ale nejdeme vsetko naraz, najprv do BA, to je cca 10 hodin, tam prespime u kamosky + navstivi nas rodina a dalsi kamosi a na druhy den pokracujeme na vychod, to mame este tak na 5 hodin...je to vela, ale sme zvyknuti aj na horsie, do Italy to ideme naraz a to je tych 17 hodin 🙄

wladka
8. feb 2008

liska, veru.. ja osm si spomenula az vecer 😕 😅 ..ale vravim, ty kokso, minuly rok sme ratali kazdy mesiac a teraz 😀 😝

a ozaj, neviem ci sa stretneme tu, ale orajem vam uzasny pobyt tunaa 😉 😀 ..uzite si to, jak sa ma 😎

alenka, diiik 😉

alena1
8. feb 2008

liska -nech Vam to rychlo ubehne,myslim ta nekonecna cesta 😖 ale fajn,ste si to takto rozdelili 🙂
hlavne malicky nech je v pohode 🙂
i my uvazujeme o ceste v dial,na Velku noc.....no ozaj je to v uvahach... 🙂

alena1
9. feb 2008

mimi 1O9,liska...pekneeeeeeeee fotocky🙂 🙂

adriana111
10. feb 2008

gabika, k dnesnym meninam vsetko najlepsie, vela zdravia, stastia, lasky a nech ta tvoji chlapi posluchaju 😀

gabika146
10. feb 2008

adi dakujem 😀

wladka
10. feb 2008

gabi, nemohla som prv, chcela som uz rano napisat prvaaaaaaaa 😅 .. prajem ti k tvojim meninam vse naj naj naj.. a presne, ako adi, nech ta chlopi posluchaju 😉 😀 😀 ..cmuk

ja nestihacka, vcera mamina 50tka, dnes do mesta an nakupy, vecer idem ku K, akuat sa vracia z alp, ze aby som dosla, chce ma 😉 😀 ..

neskor hodim fotky, emi herecka, vcera tancovala, normalne som ju nespoznavala 😲 , taaaaaaak tancuvala, jak besna - v tom je po mamine, nezapre sa 😀 .. 😀 krasne, som taka happy ze je sikulka 😵 😵 😵 , vydrzala do pol 10.. zlataaa 😵 😵

adriana111
10. feb 2008

wladi, vidis, vikend bez K ubehol ako voda a uz ste zase spolu 😉

wladka
11. feb 2008

adi, veru veru 😵 .. uz vcera vecer sme sa mojkali.. bo unaveny 🙄 😀 , ale pochopitelne, 6h bez pauzy.. uhanali domov 😉 .. som si ho doberala.. 😀

babulky, kde co kto je a co robi?? 😀

adriana111
11. feb 2008

ja som tuuuuu 😲

ulozila som deturence a cakam na MM, kym pride z prace a popri PC pozeram aj TV. rano zavcasu vstavam (o 6.00), tak pomaly sa chystam spinkat aj ja. len este ten manzelik neprichadza ☹ maju dnes dlhy den a rano ide uz o piatej si moc neoddychne. zase ziadne tutu mutu 😢 😉

jarkahnat
11. feb 2008

ahojte sem tu poprve mam dcerku ma rok a pul narodila se 25.8.2006 jmenuje se nikolka a nevim jak to u chodi poradita mi co a jek? 🙂

wladka
11. feb 2008

adi, ale co si.. tutumutu moze trvat aj 3 min.. len si trocju daj 😀 😀 😝 ..budeme tisko zavidiet.. 😵 😉

jarka,vitaj 😉 😎 .. jak? my vsetko mozne rozoberame, od deti az po muzov 😀 .. a kde v CZ bydlis??

adriana111
12. feb 2008

jarka ahoj 🙂
ak chces, kludne sa aj s Nikolkou k nam pridajte 🙂
ako pisala wladka, rozoberame tu vsetko 😀 ale najma pokroky nasich drobcov 🙂

no, wladka, vcera som sa MM dockala az pred polnocou ☹ nemala si co zavidiet ☹ ale mozno dnes pride domov skor.

rano som bola zaniest Natalku do skoly, lebo ocino, co ju vzdy nosi, bol dnes zavcasu v praci, a skoro som zamrzla 😖 uz som si odvykla tak zavcas rana chodit von. vstavam zavcasu kazde rano, ale von chodime az ked je teplejsie. ale uz len par dni a budeme chodit takto zavcasu kezde rano 😢 ale to uz snad bude lepsie pocasie. uz si zacinam pomaly menit rezim a zacinam prepinat z "dovolenka" na "praca"

gabika146
12. feb 2008

ahojky wladi hod fotky ako emi trsala 😀
ja som vcera bola od 6 v posteli slaba ako caj asi ma nieco obchadza hlava boli otras asi to pocasie

adriana111
12. feb 2008

gabika, zeby predjarna unava? alebo ta ti tvoji chlapi nicia? 😉

gabika146
12. feb 2008

no adi neviem chlapi celkom posluchaju tak asi unava
vsetci boli u nas chory a mna to chytilo polednu 😝

adriana111
12. feb 2008

tak sa daj do poriadku 🙂 nech nemusis byt zavreta vo vnutri, ked bude vonku pekne pocasie 🙂

inak, mne dnes mala zaspala pri obede 😀 sama papala (mama pec, papa Nina=mama chod prec, Nina bude papat sama), ja som zatial upratovala hracky v detskej a ked som prisla do kuchyne, za polievky vyjedene vsetko huste a mala spinkala 😀

gabika146
12. feb 2008

😀 😀 😀

wladka
12. feb 2008

gabi, fotky hodim vecer 😉 .. a brze uzdraveni 😀

adi 😀 😀 😀 , mne emi raz, ale nezapala, len sa jej oci zatvarali, mykalo jej hlavou.. ked mala rok, a uz potom nie 😉 .. mne staci na nu kuk, a viem ze musi hajat.. bo tie ocicka.. uz nie velke, ale take cinanske 😀

liska si uziva, tej je hej 😀

adriana111
13. feb 2008

ahojte babenky 🙂

ako nase studujuce? uz mate skusky uspesne za sebou? a co ostatne, drobci vas posluchaju? alebo su to taki jedosi ako Ninka? ked jej nespravime po voli, tak sa jeduje a dupoce na mieste. zlata je, len sa nemozem zasmiat, ale fakt je podarena ako drobci a rozhadzuje rukami 😀

gabika, uz si zdrava?

wladka
13. feb 2008

adi,my to iste.. ja musim odist ladova tvar, a rehocem sa za chrbtom.. 😲 😀 ..tazko to ide, ale skusam.. mne dupotala, buchala, mavala rukami, teraz najnovsie uz dupoce, na kolena mava rukami, hodi sa, lahne si, a nohami kope do vzduchu.. 😕 😅