Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
5. nov 2007

no riadne koniny sa musis ucit chudatko 😒

a darceky drobcom uz mate?

elliana
autor
5. nov 2007

mimi, budem drzat prsty, aby dobre dopadlo...uvidis, dobre bude, lepsie, ako teraz. A mozno bude viac s vami domka, nie? Aspon si ho trosticku uzijete. Ci nebude PN?

109, nieco mam, ale nebudem vela kupovat, u nas je hraciek za kamion a aj tak sa hra s "nehrackami"...Ona caka, co mi moze potajme uchmatnut, zasije sa s tym za kreslo a ked je ticho dlhsie, ako 5 sekund, uz viem, ze mi chmatla nieco, co nesmie...No des
Tak som si povedala, ze hracky uz nie..a oblecko kupujem priebezne, ked potrebuje

elliana
autor
5. nov 2007

halooooo, damy, spinkate?
Tak aj ja uz prcham, rano si nieco nastudujem, z dnesneho vecera si nepamatam nic, hlavne, ze som uz 2 hodky nad knihou
Bruuu a sladke snicky

mimi109
5. nov 2007

elli aj tebe sladke snicky paaaaaaaa

wladka
5. nov 2007

cafte lasky 😎

ma ste nahnevali.. 😠 ..tak ja na rande, a nejak ste sa rozkecali 😀 ..ale tesim sa, to je dobre znamenie.. 😅 😉

mimi, to zvladne..neboj 😉

elli, citaj citaj.. nieco sa ti nalepi.. neboooj 😉
..a u nas detto, nieco vezme, a schova sa.. 😅

veru veru, nenapadol ma stromcek.. 😒 ktovii jak to bude 😲
idem haji 😉 ..dufam,ze bude,m mat divoke sny, ked som zrala 😀

elliana
autor
6. nov 2007

bre ranecko...ja uz kavickujem, Zoja vyvadza a zhadzuje ma zo stolicky 😠

wladi, ako rande? Tesim sa s tebou, len si to uzivaj 😉
inac, kukla som foto a aj Zoja ma rovnaku hracku, ako Emka, s moschina, vrchnacik....asi maju podobny vkus

tak, ja sa idem povenovat malej, trochu sa vyblaznit, aby som ju trosku unavila...zatial som vsak vzdy viac unavena ja, tak neviem, neviem
paa

adriana111
6. nov 2007

dobre ranko 🙂
elli, tak ako tvoje eukaryoticke a prokaryoticke bunky? pripomenula si mi moju skusku z biologie, brrr 😖 ale ja to mam nastastie uz dobrych par rokov za sebou. ale neboj, zvladnes v pohode. 😉

mimi, to poznam, MM ma tiez problemy s kolenom ☹ a teraz mu v nom ruplo, len si ho stale masti, stahuje a bandazuje, aby mohol aspon chodit. k doktorovi sa mu moc nechce, lebo mu uz minule predpovedal operaciu, tak sa boji. inak ani ja si to neviem predstavit, ze by ostal v nemocnici alebo doma bez pohybu, pretoze mi velmi pomaha. ale neboj, zvladnete to 😉

vianocny stromcek 🙂 my sme ho mali aj ked bola Natalka malinka a bolo to v pohode a to bola riadne sidlo aj ona. ale stromcek odolal. ani nemala snahu ho nejak likvidovat, povedalo sa jej, ze sa to nesmie, ze by mala "boo" a to na nu zaberalo. tak si myslim, ze nebude problem ani tento rok s Ninkou. a ja mam aj tak vacsinu ozdob nerozbitnych 😉

mimi109
6. nov 2007

caute srdiecka 😀 mala objavila moju penazenku tak som rychlo nakukla 😅

wladi ako bolo na rande? a sny boli v pohode ci divoke?

nelinka Talinka je rozkosna rastie z nej riadna kocka 😵

no kum som tento prispevok dopisala preslo 10 minut nakolko moja duraselka mi vyhadzala vsetki platobne karty do smetneho kosa a nezabudla par smeti z neho vyhodit na zem 😠 😠 😠 😖 😖 😖

mimi
6. nov 2007

elli, aj ja si hovorim, ze bude aspon doma 🙂

adi, a TM si ho nejde dat do poriadku? aj ten moj to len odkladal a odkladal az pokial mu totalne neruplo v nom. Teraz je uz nuteny ist na operaciu.

wlaDI, ani sa nepochvalis ako bolo, hmm? 😨

mimi, pozor na smeti! my uz kos schovavame, lebo nam zahadne zmizlo vela veci 😅

wladka
6. nov 2007

109, rande?? supeeeeeer 😉 ...sny si nepamatam.. bo som mala divoky budicek 😀 ..malinka totiz spinkala v kuse do 5tej, potom si pomyslela, ze mi vynada, tak vyhukovala, ze Aďa, Aďa!! 😕 .. vystala som jak strela, ze co sa to deje.. a potom mi ukazala ze nonono.. tak som si ju vzala do postele,a este sme zachrapali do 8h, a zase vies jak ma zobudila?? 😲 ..kopla ma do oka 😠 ..neprijemneeeee 🙄

adi, veru veru, radsej teraz k dokimu, kym nebude neskoro.. injekcie mu nezaberaju?? mamina ich ma.. uz ani neviem ako casto, ale celkom pomahaju, a ma aj tablety, tusim Golafit, tak nejak.. uz neviem.. mne sesternica, teraz maturuje, bola uz na 2hej operacii kolena.. je to nejake haklive, treba dat pozor na to.. 😒 ..

mimi
6. nov 2007

wladka, ako dlho sa zotavovala tvoja sesternica? kolko marodila?

wladka
6. nov 2007

mimi, 3 tyzdne bola doma.. a uz chodi do skoly, sice o barlach, nenamaha si velmi nohy.. 😒 ..

ako? mne spinkala do 18h 😲 , boli sme totiz autom prec, a vzdycky mi v aute zaspi.. tak som zvedava dokedy budeme ponocovat 😕 😅

mimi
6. nov 2007

fiha, az tri tyzdne? 😕 takze MM si dobre oddychne 🙂
este stale ma barle?
no vyzera to tak, ze po vyletoch teda nebudeme chodit dobre dlhu dobu 😒

wladka
6. nov 2007

mimi, ake ono to asi zalezi o operaciu ide.. minule sa teta hnevala, ze ked jej robili prvu, tak sa "vzchopila" o tyzden, a bolo dobre.. teraz bola na druhej, aj inou metodou, a dlhsie to trvalo.. na skype ma poznamku, ze ju boli kjolienko.. 😒 tazko povedat, co a ako..

mimi
6. nov 2007

wladi a ako dlho bola v nemocnici? chcem vediet tak orientacne, aby som vedela na co sa mam pripravit.

mimi109
6. nov 2007

dobryyyyyyyyyyyyyyyy veceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀

wladka
6. nov 2007

mimi, tusim ju v nedelu operovali, a v stredu uz bola doma.. 😉

nehuuuuc 😀 ..my ocujeme.. ja mam pipatkov usach..

mimi
6. nov 2007

wladi, to si ma potesila, dufam, ze tam bude tiez tak kratko. od tej stredy bola o barlach? to mohla uz aj kracat?

wladka
6. nov 2007

mimi, nooo.. bola doma.. cojaviem co robila.. ale jedno viem, visela na nete stale 😀

mimi
6. nov 2007

mimi, a ty si kde zase zmizla? 😕

adriana111
6. nov 2007

tak vy uz asi spinkate, tak ja este rychlo kuk pred spanim. ako nejaka zavislacka 😀

mimi, MM sa chysta tiez na operaciu, ale povedal, ze az po Vianociach 😒 boji sa, ale nechce priznat 😠 jeho kamarat bol tiez na nejakej operacii kolena a marodil 3 mesiace. ale zalezi, co mu budu robit.
mm ma s kolenom problemy uz niekolko rokov, raz za cas mu v nom, bohuzial, rupne a potom lamentuje... tento rok sa vyhol aj rylovaniu zahrady, musela som ja 😠 ale to mi vadi najmenej, hlavne nech ma koleno v poriadku

wladi, ta tvoja mala je teda riadne sidlo 😉 taky budicek by som nechcela. ale nenavyberas si. nasa do smetiaka zatial zanasa len to, co sa jej povie, najma plienky, to je jej "robota" a zatial od tade nic nevyklada a ani nam nic źahadne nezmizlo 🙂 ale treba na nu davat stale pozor, lebo stale nieco nove skusa, nieco vymysla. kolkokrat som z nej za cely den uplne hotova 😖

no, dobre, idem asi buvat, MM uz sladko odfukuje, idem sa pridat 😉

dobru noc 😔

mimi
7. nov 2007

dobre ranko, ako ste sa vyspali?
my hrozneee, Kubko vstal okolo 23 hod a nie a nie zaspat do 3 rana 😠 chudak nas tatik, domov prisiel neskoro a este k tomu vstaval o pol siestej. No co uz, v nemocnici si trosku oddychne, zajtra ho to uz caka.

adi, aj vas tatik ma take problemy? chlapi, chlapi, hm

wladka
7. nov 2007

mimi, co to?? 😕 😀 ..a este kojis?.. a drzim paste, nech sa muzik rychlo vylieci.. urcite todobre dopadne,. 😉 neboj 😉

adi, veru sidlo.. 😀

ja poobede ucim, tak trochen do spolocnosti medzi krpcov.. sa tesim 😎

mimi
7. nov 2007

wladi, to ti verim. My mame stretko, tak sa tesim, ze uvidim zive duse 😀

adriana111
7. nov 2007

ahojte 🙂
mimi, ake stretko? my mame za 2 tyzdne z gympla po 15 rokoch. sa tesim 🙂
a take nocne vstavanie a buntosenie poznam tiez 😖 mne osobne by to az tak nevadilo, ale MM je potom rano ako matoha 🙄 a je zaujimave, ze aj ked Ninka s Natalkou spia v jednej izbe, Ninka placom Natalku nezobudi. a to sa veru v noci vsetko poriadne rozlieha a malu pocuje plakat aj suseda 😒

kacenka78
7. nov 2007

ahojte po dlhom čase maminky..🙂

mimi
7. nov 2007

kacenka, ty aj zijes? co sa castejsie neukazes?

adi, aj my sme mali mat stretko po 15 rokoch a nakoniec z toho nic nebolo 😒

adriana111
7. nov 2007

mimi, po 15 rokoch zo strednej? ja som si myslela, ze som tu najstarsia a asi sme narovnako 😉

wladka
7. nov 2007

adi, najmladsie sme mimi109, ja, nelinka, gabika.. a ostatne ste stare korcule 😀 😀

stretko?? oooch, aj ja by som sla.. ci na ples.. dnes idem jak herecka prednasat, a mali dekanske volno 😠..bosu imatrikulacky,a ples.. juuuj,amna nezavolali 😠 😀

mimi109
7. nov 2007

caute hlasi sa mlada korcula 😀 je tu este daka korcula ? 😀 😀 😀