Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

gabika146
29. sep 2008

wladi malinka sa narodila ovela skor ako mala termin a bola chorucka dost vazne ☹ je to strasne

titkovamiriam
29. sep 2008

gabi co kde? ☹

gabika146
29. sep 2008

u nas jedna holka s nasej temy partizanske 😖

titkovamiriam
29. sep 2008

BOZE TO JE TRAGEDIA ☹ 😔

titkovamiriam
29. sep 2008

zvedavost-zbehla som do tej temy a radsej som mala zostat tu,to je strasne-ked som videla tu malicku so sondou v nose hned som si spomenula na mareka ked lezal na jiske,urevana som jak krava esteze som tu teraz sama. 😢

wladka
29. sep 2008

hmm smutne.. ale mozno budete proti mne.. ale mozno je ozaj malinkej lepsie.. takto by sa inak trapila.. a to je horsie podla mna.. 😔

dnes mame jasno, ze? ja som na terase, fajnovucko je.. emi si vyspevuje alelujaaaa, chvaaaalme bohaaa.. to ma zo vcerajsej omsi.. 😀 😀 😀 ..

co porabate inak??

gabi, kedy dame stretko? dali by sme aj s adrianou.. ta je z TO.. hm?? aspon chvilen..alebo my dve 😉 a nasi krpati.. 😀

titkovamiriam
29. sep 2008

urcite keby sa malo trapit a podla toho co som citala sa len trapilo chudatko malinke ☹ .

inak v robote bude zaverecna dnes toho bolo dost ,ale aspon ubehol cas. 😀

pride vecer segra tak pokecame 😀 ako bolo na korzike 😀

adriana111
29. sep 2008

ahojte 🙂

tak po veeeelmi dlhom case som sem nazrela 🙂
vidim, ze sa mate celkom fajn, ze drobci robia pokroky 😀
my doma stale v jednom kolotoci - Ninka jasle, Natalka skola (uz je druhacka) a my s manzelikom praca 😝 ale Ninka je v jaslickach spokojna, tesi sa tam, stale sa tam ucia nieco nove, tak som rada 🙂 inak bez plienky je uz od juna, len na noc jej ju davam, ale teraz mava aj v noci suchu. ale istota je istota 😉 jazycek sa jej poriadne rozviazal - najnovsie si spieva "prsi, prsi" alebo recituje basnicky z malovanej abecedy. sem tam sice pomeni slova, ale je zlata.

ja v praci v jednom kole, nestiham nic, domacnost hore nohami 😖 , este ze mi polovicka pomaha. ale uz by som doma nezostala, medzi ludmi je to predsa len zaujimavejsie a aj malinka potrebuje spolocnost. ona sa aj cez vikend pyta do jasliciek 🙂 a nastastie byva malo chora (klop-klop), takze sa to da.

majte sa krasne, nech drobci rastu, nech sa vam dari a piste - ja zas niekedy nakuknem 😀

titkovamiriam
30. sep 2008

DOBRE RANKO! 😀

gabika146
30. sep 2008

ahojte tak my frcime k dokine maly vecer teplota potom nic do rana brutal kasel otras tak preistotu idem
wladi no ja sa prisposobim v sobotu sa chystam do to na jarmok a uz robim vodicak tak nam to hadam coskoro vide uz by som sa konecne chcela s vami stretnut so vsetkymi 😉

titkovamiriam
30. sep 2008

gabi 😒 ,to su tie zmeny teploty.marek sa drzi,michal bol doma teraz dva dni-len mu skocila teplota tak som ho radsej nehala doma.

gabika146
30. sep 2008

no takze mam atb a nieco na vykaslavanie 🙂 dnes som akirat kuk relaciu na stv co byva o 12 a bola tam tema ploche nohy bol tam nejaky odbornik a vravel ze detom do4rokov sa nemaju davat ziadne ortopedicke pomocky zevraj sa im nozicky vytvaruju do 4rokov a ked nie tam potom dat vlozky tak som z oho mimo lebo nam dali vlozky do topanok ☹

titkovamiriam
1. okt 2008

dobre rano! 😀
gabi to je pravda len sa nesmu deformovat cinskimi topankami,treba davat detom pevnu a kvalitnu obuv 🙂

topanky to fakt jedine kde sa u nas nesetri ved nas nohy nosia cely zivot a je svinstvo ked detske botky na par mesiacov stoja od 700 vyssie. 😠

gabika146
1. okt 2008

ahojte mirka ved to viem a nikdy som malemu nekupila inu obuv ako detsku to by mi nedalo 😉
dnes je otras pocko prsi a ja mam prvu jazdu v autosklole 😠

titkovamiriam
1. okt 2008

marek mal vecer teplotu tak som zvedava co z toho bude ☹ ,dostal paralen a dali sme si do izby eukaliptovu esenciu rano sa zdal byt v pohode.

mimi109
1. okt 2008

ahojte kocice 😵

tak nam zacalo " krasne " pocasie 🙄 tu prsi od vcera vecera no super, stale soplikujeme neda sa dako toho zbavit 😒

ja tiez malej riadne botky kupujem, som jej objednala zimne teraz za 750 sk 😀 ale hlavne ze bude nozka v teplucku a pevna

gabi Kubkovi skore uzdravenie prajeme a vela stastia v autoskole 😵

inak aj som pocula ze detom sa nozka tvaruje do 3r 😕 a po tomto veku sa dava ta vlozka ak je daky problem z nozkami lebo do 2 - 3r maju vsetky deticky plochu nozku

gabika146
1. okt 2008

mimi kde si objednavala ja stale kuk na mimibazare a nic sa mi zatial nepaci ☹
no ved to som aj ja pocula tak potom tomu nechapem 😠

wladka
1. okt 2008

gabi, nebolo by na skodu otvorit zlate stranky, a najst ineho ortopeda, len tak telefonicky, ze co povie.. a skus takych 3, a suma sumarum sa rozhodnes podla toho aka bude vacsina.. 😉

ja na mimi bazare ee.. kukam kukam, ale nemam odvahu.. radsej nove nove 😉 ..cizmy budeme aj my kupovat.. 😕 len neviem kde a ake.. vlani som super dvojo u batu kupila, spolu 450sk..posledne kusy, super som to vystihla.. tento rok som zvedava..ale pojdem kuk 😉

skaredo je 🙄 ..gabi, drz sa.. 😀 ja ked som mala, bola chumelica snehova, smykalo sa.. ja len na 30 😉

gabika146
1. okt 2008

wladi ved aj tam sa daju nove kupit ja topanky len vzdy cisto nove.....su tam pekne predajne ja neviem kam pojdem kuk
no tak ja cez zimu urcite jazdit nebudem 😀 potom uz dame to stretko niekde na strede cesty 😀 😀

titkovamiriam
1. okt 2008

tak som po obede kolega varil fazulovu polievku pre vsetkych/12ludi/.to bola balada a hlavne som to nevarila sama 😀

gabika146
1. okt 2008

my mame sosovicu a cikunove placky uz je dovarene najedeni a maly uz spi tak mam veget 😀 😀
uz my zacina nervozita v zaludku z jazdy 😖

mimi109
1. okt 2008

gabi na mimibazare som si objednala pre malu, to 1 kocka tam na objednavku robila nove topanky su to, ja tiez nosene by som pre malu nekupila, ved sa este nozka vyvija a predsa si podla seba to vnutro vychodi 🙂

ja som spagety a zeleninovu polievku robila 😀

mimi109
1. okt 2008
lenka1108
1. okt 2008

ahojte baby.tak som vas nasla.moja dcerka sa narodila 11.8.06 v irsku.rada by som sa kvam pridala ak mozem.zaujmalo by ma ake su deticky v rovnakom veku co vsetko dokazu a tak...... 😉

titkovamiriam
2. okt 2008

AHOJTE.lenka vitaj ja sem inak nepatrim no u nas sa malo keca tak som im sem vosla 😀 .dnes mame v praci skolenie o odpadoch tak neviem ako sa sem dostanem 😠 .marek je ok asi som to hned podchytila a paralen a eukaliptovy olej spravil svoje. 🙂

gabika146
2. okt 2008

dobre ranko tak my mame stale horsi a horsi kasel az dusivy asi sa zajtra vyberiem naspat k lekarke ☹
mii mne sa paciahttp://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4071601 tieto na mimibazare
leni ahok vitaj 😀

mimi109
2. okt 2008

vitaj Lenka aj so Scarletkou, krasne meno ma 😵

Miriam co by si sem nepatrila, ty si nasa 😉

gabi pekne su 🙂 ale cena teda riadna 😕 , juj tak Kubika to riadne draplo 😖 DVDcka su v pohode?

my stale soplikujeme a nie a nie sa toho zbavit 😠

gabika146
2. okt 2008

veru cena riadna tak sa rozhodujeme
mimi jasne cd ook konecne nas bavi aj noddy

titkovamiriam
2. okt 2008

jasne ze uz hej 😀 /dufam/ 😀

gabi skus inhalovat niaky eukaliptus alebo matu,bud vo forne oleja alebo su aj masti natri hrudnicek a ver ze to pomaha.alebo aj ponatierat mliecnym maslom zabalit a precistia sa priedusky.

lenka1108
2. okt 2008

ahojte diky za privitanie.tak trosku o nas. mala sa mi narodila o tyzden skor original termin sme mali 17 augusta.a ako som uz spominala v Irsku.zijeme tu uz 4 roky ale asi buduci rok sa vratime domou na stalo.teda dufam.
scarlettka je moje druhe dietatko teda prve ale z dvoch tehotenstiev.pred nou sme prisli o chlapceka v 20 tt koli rastepom.pri malej som prve 3 mesiace krvacala a skoro sme prisli aj onu ale diky bohu sme vsetko dotiahli do konca.narodila sa malinka s mierami 48 cm a 2600 g.normalne ale s epiduralkou.dakujem tomu kto epiduralku vymyslel.kojila som len mesiac ,mala som 4 krat zapal prsnikou tak som to vzdala.no ale aj tak mame 15kg a 90cm tak si myslim ze je dobra.v 16 mesiacoch sa zacala pytat.lenze to trvalo iba nejaky mesiac zlenivela a prestala.od 22 mesiacou uz nemame plienky vobec.zacala rozpravat asi v roku aj nieco a teraz pekne rozprava po slovensky a po anglicky vie zopar viet a vymenuje zvieratka a dakujem,prepac ahoj.myslim ze nato ze je od narodenia v anglictine toho vie malo.ale aspon ze nieco vie.
chora mi byva casto hlavne nezvlada prechody ked ideme z irska na sk.na slovenku mi je stale chora a v irsku pomenej ale je.ale hovorim o soplikoch a kasli.no ale ani sa necudujem pri irskom uprsanom pocasi.vsetci sme tu usopleny.
joooj ale som sa rozpisala.no uz ani neviem co by som napisala
inak som z povazskej bystrice a mam 23 rokou a som 3 roky vydata.
😅 trosku skoro som sa vydavala ale nevadi,myslim ze vek nehra rolu aj ked to nieje vzdy to prave orechove....