Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
10. nov 2009

ahojte ako sa máte ? už tu nik nechodí ? 😕

wladka
11. nov 2009

iba ja..poctivka 😀 ..mala ako? uz ej ok? 😉

gabika146
15. nov 2009

ahojte tak po dlhom case sa hlasime ako sa mate?my fajn maly zdravy klop klop zo skolky sa stale vytesuje takze sme radi ja uz zaradena do pracovneho tempa takze vsetko tak rychlo ubieha ze sa nestiham cudovat
krasny zbytok vikendu papa

mimi
16. nov 2009

caute zienky, vidim, ze to tu prachom zapadava 😀 😉
Mimi, nechodite teda do MS? Ked ma byt Marianka takto chora, asi je lepsie pre nu, nech je domka. Ty by si si mohla vybavit platenu predl.RD, vsak mas na to dovod.

My sme boli uz tiez chori, doma dva tyzdne so zapalom priedusiek. Tiez len cakam, kedy bude opat chory, vsimla som si, ze tam chodia chore deticky, no asi sa nevyhneme tymto chorobam.. ☹
JA zarezavam v praci na par hodiniek, je to super, mam aspon zmenu 🙂
Skola zatial OK, uz mame skusky a zacinam sa prisposobovat rychlemu tempu ucenia 😅

liska
20. nov 2009

ahojte 🙂 vidim,ze nielen ja uz tu na to nemam tolko casu ako predtym, vy uz vsetky pracujete, studujete, doktoratujete, teda klobuk dole, ja uz by som na skolu asi nemala odvahu a na pracu chut 😎 ja si znovu opakujem len prebalovanie, kupkanie, zubky (uz mame 2 😀 ), o chvilu papkanie a kasicky atd.atd., na to ste vy uz iste zabudli 😉
mame sa fajn, velky prvy pokus so skolkou v septembri nezvladol,tak som ho stiahla a skusili sme to teraz znova a uz to islo, predtym plakal cely cas,co tam bol, teraz uz len trochu rano, kym odidem, ale je to este len tyzden,co znova nastupil a ide to stale lepsie, dnes uz to bolo bez jedinej slzicky 🙂
no a maly nam rastie fakt ako z vody (resp. z mojho mliecka 😵 ), je uzasny, momentalne trochu nervoznucky zo zubkov, ale pri nom si uz aj to uzivam, kazdy mi hovoril, ze pri druhom je to uplne ine a vsetci mali pravdu 😀 vychutnavam si kazdy den, pri Chrisovi vlastne tiez,ale tam to bolo skor o tom, ze ci robim dobre, ci uz ma papat, uz ma spat, co ma caka atd., teraz na hodinky kaslem, sledujem jeho potreby, nic neprehanam, nestresujem, proste si to viac uzivam 😵
zdravim vas vsetky, dufam,ze sa ste zdrave a zdravi a ze sa ozvete 🙂

wladka
22. nov 2009

liska, veru... niet casu.. keby bolo druhe, tak sa iste nudime, a nebude to tu zapadat prachom 😀

- tie pokusy, ako som si vsimla.. teda moje skumave skusene ocko.. tak skolku nezvladaju hlavne chlapci.. taka ej statistika 😀 .. ale uz je ok.. obcas rano plackaju, ale akosi rychlo to prejde.. som prekvapena, ze aj chrisko plackal, som si myslela, ze to bude v pohode.. ked su s Emi rovnako narodeni, a ze je spolocensky.. ale predsa len, kazde dieta indi vindi.. ale uz je to ok.. tak drzim palceky 😉

-je uzasne ze este kojis! len tak dalej.. 😉 .. maly damianko je nadherny 😵

mimi, a kde zarezavas? not o mas super.. 😉 .. tento rok to nejak zmaknes, ale v 3 rocniku, to bude balada 😵 .. tak vydrz, prisposob sa tempu.. a potom to bude fajn..

My sme ok.. vsetko naporadecku 😀 ..uz mne len chlapa.. akosi mit o uz zacina chybat 😝 .. ale snaaad.. nechcem to silit.. to chce cas.. 😀

wladka
3. dec 2009

Ahojte kocky!

ako sa mame? deturence zdrave??

my sme ok, klop klop.. mala bola vcera na sutazi v recitovani basnicky.. bola najmladsia, z 20deti, vyhrala 6.miesto 😀 ..ale som happy, ze je sikulka!😵

v sobotu boli promocie, tak mam oficial titul.. 😉

a od nedele mam "chlapa".. este uvidim, co z toho..ale podla toho ako si piseme, kecame, a rozpravame sa..tak to vyzera byt fajn, a na velmi dobrej ceste 😉 ..tak mi drzte palce!!! 😀 ide to pomalsim tempom.. ale klidanko pianko.. ked som uz vydrzala dlho, vydrzim este... 😀

darceky malej mam uz nakupene.. 😵 uz len nasim, drobnosti.. a som finito.. 😵

asi aj jemu budem musiet... 😝

pekne mi posluchajte.. aby bol aj jezisko.. a dufam, ze sa est eukazete!! 😕 😅 .ahojoooj!

mimi109
3. dec 2009

ahojte, ale to tu stííííchlo 😕

my sa máme celkom fajn, malá je konečne zdravá klop klop klop, ale vyzerá to tak že končíme zo škôlkou na cca rok na odporúčanie imunologičky lebo malá má oslabenú imunitu tak sme nafasovali aj lieky 😢 dúfam pomôžu, toľko ATB čo pojedla za posledné 3 mesiace nepojedla za 3 roky 😖 😖 😖

na vianoce mám už pokúpené dokonca aj pobalené 😀

wladi waw Emka je šikulka 😉 a tebe gratulujem k titulu 😵 a s chlapom držím palce nech je to ten pravý 😉

wladka
4. dec 2009

mimi,mne to nedalo..tak som dnes kupila baliaci papier.. zajtra balim aj ja.. 😀 😀 😀

drzte sa.. posielame anjelika pre zdravicko!!.. bude dobre! 😉

mimi109
5. dec 2009

wladka ďakujeme 😵

ja som kúpila 2 x po 5 metrov vianočného papiera, jeden som celý minula a z druhého polovicu 😀

do škôlky ideme už len v pondelok, lebo budú mať Mikuláša a už potom nepôjde na ten rok cca, možno skúsime od septembra , uvidíme ako dopadnú výsledky kontrolne v júni, podľa toho sa rozhodnem

gabika146
5. dec 2009

ahojte tak po velmi dlhej dobe sa ozyvame my sme klop klop zdravy teraz mame prvy krat vypadok so skolky zes nas chytila ta larinditida tak mame atb ale v stredu ide naspat do skolky je tam rad paci sa mu
mimi skoda ze musite skoncit skolka je super na tie somarinky co s nej nosia 😀 a usta sa mu nezavru az dokedy nezaspi
inak napiste co ste pokupili ja este nemam nic som zufala 😒
wladi ste super sikovne ti titul emka krasne recituje musis byt pysna a prajem vela stasticka aby to bol ten pravy princ
majte sa krasne papa

wladka
23. dec 2009

dufam, ze ste naporadecku vsetci! 😵 my jooo.. ja len darky nemam este zabalene, snad sa k tomu dokopem o polnoci😀😀

a...

Kopec darčekov čo srdce pohladia,
rodinu a prateľov čo nikdy nezradia.
K bohatstvu krôčika a ku šťastiu skok.
Prajem pekné Vianoce a šťastný Nový rok!

cmuuuk

mimi109
23. dec 2009

ahojte, ja som akurát šalát dorobila som KO 😀

wladka balííííííííš ? 😀

Prišiel čas vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba, aspoň malilinká. Šťastné a veselé želajme si spolu, a potom spoločne k štedrovečernému stolu.
Nadišiel krásny vianočný čas, chceli by sme vám k nemu zaželať: Nech peniaze vám dajú slobodu, láska domácu pohodu, zdravie radosť zo života a šťastie nech sa pri vás denne motá. krásne vianoce vám praje mimi s rodinkou 🙂

wladka
31. dec 2009

ahojte sviatkujuci.. 😉

ako? u nas sviatky super.. silvestra slavim sama, ale boal som s nim dnes, a budem s nim zajtra 😉 .. tak som spokojnucka.. 😀

skolka nam chyba.. pytame sa kazdy den, a vrcime, ked poviem, ze je zavreta 😀 .. uz by isla 😅 doma s apri mne nudi, ked ja len upratujem, varim, pisem pracu.. 😀 moje zlatunke 😵 ,a le je uzasna..zlata!! 😵

hodila som par foto, kuknite.. po roku, ze konecne!! 😀

a zelam aby ste vseto zle hodili za hlavu, so starym rokom.. a s novym isli do noveho roka, a zelam vsetko len to naj naj naj!! 😎 ..

gabika146
13. jan 2010

teda ako na novy rok ta pocely?coze sa deje no ja mam o tom co povedat co zanedbavam to xixixi len citam a nenapisem
ale ani nemam co mame sa super maly zdravy ja uz pracujem,sviatky klidek maly si uzil tatia boli aj na dovce a bezo mna mali sa super ocko ho zvladol
tak cakam ci sa este niekdo ozve 😀

wladka
14. jan 2010

gabi, ja nesklamem... 😀

ale trucovala som.. 😅

a kde dovcovali? no to mas super.. zlatych chlapov mas 😉

gabika146
15. jan 2010

boli v jakubovanoch na sankovacke xixix kedze tu sneh nebol museli odist a v ten den napadlo kopu kopu....veru su uzasny drzia spolu
a coze trucovala preco?
a co ti a nejake lasky ved nevieme nic nove xixix

wladka
24. jan 2010

nic nove.. stake ten isty chlap.. 😉 vyzera to byt na dobrej ceste.. 🙂 aj s malou snim chodievame von.. takze ho vidi viac ako otca za polrok 🙄 ..ale to je jeho problem..neriesim to..mala ho berie, niekedy sa s nim nebavi.. asis a citi ohrozena.. niekedy s nim najkamoska.. takze podla nalady..ale zas, hovorim si, aj jemu..ze to chce cas.. davam jej najavo, ze je prvorada.. tak snad to chape 😅

ostatne??? kuki??.. napiste cosi..ako sa mavate?

osusko
2. feb 2010

ahojte ani ja som tu už dlho nebola možno aj zo rok. Moja mala už chodí do škôlky

wladka
29. apr 2010

babulky... ako sa mate??

ivankaalenka
19. máj 2010

Ahojte 🙂 ja som tu raz bola a teraz som sa vratila, lebo predsa len mame deturence v rovnakom veku 🙂 Mozem sa opytat ako tie vase zvladaju skolku? diky za odpovede?

lenka1108
6. aug 2010

ahojte augustovky...ako sa mate??? uz strasne dlho som nebola na mk.co vase deticky??? prajem vsetkym krasne 4 narodeninky 🙂

wladka
4. apr 2011

Ahojte!
Ako sa mame? 😵