Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
21. apr 2009

ďakujem dievčatá 🙂

mimi super tak budete aj vy do školky chodiť

juj ja mám s toho strach ako to bude zo škôlkou lebo malá zas tak dorába ked dakde idem a ona má ostať bezo mňa, už to bolo Ok a zas je to po starom revy spustí , naťaha ju na vracanie, len mama nechoď och joj... ☹ 😢

jasné keď bude kuchyna hotová dám foto 😵

mimi
22. apr 2009

mimi, neboj sa zvykne si, na zaciatku ti bude asi plakat, ale potom bude OK! 😉
Kubko sa tesi na skolku, ale viem si predstavit, ze bude plakat, ked si uvedomi, ze ja tam nebudem...

Baby, aj vase deturence sa hadaju kvoli hrackam? Mate tiez problemy, ze toto je moje, tam to je moje ? 😖

vladi, ty ako so skolou pokracujes?

mimi109
22. apr 2009

no ja s tým rátam že začiatok bude ťažký 😒

mimi to s tými hračkami je aj u nás tak 😖 len moje moje moje a nepožičia potvorka nikomu nič, lakomec je to 😅 😖 aj ked jej vysvetlím že si len požičia dakto hračku a potom jej to vráti tak aj tak dorába moje moje a aj revy dakedy spustí 😠 😖 no des 😔

gabika146
24. apr 2009

ahojte nno my nastastie nie sme lakomy klop klop
ale mame ine zlozvyky ako plutie a strielanie do ludi ☹
nam uz by malo prist rozhodnutie zo skolky tak cakame a aj sa tesi lebo tam ma kamarata len dufam ze to nebude pohroma 😀

wladka
24. apr 2009

cafte..

my sme do skoly prijate, na cely den.. 😉 ..museli sme si same pre rozhodnutie, Gabi, a vy nie.. nam tiez ze postou.. a nakoniec ze osobne..radsej tam zavolaj 😉 ..zaciatkov sa nebojim, kedze uz teraz chodi k svokre.. a v pohode

😉 aj my obcas poziciame, obcas mojeeeeeeee 😝 😀 ..a zlozvyk: papulovanie, oduvanie, ona vsetko samaaa, ona samaaa- najhorsie, ked prechadzame cez cestu..ide ma slak trafit 😠 😀

mimi, vseko okay.. len sa neucim.. a termin skusok je pravdepodobne koncom juna 😉 ..a tak zaciatkom juna ideme na dovolenku, odreagovat sa pred skuskami 😀 😀 ..

inak,cele dni sme vonku..mame priblu, a bicyklujeme o 106.. miluje bike, a ona chce bicykluvaaaat 😀 ... inak, pohoda..

mimi109
24. apr 2009

ahojte, noooooooo ja som dnes nastupila do autoškoly 😀 a mám s toho uplne chaos dúfam že to zvládnem

malú mám prechladnutú, včera jej soplík tiekol celý deň aj oči slzili, dnes je to už lepšie

kočar sme jej objednali, tak čakám kedy dôjde, bude mať prednarodeninový darček 😵

gabi naša začala pluť ako kukáva madagaskar 2 😀

wladka
24. apr 2009

mimi, aky kocar?? 😕

mimi109
25. apr 2009
mimi
25. apr 2009

mimi, wow, tak predsa si sa rozhodla pre autoskolu? SUper, neboj, to zvladnes!!!!!! 🙂 🙂

vladi, tak kde nakoniec idete na dovcu?
ja uz makam na skuskach, dufam, ze tento semester mi nebude osudnym, lebo je to horsie ako ten prvy
😝

gabika146
25. apr 2009

mimi super ved si chcela ked som uz aj ja zacala ale je to parada neboj ja uz jazdim ako dabel ale Z STALE NA KUFRI 😀 pre istotu

mimi109
26. apr 2009

ahojte no my hned ráno frčíme k dokymu, malá mi od rána niekoľko krát vracala 😢 😢 😢
neviem či dáka viroza alebo čo ☹ ona zvikne vracať aj keď má hrdlo zapálené tak uvidíme 😢

wladka
28. apr 2009

mimi109, aj ja drzim palce na autoskole..to zvladnes 😉 ..kocik dobry 😉 ..malinkej rychle uzdravenie.. emi mala anginu, tiez vracala..ale 1den..

gabi, ziskas vacsie skusenosti, potom budes ostrielana soferka 😉

my cele dni vonku, nemam cas ani na domacnost 😝 ..akurat len ked spi cez obed.. a to aby som za hodinu a po stihla vsetko.. 😀 😀

mimi, prelom maj/jun ideme d Turkey.. cakame na last minute 😉 .. naj ponuku maju rakusania na dovcu, uuuplne lacno.. 😉 nam je jedno ci odlet z Ba, alebo z Viedne.. oboje mame blizko dosahu.. 🙂 .. tie skusky zmaknes

😉 .. ja mam koncom juna rigo.. 😝 bozinku..ale sa to blizi...

mimi109
28. apr 2009

ahojte tak my máme doma lazaret, ja tiež od včera vracam hnačkujem, malá bola včera celý deň Ok a v noci ju to zase chytilo 😢 😢 😢 😢

gabika146
28. apr 2009

ahojte mimi rychlo sa uzdravte
mne maly tiez nejako sopli nasadila som hned sirup tak hadam sa nezhorsime 😒
pocko o nicom vetrisko fuka
liska?a ti ako este si cela?
ja chcem nabehnut do lekarne kupit ovulacny test a skusat podla toho tak som zvedava ci sa nam podari ☹

liska
30. apr 2009

ahojte 🙂 no,este som cela a este chvilu musim byt,mamina mi pride o tyzden,tak minimalne este tolko 😀 ale citim sa fajn,tak snad to nebude problem,aj ked pomaly zacinam 37.tt a uz to fakt moze kazdu chvilu prist...ale nic este nepripravene,meno nemame,veget 😎 mam uplne vsetko po malom,len sa treba odhodlat a zacat to prat,zehlit, doniest kocik z pivnice, umyt vanicku a pod., no a hlavne zbalit sa do porodnice 😝 ale ja sa este predtym chystam na okna v byte 😅
je mi luto,ze ste chori poniektori, ja musim poklopat,ze nas zatial vsetko obchadza,aj ked tu sa teploty menia aj o 15 st. zo dna na den,tak sa cudujem, ale vdakabohu za to a nech to tak ostane...
mimi109, drzim palce na autoskolu, je na nezaplatenie byt samostatna, ja si to bez vodicaku neviem predstavit, kedykolvek si zmyslim, nasadim maleho a frcime kdekolvek, ani teraz s bruchom nemam problem😉 ja mam ale vodicak od 18, to uz je 17 rokov ( 😲 😲 😲 jezisi, to fakt znie hrozne 😨 ) a mam aj dost najazdene, tak to mam trochu jednoduchsie 😉

mimi109
30. apr 2009

jej ahoj liska, tak už sa pomaly blížiš do finále 😵

no my sme už obe zdravé, klop klop klop dúfam že budeme mať teraz dlho pokoj lebo toto bolo fakt des tá viróza ☹

dnes idem zas do Aš. jooooj stres 😀

mimi109
4. máj 2009

a kde ste všetky??, 😕

wladka
4. máj 2009

furt volaco mam.. a furt sme vonku 😀 ..cez vikend sa malovalo, tak si predstavte ten bordel 🤐

liska moja.. furt na teba myslim, uz s atoi to blizi, to je super, ze si uplmne v pohode.. ved vies, co coho ides.. 😀 ..mne je porod ako vcera keby som mala.. take uzasne spomienky nan mam.. 😵 mam to pred ocami.. a ak sa neukazes, tak ti zelam hladky porod 😉

mimi, a co v Asi? ked taky stres?? 😀

mimi109
5. máj 2009

wladka juj ked náš učiteľ veľmi rád skúša - s toho mám stres 😀

gabika146
5. máj 2009

caute babule uz sa nam pocaie pokazilo boli sme v meste na nakup a stavili sme sa u svokry hmmm taky dobry obed tak mam starosti uz som maleho len ulozila a cakam kedy zaspi
mimi nepanikar uvidis ake to je supis mat vodicky 😀
liska cakame na info ci uz mas po...

mimi109
6. máj 2009

gabi no dúfam, lebo ja mám obavy aby som tie záverečné testy spravila 😔

wladka
6. máj 2009

mimi, ale co si.. neboooj 😉 ..

inak, sme marod.. emi chytila crevnu chripku 😝 ..ziadna hnacky ani vracanie, len krce v bruchu ma.. tak celu noc vrieskala, ze ju to boli.. vobec sme nespali 😝 ..v noci som jej dala nakoniec ten Hylak..trochu to ustupilo.. ale tie kvapky su brrrrrrrr.. 😝 🙄 ..neviem ako ichn do nej 2x dostat 😀 snad nieco vymyslim...

budte zdravi.. paaa

mimi109
6. máj 2009

juj wladi, skoré uzdravenie prajeme, hylak som aj ja dávala malej keď sme minule tú virózu mali

mimi
6. máj 2009

wladka, uz je vam trosku lepsie?
mimi, to na ako dlho mas autoskolu? ja som si robila rychlokurz a za mesiac som mala vodicsky. Uz mate jazdy, ci zatial teoriu?
Stale sme tu snazilky, nikomu sa este nezadarilo? 😉

liska, prajem rychly a najma bezproblemovy porod!!! Pekne meno ste vybrali 🙂

mimi109
6. máj 2009

mimi popravde neviem ako dlho to bude trvať, cca 3 mesiace to asi bude, zatial máme stále teoriu

noooo zatial samé snažilky 😉 dúfam že čoskoro tehuľky 😵

nám včera doviezli už novú linku, pôvodne mala dojsť až o 2 týždne, takže máme teraz celý byt zaprataný 😒 ale piatok sa už začne dačo robiť , už aby to bolo hotové, celý byt je doprášený 😖

mimi
6. máj 2009

mimi, potom hod foto kuch.linky! 😉 kto ju bude montovat, TM s niekym?
Idem uz konecne spat,cely den som sedela nad slovencinou, nic ine mi nechodi po rozume, same pady, rody, vzory 😝 aspon si ju trosku oprasim 😀

mimi109
7. máj 2009

ahojte 🙂

mimi môj muž s mojím otcom všetko porobia

wladka
11. máj 2009

109, hotovo? davaj foto 😀

mimi, drzim palce na skuskach..ty to zvladnes.. 😉 ..mne uz prisiel nejaky doporuceny list, ale nebola som doma..tak zajtra si ho vyzdvihnem na poste.. a tusim ze to bude zo skoly.. tak potom dam echo, kedy skusky.. 😝 ..uz ma mrle zeru, zacnem sa uz ucit 😀 ..lebo sa obavam, ze pri emke nestiham tie 3dni - co by mi inak stacilo..

liska, 2 v 1? este? 😀 myslim na vas.. a Alex je krasne meno.. 😵 😵 to je favorit mojej segry.. takze aj my ho budeme mat v rodine 😉 ak pride chlap do rodiny..

cmukam

🙂

mimi109
12. máj 2009

wladka prd je hotové, už mám nervy na to a pochybujem že sa to do konca týždňa dorobí 😠

aj malá je zas prechladnutá, riadne kašle aj soplí, počasie tiež na prd....... no všetko sa nám serinká 🙄 ☹

gabika146
16. máj 2009

ahojte ziadne pikosky sa nedeju?nikdo nepise 😢
my sme mali pestry tyzden maly nam v utorok vecer spadol z gauca na stol na hlavicke nemal nic tak sme nesli ani na pohotovost,celu noc som ho sledovala vsetko bolo ok aj v stredu boli sme aj vonku a vecer o8 ostal bledy o nicom horucka38,5 tak sme utekal na pohotovost ze ci nahodou nejake nasledky z toho padu....na detskom ho pozrel a poslal nas na chiruriu na rengen bohuzial potrebovali tri fotky a podarili sa len dve ta hlavna uz nie maly mal tolko sily ze sme ho tam nedokazali udrzat a ked sme vysli z rengenu este sa aj povracal takze nas tam nechali na pozorovanie....
ale chvalabohu ziadne nasledky od vcera sme doma ale teplotu mal vecer a prespal nam od 16hodiny do 21 a potom od22 az do rana ale uz sme nastastie ok teda dufam,,,,,
tak tolko o nas
cakame info od lisky a samozrejme oj od ostatnych papa 🙂 🙂