Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi
8. okt 2007

este som sem nakukla, wladi, este sa kojime, ten moj je vytrvalec, nevzda sa, bude plakat pokial nevyhrniem tricko 😅
wladi, co prsia, vydrzia to? mne by asi explodovali 😀

babenky, ideme kupovat novu autosedacku od 9-36 kg, dajte mi dajake tipy, uz neviem, kde mam pozerat 😒

neli, drz sa zajtra. Obdivujem ta a vas vsetkych, co tvrdo bojujete a studujete !!!

gabika146
9. okt 2007

ahojte tak wladi aka bola noc ako sa to zvladlo?
konecne som vas prisla navstivit 😀

wladka
9. okt 2007

mimi, neodporucam rtu 9-36kil.. maly sa ti v tom strati..my mame CAM, a som veeeeelmi spokojna.. da sa polohovat ako vajicko.. takze ked zaspi, potiahnem, tak je v pololahu 😉 .. najdem ti link?? som ho objednala cez net, vyslo to lacnejsie 😉 ..

gabi, caf..veru konecne..manzelstke povinnosti?? nestihas?? 😕 😅 😀

a k tej noci.. zobudila sa potom cca o 3,30 najprv kricala, potom rev, ked zistila ze jej nedam.. a pred 5h sme zaspali.. nedala som jej.. vydrzala som.. a rano 8h hned som zarabala francuzke mliecko, jednym supom bolo vypite.. 😉 ..dufam,ze aj tato noc bude ok.. 😉

inak, prsia plne.. cez obed som jej dala trosku cucnut, napit sa, nech sa mi ulavia.. ale asi behnem k dokimu na zastavenie.. 😉

wladka
9. okt 2007

http://www.bonus-detom.sk/product.cgi?id=637 to je ona.. ale mali sme ju za menej, v babetkovo.sk .. a uz tam nie je.. skus pokukat..co sa mi na nej paci, ze ma vypln.. ze nie je len potah..ale je makuckaaa.. 😉

mimi
10. okt 2007

dobre ranko, wladka diky.
My sme u kamosky skusali autosedacku od 9-36kil a maly tam bol v pohode, tak preto sme sa rozhodli pre tu vacsiu, aspon uz budeme mat pokoj 😅

Inac, ak chces pozastavit mliecko, tak su na to aj homeopatika.

mimi109
10. okt 2007

caute

mimi my sme mali kupenu tu od 9-36 ale som ju predala lebo mala zvikne v aute spat a v tej sa nedalo tak sme kupili od 0-18 ta sa da dat do lahu tak mala si v nej pospi ked dakde ideme a ta je tusim az do 4 rokov 😉

wladka
10. okt 2007

mimi, viem 😉 .. inak, tato noc, aby som to nezakrikla, super.. spala od 20h do 5h v kuse, potom mrncala, ale to som ju ignorovala, ani svetlo som nezapalila.. a cca po 5min zase zaspala, do 7h.. 😵 som happy, a ako darcek som jej dala hned rano didi 😅 .. takto sa mi to lubi.. celu noc prespat, a az rano didi 😉.. zatial homeo nebudem.. 🙂

109, my to iste.. preto som kupila tu od 9-18kg 😉 ..inak, ako sa mame??

mimi109
10. okt 2007

wladi ujde to a vy ako? citam ze sa pomaly oducate od cici? no ja by som malu rada oducit od cumla len netusim ako 😅

wladka
10. okt 2007

mimi, aj my ujdeme 😀 😀 ..ale v pohode.. 😉

dudel? sak jej ho este nechaj.. to nie je strasne..

liska
10. okt 2007

wladus, takze takto natvrdo? super, ze si sa odhodlala, ja by som sa tiez velmi rada, ale akosi vzdy do toho nieco pride - najprv sme neboli doma, tak to som nechcela, potom malemu isli stolicky (a este stale idu 😖 ), teraz ma uz 4 dni sopliky, co nemoze dychat v noci, tak ja neviem, kedy nastane ten spravny cas aj pre nas...hovorim si, ze do roka a pol je to este v pohode 😎
my sme sa nakoniec po konzultaciach s odbornikmi aj neodbornikmi rozhodli tiez pre sedacku 9-18 kg...
a inak uz nam funguje klavesnica, vsimli ste si? 😅

wladka
10. okt 2007

liska 😉 vsimli vsimli.. vidis, to aj ja vravim.. 9-18 je fakt potrebna.. neviem si predstavit emku v tej vacsej.. 😉 ..my aj dost nacestujeme..

no natvrdo? ale hlavne v noci.. rano jej dam.. len noc by mala prespat.. mala by si to aj ty skusit, bude vas cakat divoka noc, ale potom to bude okay 😉

elliana
autor
12. okt 2007

Jeeeej, baby, akosi je tu ticho...ja teda moc nestiham, Zoja je coraz narocnejsia na cas a ja ho mam coraz menej. A co sa tyka ucenia, az tak mi nevonia, ako som si myslela...Aj ked musim povedat, ze rustina sa mi paci, ale ine ani nie. 10.11 mam skusku s biologie a ja este nic neviem a ani si neviem predstavit, ako to dopadne. No, uvidime, hlavne je asi pozitivne myslenie, aj ked je pravda, ze to mi moc nepomoze, ked nebudem nic vediet 😖
No, idem varit, aby mal MM nachystane, dnes dojdem az vecer okolo 21:00
pa a piste, aj ked nepisem, obcas kuknem a sledujem vas 😉

liska
12. okt 2007

baby,baby, coze to len cele dni porabate, ked sem nepisete, ved ste na dovolenke (materskej) 😀 😀 😀
eli, mas kuraz, drzim ti palce, mna studium na vyske velmi bavilo, ale to uz preslo par rokov a teraz si to teda uz neviem predstavit, okrem casu by mi uz celkom urcite chybala aj vola 😎
wladi, ako? si konecne krasne doruzova vyspata?

wladka
12. okt 2007

liska, pokracujeme super.. prespi celu noc, som happyyyyy 😵 😅 .. az na to, ze ja si neviem zvyknut, tak o 4h rano som uz vyspata do ruzova 😀 ..ale samozrejme, ze sa nutim do spanku 😉 , to chce cas a zvyk.. aby som v kuse spala do 7h 😉 ..

elli, neboj, zaciatky su take odradive, ale prekonas to.. a zabehnes sa.. 😉 a potom ked budes koncit, ti to bude chybat 😀 😎 ..

no ja idem malinku nakrmit, pojdeme sa okupkat, a o 20h spanok 😉 ...

paaa.. 😉

adriana111
12. okt 2007

no, baby, kde ste? ☹
ja to tu sledujem, aj ked nie vzdy pisem.

wladi, super, chcelo to len odhodlat sa 🙂 a neboj, zvyknes si aj na to "vyspavanie" do 7h 😉
ja si moc pospat rano nemozem, aj ked Ninka spava tiez do 7h, pretoze rano vstavam a chystam Natalke ranajky a desiatu a potom sup do skoly. ale vikendy su moje, to potiahnem rano dlhsie. dnes sme boli vsetci doma -MM mal volno a Natalka tiez, tak som vstavala posledna az o deviatej 😉 ale do ruzova vyspinkana. a teraz sa mi spat nechce.

elli, budem drzat palce, nech ti skolicka ide dobre a skusky nech super zvladas 🙂

liska, vsimla som si aj ja, ze mas novu klavesnicu, ale uz to nie je take zabavne citanie 😉

a co sa tyka sedacky, aj ja som najprv rozmyslala o tej do 36 kg, ale tie ziadna nie su polohovatelne, a Ninka v aute zvykne spavat. teraz mame Babypoint Zenith 9-25 kg a ja som spokojna. mame presne tuto, Natalka vyberala farby www.slunatko.cz/detail.php?zbozi=112540

wladka
13. okt 2007

adi, ahooj.. akoze kde som?? ja som skoro vzdy ta, co ma posledny prispevok.. a ostatne na to kaslete ☹ .. ale chapem, mate toho dost.. 😝

noci pokracuju kraaasne 😵 ..

atiatko, mimi, 109, gabika, nelinka, kdeze steee?? 😕 ..liska pisala.. uz sme si zvykli, ze chodi pomenej 😉 ..ale mohla by si sa napravit.. 😅

inak, breeee ranko 😉 😉

elliana
autor
13. okt 2007

jeee, wladi, tak skoro? Zoja si dnes pospinkala, asi koli pocasiu, ja som ale uz rano obehla kvetinarstvo, bola som dat urobit kyticu na svadbu spolu s 50 korunami. Uvidim, aky bude vysledok, ked ju urobia z 20tich 50 korunacok + kvety...no. nechame sa prekvapit...a potom sup, sup k svokrovcom a vecer na veselicu.
Len mam dilemu, ci si obleciem saty, alebo nohavice

inac, dobre ranko 😉

liska
13. okt 2007

wladka, ohovaras ma? 😠 mne maly nespi 4 hodiny cez den ako tebe (aj ked by teda mohol 😔 ),tak sa nevytahuj, hej?!?! 😀 😀 😀 a ani rana u nas teda nie su velmi ruzove, nie je to uplna hroza, ale lepsie by to tiez mohlo byt...tesim sa, ze u vas to prebehlo v podstate velmi hladko, pockam, kym sa mi moj chrust vylieci a idem aj ja na to, povzbudzuje ma tvoj uspech 🙂

adi, no, mozem obcas vynechat nejake pismenko, nech sa pobavite 😀 klavesnicu nemame novu, akosi sa ten notebook spamatal, ked poriadne vyschol, aj ked este to "p" musim tukat trochu silnejsie, ale aj tak som stastna, bol to moj darcek manzelovi, tak by ma velmi mrzelo, keby odisiel...

inak, moj syn spi uz vyse hodiny a pol, asi je fakt chory 😅 ale aspon mam cas na pismenkovanie konecne 🙂

mimi109
13. okt 2007

caute kocky ja uz dako cez den net nestiham len vynimocne aj to len tak letecky kuknem a idem dalej 😀

mala uz spi tak som dnes k PC sadla 1x

z mojej dcery sa vyklulo riadne sidlo minule vopchala fixku do videa a este dosla a ukazala na video ze bac tak som hned vedela ze cosi tam hodila 😠 pol hodinu som tu fixu vytahovala nkoniec som musela cele video od kablov odpojit a prevracat ho aby vypadla lebo tam bola dako zablokovana a mala hrecka si este tlieskala ze sa jej cosi podarilo vyparatit 😝 no a teraz co chyti to hned ide do videa pchat opica jedna 😀

a vy sa ako mate? a deticky? zdravi ste? ani neviem nestiham ani citat dozadu 😅

adriana111
13. okt 2007

ahojte 🙂
my sa mame celkom fajn, len Ninka je nejaka soplava a stale musime zvadzat boj s odsavackou a vreckovkami. len vidi, ze mam v ruke vreckovku, tak krici a uteka odo mna. snad to zostane pri tom sopliku a hlavne aby to rychlo preslo. zatial bola chora len raz a to mala tiez len soplik, ked jej isli prve zubky. to by bolo super, keby byvala len malinko zdrava. ale urcite sa to zmeni, ked pojde do jasliciek. ale to budem riesit az potom.

wladi, to je super, ze si malinka tak rychlo zvykla v noci papat. teraz by si ju postupne mohla oducit aj cez den. teda, ked chces 😉

mimi109, Marianka je teda poriadne sidlo 😀 Ninka sice okolo videa tiez rada chodi, ale nastastie neskusa tam nic pchat. raz tam pchala prsteky, ale som ju nahresila, tak si dala povedat. ale tiez rada vselico skusa

elli sa dnes bude zabavat na svadbe - ako jej zavidim ☹ aj ja by som sla, lenze nikto znamy sa nesobasi. vsetci ziju "nadivoko". no, co prezijem. v novembri mame stretavku z gympla (po 15 rokoch - uuuf!), tak sa tam snad dobre zabavim, boli sme fajn partia. 😠

adriana111
13. okt 2007

jasne, ze nie malinko zdrava, ale malinko CHORA!!!!!!

wladka
13. okt 2007

adi, preco fajn partia?? 😠 a taky smajlik?? why??? 😕 😅 ..su zvedava.. a rychle sa uzdravite..neboooj 😉

cez den? este neplanujem.. ked dobre spinka v noci 😉 .. tak jej doprajem cez den.. ziada sa jej normalne. 😅 ..potom ten slastny a spokojny vyraz.. 😵 ..inak rano jej davam.. a mmaaaaaalokedy aj poobede.. ale to nie je ani kazdy den..ani kazdy druhy.. takze pohoda.. dufam 😎

marianka, je veru sidlo.. nasa uz popresadila kvety, 🙄 , povytahovala zeminu, vezu kazdy den zapina, rozobrala vsetky kazety, tak mame same snooorky 😀 .. my kazdy den volaco.. a noze vytahuje 😕 a uteka s nimi predomnou.. 🤐 ma ide slahnut..vtedy.. nahresim, ale jasne.. 🙄 neocuva ma..

inak, baby, vy ani neviete.. podala som o rozvod, ani ma nelutujte.. rozhodla som sa, s misom som zadobre.. jednoducho nam to neslo, bolo to narusene.. a o nicom.. a smutno mi nie je 😉 ..stretavam sa s jednym.. zatial je to vo fazi spoznavania.. 😀 😝 ..ale je super...

wladka
13. okt 2007

a elli aj ja zavidim tu veselicu.. 🙂 .. tancila by som jak besnaaaa 😝

liska
13. okt 2007

wladus, tak vela stastia, nech ti to neprijemne prejde tak rychlo a bezbolestne ako Emkine oducanie sa od nocneho kojenia 😉 a drzim palce s novym objavom 😵

adriana111
13. okt 2007

wladi, fajn partia sme naozaj boli, ten smajlik sa tam dostal akosi omylom 😲 dnes som nejaka roztrzita, stale odbieham k malej, zle sa jej dycha, tak sa stale budi ☹ bude tazka noc 🙄

wladi, jasne, ked to nejde, netreba vztah silit. radsej sa rozist podobrom teraz, nez potom sa nenavidiet. a s novym objavom drzim aj ja palce 🙂 , nech to dobre dopadne

adriana111
14. okt 2007

dobrý deň, babenky 🙂
tak dnes som tu prvá ja 🙂 včera som to ukončila, dnes začínam...
noc nebola najhoršia, malá sa síce najskôr stále budila, zle sa jej dýchalo, ale potom som jej dala sirup Panadol, tak zaspala kľudnejšie. ale ráno dostala odsávačka soplíka zabrať 😖

elli, ako si sa pozabávala?

liska
14. okt 2007

adi,moj ma tiez sople, uz tyzden si s nimi neviem poradit a hlavne v noci vedia pekne otravit zivot 😠 odsavacku uz nemozem, zo zaciatku len plakal, ale teraz uz ma take hysaky,ze sa mu tych soplov pri tom narobi este raz tolko 😖 nehovoriac o tom, ze z vysavaca asi bude mat dozivotnu traumu, to ma raz jeho zena nepochvali 😀

baby, ja mam pocitac aj ranajky v posteli, moj muz rano vstal s malym, obriadil ho a teraz su vonku na vychadzke, tak tomu hovorim dovolenka!!! 😵

adriana111
14. okt 2007

tak, liska, ja ti len zavidim, ale uzi si to. treba aj relaxovat a oddychovat 🙂 u nas dnes vari obed MM, vyhnal ma z kuchyne, ze dnes vari on 😀 ale riady a kuchynu budem musiet upratat ja 😒 ale aspon mala pomoc, nez ziadna...

wladka
14. okt 2007

babulky, vdaka 😉 .. zatial sa neviazem.. nechavam to volne plynut.. volako bolo, volako bude.. nejak o uz dopadne 😉

inak, vam je hej.. mne segra vzala malu, ja len kuk na vas, a pustam sa do rigorozky.. 😒 sa mi nechceeeeee 😝

adi, bud rada, ze ti aspon navari 😉 .. mat takeho chlapa, nestazujem sa na riad 😀 ..

a deckam rychle uzdravenie, a sopliky fuc.. my zatial klop klop klop.. ani sople, ani nic..su rada, aj sa cudujem, bo mi spi celu noc odokryta 😲 😖 ..sa bojim, ci nenachladne, my v noci este nekurime.. a ani nezvykneme moc.. 😖 ..nejak to musim poriesit.. ponozky nepomahaju, ani podkolienky.. 😠 .. ale ideme pekne dalej.. vcera som ju nechala zaspat samu, a ked som dosla kuk, ci haja.. tak pyzamko - vrsok si vytiahla.. mala ho dole 😒 .. asi budem musiet leukoplastom 😀

gabika146
14. okt 2007

ahojky tak mi sme bolki do rana trsat a teraz obedujem may je u maminy a ja dospavam este svoju svadbu 😀
wladi-pevne nervy a vela uspechou 😉