Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
13. aug 2008

wladi u nas je to tak isto mala vonku nebude cikat ani panovi, skusala som do travy nie, nepustila, drzala az domov do nocnika 😀 tak ked ideme do mesta na dlhsie tiez jej este plienku dam, ved sa naucia aj na vonku curkat 😉

mimi
13. aug 2008

wladi, prepaaac, mna to ani nenapadlo, ze byvas taky kusok. Od nas to bola taka hod a pol, ale do Nitry to je aj 3 hodky....

sikulky mate doma !!! 😉

wladi, kedy budes full time v praci?

wladka
13. aug 2008

mimi, jezis.. ved kubko mal 11steho narodky.. aj my mu dodatocne vsetko naj naj 😉

nabuduce, jasneee.. 😉 ved piestany boli moje prechodne bydlisko.. 😎 😀 ,.. znaju to tam..

full time?? to akoze stale??.. od oktobra ucim, zatial na ciastocny uvazok..´ked porobim rigo skusky, to bude bud jesenny termin alebo jarny..a po nich doktorat.. a to akurat pada na emkine tretie narodky, ked uz pojde do skolky..

inak baby, my uz o polroka na zapis.. 😲 ty kokso, to leti.. vo februari to byva..

liska, a vy ako? tiez pojde do skolky??

mimi
13. aug 2008

wladi, aj ja nad tym uz rozmyslam, ze vo februari treba mysliet na zapis, brrr az mi zimomriavky skacu po chrbte 😝 asi je uz cas na druhe babo, vsak? 😀 😉
Piestany su krasne, si tam prechodne byvala?

ozi, dakujeme za gratulacie 🙂

gabika146
13. aug 2008

caute mimi moji chlapi su augustovi maly 31.8 a tato21.8 a ja31.12 😀 😀
my sme mali dnes super den boli sme u kamosky a na dome u susedy pred chvilou sme prisli maly je ko 🙂
aj my sa chystame pomali do skolky hadam sa zacne pytat na nocnik lebo sa pyta iba ked chce 😠 a kaka do slipou a vykrikuje ze cikaaam 😠

atiatko
13. aug 2008

Ahojki babenky,
snad tu este niekto je - ak nie vsak to tu najdete - pred chvilkou este vybehol Petulo z postielky, ze chce mliecko, tak som odbehla - na pol hodky 😉 - chela som to tu stihnut skor - s niekym popisat ☹
mimi - jasne, ze sa mozeme povzbudzovat - snad to tu budem stihat - aspon obcas - Ty budes prvacka ? A kde a co ? Som zvedava ...

wladi - velmi ticha zavist 😉 uz doktorat - si mi v tomto vzrom odkedy sme si kedysi davno o tom na MK pisali - drzkam palceky 🙂 nech to vsetko zvladas. A mas pravdu - cas leti - aj my by sme mali mat zapis do skolky niekedy 2-3/09 - aby mohol potom nastupit, ked ja pojdem zarabat tazke eura .... 😀 a snad sa to na ten nocnik dovtedy stihneme naucit 🙂

mimi
13. aug 2008

atiatko, si ma rozosmiala s tymi tazkymi eurami, vsak aj pravdu mas... 😀
Idem na UMB v BB, blizko tvojho bydliska, ak sa nemylim.... vyzera to byt na prvy rocnik, vy dve s wladkou mate riadny naskok predo mnou, mam co robit, aby som bola tam, kde ste teraz vy 😉

Ty si predtym chodila do BA? som si myslela, ze nie....

gabi, tak ty si silvestrova 😀 😉

atiatko
13. aug 2008

mimi si tu este ???

mimi
13. aug 2008

este ano 🙂

atiatko
13. aug 2008

no super - som napisala taky krasny prispevok a vyhodilo ma to z MK 😠 ... skusim este raz

mimi
13. aug 2008

skus teda este raz, idem si zatial vycistit zuby a potom uz pojdem do hajan...

atiatko
13. aug 2008

Ja som skoncila Bc. na UMB PF BB - odbor socialna praca - vybrala osm si studovat to co by ma bavilo a co by som chcela v tom profesijnom zivote aj vyuzit. 🙂
Nemali sme vsak akreditaciu na Mgr. v tomto odbore - nasa profesorka ako gestorka studia sa nejako nedohodla s fakultou a odisla ucit do Ruzomberka - tak sme cca 100 studentov zostali v sachu - nukali nam soc.pedagogiku, soc. filozofiu ci andragogiku - proste nic co by ma oslovilo, tak som skusila Trnavu aj Nitru - vysli obidve - rozhodla cena - Trnava 18500/rok Nitra 29000/rok 😉

A Ty co presne ides studovat ?

Nas ocino pokracuje v BA - Policajna akdemia - budeme mat doma znovu veselo - obidvaja studenti, ale zvladli sme aj narocnejsie situacie hlavne po mojej autohavarii 😒 takze mame k studovaniupozitivny pristup - nejako sa nestresujeme 🙂

atiatko
13. aug 2008

mimi - tak si totu rano najdes - aj ja idem do hajan - zajtra urcite budeme s Petulkom veeeela vonku tak aby osm za nim "vladala" behat - bru noc vsetkym sovickam na MK 😉 😔

mimi
13. aug 2008

skoda, ze uz nebudes v BB, sme sa tam mohli stretnut. Ako sa to dalo zvladnut? Aky su tam profesori? Kedy si chodila na prednasky?

Ja zatial rozvrh nemam, dozviem sa ho az pri zapise. Budem studovat anglicky jazyk- prekladatelstvo, tlmocenie...
Akurat som zistovala, kolko presne ma to bude stat, musim sa priznat, ze ma to skolne trosku sokovalo, ale co uz... Tiez som rozmyslala nad Nitrou, ale BB zvitazila, lebo je blizsie ZA..

My budeme s manzelom tiez obidvaja studujuci, on si robi doktorat, ma to v ramci prace a este som ho nevidela sa ucit 😀 No, u mna to bude o inom 😝

Potom ti napisem IP, ak mozes, mam viacej otazociek na teba 😉

mimi
13. aug 2008

dobru nocku aj tebe, uz sa asi hodinu chystam spat 😀

atiatko
13. aug 2008

mimi - napisem Ti do IP - a ak este nieco budes chciet a ja budem vedie - tak sa stretneme v IP - bruuuuu noc .... 😔

atiatko
14. aug 2008

Haloooo je tu niekto ???? 🙂

wladka
15. aug 2008

ati, to ja uz vtedy spim.. co buntosis?? nemozes spat? 😕 😅 ..

liska
15. aug 2008

ja vtedy sice este nespim,ale ani nesurfujem, s vekom ma to prestava bavit 😀 ale nie, mam tu maminu, tak sa bavime inak a okrem toho maly ma celkom posunuty rezim este od Talianska, kde sa zije vecer, tak chodieva spavat neskoro 😝 ale zase sa aj neskoro budi, dnes napr. o 11 😎 sice nemozem povedat, ze sa mi to paci,ale co uz, prestavime sa,ked zase zostaneme sami 🙂
wladi, my pojdeme do skolky buduci september 😉

atiatko
15. aug 2008

wladi, ja mam len vtedy "pristupny" pocitac - inak ho okupuje ocino, alebo este dotahujem veci z dna a tak sa k PC dostanem vecer - teraz je vynimka - nieco sme mrkli na nete so spoluziackou a tak som kukla aj sem ... 😉

liska - aj my ideme do skolky iba buducu jesen - este si ho chcem uzit a nie sa stresovat pracou 😒 🙂

mimi109
15. aug 2008

caute dievcata

tak na nefrologii sme vcera zas pochodili na H...O, moc spred tyzdna mala Marianka dobre vysledky, bez bacilov, ale dnes zase ukazalo na 1 x krv, co jej robili ster z hrdla mala dobry, z nosa zly - ma tam bacil 😢 😢 😢 😢 daky zlaty stafilokok, v novembri zas na kontrolu ideme, moj a Majov moc bol negativny takze rodove to nie je, tak aj zu enviem z coho to stale ma, uz som na nervy z toho pomaly 😔

gabika146
15. aug 2008

ahojte tak nas burcina poslala domkoiu boli sme sa kupkat u kamosky hrmelo ale zatiläl neprsi
mimi aj my sme to mali ale preslo to mali sme atb

atiatko
15. aug 2008

Ahojki 🙂
mimi109 - tak ten zlaty stafilokok nie je ziadna vyhra - viem to iba z info od nasej pediatricky + ORL lekarky - vraj sa drzi v tele cloveka, nacas sa ako keby stratí a potom sa znovu objavi ☹ Vraj je to tak aj s ovcimi kiahnami - clovek si cez ne prejde, ale neskor v starobe alebo prinarusenej imunite sa opat (niekde v bunkach miechy) zobudi a aj dospely moze dostat opakovane kiahne.
My sme mali tiez nejakeho "koka" ked sme prisli z nemocnice po porode - neviem aky typ to bol, lebo papiera mame u pediatricky - Petulko ho mal v v slznom kanaliku - chodili sme na 6x na vyplachy a cistenie, a tamnam ORL lekarka povedala, ze aj tento "kok" je neprijemna vec ale, ze mame byt radi, ze to nie je zlaty stafilokok. Nechcem Ta strasit - su to len moje skusenosti s Petulkovym "kokom". Neskusite nejakeho oneho lekara ???

Ozaj babenky, co mate chlapcekov - ake mate skusenosti s operaciou kozticky na pipiku tych nasich drobcov? My stale chodime len kontroly - vzdy mu to tam lekarka pretiahne tak, ze tyzden sa mu hoja tie trhlinky a mame to boelstive - place aj pri kupkani. Teraz sme sa objednali do BB - je tam vraj suprova urologicka, tak som plna ocakavania. Vraj sa to da" liecit" akymsi domacim receptom od Trebenovej. Nepoculi ste o tom?

Zatial paa, idem drobca hodit do vane a potom citame rozpravku ..... 🙂 🙂 🙂

mimi109
16. aug 2008

ati ja viem ze to nie je ziadna vyhra ten stafilokok, ziadna choroba nie je vyhra aj ked malicka, a som citala ze to je zakerak tento KOK 😢 no ved uvidiem, pondelok zajdnem k nasmu doktorovi, uz by mal robit po dovolenke , tak uvidim co mi povedia 😒

atiatko
17. aug 2008

mimi109 - drzkame palceky 😉
u nas dnes bolo veeeelmi veterno tak sme presedeli doma - Petulko mi pomohol upratat jeho skrinu v izbicke - naramne sa mu to pacilo, lebo tam ma poodkladane este vselijake hracky, s ktorymi sa nehral - su pre starsie deti, tak si to vsetko dokladne poobzeral co ho este caka 🙂 ja som pretriedila, co nam je uz male a urobila "inventuru" co nam bude treba kupit. Inak v "Tako" je od 21.8. na 5 dni akcia a su tam aj krasne detske veci na jesen a za dobre ceny - ciapka suprova (spon na obrazku) za 129Sk, ci mikina s kapuckou za 229Sk. Pojdeme tam mrknut a doplnime drobcovi satnik - a mame aj darcek k jeho narodkam.

No idem si hodit sprchu, spravim si visnovy caj a idem citat knihu - celkom ma to citanie zacalo bavit - presla som Kelelovu a v kniznici mam rezervacku na Evitine obidve knihy - to chem stihnut este do zaciatku sk.roku - potom budem citat inu "beletriu". ☹

paaaaa 🙂

titkovamiriam
18. aug 2008

ahojte-tak to teda uletelo!! 😀 ,ale vymakli sme super pocasie az na ten piatok-to bola hrmavica.pridavam aj niake fotecky.okrem oddychu pri vode a s kamoskami v cukrarni pri kavicke som stihla aj zavarat 😀

mimi109
18. aug 2008

caute kocky

tak tu konecne neprsiiiiiiiiiii, dokonca svieti slnko ale je o dost chladnejsie 😖

k doktorovi frcime az zajtra, Gabi poslala som ti tie DVD doporucene, dufam, ze dojdu konecne

no my v piatok ficime na dovcu,a le sa vobec netesim, hmmmmmmmm 😒

mimi109
18. aug 2008

miriam super fotecky, to je kde fotene?

titkovamiriam
18. aug 2008

a preco sa netesis?,neboj bude super! a malicka bude ok. 😀

mimi109
18. aug 2008

miriam lebo nefrologicka mi nasadila bubaka do hlavy ☹ celkovo nebola l nadsena tym ze ideme na dovoelnku nie ze by to zakazala ale ani to neodporucila, tak mam malu dusicku aby sa tam malej nepohorsilo 😔
sice mi dala instrukcie co robit keby sa malej nedajboze pohorsilo, tak viem co treba, ale aj tak mam obavy