Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

elliana
autor
17. sep 2007

mimi, ja jej nedavam cele bobule, obcas sa sice stane, ze "uchyti" zo stola aj celu bobulku, ja jej kazdu bobulu rozkrojim na polovice

rencata
17. sep 2007

Ahojky hok,y promiňte, že vám sem tak lezu, ale mám problém s výběrem kočárku a říkám si, že byste mi mohly poradit z vlastní zkušenosti. Má některé z vás Jané Slalom PRo nebo Cortinu Cam Evolution? Nemohu se mezi nimi rozhodnout. Nebo jestli mi poradíte nějaký jiný typ. Potřebuji aby byl lehký, snadnpo rozložitelnž (budu ho ručně tahat do druhého patra) a samo aby byl bezpečný a pohodlný pro mimi.

mimi109
17. sep 2007

rencata ja ti moc s tymito kocikmi co sa pytas neporadim netusim ake su to kociky ja mam 3 kombinaciu Bambi Boomerang a som s nim maximalne spokojna

elliana
autor
17. sep 2007

ale inac nedavam Zoji to, co jej nechuti a zatial sa mi to osvecilo. Ja si myslim, ze jej chuti to, co organizmus pyta...a vobec ma netrapi, ze jej nechuti banan. Inac, kazdy den zje jednu surovu mrkvu, nejake ovocie a sladke neje

mimi109
17. sep 2007

nasa zboznuje kinder cokoladky ine sladkosti jej nedavam aj to len nedavno sa naucila to papat u nasich a sama ju celu zjedla 😀

elliana
autor
17. sep 2007

renca, skus kuknut nejake temy o kocikoch, tam ti skor poradia, ja by som rada, ale vlastnu skusenost s tymito kocikmi nemam

mimi
17. sep 2007

rencata, ani ja nepoznam tie kociky, tak neviem poradit, prepac ☹
a nemaju ich niekde v predajni, ze by si ich mohla odskusat?

gabika146
17. sep 2007

ahojky 😀
prave som pozeral ten dnesny reflex wladi si krasnucka 😉

elliana
autor
17. sep 2007

Gabi, de su fotos? Som zvedava, ako na ihlach

adriana111
17. sep 2007

moja Ninka zase miluje jablka. ked jej ich nakrajam na kusky, chyti do kazdej ruky kusok a papa. nastruhane nechcela, to ju napinalo. hrozno som jej davala len trosku, supky a zrnka ma nebavi davat prec a cele sa jej este bojim davat. inak ma rada aj nektarinky, broskyne, banan a tiez cerveny melon.

elliana
autor
17. sep 2007

adi, ja som sa tiez bala toho hrozna, ale supky jej vobec nevadia.

mimi109
17. sep 2007

gabiiiiiiiiiiiiiiiii fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

adriana111
17. sep 2007

gabika, aj ja som zvedava na fotky. predsa, ta moja svadba bola uz taaaaak hrozne davno. Vsetko sa vydarilo tak, ako ste si predstavovali? a co maly druzba Jakubko, tomu sa pacilo?

adriana111
17. sep 2007

elli, ja jej po troske davam, ale nie denne. a ona je radsej, ked moze drzat v rucicke kusok a odhryzat si sama. a to sa pri hrozne neda. ale skusame skoro vsetko.

gabika146
17. sep 2007

vsetko dopadlo super maly bol krasny vydrzal do 23hod
fotky dam len ich musim zmensit ☹

wladka
17. sep 2007

fotkyyyyy...

mne hrozno zje cele, u nas je vyhoda, ze mame doma.. neviem si predstavit ze by sama zjedla kupovane hrozno, su velke.. zabehlo by jej to.. ale my amme malinke, tak v poho 😎..co sa tyka ovocka, miluje vsetky, co moc nemusi su vyzivy.. inak, klop klop, emka je dobry papkac, papa vsetko, a pekne..

mimi
17. sep 2007

baby, vy zatial nemate jedlo na stene? nase su uz oznackovane zemiakmi, mlieckou kasou 😀

adriana111
17. sep 2007

wladka, Ninka tiez papa skoro vsetko, ale niekedy vsetko vypluva. naucila sa vypluvat, tak skusa. ale zeleninkovu polievku s cestovinkou - plny tanier. to jej mozem davat stale. a denne bielu activiu. skusali sme uz aj pribinacik, ale ten moc nemusi. ovocne vyzivy, ako-kedy, ale ked ma kukuricne lupienky (ale len nestle), tak to by stale papala. no a chlebik, rohlik, ale najradsej suchy, bez masla alebo syru. sladkosti jej este ziadne nedavam, na to je podla mna este skoro. radsej nakrajam ovocie alebo kalerab, mrkvicku...

adriana111
17. sep 2007

mimi, stenu este nie, ale to bude asi preto, ze stol mame od steny dost daleko 😉

mimi
17. sep 2007

adi, asi to bude tym, my mame stolicku pri stene, kedze sa nam nikde nezmesti 😅

wladka
17. sep 2007

mimi, nie nie.. ale stolicku mame celkom krontavu 😀 ..

adi, super 😉

adriana111
17. sep 2007

my mame stol v strede kuchyne a tak mame v strede kuchyne vzdy najviac omrviniek a najviac zakydanu dlazku. ale co narobim, raz sa hadam nauci papat pekne a cisto 😀

adriana111
17. sep 2007

dobre baby, ja sa lucim, rano vstavam o siestej, skolacku treba vychystat a zaniest do skoly. a poobede mame v skole prve rodicko. takze idem spinkat.
dobru noc 🙂

wladka
17. sep 2007

adi, bru noc.. potom povies, ze co a ako natalka si pocina v skole 😉

pojdem aj ja, papapapa

mimi
17. sep 2007

dobru nocku vam prajem, idem aj ja teda 🙂

alena1
17. sep 2007

ahojky,vsetky uz hajkate tak pojdem i ja....
my sme dnes prelomili nas rekord,zaspinkali sme az pred 23.....
ale to je tym,ze sme si fajn a neobvykle zdriemli v podvecer.....
snad aspon rano pospinka a ja s nim🙂
inak tiez papkame takmer vsetko a s velkou chutou,ovocie v pohode az na banan,ale ked je hladny spapa aj ten🙂🙂

pa

elliana
autor
18. sep 2007

bre ranecko, juj, pocasie sa pokazilo, tak bolo vcera krasne a dnes je uz tak "smutno"...no, idem si dat kafco ahor sa do zehlenia

gabika146
18. sep 2007

ahojky u nas je este slniecko ale ma prist nejaka vichrica uvidime idem aj ja na kafco a torticku 😀

elliana
autor
18. sep 2007

gabi, foto uz mas? Ha? SOm zvedava

gabika146
18. sep 2007

tato my to zmensi a potom hodim neboj 😉