Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

elliana
autor
4. okt 2007

bre ranko, zas som kukla na chvilu, ale tu nik ☹ idem k tej mojej laske, uz som jej dala klasika bavlnene plienky a vyzera to, ze sa ta hnacka skludnila, ale desim sa dat nieco ine jest, ako ryzovy odvar, tak zase varim...chuda, esteze moc nevymysla a namiesto mlieka vypije flasu odvaru
pa

mimi
4. okt 2007

ahoj elli, to ma mrzi, ze sa takto trapite ☹

my sme sa akurat vratili od doktorky, maly ma uz treti den zvysenu teplotu a horucky, este k tomu aj hnackuje, tak som pre istotu s nim sla k doktorke, Zobrala mu vyter a na nic ine neprisla, preco ma tie teploty. Tak cakame na vysledok.

Daj vediet ako ste dopadli !

mimi109
4. okt 2007

ahojte juuuuuuj elli myslime na vas a drzime palce aby sa zojke rychlo polepsilo posielame fuuuuuuuuuuuuuuuu na bolacku

mimi a nema to Kubko zo zubkov?

nas teraz tiez riadne trapia zubale potvorky vysla jej dalsia stolicka a dolna 2 este ide druha dolna 2 a jeden horny ten vedla ocneho neveim ako sa vola 😖 mala je nervna umrncana a zacala si tak dasna o seba triet aj zubami pri tom skripe 😖

mimi
4. okt 2007

mimi, aj mna to napadlo, ci nie su to zubky...
aj vy ste mali zvysene teplotu, ked sa Mariannke prerezavali, vsak?

mimi109
4. okt 2007

ano mimi Marianka aj teplotu mala aj hnackovala ked jej zubky sli

mu sksu pacom po dasnach ci mu necitis cosi ze sa ide prerezat aj stolicky mu poskusaj tie sa kolo 1r porerezavaju

wladka
4. okt 2007

uuuha, ale to tu viazne.. 😲 😉 povinnosti, deti..cooo?? 😝

my kojime kojime 😲 , hlavne v noci, musim odstavit hydrant 😝 😅 , skusim obvaz, len neviem kedy..

zubale mame.. tak sme krasne s mezerami.. vpredu 4 , mezera, a po jednom vsade 😅 .. kecame, zatial je to latanina, ale ja nemam problemo v jej latanine kecat.. tak si rozumieme 😀 ..a bomby v plienkach pokracuju, zrejme dalsie zubky.. 😉 .. doma nechce byt, len by behala po vonku.. 😖 dufam,ze nebude po tatovi v tomto 😠

elli, a skusali ste fialovu vodicku?? ☹

elliana
autor
5. okt 2007

bre ranecko, wladi skusali, aleju na tej prdelke vsetko pali a mala to az take "zive"...ale uz je lepsie, ma to take zaschnute, nemokva...osvedcili sa bavlnaky plienky a ryzovy odvar. Chudatenko, cele dni mrkvu a ryzu...ale neproestuje
inac, aj u nas je dzavot taky "nie slovensky", ale aj my rozumieme. Je to chutne
inac, uz u Zoji zacinaju nejake divne stavy. Ked jej nechcem nieco dat, sa hodi na zem a trepe nohami a reve. Esteze netrepe hlavou. A vcera sa zacala udierat po tvari, ked som jej nieco nedovolila.Co to uz na mna tak skoro skusa? A potvorka to je, pohryzla ma do prsa a ked som ju od seba odtisla a zacala fnukat, tak sa zacala vtierat, hladit ma a hovorila boooo

wladi, ale ved ani mamicka eminkina nesedi furt doma. Podla mna ma byt po kom zivana

mimi
5. okt 2007

elli, nam dr. dala Hylak na hnacku. Este stale ma take riedke stolice?

wladi, veru povinnosti, ja uz pomaly ani sama nezajdnem na zachod 😝 vcera som si stihla pozriet svoju kulturu,ale aj tak som behala do izby kazdych 5 minut, aby sa mi neskotulal z postele. V postielke mi najviac vydrzi 30 minut 😒
to sme si teda navarili 😅 ☹

wladka
5. okt 2007

elli, akoze po mne?? no teda!!! 😕 😝 .. ja som sice akcny typ, ale beriem ju vsade so sebou.. a moj? ten sam.. a ema?? ta tiez sama.. vsade..

tiez zacina prostestovat,ale krikom, placom.. zatial sa nehadze 😅

mimi, my spolu zachodujeme.. 😀 a rolujeme hajzlak spolocne 😀

elliana
autor
5. okt 2007

aaaaaaaaaaaaaale wladi, som nemyslela tak, ale ze si tiez energicka baba a ze mala ma byt po kom...som myslela v dobrom 😉

tak, dosla som zo skoly, baby, rustina, no hruza, na stare kolena azbuka 😝

wladka
5. okt 2007

elli, rustinaaaa??? 😕 marisapanna.. co to?? keby anglina, nic nepovim.. 🤐

mimi
5. okt 2007

elli, ta ako si to poriesila s malou, kde si ju dala? a ta rustina, brr, 8 rokov som ju mala nic z nej uz neviem 😝

wladi, aj vy chodite spolu na hajzlik? 😀 nepapa Emka zachodovy papier, lebo Kubkovi vynimocne chuti, no co, trochu vlakninky mu nezaskodi 😅

elliana
autor
5. okt 2007

baby, aj anglina, zajtra, pre pokrocilych, sa scvoknem...

a k Zoji...dosla kamoska s malou dcerkou a pockala tu s nou na MM, ze ak by nahodou nestihol dojst, ale stihol, zdejchol z prace 😲 😲 . A s tou kamoskou to je fajn, ona je zlata, ochotna, Zoja ju pozna, ale musi chodit po syna do skoly, takze Zoju jej nechavat nemozem. No, uvidime, ako to bude dalej, svet sa nezruti, ked nebudem na vsetkych prednaskach

inac, sa chechcem na MM, studuje Radugu, normalne ho to chytilo, rusak jeden 😀 😀

wladka
5. okt 2007

mimi, ale ba.. papava 😀 .. a este kuka, co co to mam za pipinku 😀 ..

TM?? no teda.. 😀

mimi
5. okt 2007

elli, anglina by bola pre mna, by som bola vo svojom zivle 😀

super, ako ste to vyriesili!
ako Zojka, uz je v poriadku? Mne sa Kubko dnes vykakal do vane 😝

elliana
autor
5. okt 2007

mimi, do vane, ojojoooj, ja mam uz zojinych prdov plne zuby, by ste neverili, ale prala som bavlnaky...juj, bozske jednorazovky
ale uz je to ok, sice 5-6 krat za den, ale uz nie hnacka. Ale stale davam pit RO a mrkvu uz asi nebude chciet do konca zivota, furt ju tlaci, aj obed, aj vecera, chudatko

wladi, tie nase baby su nejake zvedave, ja tiez na WC stiskam kolenami, lebo by mi tam aj hlavu vopchala, zvedavec 😅

mimi
6. okt 2007

elli, ako jej robis ten RO? kolko ryze das? uz aj zacnem, lebo mu tie hnacky neprechdzaju, tiez ma skarede bo na zadocku ☹

adriana111
6. okt 2007

ahojte baby 🙂
elli, mimi, drobcov mi je velmi luto, ze tak hnackuju ☹ chudatka malinke, ono to nie je prijemne ani pre velkych a co taky maly drobcek... ale dufam, ze im to uz rychlo prejde.
na zachod chodime aj my spolu, minule chytila papier a odisla mi cez cely byt a papier samozrejme tahala. a potom len silou-mocou ochutnat, taky rev spustila, ked som jej ho brala. susedia si museli mysliet... od nas ide teraz plac velmi casto, pretoze ked jej nieco nechcem dovolit, tak bud zacne jacat alebo plakat od jedu. a dupka na mieste, je pri tom taka podarena, ako sa jeduje 🙂
elli, no rustina, to je teda radost. ja som z nej sice maturovala, ale keby som sa mala zase ucit, tak neviem-neviem. ale mozno by som bola prekvapena, mozno by som si na vela veci spomenula a islo by mi to super. mozno aj ty tak. len si to nesprotivit hned od zaciatku. aj Natalku ucim "pozitivny" pristup - ziadne "ja to neviem, ja to nebudem vediet, mna to nebude bavit, mne to nepojde..." a vidim, ze to funguje. na mna to zaberalo vzdy na skuske na VS. ked som mala k skuske pozitivny pristup, tak to vzdy dopadlo dobre. takze budem ti drzat palceky a uvidis, vsetko bude v pohode.

elliana
autor
6. okt 2007

no caute babule
mimi, lyzicu ryze na 1 l H2O a variiiim..
som akurat prisla zo skoly, normalne som unavena, no nechapem, ale tesim sa, ze studujem. Akurat hladam nejake knihy, chcem si ich ale len popoziciavat, je toho strasne vela a dost to ide do penazi, tak hladam
no, idem sa pomojkat so Zojou, normalne mi chybala
paaaa

alena1
6. okt 2007

ahojky babule...
drobcekom posielame cmuk a prajeme ryyychle uzdravenie 🙂
elli je fajn,ze Ti studium sposobuje radost,ved tak to ma byt a neboj,aj rustinu zvladnes🙂ja by som sa jej celkom potesila🙂
my uz mame za sebou prvy pracovny tyzden,malinky zvlada zmenu v pohode,ba zda sa mi,ze mu i prospieva...si predstavte,k zaspavaniu uz nepotrebujeme didinku,teda aspon cez den nie ale aj to je pre nas VELKY uspech...
a strasne sme sa rozkecali,pusinka sa mu cely den nezavrie🙂krasne 🙂 🙂

mimi
7. okt 2007

dobre ranko 🙂
elli, aspon mas aj dajaku zmenu 😉

alenka, ty uz pracujes? no to je super, ze sa v noci uz nekojite, ako si to urobila? potrebujem recept!!! Kubko nielenze spi s nami, ale najnovsie si lahne na moju hrud a takto spi, nedaj boze, ze ho odsuniem 😒 Som totalne dolamana ☹ 😠 uz to praktikuje az cez den 😠

mimi
7. okt 2007

alena, teda cez den, nie v noci 😉 my aj cez den 😒

wladka
7. okt 2007

mimi 😀 ..

oooozaj baby.. niekde som citala ze horcica na cecek.. vcera som skusala na malu 😀 ..faaaakt zaberaaaa.. 😅 .. najprv sa total prisala, potom eeeee, bleeee.. a nukala som jej cece, uz kyvala ze nie nie nie.. 😀 .. ale prislo mi to luto, tak som jej dala druhy, cisty 😀 .. sla na to opatrne, a ked nic,tak sa pekne prisala 😅 .. takze viem, HORCICA!!!!!!! 😝 ..

mimi
7. okt 2007

wladi, vies co mi jedna kamnoska poradila? Aby MM zobral maleho niekde prec na vikend, a ja, aby som zostala doma. Tak sa ich maly odnaucil od didi, boli to vraj revy, ale potom uz nepytal 😅

wladka
7. okt 2007

to viem aj ja.. prave som planovala ze dam nasim malu.. a ja si odbehnem na disco 😀 ..ale nie.. proste mame poschodovy dom, tak by som spala dole, a emi s nasimi hore.. 😉 ..chcela som uz vcera.. ked uz ta horcica.. ale potom nejak z toho zislo..

kazdopadne, sme sa s mami dohodli, ze zajra, bo v utorok nerobi.. 😉 vyskusat musime.. alebo vikend.. ale chcem tu predpripravu na odnaucenie cez tu horcicu.. hm?? a potom prec na noc.. 😉

jana188
7. okt 2007

ahojte babule,
no tusim zacinam byt rada ze sme uz davno s kojenim prestali, toto vam fakt nezavidim. drzim pasticky aby sa darilo.

my sme sa vyliecili zo soplikov, jedna stolicka uz vyliezla, uz az tak nehnackuje ( ritulka je nastastie ok), len uz sa tlacia dalsie tak som zvedava aky bude tam priebeh.
posledne dni nam dali doooost zabrat.
po dlhsom case bol vonku so svokrou a ked dosli to bolo same mama mama mama mama, ani na meter som sa nemohla pohnut. no musime to nejako vyriesit lebo o tyzden mame stretavku zo ss a rada by som tam bola aj trosicku dlhsie. bude to len druhy krat co idem von.
a padnem na zadok, moj muzik akurat hodinu cital mama a ja a povedal ze dobry casak je to. inak je brutalne zatazeny na citanie, aj maly na rad knizky to asi po nom 😀

elliana
autor
8. okt 2007

jani, tak mas doma maznacika, ja som bola naozaj prekvapena, ze ked som v sobotu bola v skole, Zoja si na mna ani nespomenula. A to som cakala, ze bude na mne zavisla a ona uplne v pohode. Nomalne musim priznat, ze co sa tyka zabavy, radsej sa blazni s MM, ako so mnou. Ale ze vraj chlapci su vacsi mamickari

jana188
8. okt 2007

elli, o blazneni s mm to je pravda, to je aj nas maly taky, ale akonahle sa buchne alebo nieco ine mu vadi tak pride a mama mama.....
ale to si uz asi zvykol, lebo ked je mm doma tak sa snazim aby bol s malym a ja robim to co som nestihla a cez vikend samozrejme aj varim zatvorena v kuchyni. to len obcas pride k dveram zabucha mi povykrikuje na mna a ked z mojej strany ziadna odozva tak cupita k tatovi a blaznia sa dalej.
a zojka ma este stale "dietu"? alebo sa to uz zlepsilo?

nelinka
8. okt 2007

ahojte babenky... ☹ smutna som sak som tu malokedy a uz mi velmi chybate lebo ja tu vo svojom okoli nemam s kym pokecat....
tam kde sa budujeme teda dedinka 18km od presova ma vraj super polohu co sa tyka spojov-to ma netrapi chodime autom-ale ked sme si podali ziadost o zriadenie 4G internetu od t-comu tak nas odbili ze tam nikdy nebude takyto net....sak mna porazi ako budrem komunikovat so svetom. a teraz ked chodim do skoly mi ho just treba....vrrrrr 😠

citam vas citam.....

nam sa akurat prerezal 4. zubok-konecne...mame 2 dole a teray sa prerezali horne dvojky a cakam kedy sa prerezu aj jednotky aby sme uz mohli normalne kuskat.....
mali sme uraz-mame popalene prsteky...ked bola u svokry tak s nou piekla zemiakove lokse a talinka jej prilozila na rozpaleny spodok panvice prsteky...a teraz nic nerobi nas atalinka len vsade ku komu ide tak mu ukazuje a vravi ze "bubu" a ukaze prsteky ☹

idem pokukat vase foto ci mate nejake nove a potom idem do hajan lebo rano skoro vstavam do skoly o piatej vstavam 😖

TAK VAS VSETKY MAMICKY A DETICKY POZDRAVUJEME 😉

bru nocku

zajtra snad sa tu stretneme v pokece

wladka
8. okt 2007

ahojte..

neli, bubu prejde 😉 ..drz sa v skole.. nezavidim to skore vstavanie 😝

mimi, ako??.. ja uz tuto noc skusim nedat 😝 .. bola hore, plackala..ale nedala som jej, ai po cca 20 min si lahla a zaspala.. dufam, ze to pojde takto hladko celu noc 😎 😀 ..rano dam vediet 😉

drzte mi palce..liska hodila nove foto, idem kuk 😉 ..

bruuu nocku 😔