Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

gabika146
14. nov 2007

ahojky tak ja dnes kupim a vyskusam uz sa tesim
ani tu nemame ai kusok snehu skoda bolo to krasne u nas sa detska hned sankovali 😀
my sme zacali lizt po styroch konecne 😀

mimi109
15. nov 2007

caute kde ste vsetky?

gabi po 4? ved po 2 uz davno behate nie?

vcera vyzeral ze sa nam sneh roztopi a za noc ho tolko navalilo som len kukala no sranda 😅

atiatko
15. nov 2007

Ahojki babenky,
tak mam sekundu cas, tak sme sem mrkli.
Vidim, ze ste pisali o umyvani zubkov - my sme drobcovi kupili kefku, ked mu isli uz tie prve dva. Jasne, ze ju vtedy nepouzival, ale teraz uz vie, ze vecer pred tym ako pride mliecko ideme umyvat zubky. Davame mu len malinku bodku pasty, lebo to vzdy spapa. Ale ked aj cez den zabludime do kupelky - pyta si kefku. Zubarka povedala, ze kludne tu kefku moze suchat po zubkoch aje bez pasty - ved tie zubiky su len take perlicky, a ze aspon sa aj cez den ide ten povlak zo zubkov dolu. Inak je to smiesne, ked sa snazi napodobnit ako sapo umyvani zubkov vyplachuje pusinka - viac menej len pluje. 🙂 😀 ale je to krasne ....
No zienky - toto bola len chvilka - sme doma sami - ocinko je v praci do 22 - vonku uz sneh zmizol, a fuka hnusny vietor - tak som drobcovi vymyslela zabavku - na stolik v obyvke som mu lepiacou paskou nalepila baliaci papier, a tam spolu kreslime ceruzkami zimu 🙂 no a uz asi on dokreslil a som na rade ja ..... tak idem za nim .....
paaaaa ..... uvidim ako vecer zaspinka, ci sem este dobehnem

PS: mame novu hracku - staru nefunkcnu mysku od PC - hrame sa s nou do zblbnutia ..... 😉

gabika146
15. nov 2007

ahojky mimi kde mas album?my este stale nespime 😝 uz som grogy

wladka
15. nov 2007

gabi, caf..aj ym sme zaspali neskoro.. o 21h 😝

ako sa mame? my fajn.. uz mam aj kupene auticko, je uz doma.. tak sa neviem prestat kukat z okna 😀 ..jhak sisi 😲

u nas ani stopa po snehu 😖 ..total blato.. 😠

elliana
autor
16. nov 2007

bre ranecko, u nas je aj sniezik, ale aj zimaaa, fuci, no des

wladi, ake auticko? pre teba? Velke? aj ja sceeeeeeem

adriana111
16. nov 2007

ahojte 🙂
elli, ty si ale ranne vtaca 😉
ja som dnes vstavala o pol siedmej, dala Ninke mliecko, urobila ranajky a desiatu Natalke, vychystala ju do skoly. zaviezt ju bol ocino, ma dnes volno a ked sa vratil domov, tak som zalahla spat do postele a vyliezla az o desiatej 😀
som potrebovala taky relax. sice za mnou kazdu chvilku chodila Ninka a snazila sa ma vytiahnut z postele 😉
von asi zase nepojdeme, vonku je hnusne, tak budeme vymyslat nejaky program aby sme Ninku zabavili 🙂

mimi109
16. nov 2007

gabi zmazala som ich

wladi to fakt sneh nemate? tu je ho tolko navaleneho 😝 som dnes 6x s kocarom zapadla kym som malu k nasim zanielsa, som jej bola overal na zimu kupit

a zima jeeeeeeeeeee asi zacnem verit tomu ze ma byt sneh od novembra do aprila 😝

gabika146
16. nov 2007

mimi a preco????????
aj tu je kosa ja som isla s malym od nasich na rukach a tak sa nam smyklo skoro som sa skydala je-3 😝

atiatko
16. nov 2007

Ahojki,
tak ja som tu len na chvilku - prave sme sa vymenili pri PC s ocinkom - to viete makame na pracach do skoly - skuskove zacalo - a PC mame len jeden (zeby sme napisali Jeziskovi ??? 😀 ).
Dnes sme boli strihat Petulka - je z neho krasny vojacik - v nedelu totiz mame krstiny, tak chceme byt za pekneho.
Inak aj u nas uz zliezol sneh, a drobcek stale chodi ku oknu a vola "neeee" - to akoze sneh.
No idem ja pisat tu pracu - mam PC pre seba do 22 - potom nastupuje ocino a ja sa budem ucit.

Paaa vsetkym ....

PS: wladi a kedy nas zvezies v novom brrrrmm ??? 😉

mimi109
17. nov 2007

caute babenky 🙂

no malej sa to chodenie naramne paci uz beha jak sarkan sice este sem tam ju zatacka ale uz nepada a ked ju chcem za ruku chytit tak zacne pistat aby som ju pustila 😀 a to som sa bala ako na tom budeme s chodenim ked sme mali s nozkami priblemy 😒 este nas caka v maji kontrola snad to bude dobre

atiatenko nase a fotecky z krstin budu? uz sa tesime na petulka fesacika 😵

a zima je vonku 😝 som sla rano o 7 do obchodu len mikinovu bundu som si dala az mi zubami drkotalo 😅

jana188
17. nov 2007

ahojte

ati vy uz kreslite? to je super
wladka - auticko, no super tak si ho riadne uzi a nech sluzi veeeeelmi dlho.
mimi109 a preco si zmazala fotecky? som sa tesila...

inak studujuce maminky mate moj obdiv, ja by som to nedokazala...
ste sikulky

tak sa majte krasne a ak budete mat cas tak hodte par pismenok...

mimi109
18. nov 2007

caute kocky mala mi az teraz zaspala 😒

wladi ake brrrrrrrrrm ste kupili? 🙂 tak nech dobre sluzi auticko 😉

albumy som zmazala omylom 😅 spravim novy 😀

mimi
19. nov 2007

dnes sa tu nik neukazal? 😕
wladi, ty to tu uz tiez zanedbavas, coo? 😅

Tak nic, idem aj ja spat 😔

mimi
20. nov 2007

zase tu nik nebol? 😕 jojojoj ☹

gabika146
21. nov 2007

ahojky baby co je??????????????????
wladi nerandi tolko a venuj sa nam
liska ako sa mate vy?mimi109 ati eli kde ste????????
chuda mimi tu je sama
my sa mame super idu nam zubky jedna radost uz pozeram na nete darceky chceli by sme malemu kupit detsky domcek jeden sme uz nasli ale je dost velky ale na jeho detsku fajn tak uvidime
dnes mame stretko s partizancankami tak sa tesim papap

wladka
21. nov 2007

cafte-.. 😀

ja zanedbavam?? to vycitate nespravnej.. zacala som trucovat 😀 ..

gabi, uzi si to 😉

tei darceky nespominajte 😖 este nic nemaaaam 😲 😅

gabika146
21. nov 2007

ako sa mame???????????
ani ja este nic nemam a uz sa tesim na vianocnu vyzdobu a nech mame kopu snehu uz tu neni ani stopy po snehu 😝

mimi109
21. nov 2007

caute kocky 😀 tak my este sneh mame ale zacina sa topit 😝 no hlavne aby bolo na vianoce bielo
aj aj sa tesim na vianoce ako budem ozdobovat stromcek a a ako nan mala kazisvetka zareaguje som zvedava 😅

a ako sa mate? co deticky?

mimi ako muzik?

wladka
21. nov 2007

jeeezis.. ozaj, ten stromcek 😲 to ma nenapadlo.. u nas nemame dvere do obyvaku, tak nevim nevim 😖 ..ved ju neustrazim 😠 😅

sneh? tu ani n..ale zato riadna brrrrr kosa 😠

my sa mame fajne 😀 ..

mimi
21. nov 2007

cafteeee!!! konecne ste sa tu ukazali 🙂

Ani u nas uz niet snehu, dnes bolo krasne ako na jar 😀
Zistila som, ze nemam darceky pre dospelych 😝 a ani neviem, co im mam kupit...

mimka, manzelik je uz v pohode, uz aj pracuje 😵

Kubko uz ma dolne zubky, tazke dokopy 6 zubkov 😅 Aj tak nemame na vas, coo? 😝 😀

wladka
21. nov 2007

mimi, coby nie 😉 .. my dole sest..4 v strede, mezery a dve 😀 ..kazda na inej strane.. tak to vypada, ked sa smeje.. musim sa smiat aj ja 😀

mimi109
21. nov 2007

wladi ved to ani my nemame v obyvke dvere 😅 no ale skusim ho o radiator priviazat snad odola ten stromcek 😀

mimi tak super ze je muzik v poriadku 😉

wladka
21. nov 2007

o radiator???? 😕 a nezhori 😅 .. no ja som na nic neprisla.. ale snad ho bude iba obdivovat s odstupom 😀

mimi109
21. nov 2007

asi nie moja teta to tak robi 😀

tak o tom mozem ja len snivat aby mala stromcek s odstupom obdivovala 😵

mimi109
21. nov 2007

wladka super motto mas 😀 😉

wladka
21. nov 2007

mimi, budem s tebou snivat 😀

ze jo?? 😀 to motto myslim.. 😀

mimi109
21. nov 2007

ako je ta superstarovska 1. pesnicak Kym vies snivat tak mas nadej... 😀 😀 😀

inak co nove? ake brrrrrrrrrm ste kupili?

mimi109
21. nov 2007

wladi idem drychmat rano musim do mesta ist tak dobru noc a sladke snicky

wladka
21. nov 2007

mimi, 😕 to is este pamataaaas????.. ja som akurat rozmyslala, ze ake mali prvi, a druhy.. ani keby co, som si nevedela spomenut.. no ja asi starnem 😀

IP 😉