Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

gabika146
20. feb 2009

ahojte oziuvujem nasu temu tak nam opat snezi uz ma poraza a maly vobec nechce na sanky tak sme vonku pol hodku a hajde domou
dnes mame karneval tak sa velmi tesim mame kostym sasa tak som zvedava kolko v nom vydrzi 😀

wladka
20. feb 2009

ahojte, my fofry, zajtra totiz ideme svadbit.. sa tesime, mala a ja 😵 .. vsetko nachystane, zabezpecene.. tak si to uzijem.. 🙂

gabi, vy tiez ten karneval..tesim sa na foto.. co bude?

gabika146
20. feb 2009

wladi tak sa super zabavte
my mame kostym sasa 😀

mimi109
21. feb 2009

ahojte kocky, ako sa mate?

wladka dobre sa zabavte

gabi mas foto s karnevalu?

mimi109
21. feb 2009

preco mi nejde dat smajlika????????

gabika146
23. feb 2009

ahojte karneval dopadol supis dam aj foto ked ho upravim ale sme chory maly ma zapalene hrdlo ale nemame antibiotika nastastie
vonku otras stale snezi uz ma to ani nebavi 😅

mimi109
23. feb 2009

gabi skore uzdravenie Kubkovi

aj tu snezi husto vela a vytrvalo

a stale mi nejde davat smajliky

gabika146
23. feb 2009

😲 😖 😠 😀 mimi tak ti par posielam 😅

titkovamiriam
23. feb 2009

ahojte tak mi si teraz uzivame snehu a snehu

mimi109
23. feb 2009

gabi diiiiiiiiiiiiiiiiik za smajliky

miriam aj my mame kopu snehu kalamity a neviem co este

aaaaaaaaaa chcem smajlikyyyyyyyyy

titkovamiriam
25. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 taketo

wladka
25. feb 2009

cafteee.. na svadbe boli supis, mala vytancuvana na komplet..potom hodim fotky, musim ich cez druhy pc cez bluetooth 🙄 vela piplacky je s tym.. ale slubujem, ze ich sem dam.. 🙂

teraz musim chystat par veci do skoly.. 😝 sa mi nechceeeee.. 🙄 radsej by som 😔 .. doobeda sme boli vonku, oskar svieti, naaaadherne bielo a tepluuucko.. 😵 😵

a sme uz zapisane do skolky 😀

mimi109
25. feb 2009

wladi super

no my a skolka no coment, ze uz maju plno tak neviem co poriesime ☹

jeeeeeeeeeeej uz mi idu smajlici jupiiiiiii 😀 😀 😀

nelinka
28. feb 2009

ahojte babenky,

uf konecne doma zo skoly .....

este ma caka jedna skuska za zimny semester ale to opakovana z prvaku taze tak..... ale chvalabohu mam druhy rocnik zimu urobne vsetko ta aspon troska sa tesiiiim 🙂 🙂

aj ked ta jedna bude brutalita a des.....uf .....

ja som dala malu zapisat do skolky mimo nasej obce, budeme sice rano chodit autobusom pokial neporiesime nejako druhe auto..... ale tu ju nedam ani za svet....koho som sa pyttala ta kazdy sa stazoval na skolku u nas v obci .... ale take 3km mame skolu v susednej obci...a tam robi riaditelku jedna od nas tak mi navrhla ze ci ju nechcem tam dat, ze jej sa aspon nazberaju deticky a ze mi bude brat malu rano kludne tak uvazujeme....

alebo potom ju dam do presova do mesta do skolky .......hmmmm tazko je mi sa rozhodnut ale uz najvyssi cas ta tak....

ste zdravucky?? mi sa zatial drzime....aj ked som bola na ocnom a budem musiet nosti okuliare 😎 😎 😎 😒 😒 😒 a talinka ma ploche nozky a idu jej kolienka dovnutra takv pondelok idme na ortopediu a uvidime co povie lekar....hmmm

mimi109
3. mar 2009

caute kocky co vsetky porabate? 😕

ja uz na leto malej tricka kupujem 😀 som nahodila ja foto do albumu , som sa kapanek dnes nudila 😅

nelinka
4. mar 2009

cafa, heh ta ja na leto este nekupujem bo ma skusenost ze ked kupim daco dopredu ta to potom jej presne v ten cas male...heh a to pritom kupujem vzdy o cislo vacsie

teraz nosime 110/116 - cipana bude vysoka jak na kralovej holi kde stojiiiii strom zelenyyyyyyy
yyy

gabika146
4. mar 2009

ahojte my sme sa dnes vratili z anglicka super zazitok lietadlom leteli sme prvy krat maly bol supi apocasie nam krasne vyslo
pridam aj fotky len mam nervy ked ich musim zmensovat 😠
no mimi teda zasobujes sa dopredu?xixiix

mimi109
5. mar 2009

Neli uz nosite 116 ??? my 98 , daco 104

gabi ja tiez neznasam to zmensovanie 😝 a co ste boli za znamimi ? ci na nakupy? 😉

gabika146
5. mar 2009

boli sme u kamarata a kamosku mame v londyne tak sme boli trosku vypadnut aj s malym na par dni a velmi sa tam oplati nakupovat len mat kopu penazi 😀

wladka
5. mar 2009

neli?? uz e raka velka?? my 104 🙂

gabi, no super.. 🙂 ..aj ja mam kamosku v London, vlani mi to nevyslo.. hadam tento rok ak to pojde.. lebo v juni chceme na dovcu Turkey 😅 ..

zo svadby foto som dala, kuki 😉

gabika146
5. mar 2009

aj my velkost 104 110.....
no wladi super zazitok lietadlom a boli sme vsade kde sa dalo maly bol super maly sme aj kociar inak by sa nedalo ak sa ti bude dat urcite chod oplati sa mali sme letenky za par korun a tie nakupy parada
uz som kuki mali sme tam pc tak som vsetko sledovala 😀 😀
mimi ako to ide so smazlikovanim????

mimi109
5. mar 2009

gabi nič moc ☹ aj krámy mi zblbli , od soboty začnem užívať tabletky čo mi doky predpísal na upravu cyklu tak uvidíme, vy ako?

gabika146
5. mar 2009

no my sa snazime ale uvidim ci sa nam podari nieje nato tolko casu ako pi malom 🙂

mimi109
6. mar 2009

no aj to že už nie je toľko času 🙂 no snáď sa zadarí

mimi
7. mar 2009

gabi, jej vy ste boli v UK a ako dlho? tam by som chcela ist, ale uz tam nemam ziadnych znamych 😒
co pekne ste si kupili?

mimi, gabi, prajem vam, aby sa vam podarilo druhe babo, vidim, ze obidve uz dlhsie snazilkujete...

wladi, vy uz dovcu planujete, supis! ides sama s malou,alebo s nejakym suhajom?

wladka
7. mar 2009

mimi, ziadny suhaj..ide s nami moja segra (krstna mama) 😀 .. tak budeme jak 3 gracie 😀 .. a ty ako v skole??

inak s tou dovcou sme sa nakoniec dohodli, ze pojdeme na last minute.. lebo v juni mam skusky, a neviem na kedy zarezervovat dovcu, ked ani neviem datum skusok.. tak na last minute, a hotovo 😀, aj nam to viaceri schvalili, ze je to tak lepsie.. tak som zvedava jak dopadneme, mozno nakoniec to nebude turkey, ale nieco ine.. to uz necham na potom 😉 🙂

aj ja drzim snazilkam palce.. 😵

mimi109
8. mar 2009

ahojte dievčatá, čo nového?

ja sa dnes nenormálne nudím, už aby bola jar , budeme sa po vonku flákať 😵

ešte som aj od včera začala užívať TBL. čo mi na gynde predpísal doky tak by som len spala 😖 😖 😖

mimi
8. mar 2009

ahoj wladi, last minute je urcite dobra vec, este aj usetrite 😉
skola OK, uz nam planuju dalsie terminy skusok a pri tom mam pocit, akokeby som vcera skoncila zimny semester.
Vyzera, ze letny bude tazsi ☹ a ty ako?

mimi, my sa nenudime, lebo chlapov mam chorych a mna len pred chvilou prestala hlava boliet ... ale jar by som uz prijala 🙂

jana188
10. mar 2009

Ahojte,
celiakiu nemame, mame len znizenu aktivitu laktazy, co znamena ze by sme mali papat jogurtiky a ost.mliecne vyrobky v malom mnozstve, ale podla dr. by sme ich uplne vylucit nemali. Takze sme dopadli celkom fajn.
Este sme boli aj u urologicky a ideme na ciastocnu obriezku,lebo mu nejde stiahnut predkozka a zas hospitalizacia 3-4 dni. Uz ma ide z toho porazit, do 1,5 roka bolo vsetko ok, a teraz nemame pomaly tyzdem co nejdeme k nejakemu doktorovi.

dufam ze vy sa mate lepsie.
pa

wladka
10. mar 2009

mimi, ze jo.. jaaaaar.. nam je to jedno, sme vonku za kazdeho pocasia..dnes padali krupy, tak sme sa obliekli,a sli von.. take malinke, Emi sa tesila jak besna.. bo ich zbierala... 😀 ale zas mi je luto za zimou, ani som sa poriadne nelyzovala ☹

skola? no v juni mam mat statne skusky.. ale neviem kedy...asi na poslednu chvilu sa dozviem.. 🙄

jani, chvalabozku.. 😔 .. znizena aktivita laktozy je asi lepsia diagnoza.. trosku obmedzite milk, ale v podstate papat moze vsetko 😉 ..horsie by to bolo so celiakiou 😨 .. obriezku zvladnete, a potom snad uz budete fit..

som kaput, A