Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

atiatko
3. aug 2007

... no moje prispevky nejako nechcu ist na MK ... pisala som vcera aj v stredu a stale ma odtialto vyhadzuje 😠 😠 😠 myslite, ze je to preto, ze nepisem tolko do augustoviek ???????? 😀 😀 😀

atiatko
3. aug 2007

haloooooooo fungujes konicek ????????

atiatko
3. aug 2007

no to je sila tak ten druhy prispevok som pisala rano okolo 9 a nabehol teraz .... 😒 😒 😒

wladka
3. aug 2007

109, neviazne.. to ten kon 😠 ..nemame na to nervy.. kedysi byvavalo, ze deticky boli kludnejsie, obsedelina jednom mieste dlhsie, tak sme mohli sediet.. ale teraz? to by chcelo gigabajt 😅 a ryyyyychleho kona 😀

ja uz na to pravdupovediac nemam nervy.. 🙄

elli, tak som aj ja rozmyslala.. ale potom som povedala, ze robota nie je zajac, ze neutecie.. ze sa na nu vys.rem 😅 .. vecer porobim.. okna ako casto umyvas? 😕 sa mi zda, ze nejak casto... bo my minimalne 😅 ..

doobeda sme boli na ockovani, super.. zatial nic, ani opuch.. vecer uvidim, ci vystupi teplota.. ale dufam ze nie.. pri predoslych dvoch ockovaniach nemala..
stop stop, aby som to nezakrikla 🤐

elliana
autor
3. aug 2007

wladi, to sa ti len zda...ale obcas mam doslova chut upratovat, ale to bude asi preto, ze ked Zoja spi, nebeha popod nohy, nevylieva vodu z vedra, "neumyva"si v tej vode ruky, nenatahuje handru a nestrka ju do pusy...vtedy si poviem, och, aka je to radost nerusene upratovat

adriana111
3. aug 2007

ahojte baby 🙂

elli, ja som taka ista ako ty. ked mala spi, tak sa nahanam ako o dusu a upratujem, co sa da. kolkokrat som si hovorila, ze si pojdem lahnut s nou, ale nejak sa mi neda. akurat minule, ked sme boli na chalupe, tak som si pospala s malou, ale potom som bola ako mechom udreta, som sa nevedela prebrat. 😒

wladi, na ake ockovanie ste boli? my sme boli na ockovani pred 2 mesiacmi na 3.davku Infanrixu a mala bola v pohode, ziadna reakcia, vobec nebola mrzuta, nic 🙂

mimi109
3. aug 2007

ahojte je tu niekto?

adriana111
3. aug 2007

ahoj mimi109 🙂
myslela som, ze sem dnes zase nikto nepride ☹
ako sa ma Mariannka?

mimi109
3. aug 2007

ahoj adi no mala dobre od pol 7 spinka
a vy ako? dievcata posluchaju?

jana188
3. aug 2007

ahojte aky ste mali den?

mimi109
3. aug 2007

ahoj Janka cekom dobry, a ty?

adriana111
3. aug 2007

ahoj jani 🙂

den som mala fajn, upratovaci 😖 , ale som so sebou spokojna. este teraz dorabam obed na zajtra, pretoze chcem ist doobedu do mesta. a doma mam len Ninku, ta uz spinka a Natalku sme vyslali na prazdniny. ona sa tesila, ale mne tu chyba ☹

jana188
3. aug 2007

az na to ze maly dost drsne spadol a ma tipel na cele a pripalene 2 prsteky od sporaka ( ale len prosilinku) tak v pohodicke. Odkedy zacal sam doma behat tak kazdy den mame nieco. A najhorsie na tom je ze ho nedokazem ustriehnut. ☹

adriana111
3. aug 2007

jani, to je smola ☹ ale drobci musia vsetko skumat, tak sa niekedy takymto nehodam neda ujst. moja starsia ma 6 rokov a vecne ma nieco oskrete, rozbite, udrete...uz som z toho chora. ona mala byt asi chalan, nohy ma ako fotbalista 😒

jana188
3. aug 2007

ja viem ze deti proste na tomto vyrastaju a bez toho sa to neda, ja len ze ma to mrzi. A ked uz vravis o nohach tak tie ma tiez ako fotbalista. A zacina sa mi pustat vonku sam ale to mam velky strach ho pustit lebo este nie je celkom isty. Tebe mala ako sa pustila vonku si sa nebala?

mimi109
3. aug 2007

nam dneska mala spadla z nocnika na hlavu to boli revyyyyyyyyyy to tak dopadne ked ma davat tatik na nu pozor 😒

chuda Marek posielame fuuuuuuuuuuuuuu na bolacku

jana188
3. aug 2007

adi a kam isla Natalka na prazdniny?
mimi, tatovia su experti jedneho takeho mam doma 😀

a momentalne priniesol lentilky, no nedaj si! 😉

mimi109
3. aug 2007

jani ked moj muz "dava na malu pozor" tak to vecne konci placom 😒

wladka
3. aug 2007

ahojte 😎 ..teraz akoze uspavam..

elli, nposli mi potom mailom ten recept na uspavanie 😉 .. teraz mi zpostielky vykrikuje mamamamamam, place, stoji, ruky hore.. no povedzte ako ju mam uspat.. 🙄 ..didi nedam..

adriana111
3. aug 2007

janka, ked mi zasala chodit Natalka sama, tak bola zima a bola vzdy naobliekana, takze aj ked spadla, tak to bolo v pohode. ona padala len na zadok. na hlavu padla len raz, ked mala skoro 2 roky a to sme skoncili na pohotovosti ☹ ale ma len taku malicku jazvicku tesne pod vlaskami.

a Ninka sa sama este boji. prejde cca 5-7krokov, ale potom uz leti do boku. ona totiz stupa na spicky a preto ma problem udrzat rovnovahu. ale pomaly sa to lepsi. 🙂 ale ked sme vonku na travniku, tak ju skusam pustat, to sa bojim menej, nez na chodniku alebo doma, kde mame len plavajuce podlahy.

mimi109, to sa obcas stava ☹ a malinka sa ti uz pyta na nocnik? mne sa nan nechce ani posadit a ani ju nenutim. Natalku som tiez nenutila a ked mala 18 mesiacov, tak sa v priebehu 1 tyzdna zacala sama pekne pytat. 😉

adriana111
3. aug 2007

wladka ahoj 🙂
ak, chces, ten navod na uspavanie ti poslem, elli ho ma odo mna.

jana188
3. aug 2007

u nas to bolo tak, ze ked tatinko prisiel z roboty a nasiel na malom modrinku, hned som mala pucung, ze preco nedavam pozor. Potom som ho nechala s malym asi 2 hodinky sameho a odvtedy je klud. samozrejme ze neustriehol to nase sidielko 😀
ale ved chlapi su taky, o tom netreba debatovat, no nie?

mimi109
3. aug 2007

adi nepyta sa sama ale ked ju tam posadim tak sa pekne vycika sem tam vykaka 😀

wladi to poznam mama mama ruky hore stoji a caka kto ju vybere z postielky 😅 no ale so zaspavanim problem nemame

jana188
3. aug 2007

wladi drzime pasticky aby ti zaspala.
my zatial ani nevieme co je to nocnik a ani ma to netrapi.

adi, aj my mame plavajuce podlahy a tie pristatia su dost tvrde. Na travu by som ho aj pustila, keby tam nebolo tolko ho.... od psov. Niekedy padne pekne na zadok, ale stava sa aj to ze padne dole pusou a na tej trave nechcem aby sa tam "niecoho" najedol 😝

adriana111
3. aug 2007

ja mojmu tiez nemozem vycitat, ze malu neustriehol, lebo uz sa stalo aj mne, ze mala prisla k modrine, ked sme boli doma same. 😒 lenze, ked ma malu MM, tak nerobi nic ine, len sa jej venuje. a ja popri tom musim stihat upratat celu domacnost, varenie, pranie, zehlenie, Natalku... 😠

jani, mala je na prazdninach u mojej krstnej, maminej sestry. oni nemaju deti, tak sa jej naplno venuju a ona to vie patricne vyuzit vo svoj prospech. ale miluju ju nadovsetko, tak tam chodi rada. sice je to len 10 km od nas, ale je "na prazdninach" 😎

mimi109
3. aug 2007

jani to hej taky uder hlavikou o podlahu uz tiez mame za sebou a nie 1 😖 aj mlu smyka ked lozi po 4

jana188
3. aug 2007

adi to mas pravdu, asi sa z toho Natalka vytesuje. A to ze vyuziva vo svoj prospech, ved to by robili vsetci. A mala vie vycitit kde ju maju radi, no nie? 😎

jana188
3. aug 2007

mimi ved tych uderov este bude...

mimi109
3. aug 2007

jani vsimla som si ze mame rovnaku podlahu prosim ta co na nu pouzivas? ja ked umyvam stale je smuhava tak musim aj estit ju potom aby neboi smuhy 😠

adriana111
3. aug 2007

mimi109, ja na podlahu nedavam nic, umyvam ju len cistou vodou. akurat ze pouzivam mop zn. Vileda (taka chlpata handra 🙂 ) a potom nemam smuhy 😉