Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

adriana111
11. aug 2007

jani, verim 🙂 , mna nakupy tiez nejak vycerpavaju 😒

ja ked nemam doma obe bambule, tak som uplne mimo. ked su doma, tak su vsade, obe volaco chcu, Natalke sa nezastavi papulka, ale mam to rada. a ked su vecer ulozene a ja uplne vystavena padnem do postele, tak ma to tak prijemne hreje 🙂 unavena, ale stastna 😅 a ked spinkaju, tak sa chodim na ne divat 🙂 hrozne rychlo to vsetko leti, teraz ma este potrebuju, ale ani sa nenazdam a uz to tak nebude ☹ ale taky je zivot. teraz ma to tak nejak chyta, taketo nalady, asi to bude tym, ze Ninka bude mat 1 rocik a ja ani neviem, ako to tak rychlo mohlo ubehnut...

jana188
11. aug 2007

veru ubehne to ako voda....
my budeme mat obycajnu tortu, lebo tato zakazal take gycove (a mne sa to tak strasne paci...no snad o rok si presadim svoje) hore lena napisane 1 a meno a este nejake ozdoby.tak som zvedava ako to bude nakoniec vyzerat.
maly ma 18. a padne to presne na sobotu tak pridu vsetci z mojej strany a druhu oslavu budeme robit ked sa muzickovi pribuznymrozhodnu kedy budu mat cas.
malemu sme pokupili kopec hraciek ...a aj tato si chcel kupit indianov s osadou ale potom povedal ze marek je este moc maly a kupi mu to neskor...ale tak po tom pozeral..take hviezdicky mal v ociach.
ja som sa aj dost nastvala, lebo som si kupila kratke gate a kym som nasla svoju velkost,som sa aj zapotila, vsetko maju pre vychudnute kocky...no mam proste smolu

wladka
11. aug 2007

jani, ved predavaju ozdoby na tortu.. su pouzitelne aj na papanie.. nasla som to v diskusii tuna.. pockaj, najdem ti to.. 😉 ..proste korpus, a kre si urobis po svojom, a toto len prilozis.. 😉

adriana111
11. aug 2007

jani, my este netusime, aku tortu budeme mat, ale cez tyzden chcem ist zajednat. ale my budeme mat asi taku detsku (gycovu 😉 ), do tohoto mi polovicka nekeca. on je rad, ze sa o to nemusi starat.
a s tymi nakupmi pre seba, to poznam. ja sice s postavou problem nemam (teraz vazim o 8 kg menej, nez pred otehotnenim 😒 ), ale zase na moju velkost je vsetko len pre take pubertiacky a nic normalne. tak ked si chcem kupit nieco normalne na seba, tiez pochodim kopec obchodov, kym najdem nieco vyhovujuce

wladka
11. aug 2007

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=25465 ..tu je to.. 😉

ani to nei ej drahe, a dufam ze som ti pomohla.. tatik bude aj tak rad, urob to ako prekvapko.. 😀

adriana111
11. aug 2007

je, wladi, tie su pekne 🙂 mozno to vyuzijem v januari, ked budem piect tortu Natalke. tej pekavam sama, so zdobenim mi pomaha a toto sa jej urcite bude pacit 😉

jana188
11. aug 2007

keby som tusila e take nieco existuje... ale dodacia lehota je 2 tyzdne tak sme to presvihli. tak ale ved prilezitosti este bude dost.
a diky wladi, si moc zlata

adriana111
11. aug 2007

jani, ty si priamo z BA? skus pozriet na internete, nejake cukrarne maju tieto "jedle fotografie" aj vo svojej ponuke.

wladka
11. aug 2007

jani, skus zavolat tam.. najdi kontakt, su z blavy.. skus ci sa da osobne.. www.matetodoma.sk ..a su lacnejsie.. adresa: Mgr. Peter Klačanský - PeKlSoft, Sibírska 46, 831 02 Bratislava

adi, jasna vec.. budem aj ja vediet.. muzovi tiez urobim take prekvapko.. 😉 ..len ci si to zasluzi 😅 😅

idem hajat.. bru nocku 😉

dadus
12. aug 2007

Ahojte babulky, tak podavam hlasenie od mimi, oslava kubkovych narodenin dopadla dobre, len sa vam este nejaku tu dobu neozve, lebo modem na net im prisiel, len nemaju pin kod, takze tak....mimi vas pozdravuje a dakuje za gratulacie 😉

wladka
12. aug 2007

dadus, dik 😉 ..odkaz ze ju pozdravujeme, vladka a emka.. 😉 .. a ked budu funkcni,nech sa hned ohlasi.. 😀

mimi109
12. aug 2007

caute kocky, vonku leje mala mi buva tato siel do prace a ja konecne sedim 😀

wladka
12. aug 2007

mimi, co porabate?.. mne emi spinka.. asi si zalahnem aj ja.. miso siel hrat futbal, maju zapas.. nezavidim 😒 v takom case hrat.. uuuha.. 😕

gabika146
12. aug 2007

ahojte aj my spinkame prsi tu ja som doupratovala od11 treba vyuzit ked je tatik doma a pojdeme do tesca a svokre 😅

wladka
12. aug 2007

gabi, caf 😉

uz sa ti to blizi.. waaaa 😝 .. ako sa citis?

gabika146
12. aug 2007

zatial si to vobec neuvedomujem 😅

mimi109
12. aug 2007

cafte tak mala spala za cely den az hodinu 😒 no snad vecer skor zaspi

babyyyy ja som kriplik 😀 uz tyzden ma clenok boli neviem z coho a som si to uz dnes aj obviazat musela co som ledva na nohu doslapavala lebo mala chcela tancovat tak som s nu sa natriasala s nohu bolavu 😅

jej gabi este mesiac a budes MLADA PANI 😉

gabika146
12. aug 2007

😀 😀 😀 tesim sa hdam nam vsetko vide tak ako chceme 😉 uz som rozposlala oznamka a pozvanky a som zvedava kolky nam potvrdia ucast 😅
tatik isiel cakat na stanicu babku aj s malym tak som sama strasne tu prsi aspon sa bude super spat

mimi109
13. aug 2007

hooo kde ste? to tu nik nebol??? dako nam to tu ide dolu vodu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

wladka
13. aug 2007

ahoj 😉

ale nebud smutna.. ved je leto.. 😎 ..pride zima, uvidis, pisanie nam pojde o 106 😀

jana188
13. aug 2007

Ahojte,
ako sa vam dari?
Mam na vas otazocku, ked vam drobci spia uz iba raz za den, kedy ich ukladate spinkat? Nam sa uz asi skoncilo obdobie dvoch spankoch za den.
A ako to potom riesite s papanim, kedy co???
Diky moc za odpovede, velmi ma to zacina trapit ale asi robim z komara somara, nuz co som uz raz taka

gabika146
13. aug 2007

jani aj mi spime len raz za den a maly chodi spavat okolo21.21.30teraz cez leto zachvilu mu to budem musiet posunut na 21hod uz je skoro tma
doobeda pred spankom ma len jogurt a ked sa zobudi tak polievku a potom druhe a poobede nejaku maskrtu a vecer mlieko 😀

jana188
13. aug 2007

gabi a na denny spanok kedy ho ukladas?
a spapa ti polievocku aj druhe naraz alebo tam das nejaku pauzu?

gabika146
13. aug 2007

podla toho kedy vstane ale vacsinou okolo12 a to spi len hodku
nechavam medzi tym pauzu a potom spapa vsetko

wladka
13. aug 2007

my este dva krat schrupneme.. a pekne dlho.. 🙂 ..ale za to noci buntosi 😠 ..1-2x.. ale co uz.. to len didi cucat chce, a spi dalej 😖 😀

co sa tyka obeda, ako kedy.. davam polievku, mala pauza, cca polhodinky, a druhe, niekedy aj odmietne, nerobim si z toho velku hlavu, dam jej to neskor.. a odmieta po zasmazenych polievkach, su syte.. 😉 ..niekedy spapa naraz.. mala uz vie odmietnut, a pytat jedlo.. takze tak..

elliana
autor
14. aug 2007

ahooooj, ja som teda myslela, ze ked mam na prazdninach baby, budem cely den zavesena na nete, ale akosi som sa zmylila....k PC sa nedostanem, permanentne su obsadene obidva kusy, nic nestiham, spavam este menej, ako predtym...no hruza a babam sa u nas paci a akosi sa este nechystaju domov 😒 😒 😒
No nic, potom si to vynahradim, ani vas nestiham pocitat, len tak zbezne kukam, som zvedava, kedy to dozeniem, buduci tyzden ideme na Oravu, tam urobime aj mecheche s tortou, 25.ho ma brat narodeniny, tato meniny, tak to spojime a urobime veeeeelku oslavu...a dovalia sa aj svokrovci, takze sa tesim, ze to takto odbijeme jednym vrzom

Som sa rozpisala, ze? Sa neviem nabazit, mlade este spia, ony vstavaju az o pol jedenastej, teraz sa bezim venovat Zoji, lebo na mna vykrikuje z postielky...
Inac, co sa tyka spanku, aj Zoja si sama od seba presla na rezim jedneho spanku, vstava okolo 7 pol osmej, niekedy aj skor, a spat ide az okolo pol 2, spi tak dve hodinky 🙂 , v nedelu, ked bolo take strasne pocasie, spala 3 hodky 🙂 🙂 a vecer okolo pol osmej sa uz sama zacne pytat spat...BUVA, BUVA...to je take krasne...
Co sa tyka jedla, najradsej ma polievky, ale take huste, aj s maskom, takze ja jej len niekedy davam druhy chod...a papa pred obednym spankom. Banany mi zacala vypluvat, miluje hrusku a naj ma biely jogurt...toho by vedela zjest na litre...
No fakt, musim bezat, ja sa zas ukazem, ked budem stihat...Dufam, ze sa dovtedy Gabika nevyda, chcem ju stihnut este ako slobodnu...Gabiiii, pockaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj...

gabika146
14. aug 2007

dobre ranko
eli to aj ja som si vzdy myslela ze ked tu mam sesterku s frajerom tak mam veget ale je to uplne naopak 😲 😖

adriana111
14. aug 2007

ahojte 🙂
ked ste sa bavili o tych dennych spankoch...
Ninka spava este 2x, rano vstava o pol siedmej - siedmej, vypije flasku mlieka, potom okolo deviatej chlebik alebo biely jogurt, o desiatej ide spat prvy krat asi 1 - 1,5 hodinky. Obeduje o 12, vacsinou len jeden chod. Varim jej huste zeleninovo - maskove polievky alebo jej udusim masko so zeleninou a k tomu ryzu alebo zemiaky alebo cestoviny. Po obede vypije asi 150ml mlieka, bez toho to nejde, ked jej nechcem dat mlieko, tak robi hrozny krik. Poobede ide spat o druhej a potiahne si tak do pol stvrtej, potom sa napapa. Okolo siestej sa naveceria a potom este pred spanim o pol osmej vypije flasu mlieka - 250ml. O osmej uz spinka. Toto s malymi obmenami kazdy den.

adriana111
15. aug 2007

caute 🙂
nejako to tu viazne ☹ co porabate? drobci posluchaju? asi vas naplno zamestnavaju a tak nemate cas na sedenie pri pocitaci. ja som prave doranajkovala, prv som pri malej nestihala a teraz idem varit. len este netusim co ☹ . to je najhorsie, vymyslat kazdy den nieco pre malinku a nieco pre nas, ale aby to chutilo aj Natalke.
tak si uzivajte slnecne dni a nech vam drobci robia len radost. 🙂

gabika146
15. aug 2007

ahojte 😀
maly spi tak vam idem trosku napisat ako sa mame
ide nam ocny zub takze kakame ostosest vzdy sa prekaka 😀 v sobotu mame oslavu pride kamarat s frajerkom gratulovat malemu aj tatovi tak mam radost na druhy tyzden pridu vsetci kamarati a v nedelu svokra a ostatna rodina tak nam to ubehne ani neviem ako a bude tu svadba
dnes ideme na 3ponaucenie potom este 2 🙂
dnes mame krasne tak vybehneme von tatika mame dovecera v praci tak pojdeme k babke
tak sa majte pekne a piste 😉 😀