Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi
18. okt 2007

bre ranko, jujujuj, vy ste sa ale rozpisali 😝 😀 nestiham 😀

ale spom vas navnadila na darceky, coo? 😀 fakt uz pomaly treba nakupovat, ja si to vzdy nechavam na poslednu chvilu a potom mam len nervy. Vcera som nakupili take drobnosti pre svagrinine deti a este dajake oblecenie, boli v akcii.

mimi, sanky je dobry napad, to by ma nenapadlo 😉

wladka
18. okt 2007

no baby.. vy ste zlate.. pekne ste sa mi ukazali.. 😉 ..za to vam posielame pusinkyy 🤐 🤐 🤐 ..

mne starost co manzelovi kupit odpadla 😀 ..ale no.. ale tipy?? neviem neviem.. ale pomozem.. 😉

gabika146
18. okt 2007

ja nemam tucha co kupit na vianoce ale my si dame asi spolocny darcek novu kuchynu
maly spi dnes sme mali otras doobedie krik,hukot,blakot katastrofa mala som chut zdrhnut ale kam? 😲

liska
18. okt 2007

ahojte 🙂 Vianoce? ja uz mam nejake drobnosti pre kazdeho, maly sa bude riesit tesne pred, lebo ja mu vzdy nieco kupujem a hned aj davam, kto by to drzal do Vianoc 😀 ale videli sme s muzom taku super tabulu, kde sa kresli a hned sa to moze gombikom elektronicky vymazat, to nie ako ja kedysi kriedou po nabytku 😎 😀 tak sme si to nechali, ze den pred Vianocami, aj ked teda hraciek je u nas o chvilu viac ako nas,ale co ine, ked tie ocka tak krasne ziaria pri kazdej novej 😵 a este nejake velke auto na dialkove, za tymi sa ide zblaznit 🙂 no a dostane konecne aj novu autosedacku, aj ked to mu asi bude srdecne jedno 😅
muzovi okrem obecenia a knih kupim kozenu otacaciu stolicku k pocitacu, mozno aj taku s masazou, nech si chrbatik pekne oddychne, ked uz na nas musi pracovat 🙂
nasim klasika-kozmetika a oblecenie + digitalna vaha,nech si kontroluju bruska 😀

liska
18. okt 2007

a zabezbecila som uz aj seba, pre istotu 😎 dala som nasim kupovat tie DVD, co su v niektorych casakoch, take klasiky ako Basnikov, Jak vytrhnout velrybe stolicku a pod., tu mi take veci velmi dobre padnu,tak sa tesim...a neskor si ich snad bude pozerat aj Christian 😵

gabika146
18. okt 2007

ja prave pozeram jedno take dvd maleho rozpravku pat a mat je to sranda aj my kupujeme casaky kde su dvd 😀

adriana111
18. okt 2007

no, baby, vy sa snazite 🙂
liska, u nas je uz teraz tolko hraciek ako v hrackarstve. a to som si hovorila, ze Ninke nebudeme vela kupovat, ze ma po Natalke. ale aj tak kupujem...
a ked si spomenula tie DVD, mozno nahovorim MM na spolocny dar, DVD prehravac, zatial pozerame len cez PC a to nie je celkom ono. uvidime... 😉

liska
18. okt 2007

tu su inak take obchody z druhej ruky, kde nachadzam uplne nove hracky a knihy skoro zadarmo, vsetko chicco a fischer price, svajciarske deti chodia aj tak od 10 tyzdnov do jasiel, tak to asi len dostavaju a nemaju kedy sa s tym hrat...tak vam nemusim hovorit, kolko hraciek je u nas 🙄 😀

gabika146
18. okt 2007

od 10tyzdnou do jasiel?to nemyslis vazne mna by porazilo co tam nemas narok na md?? 😲

liska
18. okt 2007

mas-10 tyzdnov 😉 to je skoro vsade vo svete tak, len u nas maminy nadavaju a nevedia si vazit, co maju, je to sice almuzna, ale aspon je, vsade inde sa na zivobitie maka 😒 mna sa to ale netykalo, mam uz dost rokov na to, aby som mala ujasnene pririty, takze radsej budem v mensom byte s nizsimi vydavkami ako bez svojho dietata, takze praca isla zbohom 🙂

mimi
18. okt 2007

to je dost skoro ist do prace, ked ma dieta iba 2,ci 3 mesiace. Clovek sa musi niekedy uskromnit a brat si tolko kolko zvladne 😉
Mozme byt veru radi, ze mame moznost byt doma 3 roky, je to sice almuzna, co zeny dostavaju, ale aj tak, oplati sa to 🙂

To mate super, ze tam mate take obchodiky, tu to stale chyba a tie hracky maju nekrestansku cenu ☹ ☹ no co, nemusi mat maly vsetko, aspon ho naucime skromne zit 😉

Vcera som kupila malemu tu tabulu, co si liska spominala 🙂 este som je nerozbalila, neviem, ci vydrzime do Vianoc 😀

liska
18. okt 2007

preboha, aka priserna hrubka, to sa mi ako podarilo?!?!? "zivobytie", samozrejme, musim sa vyhovorit, ze uz som letela k malemu, lebo sa zobudil, ale aj tak sa hanbim 😔

adriana111
18. okt 2007

liska, nic si z toho nerob. to sa stava 😉 a v poslednom case aj mne ☹

adriana111
18. okt 2007

no, co je? 😨 spinkate? 😔

wladka
18. okt 2007

ale nie..my sme mali stretko 😉 .. papanicoveee 😝 ..som sa prezrala, sa tesim na divoke sny.. 😔 😕 🤐

liska, zivobitie moze byt tiez dobreeee 😉 ..ale inak, vsimla som si, ze aj ja troska upadam.. odkedy cez compy piseme, pise sa bez diakritiky, tak vzdy ked pisem cosi dolezite, tak bez diakritiky vacsinou, a potom ma hneva ten vysledok, bo ho aj tak musim prerabat 😠 😒 .. dufam, ze rigorozka pojde pekne, bez chyb.. 😲

inak, tesim sa na vas dnes 😀 .. tak sa hlaste.. 😎 ..vikend budete mat volnyyyyyy... 😅 😉

bru noc holky, a deticky.. a hezke snicky.. 😵

adriana111
19. okt 2007

tak sa zase hlasim 🙂
malinka vstavala o pol siedmej a od pol deviatej zase spi 😔 a to spala celu noc od osmej. nejak ju tie sopliky zmohli.
teraz si davam kavicku a potom ma cakaju nejake vybavovacky, tak neviem, kedy sem zase kuknem.

wladka, snicky boli divoke?

mimi109
19. okt 2007

caute babule

tak my sme uz tiez chore ☹ mala kasle a ma sopliky 😢 😢 😢
od vcera vecera tu prsi a prsi a prsi 😝 moja nalada je na bode mrazu s takeho pocasia 😠

vcera sme boli v ziline na nakupy aj som uz malej pod stromcek cosi pokupila 😀
a svokrusa bola v polsu a kupila malej pod stromcek kocik a daku supravu na zimu jej kupila tak som zvedava aka bude 😵

gabika146
19. okt 2007

ahoj mimi u nas strasna kosa ale neprsi nastastie pojdeme kamoske pozerat svadbu co sme boli v sobotu a obliekla som malemu taku suopravu co dostal ked sa narodil a je mu dobra az teraz 😀

mimi109
19. okt 2007

gabi ahoj aj tu je tak kosa uz aj snezi 😲

wladka
19. okt 2007

cafte.. ja len tak zbezne.. malinku som uspala, chcem zacat pisat na rigorozke.. aj tu je nanic cas 😒 .. na spaniii 😔 😔 ..

sny?? ani neviem.. 😀 o com bol sen.. musel byt urcite dobryyyyyy, ked si ako naschval nepamataaaam.. 😠 ..juj 😀

ma nehnevajte, uz mate cosi na vianoce?? ja idem v pondelok do blavy, tak sa urcite stavim v nejakom obchodiku.. malej chcem pokupit practica veci.. ziadne hracky, dnes rano som ich upratovala.. strasneeee cosi 😠 .. musim kupit nejaky box, alebo kos na hracky.. ved to sa nedaaa.. 😝 .. na nervy.. 😝 🙄 ..

sneziiiii 😕 uuuj.. 😉 ..treba kupit sane 😀 ..

mala som kavu, ale asi si idem dat este jednu 😔 ..paaa, hor sa do prace.. 😝

adriana111
19. okt 2007

wladka, my mame plne police hraciek a kniziek. to su Natalkine a Ninka ma svoje najoblubenejsie v kosi na pradlo. len budem musiet asi pridat dalsi kos... 😨

mimi109
19. okt 2007

dobry vecer sa praje 🙂
tak ja hracky skladujem v sietovej ohradke 😀

wladka
19. okt 2007

mudro 😀 ..ja som ich mala tam tiez, ale uz to nevyuzivame, bo tam nechce byt, a dost nam to zavadzia, tak som to uz zlozila, a pekne sa to nakopilo 😠 ..kym to bolo v ohradke, nebolo poznat ze ich je vela 😎 😀

aky mame vecer?? ci plan na vikend??

mimi109
19. okt 2007

ahoj wladi no my ju este vo velkom vyuzivame mala sa tm este zahra a sem tam ju tamdam ked potrebujem na wcko ist 😀

plan na vecer? tato pri telke a ja pri nete 😀 😅

a vy ako? Emi uz spi?

alena1
19. okt 2007

wladka vecer pri TV a PC,MM este stale pracuje,teda nic moc... 😒,tak istym sposobom takto relaxujem a vychutnavam si klud 🙂
a vikend?hlavne sa vyliecit a oddych oddych oddych..... 🙂 🙂

wladka
19. okt 2007

mimi, jasne povinna vecierka o 20h 😉 ..

ja uz lezim, hlava ma boli, z nedostatku pitiva 😀 ..ale vody myslim, nie alko 😅 ..

alenka, tak tak, oddych oddych oddych.. a co mas muzika este v praci? ci doma pracuje?

alena1
19. okt 2007

wladi tak nech rychlo preboli a mozno veru,jeden by pomohol 🙂
nie nie,pracuje mimo domu a dnes maju akosi moooc... a musi tiez zajtra ☹

wladka
19. okt 2007

ali, co smutis.. oddychnes si od neho.. no neee 😲 😀

alena1
19. okt 2007

no jooo 🙂 ale v poslednom case "oddychujem" nejak pricasto 🙂
uz co,aspon sme si vzacnejsi 🙂

wladka
19. okt 2007

no vidis.. 🙂

tomasko ako? pokroky?