Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

alena1
19. okt 2007

tie mame kazdy den,v niecom.....keca o dusu,krasny je 🙂 no chodit sa mu velmi nechce,i ked zopar krocikov,tych samostatnych sme uz oslavili🙂
a nadalej tazky zavislak na didi,hm,to je...v noci..... 😒

wladka
19. okt 2007

alenka, skuste s tym seknut.. ja uz kojim iba cez den, a v noci uz nie, prespinka mi.. je to este cerstvooo 😀 ..proste som si povedala, a dost, ziadne didi v noci, tak aj bolo, jak som zaumienila, prva noc bola divoka, mavala rukami, kopala, pavianovy rev..asi po cca 2h zaspala.. atd dokola.. ale ta druha noc uz bola super.. prespala do 5h, zacala mrncat, ale to som ju ignorovala, a nejako prestala, a spala do 7h.. az doteraz takto..samozrejme ze sa parkrat zobudila, ale uz nie na didi, len si poplackala, a spinkala dalej.. bez toho aby som vstala, proste som ju ignorovala 😉 ..skus to.. 😉 .. rano o 7h ma didi, za odmenu 😀 ..

alena1
19. okt 2007

wladka super,musim aj ja byt raznejsia,zatial sa mi to nedari.....ale fakt mam niekedy v noci na male a poviem si koniec,no potom ma to prejde 🙂
asi do Vianoc mu este doprajem,vtedy budeme doma vsetci... a skusime to......

wladka
19. okt 2007

alenka, jasne.. 😉

mimi109
19. okt 2007

wladi kukam ze sa uspesne oducate 😉

wladka
19. okt 2007

nooo 😉 ..

idem ja uz haji.. paaa bruuuu 😔

mimi109
19. okt 2007

dobru a sladke snicky 😉

alena1
19. okt 2007

wladka sladke snenie 🙂

alena1
19. okt 2007

mimi Ty este nehajis? 🙂
ja cakam cakam a zatial neuspesne... 🙂
no idem zahnat jed 🙂 a aby som nemala vycitky,zeleninkou 🙂
pa

mimi
20. okt 2007

bre ranko, ci uz obed? 😀
To mame dnes ale skarede poco 😒

wladi, mala sa ti v noci nebudi? Kubko by ma mozno ani necucal, ale v noci sa dajako budi a potom neviem zaspat a didi je jedine, co ho ukludni 😅

ali, takze do Vianoc? 🙂

alena1
20. okt 2007

mimi planujeme... 🙂
ked citam,Tomasko rovnako ako Kubko sa ukludni len s didi,budi sa teraz aj kazde dve hodky,dokonca tuto noc castejsie.....mam pocit,ze viac nespime ako spime 😒
no teraz sme soplikovi,dnes sa chudatko rozkaslal ☹ ach jaj,mam strach.....
no aj ked sme zdravi ako repa,je to v noci prakticky rovnake.....
ale to je uz zname... 🙂
a vy ako?kedy? 🙂

mimi
20. okt 2007

ali, ani sama neviem, ja si to stale s nim vychutnavam 😅 ale nie, uz aj my pomalicky skoncime, lebo aj cez den mi vyhrna tricko a najhorsie je, ked sme niekde vonku a to mi zacina vadit 😝
MM mi vravel, ze ked je sam s nim, tak pekne pije z flasky a pri mne nic nechce pit okrem didikov, takze len vymysla 😒

Ako vikendujete?

wladka
20. okt 2007

cafte kojky 😀

ale nie.. sak aj mne to iste robila 😒 , a v noci teraz uz konecne prespi.. som happyyy 😵 .. ale didi este davam,len cez den.. 😉 .. len proste som chcela po nej, aby mi v noci spinkala, ved je uz velika.. v noci spat, a cez den didi obcas, preco nie.. viete??..

a mimi, niekde som citala.. dieta "vyciti" mliecko 😉 ..preto pri tvojom M sa mi ani neziada 😀 .. ale nieco na tom urcite je.. 😉 ..

skuste sa zatat, nehovorim ze uplne prestat, ale v noci by mali spinkat.. cez den kojte kolko chcete 😎 ..

mimi
20. okt 2007

wladi, aj ja som to citala, ze dieta vyciti mlieko, ved niet cudu, ked spava s nami 😅 mliecko rovno pri hlave 😅

uz mas dokoncenu pracu do skoly? MM tiez uz zacal skolu, ale zatial som ho nevidela nic robit, neviem ako to stiha 😅

wladka
20. okt 2007

mimi, mliecko pri hlave 😀 😀 😀 😀 😀 ..som sa musela zasmiat..to znaju 🙂

akoze dokoncenu?? boooze, to bude pri tom tempe aj dlsie trvat.. ale co je hlavneeee 😎 uz mam uvod!!!! 😀 ..ale nie, uz mam naplanovanu koncepciu rigorozky, uz len sa rozpisat 😝 .. zacala som aj s prvou kapitolou, len je to zatial prva strana 😉 ..

mimi109
20. okt 2007

caute len vam zazelam pekny vecer a letim nazad k robote zavaram cervenu repu straaaaasna prplacka som zvedava do ktorej tam budem pri tom trcat 😝

adriana111
20. okt 2007

caute 🙂
mimi109, my sme dnes boli na chalupe u svokrovcov, cela rodina a zavarali sme cervenu repu 😝 a bolo jej ako pre 10 rodin 😝
wladka a aku mas temu prace?

ja sa chystam zehlit, ale vyzera to, ze len chystam...
😖

wladka
20. okt 2007

holky, ja som KO, idem haji 😔 😔 ..bruuu 😔 😔

adi 😉 ..dlouheee.. proces adaptacie ziakov so sluchovym postihnutim do beznej zakladnej skoly ako vychodisko inkluzivneho vzdelavania .. ide tam o integraciu, a chcem vytvorit kriteria podmienok pri prijati ziaka s takym postihnutim, bo niektore skoly neberu ohlad na jeho osobnost a jeho potreby, ide im o love 🙄 , kedze na postihnuteho maju viac ako na normalneho, a takto ziak neprospieva, ale naopak.. bohuzial je to tak, a taka je realita.. ale je pravda, ze nie vsetky skoly 😉 .. takze, budem mapovat, ale len nitrainsky region, z toho budem robit aj vyskum, aj sa budem zaoberat akym sposobom to robia, ci splnaju kriteria atd.. 😉 ..len dufam, ze nesposobim nejake komplikacie 😅 😅 ..ale mne nejde o nic ine, ako o dieta!! 🙂

adriana111
20. okt 2007

wladka, super tema 🙂 ale asi sa dost potrapis. to, ze skola ma za prijatie ziaka s nejakym postihnutim viac penazi, to viem, kamoska je ucitelka. ale mnohe skoly vobec takymto ziakom nevychadzaju v ustrety a bohuzial, ma tam ovela tazsie podmienky... to je skutocnost ☹ tak drzim palce, nech praca dobre dopadne a nech je to tym detickam aj na osoh 🙂
pekne snicky 🙂
a ja sup k zehlicke... 😖

mimi109
21. okt 2007

bre ranko sa praje 🙂

adi aj vy ste zavarali? 😀

tak som pri tej repe tvrdla do pol noci 😝 ale zas mam na rok pokoj 😅 no idem vykumstnut co spravit na obed akosi m stale nic nenapada 😒 tak paaaaaaaaaa krasnu nedelu vsetkym

gabika146
21. okt 2007

ahojky babulky aj my vam prajeme krasnu nedelu dnes ideme na vylet do martina 😀 konecne vsetci spolu
vcera sme boli sami do rana do 3 tatik bol makat v ziline 😖 a maly ako by to citil a o 1 s sa zoudil a zaspal pred 3 nedockal sa 😀

jana188
22. okt 2007

ahojte, maly spinka tak mam trosicku casu. Vcera si ma maly uplne prestal vsimat, behal cely den len za tatom. Aj vonku boli iba sami dvaja a prisli taky vysmiaty. Aspon som konecne upratala aj co inokedy nestiham. A dnes som prekvapena ze maly este tatinka ani raz nespomenul. Asi to este len pride. Aj u vas su v kurze knizky? Mne sa zda ze cely den len "citame" 😀

Dnes nedava nikto ciarky za ucast???

gabika146
22. okt 2007

ahoj nas knizky nebavia 😖
my uz spinkame od 12 tak mam trosku veget schrupla som si aj ja 😀

wladka
22. okt 2007

helou baby 😉

cely som som out z domu.. tak som nestihala 😉 ..som sice unavena jak slak, ale nedalo mi urobit nekuk 😎 ..

jani, cces ciarocku??? 😀

gabi, tak ty takto?? ulievas sa z roboty??? 😅 ..aale co, inak, ja mavam poobede uutlm, vtedy idem akoze, nie vzdy, emku nakojit, a ona zatial didi, a ja si schrupnem na 5min..vies jak to pomoooze 😀 😝 ..

zajtra sa ohlaste..ciao kocky

mimi
22. okt 2007

no, dnes asi ja uzavrem dnesny vecer, kedze ste tu niet 😝 😀

wladi, cely den bez Emky? ta ako? a preco?

ja som mala dnes plavanie a kedze nemal mi kto ustrazit mojho maleho zbojnika, tak som namiesto cvicenia zjedla slaninku 😝 😀 dobra som, coo? akokeby som nemala dost slaninky na bruchu 😅 stvrtok to dajako vyplavam 😀

wladka
23. okt 2007

bre ranevko 😉

mimi, nooo pol dna.. bola som v Blave.. mala som jednanie s objednavatelmi kozmetickych vyrobkov, a potom Avion nakupy 😎 ..vanocne, aby som nezaostavala.. malej som pokupila kopec veci v HM, CA.. fakt, teraz sa oplatie.. zase pojdem o 10dni, berem aj malinku so sebou, a pokupim jej overal, bundy.. 😉

hlasime sa!! 😅

elliana
autor
23. okt 2007

bre ranko, alebo uz predpoludnie? No to je pocko, co?
wladi, ty toho ale stihas, ja nic nemam kupene, nic neviem na skusky, cely den okolo hnackujucej Zoji, no nervy...idu 3 stolicky, vlastne ich uz vidno, ale aj tak som sa objednala k dokine, aj na odber na KS a aj koli tym hnackam, nech jej urobi vyter, alebo co, co je vela, to je vela...
bezim, som pozvana na kafco, aspon sa vyhnem uceniu
paaaa

adriana111
23. okt 2007

ahojte 🙂
tak elli, mna na kavicku nikto nepozve, ja si musim pripravit sama ☹

wladka, ty si to zobrala nejak supom, tie nakupy 😉 ja tak po troske prikupujem a navyse mam aj Natalku a ta je dost narocna. a kazdorocny problem - co kupit neteri a synovcovi. so svagrinou sme sa dohodli, ze my, dospelaci, si kupovat nebudeme, len detom. a ani svokrovcom nic a oni kupuju tiez len pre deti.

inak to pocasie dnes je hnusneeeeee ☹

mimi
23. okt 2007

adi, to ste sa dobre dohodli. Aj ja by som najradsej iba detom pokupila, nikdy neviem, co dospelim. Inac, ukazala som babke, co som kupila neteram a ona mi povedala, ze to uz maju, no netrafil by vas slak! 😠 To teraz mam akoze ist zase na nove nakupy? 😒

adi, prid k nam na kafco 😉

adriana111
23. okt 2007

mimi, dik za pozvanie, len je to trochu "od ruky" 🙂

my sme sa tak dohodli uz vlani a bolo to super. a za peniaze, co som tak usetrila na dospelakoch, kupili sme si my, co ozaj potrebujeme a co sa mi paci.