Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

atiatko
9. nov 2007

Babenky, vedela som, ze ma nesklamete a odpoviete. Skoda, ze niekto nemate prave tu Yasm...... Ja som brala HAK od cca 19 rokov az na par mesiac takmer stale - 3 mesiace pred planovanim Petulka som ju vysadila, "ocistila sa", a na druhe intenzivne pokusanie sme zostali tehotni. My teraz na "chvilku musime" s druhym babatkom pockat - kvoli nohe. V 7-8/08 by mi mali vybrat klinec (asi taký nejaký dlhy a so srobami ako ukazoval Dzurinda v telke), potom rehabky a este to chce pockat, kym mi zacne fungovat ta jedna vonkajsia stehnova hlava. No uvidim, skusim ich brat (kupila som si iba na 1 mesiac za 450,--Sk) a ak mi nebudu robit dobre, alebo sa mi pritrafi to co zabudli v letaku napisat, vysadim ich. 😀 😀 😀 😀 Este raz vdaka.
Idemsi nieco doplnit do prace do skoly, kym sa drobec pri mne hra, a zajtra hura do skoly ☹ ☹ 😠 😒

Tak zatia paaa vsetkym 😉

wladka
9. nov 2007

bry vecer, holky 😉

doma sme??

mimi, ako? muzik? maly poslucha ked ste sami?? 😉

ati, do skoly 😝 ..by sa mi nechcelo..

gabika146
9. nov 2007

ahojky my sme doma teda ja sama tatik na fotbale a maly spi u babky 😀 esteze je to len o dom vidim im do spalne a ked my je smutno tak odbehnem
mam kopu na zehlenie ale sa mi nechce 😝
wladi a ty nemas rande? 😅

wladka
9. nov 2007

gabi, no vidis.. nemam 😠 ..ale chcela by soooom 😀 ..

gabi, a vy mate svoj domcek?

gabika146
9. nov 2007

nie byvame v panelaku a mamina byva cez cestu 😀

wladka
9. nov 2007

jaaaj 🙂 .. to mate odkupene? 😉 ..ja som si myslela, ze byvate s vasimi.. neviem ale preco 😅

gabika146
9. nov 2007

ved to by som nevydrzala sme oproti a je to super kupili sme tento rok 😀 konecne dlho nam nechceli dat uver

wladka
9. nov 2007

tak to je super 😉

tak gazdujes sama?? zehlit sa nebude 😅 ..mne by sa veru nechcelo..ved ja ani nezehlim..ani malej.. len ponatriasam, vyhladim, vyhladene zavesim..a uz len poskladam 😉

gabika146
9. nov 2007

uz som pozehlila -ved aj ja tak ale sem tam prebehnem zehlicku 😀

mimi109
10. nov 2007

caute tak ja uz mam vyuprtovane moze aj general dopjst n navstevu, mala haja tak som k pc sadla 😀

celu noc snezilo sme sa zobudili do bieleho studeneho rana decka sa uz aj smykaju na klzakoch 😀

mimi109
10. nov 2007

BABYYYYYYYYYYYY MARIANNKA CHODIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dnes poobede sa pustila chodit juj som jak blcha stastna 😀

gabika146
10. nov 2007

😀 😀 😀 sikovna nevesticka 😀

atiatko
10. nov 2007

Ahojki babenky,
asi na mna prisiel smutok aj vycitky svedomia v jednom, ze som vas zanedbavala, tak som sem mrkla.

Marianka - veeeeeeeela krasnych a pevnych krocikov a nech sa maminka a ocinko za Tebou veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela nabehajuuuuuuuuuuuu 😉
Nas Petulo chodi od 26.7. - mal 11 mesiacikov a 1 den a odvtedy uz toho nabehal poriadne vela ....... je to nasa lasocka sikovnicek 🙂 🙂 🙂

Ja som dnes bola v skole na prednaske - a po jej skonceni docent povedal, ze kto si trufne moze si urobit hned aj skusku, dal nam polhodku na pripravu - precitat si poznamky, co sme stihli zapisat a tak som si trufla a b teda 1- mam vo vrecku. Aspon nemusim ist 22.12. - dovtedy ma cakaju 3 skusky a kopec prednasok - ale zvladne sa to.

Tak som prisla dobre naladena, ze som urobila halusky s bryndzou, teraz mi ocinko urobil kavicku, hraju sa spolu s Petulkom a ja idem dokoncit pracu ku skuske. Uvidim, ci sa mi to podari, lebo sa pojdeme kupkat a spinkat - mozno skoncim v spinkacoch aj ja. 😀 😀 😀

Tak zatial paaaaaa babenky ......

PS: Wladi randis s vlastnym Misom alebo je na obzore niekto iný ???????

elliana
autor
10. nov 2007

ahojte holky, ja len na skok, konecne sa musim trosku venovat aj MM, v poslednej dobe nemame na seba vobec cas. Skola, Zoja a ostatne ide momentalne bokom
Ati, ja mam tiez este v novembri 5 skusok, biolu som mala dnes, A, som happy, ale desim sa dalsich skusok. A to nehovorim, ze do 1.12 musim odovzdat rocnikovu a este nemam ani temu vybratu....juj, uz len aby som sa z toho nescvokla
Ale uvedomila som si prave dnes, ze ma to bavi viac, ako som cakala 😉

atiatko
11. nov 2007

elli - blahozelam k A 😉 😉 😉 nielen augustovky 2006 babatka ale aj ich maminky su jednoznacne sikulkovia ...... a to mas pravdu, malinky, skola, manzel, domacnost a vsetko ostatne ide bokom .... zial aj MK 😒 ☹ ale ked sa mi bude dat dobehnem hodit mrk ......

a mas pravdu aj ja som prisla na to, ze ma skola bavi viac ako som cakala - ak to vyjde financne mozno pojdem v slapajach nasej sikulky wladky 😉 a budem robit na doktorate 🙂 ale to je este len buducnost - teraz koncim bakalara ........

tak paaaaa...... mam dovarene, malinky spinka, idem hodit look na prednasku ..... a potom chceme skocit do BB do Europy ..... mrknut drobcovi zimne topky ..... paaaaaaaaaaa

adriana111
11. nov 2007

ahojte 🙂

elli, ati - taaaaaaaak mooooooooc gratulujem ku skuskam 🙂 ste sikulky 🙂

mimi a marianke samozrejme gratulujem k prvym krocikom 🙂 teraz sa este len nabehate 😉 ked sa uz bude vediet sama vsade dostat, tak ustriehnut ju bude riadna fuska 😉 hlavne nech ma vela krocikov bez "havarii" 🙂

u nas snazi, este ze som vcera stihla umyt tri okna. to posledne bude musiet pockat na lepsie pocasie.
Ninka spinka, my uz mame obed za sebou tak idem zehlit 😠 nenavidim to, snazim sa to obmedzit na minimum, ale nieco treba fakt zehlit a toho je uz pekna kopka. tak mozno este vecer nakuknem.
peknu nedelu 🙂

gabika146
11. nov 2007

ahojky u nas krasne snezi 😀 😀
my s tatom makame na podlahe konecne budeme pekny 😀

mimi109
11. nov 2007

caute aj tu krasne snezi martin na bielom koni tento rok nesklamal 😀

dakujeme z gratulacie, inak mala sa aj po 4 dostala vsade kde chcela ked sa mala coho chytit sa postavila a uz aj bola v cieli 😀 tak teraz sa dostane vsade ale uz nie po 4 😵

wladka
11. nov 2007

cafte 😎

aj u vas bielo?? 😵 😀 ..my sme uz boli na boby, troska sa posankovat.. vcera sme boli na nakupy, tak som jej kupila aj zateplene gate.. esteze 😅 ..najvyssi cas..

elli, sikulkaaa.. gratulujem,. a prajem aj take zvladnutie u dalsich.. 😉

ati, 😉 .. jaaa.. keby si vedela, mne sa tak nechceeeee pisat.. mam 10 stran 😅 hanba mi 🤐 ..ale uz si pohnem.. od zajtra, je mami doma, tak jej dam malinku na starost..

109, no uuuzas.. 😀 je to kraaasa, ez ti uz bezka.. gratulujeme 😵

gabi, ty nedas pokoja ocinovi 😀 ..aj v nedelu chudacik, musi pracovat 😀 ..potom hod fotocky.. 😉

liska?? ako u vas? snezi? ci len mraaaz 🙂 ..

mimi, kde si?? ako dopadol muzik?? uz ho mas doma???

veru, martin na bielom koni, som zvedava ci budu aj biele vianoce 😝 ..mohli by 😉

mimi
11. nov 2007

hello, uz som tu 🙂

wladka, dakujem za opytanie, muzik este nie je doma, hadam ho pustia uz zajtra. Operacia, dufajme, ze dopadla dobre, ale caka ho este jedna pred Vianocami. Ta bude trosku narocnejsia, budu mu robit aj plastiku.
S Kubkom sme bacovali cely cas sami a uz sa neviem dockat, kedy pride MM domkov 🙂

mimi, gratulujeme ku krocikom, sikulka Mariannka!!!!!!!! 🙂

Tiez gratulujem studujucim mamickam, fakt mate u mna obdiv !!!! 😵 Hadam sa aj ja pridam k vam, ale az buduci rok 😉

elliana
autor
12. nov 2007

diky baby...
109, ja som si az teraz precitala, ze behate, super, gratulujeeeem. Je to strasne chutne, take cupitajuce dieta...akurat, ze ja mam teraz problem udrzat malu v kociku a ked ju este nahodou chcem prikryt foliou, ked prsi, tak sa zlosti a vrieska...no des
15 min. cesta na postu sa pretiahne na 2 hodinky....no ale co uz

paaaa, idem nieco upratat a ak sa zadari, aj sa poucim

wladka
12. nov 2007

cafteee 😀

sankujeme sa?? 😉

wladka
13. nov 2007

bre ranko..

vidim, ze akosi nestihate..a to ste sa dusovali, ze ked bude zima, viac tu budete 😀 ..

ja mam emi na prechazdke s krastnou.. tak to idem vyuzit, a rychle upratat izbu, bo mi vyhadzala veci zo skrine 😠 .. a to nie 1x.. tak som z toho uz hotova.. musim volaco vymysliet..

pekny dnik holky.. a deticky😉

gabika146
13. nov 2007

ahojky ja mam maleho u svokry vecer idem pre neho tak vegetim a poobede idem s kamoskou na kafe uz sa tesim 😀

wladka
13. nov 2007

gabi, tebe je hej 😀

ja idem s malou na stretko s nitrancankami.. 😉

inak baby, aku pastu na zuby pouzivate na deturence?? my mame momentalne parexyl malinovu.. a veru 😕 sa mi zda, ze mi trpne jazyk z nej.. 😅 ..

gabika146
13. nov 2007

wladi vy uz umyvate zubky?aj ja som rozmyslala ale nieje skoro?

gabika146
13. nov 2007

aj my mavame stretka je to super vzdy v mliecnom bare pri zakuskoch mnam a maly sa hra v detskom kutiku sme tam najstarsi 😀 a v celej skupine mame 2chlapcou a vsetko baby xixixi

elliana
autor
13. nov 2007

caute, caute, my sme sa vratili z prechadzky, zase som oplieskala 600 Sk, ale super, rusia outlet a vsetky veci su za polovicu. Nextacka ciapka s rukavicami 15o,-Sk, suprava zo zateplenych gati, trika a mikiny s kapucou 290...no parada
Ja umyvam zuby elmexom, ale pastu davam len tak raz za tyzden, Zoja to hlce odusu...ale zuby cistime hadam od narodenia, aby si zvykla a v poho, da sa, aj ked niekedy protestuje, hlavne, ked na kefke nema pastu. My sme uz zodrali 2 kefky, momentalne derie tretiu

vam zavidim stretka, popludnie bez dietata, ja mam furt Zoju za patami a este tento tyzden aj MM chodi neskoro, maju nejakych amikov v praci, tak s nimi chodia vecer von. 😝 😝 nervy a to sa potrebujem ucit...

tak si to uzivajte, idem dat malej obed a strcim ju do postele a hajde ku kniham
paaaaa

mimi109
13. nov 2007

caute tak malej sa zjavne to chodenie po 2 zapacilo 🙂 dnes stale labzovala hore dole po byte a ja chvilkami za nu lebo este ju troska tacka 😅

snehu mame navaleneho tolkoooooooooo aj sme malu pofotili idem dake foto vlozit 😉

elli gratulujem k uspesnej skuske, sikulka 😵

adriana111
14. nov 2007

caute 🙂
zo snehovej nadielky zostali len zvysky ☹ a dnes rano to vyzeralo, ze cez den uvidime aj slniecko, ale len vykuklo a uz sa schovalo ☹ takze dalsi smutny dnik ☹
my zubky umyvame denne aj niekolkokrat za den. vzdy, ked si ideme umyt ruky a zbada kefku,tak musime umyt aj zubky. pastu jej davam tak raz za tyzden, hoci ju pyta stale. a davam jej taku, aku prave pouziva Natalka. takze striedam. ale davam jej len malililililinku bodocku, lebo nevie vypluvat.