Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
5. jún 2008

caute aj tu lialo vcera cele poobedie, dnes je slnko ale fuciiiiiiiiiiiiiiii tak je chladnejsie 😝

wladka
5. jún 2008

ahojte

doobeda fofry, ale uz potom lepsie 😉 .. cosi popila, aj pojedla.. aj to je uspech 🙂

adi, mozno to kupim, ona inak problemy s tym nema, alemozno preventivne to neuskodi, v takych teplach 😉

inak, pisali ste o sprejoch, furt hladam nejaky proti kliestom.. aky?? OFF?? Chicco?? aky mate, napiste.. 😉

u nas zatiahnuto, ale neprsalo, mne to nedalo, bola som s emi na 15min vonku na zahrade, ved jej to neuskodi, trocha vzduchu 😉 , presla sa na smykalke parkrat, a pohladkala cicky.. a sli sme dnuka 😉

mimi109
6. jún 2008

dobre ranko tak nam zase oskar ziari, uz teraz je hic a co bude poobede? 😝

wladka ako emka? uz lepsie?

titkovamiriam
6. jún 2008

cafte ! a u nas bude oslava 😀 ,dnes je Norberta-to je priatel a zajtra marek 2,akosi to rychle uteka 😉 .U nas je prijemne pod mrakom.

gabika146
6. jún 2008

ahojky babule tak u nas opat dusno vcera trosku poprsalo
konecne sme si nasli oblubenu rozpravku vlacik tomas na minimaxe a na nete na youtube kuk macka uska aspon vtedy obsedi
ja vecer idem trosku vybehnut von u nas IMT.SMILE tak sa vytesujem tatinko bude gazdovat a zajtra cesta rozpravkovym esom ak nebude prsat 😀
wladi ako emi?????ze lubim ta................aj ja to uz chcem pocut zatial len stale dokola mama,mama, mama,mama,mama................
my kupovali sprej na klie ste v lekarni ale nie off ale detsky ale nazou neviem xixi

mimi109
6. jún 2008

miriam tak marekovi k zajtrajsim narodeninam prajeme vsetko naj naj najlepsie, cmuuuuuuuuuuuuk 😉 a Norovi k dnesnym meninam tiez prajeme vsetko najlepsie 😵

gabi u nas je oblubena Noddy, ale uz mi to ide na nervy , mame aj DVd ale stale dokola to pozera jak zavislak 😒 uz to vie aj naspamat robi to co oni v tej rozpravke 😀 ale kym si nespomne na DODA - NOdyho, tak mame zapnuty minimax, nahravam jej toho noddyho z minimaxu nech nekuak stale to jedno

titkovamiriam
6. jún 2008

diki diki
aj my nahravame ,no niekedy to nieje cas ani pozarat radsej sme vonku a aj babka je prechadzkova tak marek ma telku velmi malo,vcera sme si spievali cely vecer. 😀 az pri tom zaspal 😔

wladka
6. jún 2008

cafte..tak ym lepsie 😉 , papala, pila.. som happyyy 😵

gabi, ona to nepovie presne ze lubim ta.. ale ze oubim taaa, maminkaa-- tak maznavo 😠 😵 😅 😀 ..tak kukni nazov 😉

my rozpravky nekukame, maximalne tu 15minutovu relaciu - neviem ani jak sa to vola, na CT rano skoro to davaju, tak to kuka.. vyzeraju jak teletubies- ale v nasom podani 😀 ..otras.. macko usko nas nebavi 😒

inak, titi, marekovi vsetko naj k narodkam 😉

nelinka
7. jún 2008

ahojte babenky

ciiiiiii ta ja som tu nebola ani nepamatam..............uf kes sama neviem kde co mam ........a co skor

skola, stavba, natalia, ............ a znova

momentalne skola....makacka.....a strasna nechut sa ucit..........este 2 skusky ☹ ☹ ☹ ☹

A VY AKO?

co noveho...musim ist kuknut fotky.......ako ste uz vyrastli do krasy..........

heh mi pozerame v kuse na tv kanal ktory sa vola BEBE TV.....to nasu bavi...to je take kreslene pocitacove animacie s hudbou......cisto pre male deti ktore este nevysedia pri dlhsej rozpravke a v podstate este nechapu

ale nas vecernicek v pohode babi...hlave ten vlacik -sponzor programu a deduško vecernicek

ale nati je zavislacka na reklamach.....hlavne na tej od kooperativy ty na tom kamione co si vytrubuju bo zaspali 😀

wladka
8. jún 2008

neli, serusky.. a kedy sa stahujete do domceku? 😉 .. inak,d rzim opalec pri skuskach,to zvladnes 😉

titkovamiriam
9. jún 2008

brťe ranko! 😀 Marek 88cm 12kg.Bola super oslava,pocasie prialo a vcera sme sa boli kupat na jazere,voda prijemna,kofola studena a Marek mal zazitok oproti sa kupali kone,ani nedychal ked ich videl.

mimi109
9. jún 2008

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 sme boli na tej kontrole zase na prd, zajtra mam volat o vysledky zo sedimentacie

titkovamiriam
9. jún 2008

TO SNAD NIEJE ANI NORMALNE!!!!! A nevedia povedat co to a preco vznika?

gabika146
9. jún 2008

ahojte mimi tak to mi luto 😖 ☹

wladka
9. jún 2008

booze 😒 ☹ .. to co je?? mimi, skus zmenit dokiho, ak nic nezistia.. behnite do ziliny, co zas povedia ti..

mimi109
9. jún 2008

no ja neviem uz som z toho sprosta ,ale ze uz to neni moc vravel doktor po liekoch jej to dost ustupilo ale este troska ukazalo, tak nas dnes poslal na sedimentaciu zajtra budem volat o vysledky

mimi109
10. jún 2008

caute zeny tu je nenormalny hic hruza des ale ide burkaaaaaaaaa juchuuuuuuuu 😀

dnes som volala o tie vysledky tak ze to mame konecne dobre tak som stastna jak blcha uz som bola zrela na psychosa s toho , ked to stale zle mala 😔

dneska sme po meste behali, uz som aj co to malej kupila na narodky 😀 a som jej z Quelle objednala rifliky an traky - hrozne sa mi to paci a tricenko, snad do augusta to poslu 😅

aj neter bude mat teraz v juni 2r tak sme boli daco kupit aj jej, som lahsia od penaziiiii 😀

wladka
10. jún 2008

mimi, super 😉

a ozaj, oc planujete kupit?? ja stale zvazujem.. 😒 vsetko ma.. tak neviem neviem..

mimi109
10. jún 2008

no mna asi drbne uz 😢 😢 😢 😢 😢 mala ma horucky jest nechce pit nechce aj zvracala ☹ ☹ 😢

my uz mame tu buginku a sme psa fisher price toho rzpravajuceho kupili a to obecko z quelle a dake drobnosti este urcite ako sa poznam kupim 😀

wladka
10. jún 2008

😀 😀

zvracia? ☹ dufam, ze nei crevna..

mimi109
10. jún 2008

skor si myslim ze to ma s toho tepla, sme dnes cakali tatika 20 min. v aute ale take tam bolo horko tak ci sa neprehriala alebo daky slabsi upal ci nema lebo do vtedy bola taka horuca otapena, uvidim co bude zajtra, ak bude vracat alebo teplotu mat brnknem nasmu doktorovi

titkovamiriam
11. jún 2008

mimi ☹

gabika146
11. jún 2008

ahojte mimi nejako sa to na vas sype
my vcera super vylet do nitry prechadzka po namesti malemu sme aspon boty kupili u batu a potom sme isli na kupko ocko mal ovolenku tak sme skoncili potom na kupku takze super aj dnes asi pojdeme vyzera fajn a od zajtra ma prsat 😠

titkovamiriam
11. jún 2008

jej isla by som sa pozriet do nitry za kamoskou do pohranic ma 2m mimi 🙂

mimi109
11. jún 2008

gabi veru stale nas daco prenasleduje

volala som dr., ze ak bude vecer a v noci teplotu mat mame prist aj s mocom, tak len dufam, ze jej to prejde ☹ 😒

gabika146
11. jún 2008

este stale mate teplotu?

mimi109
11. jún 2008

no momentalne sme bez teploty ale o 14. hodine mala 38,2 😖

mimi109
12. jún 2008

ahojte tak sme boli u doktora, mala ma zapalene hrdlo - hnisava angina takze mame zase ATB 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 samozrejme moc bol tiez zly koli tej chorobe, ukazalo tam krv, stvrtok mame prist na kontrolu hned rano, budu nam brat krv ☹ ☹ ☹

gabika146
12. jún 2008

no mimi prajeme vam skore uzdravenie a nervicky ked ste stali chorucky 😉
dnes tu je tak vseliako maly zacal vstavat o 9.30 tak ho poobede nedavam ani spat uz sme boli aj v meste a pokjdeme aj von ak nezacne prsat

mimi109
12. jún 2008

gabi diiiiiik , no nervicky uz mam v prd..... 😒