Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

adriana111
30. júl 2007

ja by som rada ostala doma aspon 2 roky, tak som bola aj s Natalkou, ale uvidim. cele 3 roky to nebudu urcite, jedine keby sa pritrafilo este jedno babo 🙂

alena1
30. júl 2007

ahojky babenky,teeeeeeeeeda ste mi narobili chute..... 🙂
malinky hajinka,my s MM papkame zeleninovy salat a zapijame mineralkou🙂
ale zajtra oslavujeme vyrocie,tak urcite si doprajeme 🙂

tak riesite nastup do prace,ja som dlho mala dilemu,ale nakoniec som sa rozhodla a od septembra nastupim.....
pravdupovediac,nie je mi to jedno,ale snad to budeme zvladat.........

titkovamiriam
30. júl 2007

a chcela by si? 😀
No ja uz idem spat tak dobru noc! 🙂

adriana111
30. júl 2007

ahoj ala, keby mi Natalka nesla v septembri do prvej triedy, tak by som asi aj ja uz nastupila. ale takto to bude jednoduchsie, ked budem doma.
a bohuzial nemam robotu, kde sa robi len 8 hodin a dost. kopec nadcasov, kopec cestovania a to sa bojim, ze nezvladnem. ☹

adriana111
30. júl 2007

miri, dobru noc 🙂 a ak myslis, ze ci by som chcela este babo, tak by som sa este kludne dala nahovorit 😉

ala, kde davas maleho, ked pojdes do prace?

titkovamiriam
30. júl 2007

to ani nevrav,ja mam pracu sice blizko,no pracovny cas od nevidim do nevidim a hlavne v lete,tak som zvedava ako to bude ked zacne Marek skolkovat a znovu detske choroby ☹ ,to budu mat v praci radost 😠 😠 😠

adriana111
30. júl 2007

ved tych chorob sa aj ja bojim ☹ plus Natalka v skole, aj sa bojim pomyslet. 😢

alena1
30. júl 2007

adi aj pre Natalku to bude urcite lepsie,aspon zo zaciatku,potom uvidis....
titi i ja mam pracu blizko,doslova pat minut,no na rozdiel od Teba i fajn pracovny cas,takze by to mohlo ist......
snad raz nebudem lutovat.....malinkeho mi bude prizerat moja mama,ma ju rad a vyhoda dalsia je,ze byva dve bytovky od nas 🙂
inak neviem neviem...... 🙂

adriana111
30. júl 2007

no, vyzera to, ze tu buntosim sama, tak idem radsej spinkat.

dobru noc vsetkym 🙂

alena1
30. júl 2007

zabudla som,vsetkym marodom a marodikom skore uzdravenie 🙂
elli Zojinke vsetko NAJ a posielame CMUK 🙂

alena1
30. júl 2007

idem i ja,ktovie aka noc nas znova caka.... 🙂 😔

narcisa
31. júl 2007

ahojte kocky
ako sa mate Mam hned dve otazky Je tu neake babo co este nema zuba? Kto uz ma za sebou prve krocky? Ja uz fakt neviem ale moja Diduch nema nist a vsetko jej musim pucit Zato piatok 27.07.07 (hu ake magickie cislo)sa mi mala 1.x pustila chodit Teraz je vsak opatrna a prebehne len tam kde si je ista ze sa po par krockoch dochyti

adriana111
31. júl 2007

ahoj narcisa 🙂
moja mala sice zubky ma, uz 9, ale zato sama nechodi. kazde dietatko je ine, postupne sa vsetky deticky vyrovnaju a napriklad v troch rokoch bude jedno, kedy zacali behat same alebo kedy im vybehli zubky. 😀
neboj, zubky jej dorastu 🙂

narcisa
31. júl 2007

juj ale tak by som ju uz chcela pucut hryzkat, trebars jablcko atd... vzdy sa jej to tak smiesne smyka na tych dasnach chudatko moje

titkovamiriam
31. júl 2007

Ahojte,konik ide strasne pomali.Narcisa Marek ma zubky od 6m,ale poznam deti co nemaju zubky ani v 1r.,kamoskina mala mala prvy zub ako 14m a potom jeden za druhym 😀

elliana
autor
31. júl 2007

ahojte babule, ja az teraz, bola kolegyna z prace...

Narcisa, kamoska ma babu, ktora v 11 mesiacoch nemala ani jeden zub a za tri mesiace ich ma 12...a ani nejake problemy nemali, na rozdiel od nas

titkovamiriam
31. júl 2007

my sme si tiez pri zubach uzili,hlavne ked isli naraz aj ocny a stolicka ☹ ,mala som tu kamosku s detmi boli tyzden na orave u svojej babky-tisko som zavidela.Ved ked nam mimi podrastu pojdeme zasa na chalupu 😀

mimi
31. júl 2007

narcisa, my nemame ziadne zubky 😅 mojej znamej maly mal zubky az v 18 mesiaci.

titkovamiriam
31. júl 2007

jeje a kde ste vsetky? ☹

adriana111
31. júl 2007

ahojte, ja som tu, ale blbne mi internet 🙂

titkovamiriam
31. júl 2007

ahoj,mne konecne neblbne internet,ale deti 😀

adriana111
31. júl 2007

mne uz deticky spia a MM pozera nejaku krimi, tak ja som klasicky pri PC 🙂

titkovamiriam
31. júl 2007

marek uz zaspal pri tatinovi ,ten pozera nieco na satelitnych staniciach-klika hore dole,decka pozeraju jojku,no Michal uz ide spat a Milan caka kedy ma konik omrzi aby mohol do rana chetovat

wladka
31. júl 2007

ahojte 😉

ja iba na skok, pozdravit vas 😀 .. o chvilu dojde miso z roboty 😉 .. mala zatial nic nove, a dost ma vycerpava 😝 ..didi, "upratovanie podla nej", vsadeje, vsetkovpuse, no amen 😅 ..vecer som si musela dat kafe 🙄

inak, ten kon zase ide pomaly 😠

titkovamiriam
31. júl 2007

dnes som zavarala cernice mnam mnam-narastli velke ako palec 😀

adriana111
31. júl 2007

my sme dnes boli zase na chalupe u svokrovcov a tiez tam maju cernice, som sa napraskala 🙂

wladka, ja uz cez den ani neupratujem, upratane mam len v noci, ked mala spi. cez den su vsade hracky, misky...nestiham to zbierat ☹

wladka
31. júl 2007

adi, ani ja.. cez den tiez neupratujem, nema to vyznam 😠 .. aaa naco sa rozculovat, ved mam dieta, to hadam kazdy chape, ze nemozem mat tipi topi 😅

adriana111
31. júl 2007

wladi, spravny pristup 😉

wladka
31. júl 2007

😉 ..no idem ja uz hajat, dako ma boli hlava.. a to z toho, ze som pila malo tekutin.. 😒 .. idem..papa bruu

adriana111
31. júl 2007

dobru, ja mam dnes tiez v plane ist zavcasu do postele 😀
uz ma to ponocovanie nici 😝

tak aj ja prajem dobru noc vsetkym 🙂