Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

elliana
autor
24. jan 2008

bre ranko, mimi, gratulujem ku Kubkovmu chodeniu, je to super, ze mu to takto ide. My sa stale trapime so zubkami, Zoja sa nevie vmestit do koze. A to mame ist zajtra na ples a som dohodnuta s kamoskou, ze mi ju povaruje. No, som velmi zvedava, ci to pojde, ked je taka nervozna. A stale rozmyslam, ci mam, alebo nemam ist...
Wladi, K je supis, drzim palce, nech vam to spolu vyjde

A este ma napadlo...co nocnikovanie...uz vam to ide? U nas ako na hojdacke, vacsinou sa pyta kakat, az ked naplni plienku...a akosi sa prestava darit

gabika146
24. jan 2008

dobre ranko ani nam sa s nocnikom nedari rozmyslali sme ze kupime dosku na zachod a bude sa ucit tam
nam sa konecne zuby prerezeli tak uz sme lepsi ale niekedy vie byt strasne zly
a stale by len papal na vsetko len hami hami a ked mu nic nedam tak place 😒

liska
24. jan 2008

gabi, tak mu daj 😉
my mame aj nocnik, aj redukciu na WC, tej sa zatial boji, nocnik pouzil 3x - sam si pytal a potom zrazu nechcel, teraz si ho prinesie, sadne nan (obleceny), potlaci, ale hned vstava a dielo dokonci na stojaka do plienky 😀 vobec ma to netrapi, viem, ze vie a cakam, kedy sa sam rozhodne 🙂
eli, chod, deti su ine s nami a ine pri niekom inom, ty si oddychnes a kamoska to zvladne, ved keby nie, tak ti prinajhorsom zavola, nie?

gabika146
24. jan 2008

no ved ja mu dam a potom bude mat sto kilou 😒
bola so ho uspat a zdriemla som si aj ja nejako som unavena poslledne dni poobede ideme na stretko s mamickami tak sa tesim 😀

wladka
25. jan 2008

u nas nocnikovanie ani svatemu.. 😠 ..nic nepomaha, mam aj redukciu aj nocnik.. liska, mala mi robi presne to iste, co aj chris.. oblecena tlaci, a uz aj sa postavi 😠 😀 ..a potom, ze ee ee 😅

to nechavam aj ja na prirodu, snad cez leto 😎

gabi, ako bolo na stretku?? ja som bola vecer na vecernom lyzovani.. trocjhu som si zalyzovala.. 😉 ..

gabika146
25. jan 2008

wladi super-dnes sme boli na peso za ockom do prace tak tajne dufam ze zachvilu zaspi ideme sa okupat vyblaznit a uvidime
my sa stretavame v mliecnom bare len je strasne malinky a ked tam je plno tak je to ot
este by sa tu oplatil jeden detsky kutik 😒

nelinka
25. jan 2008

ahojte babenky............straaaaaaaasne dlho sme tu neboli......... ☹
akosi nestiham vsetko...........doteraz skola, potom stavba, ........

malej sa teraz venujem skoro stale....lebo nechce mi rozpravat.......vie zopar veci...uz som ich tu kedisi pisala a odvtedy nic nove.... 😒

a co najhorsie .....dost to skripe medzi MM a mnou.............. 😢

juuuuj aspon ze sem tam zakuknem tu co to precitam............

wladka
25. jan 2008

neli, ojoj.. hadam to bude dobre.. teraz mate stresy, domcek, skola.. 😖 neboj.. bude dobre 😉 ..drzte sa

a nemaj strach, ze ti nerozprava..ona sa rozhovori.. do troch rokov by sa mala..

gabcula.. tebe je vsetko malo 😀

adriana111
25. jan 2008

ahojte babulky, davno som tu nebola. trosku nas trapili choroby, Ninka bola chora od piatku (prvykrat tak naozaj, ze jej musela dat aj ATB) a ked to preslo jej, tak to preliezlo na mna a ja sa este trapim 😖
zajtra mame oslavu, Natalka mala 7 rockov a ocino 35, tak to spojime do jednej oslavy 😉 nech nemam bordel 2x 😉
teraz este cakam, kedy pride MM z prace, od rana som ho videla 1/2 hodinu, ked bol doma na obed ☹ baby uz spia a ja este buntosim.
wladka a kde je fotka toho tvojho K? uz si ju vymazala a ja som ani nevidela 😖

wladka
25. jan 2008

adi, hej hej, vymazala.. ukazem ju neskor.. oki?? je to v inom compe..v laptope to nemam 😀

idem hajat, bruuuu 😔

a ty sa drz, a rychle uzdravenie 😉 .. a prajem peknu oslavu 😉

adriana111
25. jan 2008

dobruuuuu 😔

wladka
27. jan 2008

babulky, aky ste mali viikendik?? 😉

gabika146
27. jan 2008

ahojky my fajn ocko nepracoval tak sme si ho uzivali 😀 😀
dnes otras pocko este sme neni celkom zdravi tak zajtra nejdeme este plavat 😢

wladka
28. jan 2008

este marodite?? ale co, uz to prejde.. 😉 rychlo sa vyliecte 😉

babule, vy fakt 😕 😕 😕 .. na to "kaslete" 😀 😝 ..

jana188
28. jan 2008

ahojte,
wladi, treba dat prikazom povinnu ucast a davat cierne body, mozno to aj tento raz zaberie 😵

chorym prajeme skore uzdravenie

a vikend? no takyto uz radsej nech nie je, pocasie bolo otrasne. ale aspon bol tato s malym nonstop a pre maleho nemohlo byt nic lepsie. cez tyzden ho vidi tak asi pol hodku ☹

inak maly zacal robit strasne zle, mne alebo tatovi z nicoho nic taaaaaaaaaaaak strasne zdrapi do nechtov tvar a skriabe az do krvi. uz vyzerame ako keby sme sa mlatili navzajom. a maly si neda povedat aby to nerobil. alebo mna aj sticuje ked sa mi zazrakom podari vcas odtiahnut tvar. robia alebo robili to aj vasi drobci? a prejde to niekedy? uz ma to zacina riadne stvat...

gabika146
29. jan 2008

ahojky tak my sme chory uz mame aj antibiotika otras dnes do rana teplota 38.5 do 10bol v posteli a teraz sa trosku hra

wladka
29. jan 2008

juj, gabi..drzte sa ☹

jani, veru.. asi tym zacnem..ved ja prirodzena autorita 😉 😎 😀 .. a co sa tyka toho, ze robi zle.. nedaj sa.. povedz mu, ze to je skarede.. mne to emi nerobi..ale obcas, ked jej nieco zakazem, tak mava rukami, dupoce nohami..ale vtedy ju dam dole, alebo odidem z miestnosti a nevsimam si ju.. 😉 .. proste ho nechaj, a odid.. ked sa spamata, moze prist 😉

gabika146
29. jan 2008

zatial to zladame fajn aj si super pospal od 12-14 zaspava sam tak som rada ze aj ked je chory

jana188
29. jan 2008

wladi ked ja by som aj rada odisla, ale drzi ma za lica ( no drzi, to je skor zdrapne a skriabe a nepusti za nic na svete), takze to nepojde. dohovarat mu, to nepomaha, urobit nonono - to mi on ukaze naspat a este sa aj zasmeje, no ved na nieco prideme.
a dakujem za rady

gabi to je super ze ti aj chory zaspava sam, snad vas to coskoro prejde

mimi
29. jan 2008

gabi, ste chorucki? prajem Kubkovi nech sa rychlucko vyzdravi !!!!

jani, aj vy si vidite tatika tak malo? aj my ☹ este k tomu soboty pracuje ☹ no co, ucty treba platit, tak maka...

inac, aj mne maly robi zle, hryzie nas a mna taha za vlasy, uz mam take nervy 😠 😠 aj mi zacali dost vypadavat a to malo co mam mi Kubko vytrha ...
Naucil sa hovorit - chcem, chcem, nie, nie...

baby, poradte mi, drahy coskoro oslavili okruhle a neviem, co mu mam kupit, alebo ako ho prekvapit?

liska
29. jan 2008

mimi,daj mu pozitivny tehu test 🙂
gabi, drzte sa, chore babo je to najhorsie, co poznam, najradsej by si celu chorobu zobrala na seba, vsak? ☹
jani,mne to obcas maly urobi, aj ked nie tak drasticky, ako vas, bud zacne tapat po licach alebo stipat, vidim ale, ze to berie ako hru, tak ho len jemne odtisneme a tvarime sa velmi vazne, aby pochopil, ze nam to teda smiesne nie je a ze ked mieni pokracovat, tak sa moze hrat sam...zatial vzdy pochopil 🙂

wladka
29. jan 2008

liska, ty by si zas rodila coooo?? 😅 .. ked uz spominas testy.. 😉

mimi, seruuus moja.. teba tu dlho nebolo 😉 ..on ti to tak pekne povie?? no mne emi iba ceeeem 😀 ..neceeem.. a co ti poradim? ja sa nadviazem na lisku, aby to malo nejaky postup- podvazky, pancusky, tanga, 😉 - striptizo 😎 ..ale inak, netusim.. co tak hodinky? nejaku pamiatku - fotku vasu, dat mu namalovat obraz, puzzle - s erotickym motivom - tvoj akt 😉 , najlepsie 1000ks 😀 , nech s trapi.. neviem co este.. originalne darceky su v www.suy.sk .. je tam naprklad obal na flasu, ale ak chces pit, musis prejst hlavolamom..atd.. alebo piskvorky hra- normalne sklenena doska- pohariky s oznacenim.. a moze sa hrat 😉 .. pokukaj.. 😉

liska
29. jan 2008

wladka, a vies ze aj hej 😉 prave cez vikend sme sa s manzelom dohodli, ze v lete ideme na to, lebo rodit na jar je najvyhodnejsie ( v zime vela obliekania, v lete nechcem nosit Christiana aj brucho) 😎 tak uz len dufam, ze sa nam to podari tak rychlo a bez problemov ako Chris, inak budeme musiet cakat dalsi rok 😀

wladka
29. jan 2008

liska 😉 .. inac, isla by som ja tiez tak v tom obdobi 😉 .. necgcela by som rodit cez zimu 🤐 🤐 ..neviem preco..asi preto, ze ja sama som letne dieta.. a vsetci naokolo tiez.. 😉

a urcite sa podari 😉 😎

mimi
29. jan 2008

liska, myslim, ze to by bol krasny darcek pre draheho, len ja sa nechavam dlho presviedcat 😀 ale nie, chcem pockat, kym Kubko bude trosku samostatnejsi, je aj dost ziarlivy, nemozme sa s MM ani pobozkat, hned nas maly zacne oddelovat 😅

wladi, diky, kuknem na ten link....

mimi109
30. jan 2008

ahojte ako sa mate? my fajn az na tie zubiska ☹ riadne nas morduju a vyliezt nechcu 😢

wladka Emke k dnesnym meninam prajeme vsetko najlepsie, hlavne zdravicko to je najdolezitejsie, tiez lasku, stastie, nech ju pekne maminka poslucha, pripajame cmuk cmuk na licka 😵 😵 😵

gabika146
30. jan 2008

aj my sa pripajame a prajeme vsetko na k meninkam 😀 😀

wladka
30. jan 2008

baby, dakujeme 😵 😵 ..robim hostinu.. 😝 ale uz je vsetko finito, len zakusok dokoncit 😉

mimi, tak sa bozkavajte castejsie, nech si maly zvyka 😉 😀

gabika146
30. jan 2008

wladi takze bude party co???poriadne oslavte
my mame stale horucky a kasel je lepsi

jana188
30. jan 2008

dakujem za rady

bozkavat sa nemozme ani my, maly hned dofrci a je zle 😀

chory sme od dnes aj my, v noci sa stale budil ale nastastie aj sam vzdy zaspal, takze som nemusela vstat z postele. joj ale vysavac nemusi, taaaaaaaaaak pri tom place ☹ 😢

mimi mna napadlo, ze mm by chcel ist na wellnes vikend, tak skus zorganizovat nieco take a oddychnes si aj ty 😉

emuske vsetko naj a oslava nech dopadne vyyyyyyyyyyborne