Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

titkovamiriam
23. jún 2008

a to ste sa neuvarili 🙂

mimi109
23. jún 2008

no tak tu na severe nebyvaju take brutal hice ako u vas dole 😉 aj ked bolo tiez riadne teplo ale sme si nasli fajny tienik

titkovamiriam
23. jún 2008

zavidim 🙂 ,vcera o desiatej vecer na teplomery v tieni 32st.,vecer som chladila aj vodu v jazierku,mohla by som tam chovat tropicke ryby ☹ a nasi psy su uplne mimo v tomto teple.Dnes mam ako pracovny odev v labaku stare kratase,v dlhych nohaviciach by som sa zaparila ako Marek ked mal plienky 😀

mimi109
23. jún 2008

fuj dnes bolo otrasne horuco dusno ble, kym sme dosli domov od doktora som bola mokra ako mys 😝

titkovamiriam
24. jún 2008

ahojte ,baby zajdite do receptov na tu 5min tortu,je fantasticka!!!Vcera som ju robila,teplo je otrasne,chudata deti a tehulky ☹ a aj my ostatny sme z neho na nervy,esteze mame kusok jazero a vonku zahradku .

gabika146
24. jún 2008

ahojte my sa dnes chystame na kupko v noci tu otras prsalo a teraz je zas teplo slnko uz pali 😉

jana188
25. jún 2008

Caute holky,
mame za sebou mini dovolenku, isli sme pozriet muzovych starych rodicov do Lipt.Mikulasa (tam sa to teplo aspon da vydrzat, tu je to hroza). Pochodili sme trosku Tatry (maly bud v kociku - museli sme ho oprasit 😀 , alebo na rukach - ked sme ho pustili behat tak sme sa dostali par metrov spat, obdivoval stromceky a kvetinky ale ak tam bolo zaparkovane auto tak mal vsetkych na haku. Strasne ma rad auta. No je po tatovi....
Zasli sme aj do Tatralandie a ak budete mat cestu okolo tak odporucam. Bolo tam uplne skvele. Maly bol prvy raz vo velkom bazene a ani za svet z vody von 😵 😵 😵
Pomalicky sa oducame od plienok, len sme si to troska pokazili dovolenkou, ale snad to zvladneme.
A konecne sme zacali poziciavat hracky, doteraz bol "sukromnik"...sa z toho tesim...

Aj som si konecne vodicak spravila, bolo na case. 😎

A vy ako sa mate? Kam planujete dovolenky? Deticky posluchaju?

mimi109
25. jún 2008

caute babule tak na tu nefrologiu ideme az 8.7. nas objednali, v pondelok sme nafasovali skumavky sklicka papieriky kazde rano musim malej robit stery z ritky ze ci nahodu nema hlisty 😲
a dnes sme boli na detskej gynekologii 😖 nastastie ma vsetko v poriadku tak uz len tyzden cakat na vysledky sterov piatok ich pojdem zaniest a na tu nefrologiu snad uz konecne zistia preco jej stale tu krv v moci ukazuje 😢

gabika146
25. jún 2008

to aj je detska gynekologia????ako ju pozerali drzte sa pozdravujeme marianku 😀
uz mam pre vas tie dvd
lwladi kde sa flakas 😲

titkovamiriam
26. jún 2008

AHOJTE!
mimi tak to teda mas s malou behacky ☹

Ta nocna burka - to bola smrst 🙂 !!Ostali sme bez elektriky a sedelis sme v noci pri svieckach,synov stan v zahrade bol rano posunuty o dva metre 🙂

mimi109
26. jún 2008

gabi no aj som tiez az do vcera netusila ze aj detska gynda je, to jej len doktorka kukal so spodu nic viac jej nerobila a strasne mila pani doktorka tam bola 😵

miriam veru aj tu co sa dialo ako daky orkan keby bol nam neslo normalne okna zavriet to tak z nicoho nic prislo my okna pootvarane dokoran muzik je kus chlapa a nemohol ich zavriet 😀 a husto lilalo nebolo vidno na meter pred seba hromy blesky som ze nam okna vyvali 😅

titkovamiriam
26. jún 2008

kolega pred chvilou doniesol marhule,vsetko im to vietor,,obral a poriadne polamal,, 😀 ,kolegini strhlo komin,blizkemu bufetu odnieslo celu strechu. ☹

gabika146
26. jún 2008

to bolo u vas take huste????tu bol dost vietor ale neprsalo moc len sa blyskalo

titkovamiriam
26. jún 2008

otrasne ☹ ,strasne blesky,kopec vody,vetrisko-rano hotova spust 😠

gabika146
27. jún 2008

dobre ranko tak u nas bola noc kludna bez dazda chvalabohu 😉

titkovamiriam
27. jún 2008

u nas opakovacka zo vcera len menej vetra,ale viac vody ☹ ,boli sme bez prudu tak som nevidela ani ordinaciu ani futbal ☹

mimi109
29. jún 2008

halooooooo kde ste babyyyyyyyyyyy ??? dako nam to tu uticha 😒

titkovamiriam
30. jún 2008

jejjj to ste moc nepopisali!!! 🙂
Ja som stravila vikend s Marekom pri jazere-Noro robil ☹ ,Michal rybarcil ,ale na inom jazere ☹ ,Milan bol u kamarata ☹ ,tak sme boli sami-zobrala som vela jest vela pit a bolo nam fajn,dokonca ked od unavy zaspal tak som si dobra zaplavala 😀

oriel
30. jún 2008

Ahojte,ani si neviete predstavit,ako som sa potesila,ze som nasla prave to forum,chodim tu na MK,no do nasho regionu. 🙂 Mam jednu dcerku,narodenu 1. augusta 2006,takze o chvilku mame dva rocky. 🙂 Prave sa ponahlam na postu,poobede tu nieco pocitam a zapojim sa do debatky.... papa

mimi109
30. jún 2008

ahoj oriel vitam teba ja Lilianku 😉 kocky ste kukla som fotecky 😵

no my sme sa vcera vybrali na kupalisko a skoncili sme v AAA Auto tam sme trcali 2 hodky tak na kupko sme uz ani nesli lebo sme z domu sli az kolo 4 poobede 😀

mimi109
30. jún 2008

este sa pochavlime uz sa pekne pyta mala na nocniiiiiiiiik tak sme bez plienky uz len na spanie a mame 😵

titkovamiriam
30. jún 2008

mimi plienky super,ja si neviem predstavit davat teraz plienky v tomto teple,ne spanie vecer mame aj mi 🙂 ,nami sa prehnala burka a mensi lejak 🙂 .No uz je klud.

gabika146
30. jún 2008

ahojte u nas pocasie ako tak teplo al nie slnko
aj my sme zacali od soboty bez plienok ale nejako sa nedari vcera sa dvakrat vycikal do nocnika potom sa pokakal do slipkoiu co uz treba asi len trpezlivost nech si zvyka a nepari sa v plienke

mimi109
30. jún 2008

no ved som skusila ju nechat bez plienky behat aj sa jej to zapacilo tak sa pekne pytat zacala alebo si aj sama sadne 😵

gabika146
30. jún 2008

my cikame a kricime ze cikam a drzi si cikulku ale ked sme s kamaratom o 3mesiace starsim ten sa uz pyta tak vtedy cika aj on

titkovamiriam
30. jún 2008

aj Marek je rad ked beha ako Holotrt 😀

mimi
30. jún 2008

mimi, fiha, vy uz cikate do nocnicka? sikulka je mala!!!
Kubkovi sa dajako nechce, ale dnes rano si sadol namiesto nocnika do kyblika a akoze tlacil 😀

wladka
1. júl 2008

cafte 😎

klasika, nestihacka.. pri amlej duplom. stale sa flakame po vonku, vecer padame na hubu do postele.. zlepsilo sa ranajsie vstavanie, o hodinu.. tak o 7,30 vstavame 😀

nocnik? to je nocna mora.. ale ocikane - oznackovane je snad vsade 😠 , uz chodi cely den bez plienok, uz hadam 2 tyzden. a nic, nepyta sa 😠 .. ale poslednu dobu sa chodi schovavat 🙄

jajaj.. 🙄 😅

pekny dnik

mimi109
1. júl 2008

wladka tak vravis ze mas doma frmol pri Emke 😀

sme kupili nove brrrrrrrrrm na lizing mala vzadu sama sedava sme jej sedacku do stredu dali tak je frajerka 😀 lebo som pri nej vzadu sedavala

a tu bola vcera zas brutal burka akurat sme sli domov no stierace nestihali na meter pred seba nebolo vidno Majo a skle nalepeny co nic nevidel vsade plno vody a dnes zas horucava ani nepoznat zeby vcera burka zurila 🙄

titkovamiriam
1. júl 2008

u nas je brutalne horko,vcera neprsalo vobec,stredny syn sa, ,odstahoval,, na jazero-v nasom podkrovy sa neda vydrzat. 😀