Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
1. dec 2007

mimi, zeeee?? ty brdooooo 😀 .. ale pekne to zakoncili.. 😵 a ko sa inak mate?? 😉

pal, no teda.. 😉 pekne po dlhej dobe

mimi
1. dec 2007

to bol ale blazon 😀
vy mate co noveho? ako Emka? minule si spominala, ze mas auticko, ake si si kupila?? ja stale surfujem po nete a hladam, zatial nic 😒

wladka
1. dec 2007

my? nic.. zhorel mi kusok z vlasu 😀 .. totizto, eminka bola tuto noc bezomna 😉 , ja som ponocovala u nho, u noveho 😀 .. vcera sa robili klobasky, ja a on s kamaratom, no nechutni boli, az to bolelo 😀 ..ale sranda bola 😀 .. a potom sme sami dvaja sli do virivky, lenze ten romantikos, zapalil vsade sviecky.. a ja pekny cop, a uz aj sa to chytilo 😀 ..smrad na celu kupelnu, sak co uz.. ale to nam nepokazilo noc 😉 ..a prisla som az dnes na obed domov 😵 😵 ..emka, ze bola v pohode..

mimi
1. dec 2007

wow wladi, znie to super, virivka, sviecky 🙂 🙂 a ostalo ti nieco z toho copa? 😀 😉

klobasku mi ani nespominaj, vcera som mala jednu a tak mi bolo zle celu noc, ze som nemohla ani spat 😝 😅

wladka
1. dec 2007

🙂 , ostalo ostalo.. 😀 .. asi cca 3cm to zobralo.. 😠 😅 ..

ja klobasu zjem..ale preferujem pred nou hurku 😀

mimi
1. dec 2007

keby mne zhorel cop, tak uz by som na hlave nic nemala 😀 mam novy uces, kadernicka mi vlasy riadne cvakla, uz aj ofinu mam po 20 rokoch 😀 😀

wladka
1. dec 2007

😀 😀 .. pekne pekne.. ja som si tiez dala ofinu, po peknej dobe.. sila zvyku.. sice ma rano strasilo v zrkadle, bo miesto ofiny bd hniezdo alebo prievan 😅 ..ale to sa daaa..

pal
1. dec 2007

čaute 🙂

mimi
1. dec 2007

prvy den som si nemohla zvyknut na tu ofinu a vsetko, co bolo po lavej strane som rozbila, lebo cez tu ofinu som nic nevidela, plus to moje oko je tupe 😀 ale uz si zvykam, este som si ju viacej skratila 😅

mimi
1. dec 2007

pal, ahoooj!!! ako sa mate??? napis, co noveho!!!

wladka
1. dec 2007

samaa??? 😕 😅

pal.no nazdar..ako?

pal
1. dec 2007

ahoj wladka.ale nie je sa čím chváliť,ale inač ja s Deniskom sa máme dobre,je z neho dobrý huncút

wladka
1. dec 2007

to asi vsetky 😉 nase dietky.. aaaale, nebudeme sa stazovat. 😀

druhe este nie? a ty mimi??

wladka
1. dec 2007

idem ja haji.. kusok zhorenych vlasov ma unavil 😀 ..alebo ta noc 😅 😔 ..bru nocku.. 😉

mimi
1. dec 2007

wladi, blaznis, teraz druhe? 😀 este mam pomedzi to ine plany, potom neskor druhe 😅

pal
1. dec 2007

druhe by som nemala mať ským asi tak nejak dobrú noc idem aj ja 😔

wladka
1. dec 2007

mimi, teba tlaci vek 😀 ..sorry.. ale chapenzi?? 😉

pal, co sa deje?? ☹

pal
1. dec 2007

no rozvádzame sa

mimi
1. dec 2007

wladi, aj som si myslela, ze ci na to nemyslis 😀 ja neviem, ale ja sa stale citim ako 20 rocna 😀 😀 prve som stihla do 35, tak hadam to druhe nebude vadit do 40 😅

pal, som nevedela, ze ste sami ☹

mimi
1. dec 2007

pal, to vazne? to mi je luto ☹ ☹

wladka
1. dec 2007

pal, ale nie.. 😒 ..tak to nie si sama, my mame v januari sud.. 😖 dufam, zeto pojde hladko..

pal
1. dec 2007

ale už je dobre,už som sa s tým vyrovnala teraz si žijem svoj vlastný život s malým

wladka
1. dec 2007

mimi 😉 .. urcite nie 😉

pal, to je dobre, ze si sa vyrovnala.. mne to trvalo neuveritelne dlho, asi po 10 mes, som podala ja.. uz s ato nedalo vydrzat

pal
1. dec 2007

ty si rozvedená?a ja ešte nie,ale majú mi prísť teraz nejako papiere

pal
1. dec 2007

wladka,idem už končiť chce sa mi už nejako spať,zajtra popíšeme ahoj 🙂

wladka
1. dec 2007

pal, este nie.. doslo nam predvolanie na januar.. tak nas to este len caka 😒 ..

mimi
1. dec 2007

dobru nocku!

pal
1. dec 2007

no a koľko ste na to čakali? a ty si teraz sama bez muža?

wladka
1. dec 2007

pal, od januara nei sme spolu.. skusali sme sa dat dohromady, ale na hovno to bolo 😠 .. tak to koncime, sice teraz vyvadza, ze nas chce atd..ale ja sa nedam, uz toho bolo dost.. ja som to dala v polke oktobra, a asi pred 2tyzdnami mi to doslo..

jasne, zajtra 😉

dobruuuuuuu

wladka
1. dec 2007

mimi, co nas vyhanas 😀 ..bru 😉