Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
3. nov 2008

adriana, urcite 😉 .. dame echo, ked sa dohoneme..

no ja sa icdem nachytsta do roboty..paaa 😵 u nas krasne svieti oskar.. 🙂

titkovamiriam
3. nov 2008

kolega letel z prace domov 2r dcerka im doma odpadla a ostala bez dychu-uz je s mamou na kramaroch asi dehydratacia s hnacky co mala cez vikend ☹ -no mna by asi uchytilo keby sa marek len tak doma sklatil ☹

mala som dost nervov ked bol milan v sobotu ako slovanista na fotbale 😲

atiatko
3. nov 2008

Ahojki,
uz je tak pokrocila hodina, ze tu zrejme nikto nie je 😀 Ja som robila uhrady v Pc - prisli nejake korunky, tak sa zbavujeme dlhov 🙂

mimi - nam skola zacina az 29.11. skuskove je uz od 5.1. takze to bude poriadna "veselica" 😀 😀 😀

aj nas vikend bol taky pre mna velmi pekny a svojim sposobom prijemny (az na tu dlhu cestu) po roku sme sa znovu stretli aj s tou vzdialenejsou rodinkou ... mne aj ked na hrobcekoch starkych taketo stretnutia robia velmi dobre na dusicku.

dnes - teda uz vcera som bola na kontrole u ortopeda - no nie je to ziadna slava - tym narazom v aute som si nielen zlomila stehennu kost, stocila do "nenormalneho" smeru panvu a pomlazdila hrudnik a brucho, na teraz po 1 roku a 11 mesiacoch sa zistilo, ze mam poskodeny meniskus a vazivo z lavej strany kolena. ☹ Mam s objednat na magneticku rezonanciu a s vysledkami prist k lekarovi, kde urobime este CT a Rtg - a uvidi sa co dalej. ☹ ☹ ☹ Ak by nepomohli injekcie, operaciu by som riesila urcite az na jar - na zimu chodit znovu o barlach - DAKUJEM stacilo ..... 😠

Wladi - tak aj nas Petulko je "spenatovy" - a staci mu k tomu vajicko na tvrdo a zemiaky. 😉

liska - ako sa drzkate ???? Vsetky augistovky drzime palceky tak dufame, ze je vsetko v poriadku 🙂 🙂 🙂

.... tak paaa vsetkym - idem za chlapcami do spinkacov - ozaj zajtra nam pride spedickou ta postielka pre drobca - uz sa tesime .... 🙂 😔 😔 😔

titkovamiriam
4. nov 2008

dobre ranko! 😀

mimi109
6. nov 2008

dobre ranko sa praje 😉 kdeze ste ? ticho je tuuuuuu ☹

v utorok sme boli na nefrologii na kontrole Marianka mala konecne dobre vysledky tak ideme zas az o pol roka, ale sme tam trcali od pol 9 do 13.00 skoro ma tam piclo uz 😝 a v ordinacii sme boli dokopy asi 5 minut 🙄

titkovamiriam
6. nov 2008

ahoj!

no je tu ticho a preto som aj zalozila temu deti 2006 no ani tam nik nekukol ☹ aby nas bolo viac

mimi109
6. nov 2008

hej ? ani som si nevsimla ja ked dojdem na kona idem rovno na augustovky 2006

ako sa mate? uzila si si tyzden dovolenky ? pocasie bolo celkom prijatelne, som zvedava do kedy take prijemne pocko vydrzi

gabika146
6. nov 2008

ahojte my sme boli dnes cvicit chodime do centra utorok mame len hranie mamicky kavu a vo stvrtok riadne cvicenie,tancovanie parada dnes boli super neskor hodim foto
vonku je krasne a ze november....

atiatko
6. nov 2008

Ahojki,
titi - ja som si tu novu temu vsimla, no ked stiham MK tak kuknem vzdy len sem 🙂 no podla vsetkeho asi ideme stavat domcek, takze budem chodit aj na modru strechu ... hladame vhodny pozemok, a projekty domov uz tiez listujeme - uvidime ako sa do toho pustime .... no srdiecka nam po domceku velmi tuzia .... mame jeden prerobeny dom v DT (je manzelov, kupil ho este pred svadbou), no mame tam vecne bremeno a nemile spomienky, takze tam by sme byvat urcite nesli - vecne bremeno sa poberie do nebicka (alebo pri jej spravani tam dolu ...), dom predame a bude na splatky .... 🙂

aj u nas je super krasne pocasie - nech len vydrzi aspon do Mikulasa 😉 potom sneh a po Troch kraloch moze prist jar .... zimu nemame radi .... 😠

no idem nieco okuknut na net .... paaaaa ....

wladka
7. nov 2008

ahojky..

ati, tak domcurik 😉 .. a ako vecne bremeno??? akosi som to nepochopila, alebo pochopila, len neviem ci dobre 🤐 "vecne bremeno sa poberie do nebicka (alebo pri jej spravani tam dolu ...),". ale mat domcurik, to je uzasne.. 😉 .. drzim palce, nech vam to vsetko vyjde..a kde budete? priamo 😕 , ci niekde na okraji?

gabi, kam na tancovanie chodite? to vy dvaja? 😕 😅 .. ja som uz sondovala, emka ide od septembra 2009 na ludovky.. kamarat - choreograf to vedie, tak je uz prihlasena 😀 .. nejake zaujmy bude mat..asponze.. 😉 ..som si slubila, ze ked ona bude tam, tak aj aj si nieco pohladam- bud tanec, cvicenie, alebo nieco.. 😉

inak, veru je pekne na november 😵
😵

gabika146
7. nov 2008

wladi mitu mame cvc a je tam cvicenie sme skupinka maminiek co sa aj stretavame a mame jednu super pani s ktorou sa hram,e vseliake hry tancujeme a pustame pesnicky asi tak hodku parada konecne nieco v nasom meste lebo vsetko jeod3rokou 😖

titkovamiriam
10. nov 2008

ahojte!vikend bol suprovy-az nato ze v sobotu prskalo,no vecer bolo uz vonku fajn a vcera sme sa s marekom hojdali este o siedmej vecer pri lampach na zahradke ,nieco som aj ponakupovala,v metre ludi ako divych-asi nielen koly vianociam ale ludia robie zasoby koly euru a minaju prachy co nechcu zamienat. 😲

mimi109
10. nov 2008

kuk co tu noveho ?

atiatko
10. nov 2008

Ahojki, nakukla som sem na sekundu - pokrocily cas, ako vzdy - no nemali sme od piatku doma PC - ocino daval nieco preinstalovat - teraz to uz ide "jedna basen" 😉
My sme tiez mali pekny vikend - az na to nedelne pocasie - ocinko bol doma, tak sme si to vsetci pekne uzivali 🙂 Zajtra sme drobcovi slubili nejake nakupy v meste - viac sa vsak tesi na velku smykacku v Hypernove - nakupime - my si dame s ocinkom kavu a on sa pri nas v destkom kute smyka. 🙂 Horsie je to uz s odchodom domov 😠

wladi - pochopila si to dobre - mame v tom dome vecne bremeno - stara mama - ma dozivotne pravo uzivania - je vsak pri dome velky pozemok - cca parcely pre 3 rod.domy - tak to cele chceme dat ako zalozne pravo pre uver na nas novy domcek 🙂 zistujeme pozemky aj priamo vo ZV+sidliska okolo, no ale aj blizke obce - tam je to pokojnejsie a pozemky o poriadne vela lacnejsie - ZV 2500/m2, a v okoli 700-800/m2. 😒 Takze zatial sondujeme pozemky a moznosti financovania, a snad to vyjde ako si predstavujeme. 😉

No ocino si chce ist lahnut a pred tym spustit nejaku instalaciu na PC, tak sa lucim - paaaa vsetkym .... 🙂

titkovamiriam
11. nov 2008

ja chodim teraz na tu moju temu celkom sa chytila 😀

mimi109
11. nov 2008

ano miriam vsimla som si, super 😵

gabika146
14. nov 2008

wladka
15. nov 2008

gabi, co sa deje? 😕

gabika146
15. nov 2008

placem nad nasou temou zanika 😲
miriam spravila novu a vsetkych tam odlakala 😀

wladka
15. nov 2008

😀 😀 ..ale neplac moja.. ja sondujem tu a tam 😀 😉 ..

a ja reku, ze volaco sa stalo.. kurnak, si ma naplasila 😝

gabika146
16. nov 2008

wladi nie nie nic sa nestalo 😉
uz mame po obede vegetime a pojdeme gratulovat svagrovi brrr ale vonku sa pekne ochladilo este sme dnes malovali balkon 😀 teda tato vyhnala som ho do zimy 😀 😅

wladka
17. nov 2008

helou, aky vikendik sme mali? 😉

gabika146
17. nov 2008

ahojte my taky vseliaky zima nastalo prsi nam 😖
chlapi sa blaznia mali sme navstevu svokrusu a krsnatko juj na spapanie je

mimi109
19. nov 2008

babyyyyyyyyyyy mi mame sneh 😀 😀 😀 uz sme sa aj doobeda vonku vyblaznili 😵

wladka
19. nov 2008

zavidiiiiiiiiiiiiim 😠 ..

u nas prsalo, potom oskar svietil, 😒 vselijako 😀 😀

mimi109
20. nov 2008

no uz sneh nemame 😢 😢 😢 😢 😢 😢 v noci lialo vsetok sneh je fuc 😠 ale stihli sme sa vcera vyblaznit aj pofotit 😀

gabika146
21. nov 2008

ahojte tkze mi mame tiez po snehu otras uz len prsi
mimi kde mas album?
ako sa mate babule my celkom fajn vcera som mala jazdu v autoskole parada sikovna som na male detaily 😉
wladi dufam ze sa stihneme stretnut do konca roka mnazelovi to stale nevychadza ale asi zlanarim segru aby nas zaviezla 😀
ideme do mesta cakat sesterku pride na vikend

wladka
21. nov 2008

gabi, ja stale cakam.. a adriana caka na moj mail 😀 😀 😀 ...

uzite si sesterky..

wladka
25. nov 2008

ahojte.. aj u vas bielo?? 😵 😵

ja som vcera malinkej kupila korcule - kacicky na lad.. 😵 este sebe, a mozme sa ist korculovat 🙂 ..som happyyyy.. neviem ci to vydrzi pod stromcek, ale je to jedno 😉

gabika146
25. nov 2008

ahojky veru aj nas bielo a riadne paradne snezilo od vecera
wladi to este vyrabaju?????
ja som mala vcera autoskolu a aj jazdu tu prsalo mierne a v topolcanoch snezilo parada konecne som si vyskusala a uz viem aj termin skusok 8.1 parada takze pekny zaciatok do noveho roka 😀