Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

gabika146
22. júl 2007

my chodime o 10.30 ale zajtra nas dala na jednu
uz nema byt taky hic
ja len dufam ze nechyti horucky ☹

mimi109
22. júl 2007

no snad bude dobre mala dake zeakcie nemala len zacervenanie opuch a revala pol dna inak teploty nie klop klop klop ale ze to 3. ockovanie sa najhorsie znasa, segrina mala 2 dni hnackovala potom aj teploty mala 😲

gabika146
22. júl 2007

ved to aj kamoskina mala horucky

mimi109
22. júl 2007

no snad budu deticky ockovanie dobre znasat 😉

mimi
22. júl 2007

mimi, nebud smutna, mozno pri druhom budes most kojit, prajem ti to!!!! 🙂
Ja som na zaciatku mala obrovske problemy s kojenim a potom pred nedavnom, vsak som ti o tom pisala, no dajako sa to zmenilo.
My skusame Adkin recept na spanie, maly je mokry ako mys z toho plakania a este stale je hore ☹ 😢 zatial nezabera 😢

drzte sa zajtra na ockovani, my ideme v utorok 😉

gabika146
22. júl 2007

mimi a kolko ti vydrzi plakat?

mimi
22. júl 2007

gabi, hadam aj hodinu plakal, tak manzel siel k nemu a uspal ho. Ked som ja prisla k nemu, tak ma zdriapol za vlasy a skoro mi velku gucu vlasov vytrhal 😒
Bude to teda tazky boj ☹

wladka
22. júl 2007

mimi, a ako ho uspinkava tvoj manzelik?? 😕 ..mne nijak nechce, len didi, alebo kocarik, potom ju presuvam.. na rukach ani keby co, a sama v postielke, to je 10x za mesiac 😅 .. a skusala som ze ju budem drzat za ruku, samozrejme ze sa odtiahla, nepacilo sa jej.. potom som ju hladkala, ani to 😠 nejaka narocna je moja!! 😝

my sme uz na tom lepsie, ale len o trosicku.. vecer doteraz sme sa blaznili, dobre znamenie 😅 ..

liska, inak, neviem ci tam budes viset na nete, kazdopadne vam prajem krasnu dovolenku, uzite si to, a ak budes moct, obcas sa ohlas, ze ako sa vam dari 😉 .. a stastnu cestu!!!!

109, neboooj.. sestrenka prvu kojit nemohla, druhu kojila do roka.. a povedala, ze stacilo 😀 ..aj ty budes ten isty pripad, nebooooj, podari sa.. 😉 .. a uz planujete dalsie? ci ste chranene?? aj ty gabi??

ja idem zajtra k dokimu, nasadit kruzok by som chcela . Nuvaring.. ze je to super, a dost setrneee.. 🙂 ..tak mozem sexuvat o stosest 😅 ..

mimi
22. júl 2007

ahoj wladi, aspon ty si tu sovicka 😉
Manzel ho mal na rukach, bol dost unaveny z toho plakania, tak mu rychlo zaspal. Ja si zvyknem k nemu lahnut, dam didik a hned zaspi, ale chcem to ukoncit, lebo potom spava medzi nami a ja sa nevyspim ☹
Teraz je v postielke, som zvedava, ci tam vydrzi do rana.

Nuvaring nepoznam, idem vyhladat info. Ja zatial nepouzivam nic. Boli ste vonku s macou?

gabika146
23. júl 2007

ahojtetak konecne my ide kon
wladi my druhe asi tak ked bude mat maly 2roky a neni som chranena neviem ja neuznavam tabletky nikdy som ich nebrala
konecne je dnes fajn vonku

wladka
23. júl 2007

mimi, no co ,spinkal sam v postielke? 😉 .. mne nie 🙄 ..som KO!!

a nuvaring najdes na www.antikoncepcia.sk.. inac, doki to chvalil, ze si to dava vela zien.. uz to mam predpisane, uz len cakat na menzes.. a dava sa to ako tampon, a mas na 3tyzdne pokoj 😉 .. a samozrejme si chranena 😅

a neboli sme s macou.. som to odvolala, sak v sobotu som bola s malinkou na pohotovosti, vis, marodi.. tak to nechame na potom 😉 ..

gabi, jasne.. 😉 a ako pokracuju pripravy? uz sa to bliiizii 🙂

mne mala hajinka, ja sa idem naobedovat.. pekne poobedie 😉

elliana
autor
23. júl 2007

ahojte babule, nejako pri tom mojom sidle nestiham....a kedze sa konecne trosku ochladilo, normalne som dostala chut upratovat, takze ked spinkala, upratovala som ako besna...
a teraz kukam, ze tu nikto, tak si dam kafe a nieco pocitam...mala este spi

mimi109
23. júl 2007

caute tak po ockovani hruuuuza mala cele poobedie revala ale uz je dobre aj ked ju pichali revala ako tur 😅 ale to asi aj koli tomu ze sa jej spinkat chcelo lebo hned zaspala ako som ju do kocika polozila

wladi my by sme druhe babo chceli teda ja by som chlap aj hned 😝 az ked bude mat Marianka aspon 2 rocky 😀

atiatko
23. júl 2007

Ahojteeeeeeeee babenky,
tak sme naspat z vyletu v Cechach - hodila som nejake nove foto.
Bolo super - cesta tam sice pre mna hruza - stretli sme aspon 500 kamionov na dialnici Brno-Praha - vdaka Bohu a ocinkovi som to prezila, cesta naspat tiez za 7 hodin, ale mozno 3 kamiony - bola sobota a tomali zakaz jazdenia - teda azdili len v noci a tie 3 mali asi povolenie, lebo viezli potraviny.
Praha krasna, plna ludi, malinky z nej asi nejako extra nemal - bol sice dobrucky, dokazal spinkat aj v kociku - teplota bola cca 25-28 stupnov, v noci cca 20 stupnov - zoo, vylet na Cesky Stenberk, Jemniste, Zboreny Kostelec, Vlasim, Zbraslav - proste sme si to uzivali. Maly si ma ziada .... 😒

mimi109
23. júl 2007

atiatko vitaj doma 🙂 fotky su naaaaaadherne 😉

titkovamiriam
23. júl 2007

Ahojte ! Skusila som a fungujeme!!!!

gabika146
23. júl 2007

ahojte my mame ockovanie super maleho som nedala spat doobeda a o 2zaspal
ockovanie v pohode maly ani nevedel
nasa vaha je 11kg a 78cm
teraz isiel spinkat s tatom a ja ja idem pokukat foto
wladi ano uz sa to blizi tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa to by bolo keby ste nas prisli pozriet padla by som na rit 😝 ale bola by som najstastnejsi cloviecik

titkovamiriam
23. júl 2007

ahoj,tak super ze mate po tom ,to je riadny chlapisko 😀

adriana111
23. júl 2007

ahojte 🙂
to tu dnes nikoho niet? ☹

wladka
23. júl 2007

ahoj 😉 ..ja som tuuu 😀

gabi, mozno budem mat csetu okolo 😅 ..

miri, co si skusila a fungujete?? som mimo 😕

adriana111
23. júl 2007

ahoj wladka, malinka spinka? a spinka vo svojej postielke? pisala si, ze minulu noc nespala

wladka
23. júl 2007

adi, ona mi prespinkava v postielke celu noc.. len zaspinkava pri didi 😒 , preto som chcela ten navod ako urobit, aby zaspinkavala sama.. inak posledne 2 noci spinkala striedavo v postielke, a s nami.. ziada sa jej tulit sa k nam, ked je chorucka.. 😉 ..len aby si nezvykla, ze jo?? 😝

adriana111
23. júl 2007

ono je to niekedy tazke nepritulit takeho drobca, ale viem, ze na dobre si rychlo zvyknu a tazko sa odnaucaju. ☹ Ale ked su drobci chorucki, tak to je ine. vtedy ich treba trosku rozmaznavat. 🙂
a ja mam skusenost, ze ked sa nauci na nejaky pravidelny system, nejake male "vybocenie" nevadi. ale detickam viac vyhovuju "zabehane kolaje", aj ked ja by som to niekedy rada zmenila. ale co sa da robit. malinka je prednejsia 🙂

wladka
23. júl 2007

adi, jasne 😀 ..

co sa ti nechce spinkat?? ja som si poobede zdriemla, plus kava navecer.. tak preto hukam 😉 ..ale zacala som zivat, hadam ma zase chyti spanok..

a natalka ide v septembri do skoly??

atiatko
23. júl 2007

ahojte sovicky,
ja som sa prave vratila z krcmy - fakt nekecam, ocinko je doma, tak sa postaral o malinkeho, uz krasne spinka, a mna vytiahli susedy na jedno pivko a bojovu poradu ohladom nasho panelaku.

Rano o 9.00 mam stretnutie so svojim riaditelom v praci - zeby lepsie pracovne miesto ??? Tak mi drzte palceky, idem do spinkacov nech som fit.
paa 😔

adriana111
23. júl 2007

presne tak, od septembra mame skolacku 🙂

nechce sa mi spat, ja som taky nocny vtacik 😀 , ale rana su pre mna hrozne 😝 Ninka totiz vstava okolo siestej a to je zabijak, ale vecer sa akosi nedokazem donutit ist si lahnut. vacsinou idem spat vtedy, ked manzel a ten ma teraz dovolenku, tak obaja ponocujeme. 😉

ale uz asi pojdem spat, pretoze manzel sa uz tiez chysta 😉

adriana111
23. júl 2007

atiatko, budem drzat palceky 🙂

adriana111
23. júl 2007

dobru noc vsetkym! 🙂

wladka
23. júl 2007

dobruuu nco 😉

ati, budeme drzat palce..

idem aj ja do hajan..

mimi109
24. júl 2007

dobre ranko 😉

no my sme mali super noc Mariannka spala od 6 vecera do 6 rana v kuse 😀 🙂 😵