Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
1. júl 2008

mimi, nove?, tusim vy kazdy rok nove 😀 .. a ake?? 😉 .. a ako sedacku do stredu? 😕 snad za spolujazdca, nie?

vcera tu bolo len zamracene, iba trosku sprchlo 🙄

mimi
1. júl 2008

wladi, u nas je to iste, Kubko chodi bez plienok, teda nechce ich, ale cikat do serblika ani za pana 😠 😀
ty mas teraz tiez prazdniny, vsak?
mimi, aj ja som zvedava na brrrm, brrrm 😉 ]

miriam, ako v praci?

baby, idete niekde na dovcu?

titkovamiriam
1. júl 2008

hrozne horko uz sa tesim na jazero 😀

gabika146
1. júl 2008

ahojte my sme mali dnes vylet vlakom do TO bolo super maly bol stastny ako blcha
wladi uz som s bala kde si tolko ☹
aj my ideme kupit auto ale nie cisto nove opel astra kombi 😀
my uz dva dni uspesne cikame do nocnika a plienky len na noc a obedny spanok aj ked kako namujde 😠

titkovamiriam
2. júl 2008

DOBRE RANKO-tal znovu bude horucava.vcera sme sa po robote boli kupat lebo aj tak sa doma nedalo dychat.Prekvapila ma dm - drogeria,Marekovi poslali dalsie kuponiky a taku mini knizku. 😀

mimi109
2. júl 2008

no brrrrrrm sme si vzali na lizing peugeot 307 combi 😉 fajne je preistarnne miesta ma dost
wladi tu sedacku sme dali vzadu do stredu teda ze mala vidi na nas oboch

a od piatka ma prsat zas 😕

titkovamiriam
3. júl 2008

ahojte baby-dobre blbe rano,vcera som sem uz nepisala,ale vcera okolo pol deviatej rano my v praci pred ocami zomrel sef ☹ ☹ ☹ ,je my z toho poriadne na hovno ☹ ☹ ☹ ,dostal asi infarkt a uz sme ho neozivili ani mi v praci ani zachranari ☹ ☹ ☹ .

mimi109
3. júl 2008

😲 😲 😲 Boze Miriam to mi je velmi luto, hrozne 😢 😢 😢 😢 😢 kolko mal rokov? strasne ☹ ☹

titkovamiriam
3. júl 2008

56,normalne telefonoval a zrazu bac a bol na zemi-uplne hotovy.Nielenze bol vyborny ako sef a kolega ale aj ako clovek ☹ 🙂 .
Preto som sa sem aj tak rada vratila a teraz toto-mam normalne fobiu vojst do kancelarie,vcera este rano sme srandovali a dnes mu hori na stole sviecka ☹

gabika146
3. júl 2008

to musi byt strasne vidiet na vlastne oci ako ti zomrie sef ☹

titkovamiriam
3. júl 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mimi109
3. júl 2008

☹ ☹ ☹ starsne

juj som citala zase sa ma Slovenskom prehnat dnes vecer alebo zajtra vichrica 😖

titkovamiriam
3. júl 2008

TAK TO OBERIE TOTAL VSETKY marhule 😠 a asi aj vsetko ostatne !!!!!

mimi109
3. júl 2008

boze marhule ani nespominaj som ich zavarala vcera a skoncila som o pol 2 v noci 😖

titkovamiriam
3. júl 2008

ja som pred vcerom lekvarovala co nam vietor ,,obral,,.a chystam sa robit dren. 🙂

mimi109
3. júl 2008

no nam to zas 2r vydrzi 😀 sme si s nasimi na poly vzali 20 kg, tak ja som si 10 kg zavarila aj pred 2 rokmi som to tak mala a dlho nam to vydrzalo u nas viacej ficia uhorky a calamada 😀 no a treba veru uhorky uz kupit pomaly a zavarit

mimi
3. júl 2008

miriam, citala som, je to hrozne, co sa vam stalo v praci, je mi to luto ☹

vidim, ze vsetci kupuje combicka, my sme v zime tiez kupili a je to super velke auticko pre rodinu s detmi! 😉

titkovamiriam
3. júl 2008

U nas sa zozerie vsetko!!!!Uhorky ale najviac,,nedoziju velkej noci,,. 😉

mimi109
3. júl 2008

😀 no ved aj musim uhorky pre muzom ochranovat inak by nevydrzali tiez do velkej noci

mimi109
3. júl 2008

no frcime na postu a do obchodu kym neni take brutal horko ahojte 😉

titkovamiriam
3. júl 2008

uz je horko 🙂

gabika146
4. júl 2008

ahojte tak aspon ze sme vcera stihli kupko od noci prsi aj teraz a ma sa ochladit o 10stupnou parada ☹
aj my mame na ruke kombicko dnes ho ide ocko vyskusat a mozno ho zoberieme 😀 😀

mimi109
4. júl 2008

gabi a ake?

no ja som dnes bola malej po vysledky tak hlisty nema to vyslo negativne ale moc mala zase zly a dost zly lebo nam doktor dal ATB zasa 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

a neviem ci aj daka viroza na nas nelezie 2x mi teraz vecer vracala ☹ ☹ ☹ ☹

mimi109
5. júl 2008

caute tak sme na pohotovosti boli lebo mala zas vracla a mame aj papier vypisany na detske oddelenie na prijem ze ak este vracat bude aj tekutiny mame ist rovno tam 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

gabika146
5. júl 2008

ahojte no mimi dufam ze tam neskoncite
u nas sa pekne ochladilo na teplaky a trigovice 😖

mimi
5. júl 2008

mimi, na vas sa akosi vsetko sype ☹ Mariannka este zvracka? a pije aspon tekutiny?

titkovamiriam
7. júl 2008

mimi ☹

My sme sa trosku aj prechadzali aj zmrzlinovali 😀 ,a teraz je po burke fajny vzduch 🙂

gabika146
7. júl 2008

ahojte u nas v noci opat burka otras 😢 teraz tak vseliak len nie na kupko 😖
uspesne sa oducame od plienok maly sa zacal od soboty pytat 😀
mimi ako marianka?

mimi109
7. júl 2008

ahojte tak malej ej uz lepsie, vcera sice este 2x rano vracala aj teplotu mala ale uz aj co to zjedla vcera, dnes sme klop klop klop v pohode nevracia neteplotuje dufam, ze uz bude ok

akurat doletela vystverala sa mi na kolena zdrapla kolo krku pusu mi dala a pytala ci koko - cokoladku 😀

gabi tento tyzden ti konecne tie dvd poslem a autko ake idete kupovat? spominala si combi

a dovolenkovat sa kam chystate kocky?

gabika146
7. júl 2008

mimo mali by sme mat opel astru combi ale este to nieje iste mame pockat do16 😖
tak super ked je vam lepsie