Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

wladka
7. sep 2008

hodila som nove fotky..kuknite.. 😉

mimi109
7. sep 2008

no my mame po narodeninovo meninovej oslave 😀 fajne bolo, zajtra hodim fotos

wladi kukala som, krasne, ta kde ste spolu je super 😉

wladka
7. sep 2008

mimi, som rada, ze oslava ok dopadla.. 😉

a dik.. 😉

gabika146
7. sep 2008

wladi krasne fotky ako v nejakom ateliri alebo ste boli????? 😉
zajtra nahodim aj ja s nasej oslavy

wladka
7. sep 2008

tesim sa na vase fotky.. 😉

nie atelier.. ale v prirode.. u nas na hrade, pod hradom.. a fotil to jeden sikulko.. 😉 ma to ako hobby..

titkovamiriam
8. sep 2008

ahojte! 😀
mimi super fotecky z chorvatska

tak uz dnes pracujem-inak vymakla som pocasie,chodili sme sa kupat a aj som trosku zavarala 😀

mimi109
8. sep 2008

miriam dik 🙂

baby co sa mojmu chlapovi podarilo som ze ho prerazim 😢 😢 😢 😢 😢 kazala som mu stiahnut foto z dovolenky z fotaka do Pc ale cez kabel, no a on sikovny dal fotakovu kartu do citacky ktora je mimochodom daka kazova a zmazalo nam uplne vsetky fotky z dovolenky a aby toho nebolo malo znicilo aj kartu do fotaka 😠 😠 😠 😠 😠 tak ze karta uz nefunguje, juj take som mala nervy nan

tu su foto z oslavy http://picasaweb.google.com/murcovi/MariannkaOs...

titkovamiriam
8. sep 2008

mnam tortaaaaa 😀

muzicek sikovny! 😠

mimi109
9. sep 2008

caute tak my sme zas chore 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 mala vcera cely den vracala vecer sme sli na pohotovost dostala do nozky injekciu a sli sme domov, rano sme boli u nasho doktora dal nam lieky a dietujeme, len mala nic nechce jest asi sa chudatko boji ale aspon caj pije

titkovamiriam
9. sep 2008

boze to snad nieje normalne ☹ ,asi este nez pojde do skolky by si si mala vybavit imunologicku ☹ .

mimi109
10. sep 2008

kde ste vsetky? 😕

gabika146
10. sep 2008

ahojte my sme tu.....
vcera sme boli na 2rocnom ockovani a doktorka nas poslala na ortopediu malemu sa krekrizuju prstiky 2 s 3 na nohe a tazko sa mu obuvaju cle topanky tak som zvedava zevraj je to vrodena vada hmmm

titkovamiriam
10. sep 2008

ahojte ja makam ako diva-ak chcete doma malovat tak teraz je in zelena a vsetky jej odtiene 😀

gabi-po kom to podedil?

gabika146
10. sep 2008

my sa chystame na zelenu kuchynu 😀 😀
keby som vedela nikdo to nema mozno nejaka predosla generacia 😒

titkovamiriam
10. sep 2008

tak zelena dnes hybe svetom 😀 a potom mi z nej uz v praci zahrabava 😀

neboj snad bude stacit niake cvicenie 😒

mimi109
10. sep 2008

ahojte tak mala stale vraca, teraz buva, uvidim ako bude poobede, ak bude vracat asi skocime zas k dr. ale to si nas tam asi uz nechaju 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

gabi segrina mala to ma tiez ale ona sa s tym uz narodila a uz jej to tak ostalo

titkovamiriam
10. sep 2008

mimi katastrofa ☹

gabika146
10. sep 2008

ja som si to nevsimla nikdy az asi pred 2mesiacmi ☹
mimi a co mate?nas tato je chory zas 40teploty ako vzdy ze chripka 😒

titkovamiriam
10. sep 2008

boze baby ja som tak rada ze marek este nevie co je choroba-uz sa tesim na rok na skolku tam si to vynahradi 😒 ,hlavne ked tam budu brat chore deticky 😠

wladka
11. sep 2008

mimi, brzo sa vyliecte..

gabi, tomu nerozumiem..ale snad to bdue ok.. 😉 mozno, jak titi vravi..to cvicenie.. 😉

my pohodka.. nasi sa v noci vratia.. raj sa pomaly koncii 😀 😝 😵 ..

v sobotu som v blave, vediem medzinarodny workshop.. tak padim do mesta, sa dat ostrihat, nech som cacana.. 😀

ostatne holky, akooooo??? 😕 😅

liska, moja?? kuk?

mimi?? kuuuk..

elli..

wladka
11. sep 2008

atiatko?

a dalsieee.. neli..

mimi
11. sep 2008

gabi, ake ockovanie mate? 😕 Vy este chodite na pravidelne prehliadky? mne dr. nic nepovedala...

mimi, chudatko male, rychlucko sa uzdravte!!!

titkovamiriam
11. sep 2008

ja idem na poradnu az v troch rokoch,ale su ockovanie dobrovolne,chripka ci pneumokoky 😀 - inak ahoojte

mimi109
11. sep 2008

gabika virozu mame, najprv to mal Majo a potom aj mala, dneska uz nevracka ale zas hnackovat zacala ☹

snad uz bude rychlo ok lebo uz 2x nam posunuli ockovanie 😒

gabika146
11. sep 2008

my sme mali ockovanie 2rocne a aj poradnu a uz az v 5rokoch ockovanie na poradne uz nechodime
wladi ani ja nechapem ked bol malinky nic nemal aspon sme si nevsimli 😒
dnes ma maleho svokra o 5idem pre neho

mimi109
11. sep 2008

no tak uz aj mna to draplo, od obeda beham na wcko, tak som zvedava kedy sa toho zbavime, mala dnes uz nevracala ale hnackuje 😖 ☹ ☹

gabi mozno vam dake cvicenia pomozu, segrina mala ked sa narodila ona mala uplne nozky vykrivene tak cvicili aj 5x do dna a sa jej vyrovnali krasne az na tie 2 palceky

titkovamiriam
12. sep 2008

ahojte a dobre ranko!-mimi aj tu v okli je uz taka vyroza,kamoska a jej deti su uz takto druhy den a rano volal kolega ze su komplet doma vsetci na vecku 😠

mimi109
12. sep 2008

no tu uz aj skolky pomaly vraj zatvaraju lebo baby co s nimi na mame pisem vraveli ze aj tam je to uz dost rozsirene

to zas ide daka ohava vzduchom

no mala konecne nevracala v noci , len sa napila a spinkala do rana

titkovamiriam
12. sep 2008

Esteze budu teraz tri dni volna 😀

gabika146
16. sep 2008

ahojte kde ste vsetky v tomto otras pocasi?tu kosa ako slak my sme mali ocina doma tyzden a teraz mi je smutno ze zas sme tu sami 😢 a neda sa ist ani von
my sme vcea oslavili prve vyrocie svadby 😀 bolo super esteze sme nemali taketo pocasie minuly rok by ma porazilo
uz som zacala aj autoskolu a dnes ma caka teoria tak sa tesim ked nas budem vyvazat 😀 😀